KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SoJa 4/9/2013, 16:13

Dokopah se lap topa, posle pet dana "apstinencije" Very Happy pa da vas sve brzinski pozdravim...

Menora, najpre tebi čestitke za rođenje princezice cvet 

Srećan početak školske godine svim dragim prosvetarima i dragoj nam dečici ljubav 

Vidim da sam dosta toga propustila, pa da krenem, polako, sa čitanjem, sve me zanima...

A, evo i rođendanskog iznenađenja od 1. Septembra

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Bigl_zpscb9a8e07

Iznenađenje je uspelo, prvo je dobila upakovan povodac, činiju i igračku za psa, kad je otvorila poklon rekla je "ali, teta, ja nemam kucu" a onda se pojavio moj M sa kucom i bilo je d vv jumping 

Septembar mi je počeo srećno, nadam se da će takav biti do kraja
ljubac za sve ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 46
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 4/9/2013, 16:15

Jaoj, Soja, kakav je divan, predivan, presladak!!!!
Ja bih ga tako ugnjavila!!!! ljubav
Americki baseti su nastali ukrstanjem vise rasa, mislim da imaju i krvi bigla!
Isti je kao moja Fifi kad je bila stene, jedino sto su njene uske ogromne i vuku se po zemlji!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od pcelica 4/9/2013, 16:40

Menora, srecno rodjenje princeze! Da je ziva i zdrava 100 god.
Srecan polazak u skolu, vrtic, na posao...
Zvezdanici predivni. Kako lepo sede na nosama :-). Pari, post je divan srca
Svi koji idete na odmor, uzivajte!
Da, Cuftice cestitamo vencanje! Divni ste bili!
Ostale devojke grlimo jako.
I mi krenuli u vrtic na adaptaciju :-). Dok je mama tu, sve je ok. Videcemo sutra kako ce biti, jedan sat sami... 
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Niny 4/9/2013, 16:51

Soja, baš sam mislila na tebe. Joj kako je meden Biglić maliiii srca srca srca srca 

Znači iznenađenje 100% uspelo. Mogu misliti kako ste ga gnjavkali i mazili :12a:Jer mu dala mala gazdarica ime?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 4/9/2013, 19:57

Kad videh ovu jutrošnju kafu, odmah ortčah po džezvu. Priprila mi se!

Leptirko, to je keks moje mladosti Bosanski looookuuuuuum likeit Pitaj je gde ga je kupila, moooolim te!

NIna, Marija ti je prava nežnica.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 4/9/2013, 19:58


Fata pred sudijom:
-I kako vas je silovao?
-Pa...fino.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 4/9/2013, 20:51

cufta ::
Fata pred sudijom:
-I kako vas je silovao?
-Pa...fino.
lol! lol! lol! lol! 

Nina, Miki i Marija su stvarno bas puno vezani, a seka ne moze bez bate ni 1h, dusa mala! osmeh srce osmeh srce 

Soja, kucan je presladak, kao i igrackica! yes yes 

Stiskam vas cure, odok da zavrsavam nesto jos. Ne smem da pisem sta Miss ce me lincovati! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 4/9/2013, 20:53

cufta :: Leptirko, to je keks moje mladosti Bosanski looookuuuuuum likeit Pitaj je gde ga je kupila, moooolim te!
Ćuftice ja ga videh jutros u Rodi u prolazu u Nušićevoj. I ja se iznenadih, ali nisam ga još kupila. Very Happy 

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 4/9/2013, 20:58

Krenuh da čitam od poslednje strane (tako čitam i novine), al kad videh da Ćufta obožava isti kolač/keks koji i ja najvolem, reših da dalje ne idem lol! 
Ćuftačo, bosanski lokum imaš u Merkatoru/Rodi Wink 
Dakle ljudi, ništa ne mogu da čitam-jedva držim glavu na ramenima No 
Tako smo se razboleli da je Cvrle dobio drugu dozu antibiotika, a i ja i mm smo morali kod lekara, pa i mi pijemo ab.
Dišem na škrge i totalno sam iscrpljena, a juče bila dežurna.
U školi je super, iako to nisam očekivala.
Par novih kolega koji su extra.
Novi klinci (moje od) su slatki skroz. Mislila sam da se više neću vezati za decu kao što sam ranije. Misliti i ....nešto-nije isto. Već ih volim srce 
Bivši moji su se izjasnili kao zauvek moji. Ja sam im rekla da volim i ja njih i da su u pravu!
Cvrle danas nije išao u vrtić, jer je juče bio nemoguć tamo. Čuvala ga je moja drugarica. Ja sam između svakog časa slala sms s pitanjem kako su, a odgovor je uvek nosio istu poruku "ne beri brigu uzalud, jer mi uživamo"!
Odoh da pišem, dok ne padnem u nesvest
I love u
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 4/9/2013, 21:39

Niny, Miss, osolite guze i za mene i lepo se provedite i opustite.

Nina :), Marija ti je hit, cica mila, koliko se oni vole, super je sto su oboje kod vas.

Soja, keric je precakan, mogu misliti malu kakvo je to odusevljenje bilo, bas originalan poklon.

Cuftaco, odlican ti ovaj fazon.

Da izljubim i stisnem i sve ostale, nepomenute cure.

Da, Miro, sto pre da ozdravite svi.

Kod nas nista posebno, ne odosmo na Zlatibor ipak, prijateljica prehladjena, pa da ne gatamo. Bili nam svekar i svekrva na rucku, Rodjeni spremao suljpa. Sutra imamo neko druzenje kod nas, a prekostura cemo, nadam se, na planinu. U nedelju tetkinom decku 4. rodjus, cekam da dodju s mora, uzelim se mangupa milih. Al dok su oni na moru, bar sam gnjavila klince od zaova. Super je sto smo svi nekako blizu.

LJubac.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 4/9/2013, 22:04

Vece jutra.
Evo me okupana ,sa uspavanim muzem i detetom, sela malo ispred kompa.
Nikako da stignem,obaveze na sve strane,pocela skola i pocele i obaveze.
Ovih sam dana u totalnom haosu.Dosla neka faza gde mi nista od ruke neide i na poslu i kod kuce.Ali furamo dalje.
Mackica nam sece po dvoristu, Marko je maltretira za sve pare ,a ona uziva .
I jos samo nesto da dodam pa odoh u krevet.
Krenuli smo sa stimulacijom (na inicijativu mm ,ja nisam ni rec progovorila) U petak idemo na prvu folkiulometriju.
Laku noc devojke moje ...necu da kopiram Djole ali vam moram reci...love 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 4/9/2013, 22:06

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 1185306_665623513450218_359727929_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 4/9/2013, 22:11

caci ::
Krenuli smo sa stimulacijom (na inicijativu mm ,ja nisam ni rec progovorila) U petak idemo na prvu folkiulometriju.
Aaaaaaaaaaaaa, Caci, to volim da cujem!!! d d d d Prasim i vucem za nosic jaaako, jaaako! vv vv vv vv vv vv 
To znaci da se kod vas popravlja situacija i da se sleglo ono od ranije i sve je doslo na svoje mesto. Bas mi je drago i zbog toga! f f Mi cemo da navijamo a ti se bockaj, mozda nije lose sto si u guzvi, neces ni biti svesna sta ti se desava! igracice igracice igracice 

Nina, divna je slicica! osmeh srce yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 4/9/2013, 22:27

Niny ::
dr mali pariz ::
Niny, je l to ostrvo u Kekladama? Ja na Parosu pre 3 g. provedoh divne dane.

Jeste yes  I Paros mi se čini lep, možda i tamo završimo, ko zna, nemamo ništa uplaćeno ljubav
A je l surfujete, ta ostrva su uglavnom po dobrom surfu poznata. Zavidim ti. Uživajte!!
sve sam pročitala,i sad mi konf.u glavi...no,ona će se ceo sept.zadržati.
Caci,mislim mo Meta, gužva skreće misli-sa srećom stimulacija!!
Soja,kuca je preslatka,zaista!
Ćuf, Fata...ahahahahaha...
Leptirko-ponavljam se-sve razumem što si napisala.Samo ne znam da l sam bosanski,ali makedonski čokolokum-mi je prava poslastica!!
Metače- više ne prijavljuješ zujanje,a ?! Very Happy Hoće Kiss na linč da te vodi....hahahaahaha...čuvaj se,draga-misliš li trudnički dnevnik otvarati,ili ćeš njega kad ae porodiš Wink
...ko ono reče da mi deca lepo sede na nošama....
danas se Duci i upiškio-mupki,pa ukakio na laminat...pustili ih gole da ciče od sreće. Posle smo zamenili ulogu cičanja Very Happy
Da bolesni ozdrave, a zdravi da sačuvaju to zdravlje.
pozdrav za sve!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sami 4/9/2013, 22:51

Veče jutra igra 
Kako divna vijest caci radost radost 
caci ::Krenuli smo sa stimulacijom (na inicijativu mm ,ja nisam ni rec progovorila) U petak idemo na prvu folkiulometriju.
Ima sad da često svratim na Kutak i da pratim dešavanja, molim Boga da Vam uspije molitva 
Jedan kolektivni ostavljam svim dragima Kutanjkama d 
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 4/9/2013, 23:03

dr mali pariz :: Metače- više ne prijavljuješ zujanje,a ?! :DHoće Kiss na linč da te vodi....hahahaahaha...čuvaj se,draga-misliš li trudnički dnevnik otvarati,ili ćeš njega kad ae porodiš Wink
Kako mi citas misli, otvorila ga pre par minuta!!! osmeh srce osmeh srce 
TO sto se deci omaklo na parketu nije nista strasno, oni lepo sede na nosi, to je cinjenica! yes yes Jos su maleni da shvate, treba im vremena, to su roditelji krivi sto ih pustaju gologuze po kuci, ne deca! Wink Razz Razz Laughing Ljubi mi ih puuuno! ljubav 
Kad bi Kiss znala moju rutu narednih mesed cana, odmah bi dosla da me veze! Laughing Laughing Jedva napravih raspored! 3 svadbe u septembru, ovde, pa u BG-u, pa opet ovde, u medjuvremenu silne laboratorije i lekari ovde, vec zakazani i plus predavanja u BP! Rolling Eyes Laughing Laughing


Poslednji izmenio KoMetaK dana 4/9/2013, 23:57, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 4/9/2013, 23:13

Ćuti Kometice u top će te metnuti.lol! Uživaj dok je slobodnog vremena.

Caci, mnogo mi je drago da čujem to što čujem. Vučem za nos jaaaako! Vidi ako ima koja soba za krečenje, bacite se na isto, hoce to da bude talično u trudnoći, ti radovi i tako to. :)

Rodiću, cičanje kažeš, joj, ledilo s njima.

Sami, poseban ljubac za tebe i Sinana.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 4/9/2013, 23:45

Kometo, pratim ja sta radis!!! Ma u lanser, ne u top, i lansiram te pravo u Veneciju. Nema obletanja planete do porodjaja!!! Ajoj ako beba kometa byude na mamu, za treci rodjendan ce posetiti Njujork i popeti se na statuu slobode.

Nini, pregledah Nixos na netu, deluje mi super.

Caci, draga, srecno nek ti je do neba!!!!! Navijam da septembar zavrsimo sa tvojom pozitivnom betom.

Ne mogu da napipam smajlice, ja pipnem a oni me kuliraju.

Devojke, trudne i netrudne, majke i one koje ce tek to biti, laka vam noc, lepa i sveza.

E da, muz pere sudove ceo dan, ja ne znam zasto se toliko trudi, on verovatno zna al necu da ga pitam (lol)
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Botox 4/9/2013, 23:46

laku noc cure, ja gledala kosarku, nasi momci me ozarili.... ljubim ih sve :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 4/9/2013, 23:59

miss - Kiss ::Kometo, pratim ja sta radis!!! Ma u lanser, ne u top, i lansiram te pravo u Veneciju. Nema obletanja planete do porodjaja!!! Ajoj ako beba kometa byude na mamu, za treci rodjendan ce posetiti Njujork i popeti se na statuu slobode.


E da, muz pere sudove ceo dan, ja ne znam zasto se toliko trudi, on verovatno zna al necu da ga pitam (lol)
lol! lol! lol! Ja se sve nadam da je Kometica mala da bi shvatila sta mama radi pa me nece kopirati, ali... ko zna! Kad bude pocela da skita, bice mi zao sto te nisam slusala! Rolling Eyes lol! lol! 

Ja ne bi izdrzala da ga ne pitam, uh... Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 5/9/2013, 00:00

Ma treba mu nešto kad legnete, pa da mu uzvvratiš dobrim delom!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 5/9/2013, 00:46

Drugari mahanje, javljams e sjutra kad sve iscitam, vidim da ima lijepih vijesti radost radost radost 
Nedostajali ste mi srca1 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 5/9/2013, 06:32

Dobarjutar i dovidŽenja!
Sladžo-dobrodošla!!
Meta, danas ti u goste dolazim...dnevnik,naravno. Lutaj ,sestro,uživaj!! Kometica-sve imam utisak da je cura...ko je tebi od mojih pelcer dao-ne sećam se....Duci?? Elem, Kometica mora biti zvrk,kako god da okreneš.
Kiss-uživaj i ne pitaj.
Sami-lepo te videti. Ljubim matorog momka,Sinana.
Odoh da se spremam,meni kafe nema do pola deset,a vi pristavljajte-uvek istu-don,strong,jaku i čemernu.
stisssssss.....da ne kažem udav!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 5/9/2013, 08:23

Dobro jutro!

SladZanaPK dobro došla cvet Nadam se da si se odmorila i nauživala!

Pari zvezdanići su face, znaju kako se uživa yes 

Miss, mislim da je Biksi u pravu lol! 

Mirče nadam se da ste bolje. Ljubi Cvrleta medenog.

Caci navijam jako igra 

SoJa kuca je medena, prava za gnjavažu.

Cure sve vas pozdravljam, valja malo i raditi osmeh srce
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dacans 5/9/2013, 08:33

DEvojke moje lepe...dobro jutro...
Ljubim sve redom posebno Kometu..koju cu ispickati prvom prilikom kad je vidim...u Ns..sad za koji dan (izvinite na izrazu..ali nije moglo blaze)lol! lol! lol! lol! 
Caci drzim fige jakooooooo draga
Medo ljubiom te puuuunooooo...juce te bas spominjala sa dr Andreom..pita me za tebe..osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Soja poklon je da se ukakis od srece..msm ja bih sigurno:lol!: lol! lol! 
MissKisss..podrzavam te za kometu...a zbog muza nemoj mnogo lomiti glavu..uzmi sve sto pruza...i naplati sve unapred..ja bar tako radim i mnogo mi lepooooo:roll: Rolling Eyes Razz Razz Razz Razz Razz 
Mala, Cufto, Sladzo..Muas..Biksi..Leptirko...svce vas ljubiiiiim redom...Mala tvoja deca mnooooogo bre dobra..ne znam da li cete mi verovati..Mina nikad nije htela da sedi na nosi..kao beba..kao malo veca...ma nikad nije izdrzala duze od desetak sekundi..i ne preterujem..a Andrej samo jednom uspeo da sedi i to sa Smokijem..punih 5 min..ali posle toga nikad vise ni on
Inace smo krenuli u vrtic..potpuno odvojene grup...za Minu vec znam da je jako dobra..ali Andreja mi toliko hvale da stalno razmisljam jel to moje dete..kao jako je poslusan, extra jede, spava...,peva , igra se...sam sve sebi donese. odnese..ma kazu snalazljivo i bistro dete..a ja ga sirotog svaki put ocrnim kad ga nekom opisujem..sad je mnogo sladak..poceo najzad da nesto progovara..ponavlja reci..glupira se za sve pare..pricala sam vam da ima taj neki urodjeni zez..sarm..ne znam ni kako to da nazovem..ali njegovi pogledi, face, mimika, gluma i gestovi nas od ranog jutra dovode do suza..smejemo mu se bukvalno do suza..a on onda jos krene i dodatno da se angazuje oko tog izmotavanja..opicen potpuno...i mnogo popustljiviji prema Mini nego ona prema njemu..ona cim pocne da place zbog neke igracke kjoju on ima..daje njoj bez pogovora..divan je osecajan mamin sin..ljubav je svakim danom sve jaca i veca izmdju njih dvoje..smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
A Mina je spica za medalju..sve tvrdoglavija..svojeglava do bola...nema prepreka ni po cenu da se svet srusi a i ona sa njime..sve vise hoce da uci da pise slova i brojeve..crta sjajno..vuce mi sve vise na nekog strebera:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mad Mad Mad Mad 
Pre neki dan dosla iz posete u kojoj je bila sa svojom tejom i prica mi teja kako prvo nije bila dobra..kako je htela da zapali cigaru i pusi..i ja se nakosteresim i krenem roditeljsko predavanje..a ona se podboci ispred mene na jednu ruku..drugu saku uperila u mene i kaze "Pa mama , ako ja to zelim to ce tako i biti"...ja na duuuupe pala:shock: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid affraid Mad Mad Mad 
Eto to je pravi opis moje cere:lol!: lol! lol! 
Sad vas malo udavih ali nisam dugo pisala pogotovo ne o njima pa reko ajd sad da vas pritegnem..
Ljubim vas sve od reda...
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 5 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu