KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 1 od 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 00:03

Dobrodošao! I lepo nam vreme nosio!

I bio nam berićetan kao nijedan pre!

Na svim poljima, svim curama, svim porodicama!

Nadam se da ću i ja biti batli kao Daca u avgustu curama koje u septembru kreću u bebi akcijanje!

LJubim vas i stiskam sve!

Djacima želim uspešnu školsku godinu, a nastavnicima i profama da se lako izbore sa malim i velikim mangupima!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 1/9/2013, 09:03

Tako je Biksi, neka nam je svima sa srećom!

  love
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Ema78 1/9/2013, 09:47

Drage moje, zelim vam sve naj naj naj u septembru !!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunnysunny sunny sunny sunny 

Onima koje polaze u skolu, zelim uspesnu skolsku godinu, i djacima i nastavnicima.sretan početak 
Onima koji se spremaju za VTO, ili su u postupku, sto vise  embriona i uspesnih trudnoca. cveće 
Onima koje ce se ovog meseca upoznati sa svojim bebironima lagan  lep porodjaj... srca 

Inace, mnogo volim septembar i oktobar,a  od prosle godine imam  i dodatni razlog da mi septembar bude omiljeni mesec...Kada se setim samo citave frke oko IUI, da mogu opet bih ovog meseca radila isto !!!

Ljubim vas sve !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 1/9/2013, 09:48

da je svima srecan setembar da buduce trudnice sto pre docekaju pozitivne bete,usvojiteljima da sto pre dobiju pozive za svoju decicu a oni koji cekaju da krenu tek u pricu usvajanja i vto da sto pre krenu i da sto pre usvojitelji dobiju podobnoste a vto da sto pre krene stimulacije i da brzo vide velike bete
deci koja krecu u skolu zabaviste ili predskolsko da im je srecna skolska godina a ponosnim mamama i tatata srecan polazak dece u skole.jaslice ,predskolsko.......
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 1/9/2013, 14:02

Dobar dan Septembarska jutra!

Oboooozavam septembar!Moje tri srece rodjene su u septembru i moja majka najveca podrska i oslonac!

Neka svim curama septembar donese radost i srecu i neka svima bude uspesan!
Biksi ne sumnjam da ces i ti biti talicna kao Daca.

Srecno svima!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 1/9/2013, 15:06

Srećno u septembru!
Volim jutaenju svežinu, popodnevni miris pečenih paprika i obavezno-prženog ajvara,
predvečernjih šetnji po hrskavom lišću.
Volim žutu u svim nijansama,i miris novih knjiga.
Živeli u to ime!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dragana76ns 1/9/2013, 15:08

NE PISEM NA JUTRIMA....ALI OVAKVA VEST MOZE SAMO DA POGURA SEPTEMBAR SA POZITIVNIM BETAMA, ZDRAVOM DECICOM...LAGANIM TRUDNOCAMA, VEROM DA CE SE  BAS VAMA JEDNOG DANA CESTITATI KAO STO JE SADA DOSAO RED NA MENORU, SRECAN I PLODAN SEPTEMBAR NA SVIM POLJIMA VAM BIO
dragana76ns ::srca srcasrcasrcasrcaSTIGLA JE JOS JEDNA DUGO CEKANA  ZVEZDICA srcasrca srcasrcasrca  DANAS U 10:10 RODJENA JE JEDNA DEVOJCICA, 3250gr I 48cm...PONOSNA MAMA JE DOBRO PODNELA CR I CEKA DA UPOZNA SVOJU CERU srcasrcasrcasrcasrca
DRAGA MENORA, TEBI I TM ZELIM SRECNO RODITELJSTVO...DA VAM CERKA BUDE ZIVA, ZDRAVA, VESELA....DA BUDE VAS PONOS I VAS CENTAR SVETA. UZIVAJTE U VASOJ SRECI
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 1/9/2013, 15:26


Prvo malo o Avgustu.
Ćuftice, još jednom čestitam love Mnogo mi se sviđaš kao snaša Laughing iako je Lucija bila lepša od tebe osmeh srce 
Bokice, Dimitrije je od uvek bio za štipkanje, ali na ovom avataru je još mecovniji, što kaže Biksi osmeh srce 
Zvezdice slatkiši baš uživaju u igri i, vidim, ozbiljnijim stvarima :lol:Dušan će samo tako slamati srca. Kakav macan! osmeh srce 
Bubi, tvoji macani ne zaostaju osmeh srce osmeh srce 
Da me pogrešno ne razumete, to ja odmeravam konkurenciju, a potencijalne snajke odavno odmerih lol! 
Baš su nam lepa deca!

U Avgustu ostavljam i jučerašnju temperaturu, kašalj, slince.
Hoću da smo od sutra zdravi!

Septembar je dobro počeo sreca Menora, čestitam tebi i porodici i nek je beban živ i zdrav 100 godinica d d d d d d d d d d d b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Septembar je početak novog ciklusa, koji sinoć, uz par čaša vina s drugaricama, nazvah "Period velikih promena1"
Od jednom se desilo da su se mnogi pokrenuli. Tako Ljilja ode u Bgd. Danijela  u Šumadiju. Ivana u drugu školu, što planiramo i ja i Milica.
Imam još dve drugarice koje su najavile slične korake.
Ne stižem da pratim, a prvih dana škole tek neću, no znam da i ovde ima puno onih koje u Septembru kreću s postupcima, ili analizama, ili će se poroditi i sl.
Pa, srećan nam bio svaki korak svima!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowdwavecrowd wavecrowd wavecrowd
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 1/9/2013, 16:06

Pričaju dva Crnogorca:
- Znaš li mrčo da smo zaratili sa Kinezima?
- Znam. A kol'ko ih ima?
- Millijardu i trista miliona.
- Kuku nama! Pa đe ćemo sahranit' tolike ljude?

Vozi se Crnogorac u autobusu ali je prevelika gužva, pa vozač zamoli putnike da se malo pomere unazad. Crnogorac ga pogleda preko oka, ali pomeri se... Posle nekog vremena vozač će opet:
- Molim vas, samo malo nazad."
Tek će Crnogorac: - Je li, avetinjo, je l' sam ja dao pare da se vozim il' da idem peške!

Prosečni balkanac za seks potroši 2.000 kalorija. Od toga 100 za seks i 1.900 za hvaljenje.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 1/9/2013, 17:03

Menora BRAVOOOOOOO! Da počnemo septembar kako dolikuje igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice     
 
   Mirče, menjaš školu? Jesam li ja to dobro shvatila?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od BiKsi :) 1/9/2013, 17:15

Divno je počeo septembar! Menora, i ovde sve čestitke za rodjenje malene!

bebe srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od KoMetaK 1/9/2013, 18:42

Stigao nam je i spetembar i prvi dan septembra nam vec doneo radost! Menora, cestitkei ovde, neka je cera ziva, zdrava i da uzivate u njenom odrastanju!!!!


Svim ostalim kutanjkama zelim septembar za pamcenje samo po lepim desavanjima, a nada mse da ce kutak do kraja meseca biti bogatiji bar za jos par trudnica i bebica! osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 1/9/2013, 18:47

kakav divan septembar!
Menora, cestitaaaam! zagrljaj 
Danasnji dan provedoh u jeku prirema za prvi radni.
Neka bude sto vise septembarskih roda!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 1/9/2013, 18:51

menora srecno rodjenje princeze
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od MAAKKI 1/9/2013, 19:12

Dobro vece septembarskim jutrima sunny 

Taman sam htela da pozelim bebicetan septembar, kad ono divna vest stigla je jedna princeza, neka ovako lepih vesti bude sto vise u septembru.
Menora cestitam neka je princezica ziva i zdrava sto godinica. smajli angel 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 1/9/2013, 19:21

Ćuftice, odlučila sam, ali tek treba da vidim gde, kako, kada.
Nekako su mi sve ove hrabre žene, a i neke poruke Vladete Jerotića juče, dale vetar u leđa. Vreme je za promene, dok može da se bira Wink 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 1/9/2013, 20:26

Bravo MIrka, upravo sam na "gnevniku" gledala Nikolasa Kejdža koji je izjavio da voli da pomera svoje granice.
 
   Podeli sa nama Jerotićeve misli. ja tvoju poruku držim na desk topu.

   Da je ponovimo:

    If you're brave enough to say "goodbye", life will reward you with a new "Hello"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 1/9/2013, 21:52

Chestitam, Menora, rodjenje kceri! d bebe d 
I ja zhelim da ovaj mjesec donese shto vishe rodinog leta i pozitivnih beta , da nam djeca rastu i u tibi i pred ochima, da se navikavaju na noshe, vrtice i nove zube Very Happy , da se mame i tate ljube i nadju vremena i energije za krechenje Wink , ...
Da smo uspjeshni u svim poljima! as 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 1/9/2013, 22:08

Evo mene na kraju prvog septemabarskog dana.ff 
Volim septembar...udala sam se u septembru d 
Zelim Da nam septembar bude lep ,veso,nasmejan,zdrav,plodan.
Nam je Septembar bitan jer sutra krecemo u drugi razred, nova uciteljica ,opet malo prilagogavanja. Zavrsile bezbrizne igre od jutra do sutra i sad ponovo pocinju obaveza na tone.yes 
I septemabr nam je lepo poceo srca 
Menora ,neka vam je cerkica ziva i zdrava. čestitamo 
Ljubim sve cure redom ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 1/9/2013, 22:25

Draganice, hvaka na lepim vestima-baš mi je drago da je sept.počeo icako lepom, najlepšim vešću.
Menora, srećno roditeljstvo! da vam je princeza živa i zdrava!!
Rode,def.si talična.
stisak cure, svima,pa i sebi srećab sutrašnji dan želim!
Mato i Nole,čekamo i vaš izveštaj iz škole Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 2/9/2013, 06:04

Dobro jutro, zene lepe!
Krenuh jutros pre nego sto se oglasise seoski petlovi!
Sinoc od uzbudjenja nisam mogla da spavam. Nova skolska godine me asocira na novi pocetak.
Koleginicama zelim srecan prvi radni dan!
Deci, skolarcima, obdanistancima, neka je srecan prvi dan!
Pozdrav za sve vas, uspavane i budne!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Mirjana 2/9/2013, 07:18

cufta :: 
   Podeli sa nama Jerotićeve misli
  
Kaže genije da od kad pišemo istoriju, jedina revolucija koja se desila jeste hrišćanska, jer jedino smo tu saznali da čovek ako želi promenu mora da menja sebe! Sprečava nas strah koji jednako izjeda čoveka bilo koje rase, nacije, obrazovanja. However, isplati se biti hrabar Wink 
I deo (a ima III ako sam dobro shvatila)

Dobro jutro:sunny: 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 2/9/2013, 07:43

Dobro jutro.
Nocas sam malo spavala.....zbog cega nemam pojma.
sad se polako spremam za posao,jedem musli i razmisljam o danasnjem danu. Skolarci,veliki i mali,srecno vam bilo. Da se brzo prilagodite i da sve tece ko voda.
Uciteljicama,nastavnicama srecno i vama.
i evo kafica...ja volim prva da je kuvana
[img]Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! 5zimhh[/img]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 2/9/2013, 07:55

nastavnicima,uciteljicama,vaspitacicama,profesorima srecna nova skolska godina ida sto manje imate problematicne dece u odeljenjima
skolarcima srecan polazak u novi razred
jaslicama,obdanistu predskolcima srecan polazak u nove pobede
meni danas sin krece u predskolsko ili zabaviste nemogu docekati da vidim kod koga ce biti i sa kojom decicom ce ici .miki je od 6 budan i sve pita kad idemo sad cemo polako da ustanemo da doruckujemo i da se spremimo jer imama sastanak tek u 10 dotle ce oboje da polude od dosade iraspitivanja koliko jos treba da bi krenuli
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 2/9/2013, 09:04

Dobro jutro!

Evo i ja da se upišem na septembarskim jutrima.

Žene drage želim da vam ovaj mjesec bude uspješan na svim poljima.

Ćufto super su vam slike, a Lucija je bombonica prava. Tebe sam nekako drugačije zamišljala, mislila sam da imaš crvenu kosu, ne znam zašto zbunjen 

Pariz zvezdanići su medeni skroz naočare i baš su porasli.

Cvrletova slika na avataru obara sa nogu love 
Mirče svaka promjena u životu prija, nadam se da ćeš uskoro ostvariti planirano.

Menora srećno rođenje ćerkice i da vam je živa i zdrava 100 godina.

Mi bili u Budvi i voda je extra. Ono za hladnu vodu je bila dezinformacija. Nema gužve, tako da je bila uživancija prava.

Pozdrav cure.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu