KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 6 od 39 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 5/9/2013, 08:34

jutro kafa photo:  dzezva_kafa_fildzan.jpg

Dobro jutro!

EvE je, CEMERUSA:D 

Caci draga neka je sa srecom:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sami draga svracaj cesce, bas nedostajes. I napisi koju u Sinanov dnevnik:aa42: c 

Mala vidim juce bilo vriske po kuci hahahahahahahahaaha Guzice usrane malene.

SlaDZo pa dje si nam ti ovijeh dana???c 

Miro da sto pre svi ozdravite. I ljubi Cvrleta!

Miss moj Milan redovno pere sudove. To je jedan od poslova koje obavlja u kuci. Mi smo rasporedili obaveze .Ponekad se smejem dok ja sisam zivu ogradu, a on gore za sudoperom:aa69: 

Meta znaci ne mirujes:queen: I ja sam sigurna da je dojcica:D 

Boki i ja gledala kosarku. Bice to dobro takmicenje.

Za subotu je pao dogovor - piknik na Gucevu. Krecemo oko 11h i bicemo ceo dan. Sneli ce napraviti gibaju,ja projice, ponecemo sira i kajmaka i neke sunkice i prsute, cebence, lopte, rolere, Dzekija....i uzivancija.

Ajd sve vas ljubim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 5/9/2013, 08:35

E daaaaaaaaaaaa Soja kucov je premeden, premedennnnnnnnnnnnnKoji slatkis majko mila!!!! Bas originalan redosled poklona:lol!: lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 5/9/2013, 08:38

Miro sad vidim da prvi post koji sam napisala za tebe i Cvrleta nisam poslala:x Mad Mad 
Ljubim vas oboje..a vi ljubite taju...zelim vam puuuuno zdarvih dana ove jeseni...vrtic je krenuo a sa njime i sve njegove 'lepote'..jbg
Cvrleta ljubim u oba njegova uva..da puca sve od poljubaca a ne od bolova...i mi krenusmo nocas da kasljemo...msm Andrej..lepo sam ustala nervozna zbog toga..sad ce nos..pa uvo..a taman smo celo leto izgurali bez lekara ..msm bar zbog uveta...
MM i ja stiyemo 20. na palic na neko predavanje...ali nisam sigurna da cu imati i sekund slobodnog vremena..ali eto ko zna..mozda nas put nanese na jednu brzinsku kafu..Ljubac
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 5/9/2013, 09:28

[/quote]A je l surfujete, ta ostrva su uglavnom po dobrom surfu poznata. Zavidim ti. Uživajte!!
[/quote]
Hvala Very Happy  Ne surfujemo, al volela bih jednom da probam lol!


Poljubac svima, odoh da radim, danas me čeka naporan dan, a večeras definitivno pakovanje yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 5/9/2013, 09:35

Dobro jutro.
Devojke havala vam na navijanju i podrsci.zagrljaj 
Radicemo IUI ali ne kao prosli put vec ce biti tubarno. Pijem klomifen od 5-og dana ciklusa 2*100mg, danas mi je zadnji dan a sutra idemo na prvu folkiometriju.
Ja nemam neke osecaje i trudim se da mnogo ne razmisljam o tome. Kako Bogu bude hteo. Ako i ovo neuspe,definitivno odustajemo.yes 
Odoh sad da pegla uniformu i na poslu ff 
Sve do jedne poljubac 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 5/9/2013, 09:47

Drugari dobro jutro.

Mausice hvala na kafici. Vidim Anci krece na treninge, bice plivacica ipo yes i pada uzivancija za vikend sa sve Dzekijem. Very Happy e da i naravno sreca godisnjica braka cvet 

Moram da kazem da me je KOMETICA odusevila izvjestajima sa UZ-ova a onda jos i Buby i Menora, zenske bravo vam ga cveće 

Soja draga zao mi je zbog stenaca Mad ali novi drugar vam je bombonica likeit 

Cuftice zeno srecno stupanje u bracne vode sreca slike su odlicne a naravno cestitam i bratu na postignucima. love 

Pari slike Zvezdanica su prave, bas sam uzivala, mada bi mi bilojos milije da mogu uzivo ljubav  

Miss idete na Krf f i ja bih opet rado, divno je usne 

Miro draga nadam se da ce Cvrle sto prije da ozdravi, bas ga odmah nesto spopalo, dusa slatka, bas je porastao sad jje prava momcina, ajos u kosuljici love love love 

Daco ljubav za drugare, preslatki ste likeit 

Twinsi neka ste uzivali na moru, poljubi moje male sugradjane poljubci 

Ja sam uzivala dvije nedelje na moru, prvo bila sa mamom i njenom prijateljicom, a posle se cejndzirali ona i mm i jos neko drustvance. Malo me neki virus ovih dana slomio ali ne dam se Very Happy 

Imali smo u HN drugara DJoleta, macora od nekih 7-8 mjeseci, slike slijede ovih dana Very Happy sve nas je kupio.
Nas Zavod ima stanicu u HN i apartmane za radnike, Djole je sve to osvojio kao i sve zaposlene, caruje u zgradi i dvoristu king 

Male drugare ljubim a velike pozdravljam i d 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 5/9/2013, 09:48

Caci draga neka je sa srecom i uspjesno, ljubac za Marka i tebe ff 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 5/9/2013, 10:22

Dobro jutro !
Miro da sto pre ozdravite,stizu lepsi dani pa da se setate i uzivate!
Caci navijamo da uspe IUI i da Marko dobije drustvo!Mace su dobar znak da znate!
Soja poklon je meden ,kakve divne okice ima, a koska je originalna ,svako dete bi se obradovalo!
Doco indijanci su vrh,ljubi te pametne glave i neka vas kasalj brzo napusti!
Niny spakuj se brzo ,more zove!
SladZana sad odmorna u nove pobede!Maus ,Meta,Mis masem vam!
Ja se juce urekoh za kuliranje na poslu,zamalo odlepih od guzve ali je dobro da sam svesna sta me cini nervoznom i sta treba da menjam!i danas disa nije tu ali sutra stize a mi nismo uradili zadato,bice histerije do neba.
Pozdrav!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 5/9/2013, 10:50

evo me..
nazalost nemam lepe vesti Sad 
u frontu me jutros primio taj prof.Jeremic i po UZ od zadnjeg ciklusa se ne podudara velicina GM..tacnije napisao je oko 5,6 nedelja...nema srcane radnje...ali rece u slucaju da prokrvarim da ne panicim ako je plod los lekovima nista necu postici...a ako je ok i mimo krvarenja sve ce biti ok...znala sam da je lose ali bar je dao sansu 2 nedelje...i kad sam stigla kod nas u DZ...ova mi odmah napisa uput za kiretazu u ponedeljak ...blighted ovum ...rece prazan mesak...sve je lose,ja malo pocela da cmizdrim a ona ce na sve to "pa imas vec jedno dete"...nisam znala dal da je ubijem ...samo sam izletela iz ordinacije...zvala ponovo prof..kupila utrogestan i videcu sta ce biti...sludjena sam,zbunjena i tesko mi je tuga 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 5/9/2013, 10:57

Dobro sunny jutro!!!

Caci, puno sreće, dušo. Držim fige da vam IUI uspe molitva 
Meta, prava si KOMETA! Very Happy 
Niny, uživaj na odmoru sunny 
Daco, Andrej ti je king , a Mina baš onakva kakva treba da bude devojčica. Ceo svet je njen i tačka, A još i pametnica. Ma super su oboje!
Miss, potpisujem Biksi Very Happy 
Miro, kako je Cvrle? Nadam se da je bolje osmeh srce 
Buby, grlim te jako zagrljaj 
Hvala na komplimentima, msm za kucu, jeste meeeedeeen, jedva sam se odvojila od njega, sad mi nedostaje baš Crying or Very sad i jedva čekam da odem kod mojih da ga gnjavim lol! 
A što se tiče iznenađenja, luda sam za tim, danima smišljam i planiram ista. Prošle godine sam istoj devojčici, mojoj bratanici, kupila rolere, za kojima je mesecima kukala, odnela sam ih dan ranije, kad ona nije bila tu i sakrila ih u maminoj sobi. Sutradan, na dan rođendana, čekala nas je na ulici i kad je videla da ne nosimo ništa (kao daćemo joj parice za rođendan), samo što se nije rasplakala. Sedimo tako u sobi, a ona se ubedarila, okice joj se cakle od suza, ćuti... Onda je izašla napolju, ja brzo iznesem rolere i stavim ih nasred sobe. Joj, majko, kad je ušla i kad ih je videla, pustila je suze kao sa česme, samo tad su bile radosnice.
Devojke, ljubi vas sve ljubav  i uživajte u današnjem danu osmeh srce 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JocY 5/9/2013, 11:25

Uh Bubi Grlim te puno, za gusku od dr stvarno nemam reci....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 5/9/2013, 11:40

Buby draga, ja shvatih da ti imas cikluse na 30-tak dana. Prosto mi je neverovatno da je beta onako velika a da nema nicega. S obzirom da je prirodna trudnoca, ko zna kad je doslo do oplodnje i kad se embrion pricvrstio za matericu. Ja sve nekako verujem da ima sanse da sve bude ok na kraju. molitva molitva molitva molitva A da uradis betu ponovo? Mozda lupam gluposti, ali mislim da vidis cisto da li beta raste i da li se pravilno dupla. Uzmi ti utrogestan pa lepo sacekaj te 2 nedelje, sve nekako verujem da ce se ipak cuti srculence. Nece zakasniti za kiretzu ako se ipak mora.
A za dr iz DZ nemam reci! Neki ljudi uopste ne zasluzuju to zvanje! c c 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 5/9/2013, 11:55

Buby ja verujem da ce sve biti dobro. Potpisujem komtu do rec.
A za ono PA IMATE VEC JEDNO,razumem te i ja ga cesto cujem i znam da izluguje. Grlim jako
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 5/9/2013, 12:35

Dan jutra!

Buby, s obzirom na neredovne cikluse, mozda se bebac kasnije usadio, pa ce se srculence cutu tek za 2-3 nedelje/ Nemoj zuriti s odlukom, za kiretazu uvek ima vremena. Dr je budala!
Drzi se, moze sve da ispadne ok, ne gubi nadu!

Caci, ja verujem da ce ovaj put to biti to!

Ljubim vas, ko zna sta sam jos htela lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 5/9/2013, 13:19

Menora,cestitam ponosna mamo igracice srca sreca srca1 zagrljaj  da malena bude lepa i pametna i na tebe i na muza ..
nasim dragim djacima zelim srecan polazak u skolu,da slusaju mamu i da imaju sve petice ljubav 
Buby,zar moras kod te dr?imas li neku drugu?nisu svima ista misljenja...ako imas para,otidji privatno.nadam se da je sve ok ljubav 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od buby 5/9/2013, 13:27

moram samo jos da dopisem da diktira dr sestri nalaz sa UZ i kaze blighted ovum...a sestra je pita "kako se to pise" a ova joj srice...a ja od besa placem tuga fd 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 5/9/2013, 13:29

O buby draga, neka se nose oni u tri lijepe, i ja se nadam i mislim da je kometica dobro rekla. ako su ti neredovne mens i ovulacija kasni i sa njom sve ostalo. usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od emilie 5/9/2013, 13:32

Buby,mila,nemoj da se predas.a tu rospiju od doktorke bih ja rascepila c  nego,ako si u mogucnosti ,lepo idi privatno negde.hvala Bogu nisu svi doktori maloumni...ajde polako i ne panici d  v  cekamo lepe vesti
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 5/9/2013, 14:03

Dobar dančić! sunny Opet upekla zvezda.

KoMetaK ::
Ja se sve nadam da je Kometica mala da bi shvatila sta mama radi pa me nece kopirati, ali... ko zna!
Nema to veze, draga, geni se pitaju. Lutaj ti, nego nemoj Kometici da naškodiš preteranim aktivnostima. Prvo odobrenje od doktora. Very Happy  
 
BiKsi :) ::Ma treba mu nešto kad legnete, pa da mu uzvvratiš dobrim delom!lol! 
U, pa to dobija gratis!!! Laughing 
  
dacans ::
Pre neki dan dosla iz posete u kojoj je bila sa svojom tejom i prica mi teja kako prvo nije bila dobra..kako je htela da zapali cigaru i pusi..i ja se nakosteresim i krenem roditeljsko predavanje..a ona se podboci ispred mene na jednu ruku..drugu saku uperila u mene i kaze "Pa mama , ako ja to zelim to ce tako i biti"...ja na duuuupe pala:shock: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid affraid Mad Mad Mad 
affraid  lol! lol! lol!  Opasna je Mina!!! Sva kao pahuljica, a temperamentna za medalju!!!! osmeh srce 
 
maus ::
Miss moj Milan redovno pere sudove. To je jedan od poslova koje obavlja u kuci. Mi smo rasporedili obaveze .Ponekad se smejem dok ja sisam zivu ogradu, a on gore za sudoperom:aa69: 
Ma samo da dobijemo dete, pa će i muž dobiti spisak obaveza, to mu ne gine. lol!  Možda sam pisala, mi smo zatečeni dok je muž prao prozor, a ja otvorila vrata sa francuskim ključem u rukama. pre nekoliko godina.


Sladžo, eto tebe nazad, velkam bek! Very Happy 

Nini, jao, blagiš vama, mi još 10ak dana. Ko će živ dočekati!!!!! b

Cure, stisak i ljubac! poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lilya 5/9/2013, 14:09

Dobar dan u septembru Very Happy 

Malo sam se usporila pa mi trebalo vremena da se pozdravim sa avgustom. Sad kad sam ga lepo oterala tamo gde mu je mesto, radujem se septembru radost radost radost radost radost 

Buby, ja se slazem sa Metom i Bak. Uzmi ti lepo Utrogestan i izdrazi jos dve nedelje.
Menora, draga, cestitam, nek vam je devojcica zdrava i vesela ljubav 

Djacima srecan polazak u skolu, vrtikacima polazak u vrtic, uciteljima, nastavnicima, profesorima srecan pocetak nove skolske godine, a svima puno zdravlja i lepih trenutaka zelim.
A devojkama koje idu na more zelim lep odmor i da ga maksimalno iskoriste.

Nije me bilo, sve cu nadoknaditi, obecavam.
Za pocetak, gospodin macak, sada vec ozbiljnih gabarita Laughing 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 2r6mzvp
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 5/9/2013, 14:25

U bre, nisam znala da postoji labelo koji se zove kao ja, tj miss kiss. Shocked Sad moram opet da menjam ime. v
 
Lili, dobro nam se vratila. I ti i macan Milutin. :ydpj:Nedostajali ste. srcasti poljupci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 5/9/2013, 14:59

Dobar dan!sunny 

Da se upišem pre nego što krenem kući.Napolju je divno vreme,treba ga što bolje iskoristiti.Idem kući da spremim instant ručak,pa čekam mm,da vozimo bajs po keju.Od danas smo par dana u svekrvinom stanu(dok je ona u banji),a kej nam je preko puta-uživancija.

Buby,nije loš predlog da odeš kod još nekog dr.Ne gubi nadu:ydpj: 

Caci,navijam da uspe i da Markić dobije društvo.navijači1 navijači1 

Maus ide za vikend na izlet..eh,što mi nisi bliže...Uživajte
Miss,i mm redovno pere sudove.Počeo je pre par godina,kada sam imala ekcem na rukama..,meni ekcem odavno nestao,a njemu navika ostala.Ja ga ne sprečavam:lol!: 
Ništa više ne zapamtih:oops: (stižu me godine).Odoh još nešto da završim,pa kući.
Daco,klinci su ti šou,ljubim ih, da pukne.

Curice,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 5/9/2013, 15:30

bubi nadam se da ti je stvarno ovulacija bila kasnije i da je kasnije doslo do zaceca,zato ti ipak kreni da piejs utrogeston i sacekaj te duge dve nedelje ja se nadam da je ipak bio rani uz i da ces za 2 nedleej cuti najlepsu muziku

caci drzim fige da irodi plodom ovog meseca i da nam drug dobije uskoro batu ili seku i drago m ije sto su silni problemi iza vas i sto ste lepo krenuli u razmisljanje drugog deteta

maus sto bi se ja lepo pridruzila vama u vasoj uzivanciji u prirodi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 5/9/2013, 16:37

Drage moje danas na putu do posla u busu iskuckah poruku i nema je sada,a zaboravih sta sam sve procitalA,na poslu procitam zazvini teleefon i odeee nemam opet pojma gde sam i sta sam:-) UglavnomBubi mila devojke su u pravu,ponovi betu pa sacekaj ponovo uzi sigurno ce sve biti u redu :-* Devojke koje su dosle sa odmora dobrodosle a koje odlaze lepo se odmorite i za nas osolite_-) Bolesni da nam sto pre ozdrave i ,Metak i dalje luta,putuje i luduje cccc,oduzmi gas malo draga :-) Zvezdancici mili hehehe mam
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od ninica2 5/9/2013, 16:43

mamu zezaju i jos vise ce :-** Caci mila,navijam i poskakujem,nemam smajlice na mobu! O sta sam sve procitala i sad ne znam :-) izvinite zbog konfuznog posta sama sam opaljena danas a i mob takodje :-))) ljubim i grlim sve nabrojane i ne nabrojane :-*
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 6 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 39 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu