KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/10/2013, 17:18

Meni je UZ mnogo značio,pre nego sto sam počela da osetim bebu. Sad kada se beba javlja svaki dan, stalno, mnogo mi je lakše. Trudnoća mi nikada nije tretirana kao rizična, niti sam se ja tako ikad ponašala. Samo onako kako osećam i mislim da treba. Išla sam na kontrole jednom mesečno, slušala savete lekara, radila analize koje su oni trazili. I najbitnije, svaki dan uzivala u ovom stanju i mislila pozitivno. I evo me, brojim sitno do upoznavanja..
Svako neka svako radi kako misli da treba. To je jedino ispravno.

Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 21/10/2013, 17:21

Klarice, ti si se bas priblizila upoznavanju sa svojim cedom. Kad ti je termin? Bodricemo iz sve snage!!!

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/10/2013, 17:25

Termin je 17.11., ali je očekujemo ranije osmeh srce Jedva čekam da se upoznamo. Znam da ste uz mene, znači mi to puno ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 21/10/2013, 17:32

Diiivno, jos malo Klarice ljubav ljubav ljubav

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/10/2013, 18:59

Erata :: Od pocetka spremaju za prirodni porod. U zadnjem mesecu se ide na masaze koje sluze za lakse otvaranje i porodjaj. Na porodjaju babice masiraju zenu i pomazu, ali ako se u roku od 4 sata zena ne porodi, odmah se ide na carski. Nema indukcija, danima lezanja u bolnici i na kraju spasavaj zivu glavu. Oni ucine sve da ide prirodno, a ako ne ide, nema mucenja
Deci su strogo zabranjeni antibiotici. Obavezna je masaza dece 2 puta nedeljno i to se ide u deciju kliniku. Mozda su oni ludi, a mi pametni, ali ova cura je odusevljena sa tretmanom i kaze da nigde ne bi vodila trudnocu i poradjala se osim kod njih. Ako ona laze, lazem i ja. Kod nas ima vise pobacaja od zdravih trudnoca. To su mi rekli u Misovicu. I ogroman broj carskih rezova.
 To je i kod nas tako umesto masaza ja Idem sad od 36 nedelje jednom nedeljno na Akupunktur-u za laksi ,kraci porod i brze otvaranje Very Happy  placam po 15 € ali ako vredi bese mu sto se tice 4 sata to nije svuda na zapadu bas moju drugaricu u frankfurtu su tek posle 18 sati stavili na carski tako da sve zavisi od bolnice , bolnica u koju cu ja isto je usmerena prirodnom porodjaju i nije kao neke koje iz bilo kog razloga napr. Kad beba lezi poprecno poradja pre termina , uz to su jako usmereni dojenju i tome jako podrzavaju i daju instrukcije yes cak i posle poroda ima kao neki cafe za dojenjegde zena moze dodji i njima se obratiti za pomoc ako bilo kakve probleme s dojenjem ima to mi je skroz super 
I to je sve za dz! Kao i informativne veceri svake srede za sve ljude ne bitno dal se tu poradjaju ili ne neki dan sam bila na informativnom rva pomoc novorodjendzadi fenomenalno , meni je jasno da je srbija jadna zemlja ali brate mili  kakvih sam se samo prica naslusala u srbiji da kazes nekom crno a ono belo oni ce da veruju da je crno , ne kazem da je tako kod svakog, ali poprilicno .
Klarice ni mene niko nije nikad tretirao kao riskantnu trudnicu i ja sam jako opustena i ne volim da se prenemazem mislim da svako telo je individualno i da svako mora  za sebe da odluci sta je dobro

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/10/2013, 20:42

Gde nam je Klarica?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/10/2013, 20:46

LaFolie ::Gde nam je Klarica?
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 C0114
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/10/2013, 20:49

hahahah dobar ti je ovaj sto mase ::))))))))))

da li si bila juce kod dr?
sta ima novo?
vidim i ti i Lena ste jos uvek u etru Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/10/2013, 20:53

Bila sam danas, sve je ok, beba 2700gr, dopler ok, otkucaji takodje. Sledeće nedelje će mi dati prognoze kad da očekujem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 M1221 Tu smo, obe, još smo 2u1 srca Kako si ti?
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 21/10/2013, 20:56

evo i mm crce od smeha lol! 2u1 lol! lol! lol! 
super za izvestaj!!!! mamina mala guza jos uvek uziva naočare 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 21/10/2013, 21:00

LaFo igra 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 21/10/2013, 21:46

Gde ste debelice moje ? Vidim da uživate sve u svojim slatkim trudničkim mukama , to su divni dani ponekad poželim da opet imam stomak na par dana i da se pravim važna i da me baš briga što sam debela ali ovaj period sa bebicom je najlepši iako je malo naporan kada vam beba ne spava preko dana kao moja Very Happy ali ne bih se menjala .

Prvo želim da Endži čestitam na veridbi i da joj poželim sve naj pa da izljubim ove male slatkače Atinu i Sonjicu . Divota je gledati nove avatare sa slikama prelepih beba. Jako sam srećna što na ovim stranama ima sve više trudnica i neka se samo tako nastavi.
Što se tiče CR u Betaniji ja sam prezadovoljna . Mene je porađao dr Bjelica i verujte mi da mi se sada rez jedva vidi . Nisko sam sečena , rez nije veliki jeste da me je prvi dan bolelo ko đavo i rekla sam sad i nikad više ali kada sam videla bebu sve sam zaboravila. Najgore su one injekcije za skupljanje materice kada one iscure posle ide žurka Very Happy Mi smo imale divne sestre na poluintenzivi koje su nas stalno obilazile a jednu koja nas je kulirala i nije nam previjala ranu smo nakrpile pa nas je posle i ona slušala Very Happy Sve u svemu sve pohvale za Betaniju i ne moraš uvek imati vezu da bi te neko dobro pazio .Moja jedina topla preporuka je da nađete vezu za sestru da vam pomogne oko grudi i da vam pokaže kako da pravilno dojite to je najbitnije .
Ljubim vas sve puno ne mogu nikog da izdvojim , sve ste divne a i bojim se da ću nekog zaboraviti .
Izvinite što sam malo zapostavila ove strane i ne javljam se ali baš ne stižem ali znajte da mislim na vas puno.

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2013, 22:47

KoMetaK ::
AJde da vas pitam i ja nesto, poslednjih par dana mi bas curka nesto dole, kao da imam ciklus. Virkam, ali osim sekreta, nema nista. Jel to normalno ili nije? Da dodam da nisam stavljala utrogestan par dana, nego ga pila, pa ne curi on. U sredu cu kod lekara, ali samo da proverim da li je normalno. MAda, sebe sam vec ubedila da jeste! lol! 
Paz vako Very Happy , pojačan sekret hoće u trudnoći, al meni se pojačao baš onda kad je krenula kandida i streptokoke. Tako da priupitaj dr za briseve i urinokulturu, moj ti je savet. Mene je moja dr pre te kandide i streptokoka pitala je li mi pojačan sekret, ja rekla nije, a bio je malo, no ja smatrala da je to ok, pa se ispostavilo da nije. Ipak proveri. I da, sekret je i kod mene bio bez mirisa i ukusa Laughing Laughing Laughing , šalim se, bez mirisa pa opet gljivica i bakterije.

Endzi ::Ej evo i moje slike   Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy      
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 21e4wp0
smajli angel srca srca srca srca srca  Divno stomače, divna linija Endži, kako si sebe opisala na prethodnim stranama, ja očekivala neku ogromnu ženu, a ti mačka samo takva!yes yes yes likeit 

Joj Lafe, čitah za košticu od kajsije, jbg.
Nadam se da nisu opet kontrakcije, već da se guza obrće i namešta, guzelja i uživa unutra!srca 
Je li pričamo o tvojoj rodjenoj sestri da ne bi išla na zimovanje i da neće doći onaj dan kad izadješ iz porodilišta kod tebe ili o sestri od tetke, ujaka, strica?!

Ja da budem iskrena nemam ljude koji me smaraju, oni koji su mi bliski i prijatelji, oni znaju za vto, pitaju kako sam, kako guram, dodju, pričamo, doduše ne dolaze ako su prehladjeni (par najavljenih poseta sam imala gde su drugari odustali od vidjanja jer su šmrkeljivi, baš imaju razumevanja, iako im ništa tu ne pominjem, prosto im je svest razvijena kako treba), a oni drugi, tipa komšije s kojima se ne družim, poznanici, nemam pojma ni da li znaju za vto, neki da, verovatno, neki ne, al mene ništa ne pitaju, ko zna kako na sve to gledaju. Uglavnom se oduševe kad me vide da sam trudna, to sam primetila, nabace neki fin osmeh, meni deluje kao dobronameran. Jedna starija komšinica me zametila u hodniku zgrade, videla stomače (tad bih u 5. mesecu) i onako me bojažljivo pitala, je li to ima šta novo, ja potvrdila, ona se baš istinski obradovala (poznaje moju mamu inače, a i sa sveki je baš ok) i čestitala, meni bilo simpatično. Odmah me pitala je li mojoj mami to dalo snagu za dalje, i kako je ona reagovala. Masa ljudi oko nas kad je čula da sam ja trudna je zaplakala, jer znaju koliko smo dugo u braku, i koliko smo na to čekali.

Što se tiče poseta posle porodjaja, e i tu se razlikujem od vas.
Verujem da će sve biti uredu, da će sa mojom mužem u porodilištu dok bude čekao da bebac stigne biti, ili moj brat, ili njegov brat od tetke, ili njegov zet od sestre, ili sva trojica, jer zentara je on, trebaće neko da mu čuva strah!lol! I nas dvoje smo mnogima čuvali strah u porodilištu, kako mi je uvek bio lep osećaj kad iznesu beku, odmah najež i suze, neopisivo lep dogadjaj. Zatim, s obzirom da ću na carski, kod nas se onda ostaje 7 dana u porodililštu, za izlazak će sigurno doći Rodjeni, nadam se da će se do tog sedmog dana istrezniti lol! i još neko, kako se dogovore, možda moja mama, možda svekar, možda svekrva, neće biti sam. U kući sam sigurna da će mi isti dan kad izadjem iz porodilišta doći sledeći ljudi: ne zezam se, pazi sad Laughing : mama, svekrva, svekar, moj brat i snajka sa decom verovatno, Rodjenove obe sestre sa muževima i decom, dakle 17 ukupno, ako i decu povedu, i ako svi budu zdravi (da ne budu pod nekim gripom ili virusom). Very Happy  To su mi najnajnajbliži ljudi. Jedna kuma mi živi u Švdeskoj, a i ona će se poroditi tih dana kad i ja, pa neće biti tu, a drugu kumu očekujem u roku od 3 dana, ako ne i taj dan kad izadjem, ja prva ne bih izdržala da dodjem da vidim njeno dete posle mesec dana (a kuma i njen muž su mi bili velika podrška i onda kad mi je tata umro, a bome i u samom postupku vto, pa i sada). Ostale ljude, familija, komšiluk i drugi, njih ću organizovati nakon mesec ipo dana, kad ko bude mogao, jer i ja kod drugih nisam išla pre bebinih napunjenih 40 dana. Meni je nezamislivo da moj brat ne vidi moje dete onaj dan kad ga dovedemo kući, ako je tu, da nije negde na moru, zimovanju ili službeno odsutan! A to isto važi i za sestre od mm. Ja sam čak zaovi i snajki pomagala kad su stigle iz porodilišta, i visila im svaki dan u kući. Obema im je to značilo, bar po njihovim rečima. Eto, ima nas različitih!Very Happy Što se tiče pomoći, Rodjeni se podrazumeva, računam i na mamu i svekrvu, samo nek ih zdravlje posluži, kuc, kuc, kuc!

Da pošaljem ovaj km post, da ne pobegne, pa još i erati da kažem moje mišljenje vezano za uz.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2013, 23:34

E vako Very Happy , što se tiče uz-a, meni lično nije bilo nelagodno nijednom do sada, da budem iskrena. Najveći strah vezan za ovu vto mi je bio u vezi sa prvim ultrazvukom, nekako sam imala osećaj da će beta biti pozitivna, ne znam kako, al bila sam po tom pitanju prilično smirenija od drugih, meni najbližih ljudi, ali taj prvi uz mi je stvarao graške po čelu, čim bih i pomislila na njega, i kad mi je dr rekla da nećemo čekati dve nedelje od bete, već nedelju dana, odmah mi je bilo malo lakše. E sad, moj strah vezan za taj prvi uz, je isključivo nastao zbog prethodno lošeg iskustva, kad je beta bila prilično lepa, 4oo i nešto, nisam ni pomišljala da nešto može krenuti po zlu, a krenulo je. I kad sam tada otišla na prvi uz nakon 2 nedelje od tako lepe bete, i kad nije bilo ni m od meška, kao hladan tuš da me lupio istog momenta, pa šok, pa neverica, kasnije suze, depresija... Zato mi je ovaj put, bar u mojoj glavi, taj prvi uz bio jako bitan, jer sam ubedila sebe, da ako bude meška i ako se čuje srce, da će sve biti dalje ok. Ok, bilo je meška, za srce je bilo rano. Ta količina znoja koja je izbila iz mene dok sam čekala, a potom i ležala da dr potvrdi da je mešak tu, uh, bila je nezamisliva. Na drugom uz, opet sam bila uplašena, da li će se čuti srce, da li je mešak i dalje tu... kad je dr rekla da blinka srculence, kakvo je to bilo olakšanje, nakon toga sam rekla sebi, biće sve ok dalje, samo polako, iz meseca u mesec. E sad, meni je jedan jajnik bio baš uvećan posle vto, pa me je dr često s početka pratila na uz, nisam ja tražila, al ona je shvatila kao bolje za moje zdravlje, i normalno da sam je poslušala, pa sam išla na sve te kontrole, a to je bilo do 10. nedelje trudnoće. Nisam ja to posebno osećala, sem kao žiguckanje i mravinjanje u jajnicima, što se ne razlikuje od početnih žigucanja kad se materica širi, i kakvo sam magare, ko zna šta bih ja sve radila, i tako možda napravila sebi i bebi štetu, tako da bi mi džaba bilo osluškivanje tela. Drugo, nemam iskustvo vezano za trudnoću, pa ne znam šta je "normalno", ajd tako da kažem, koji bolovi, šta da žiga, i slično. Ja osluškujem koliko umem i prijavim doktorki ako sumnjam da nešto boli jače ili slabije, pa ona kaže šta to može biti i objasni mi, nisam išla ni na jedan uz mimo onoga što mi je moja dr zakazala, sem na 4d (jer nisam išla na amnio, već mi je to bilo dovoljno da se potvrdi da je sve ok), to sam privatno, jer kod nas u dz nema 4d aparat. Nakon 12. nedelje, dr mi je zakazivala uz na 4 do 5 nedelja, i to mi je bilo ok. Uzentala sam se samo jednom u tom periodu, kad se bebac prethdono baš javljao, pa dva tri dana nije, tek kasnije sam skapirala da se verovatno okrenuo i da ga sad drugačije osećam. Na poslednjoj kontroli, dr mi reče da bi sad trebalo opet češće da me vidja, da zakazujemo na 3 nedelje. Nisam mnogo pitala, verujem joj i to je to. Mesečno dajem krv za krvnu sliku, nekad i više prodje vremena, d dimer kontrolišem od 3 do 5 nedelja, zavisno od raspoloženja da me bodu, Very Happy , štitnu isto otprilike mesečno kontrolišem, mada sam s početka morala češće. Urinokulturu radila dva puta do sada, jednom bilo ok, drugi put bakterije nadjene (to saniram čajem), i brisevi radjeni jednom, onda kad sam posumnjala na kandidu i kad je dr to potvrdila. Isprimala terapiju, pa ću za koji dan morati opet na vadjenje briseva, da vidimo ubismo li tu gljivicu.
Sve ostalo radim koliko mogu u trudnoći, i tu sam prilično zadovoljna. Radim još uvek (malo od kuće, malo na poslu), vozim auto ako je muž zauzet, čistim prašinu, prozore, kupatilo, peglam, spremam ručak povremeno, jedino nisam nijednom usisala (to radi mm), al sam sto puta kleknula sa ručnim aspiratorom i pokupila mrve koje ne mogu da gledam, iako se treniram da to promenim. Very Happy  Izbegavala sam stepenice s početka (nisam išla kod kume dugo jer živi na 6. spratu u zgradi bez lifta, al je ona dolazila kod mene), sada ne. Ne dolaze mi prehladjeni ljudi. Druženje je ostalo na istom nivou kao pre, mada više ljudi dolaze kod nas, nego što mi idemo kod njih, lakše mi je tako, em svaki čas piškam, em ako sam gladna začas zavučem nos u frižider, legnem ako me ledja bole i slično. Bila sam i na koncertu Tonija Cetisnkog, iako su mi mama i brat nabijali grižu savest i govorili da izazivam sudbinu. Ja sam smatrala da ništa ne izazivam, da će sve biti ok, i da će mi na koncertu biti lepo i da će prijati i meni i bebcu, i tako je i bilo, tako da sam tu sebe poslušala.

Moja dr ginekolog je po meni baš ok, nema nikakvu korist, radi u dz, nigde privatno, al prosto ne voli ništa da prepusti slučaju, i ja to poštujem. Sve moje drugarice koje idu kod nje, a koje su prirodno ostale trudne isto često idu na uz kontrole, a na savetovanje jednom mesečno.

Imam drugaricu kojoj je dr na 4d video skraćen grlić, i rekao da obavezno kaže svojoj dr u dz da obrati pažnju i on je predložio serklaž. Njega izabrana dr to nije videla, pritom je savetovala da što više šeta zbog krvne slike koja je padala sa odmicanjem trudnoće. Drugarica pritom stalno govorila kako oseća jak pritisak dole i slično, dr rekla samo vi šetajte, da bi ona poslušala dr, šetala što više, da bi joj pukao vodenjak, i hitno je porodili u 6. mesecu i zavrišilo se sve onako kako nije trebalo, nažalost. Ja sam popiz..la kad sam čula, drugarica sad nije spremna na drugu trudnoću, a kako bi i bila nakon takvog iskustva. Dr koji ju je poradja u bolnici je rekao da je ona bila klasičan primer trudnice za serkalaž i mirovanje zbog skraćenog grlića... Njena dr je pritom na sve to imala toliko glupav komentar, tipa, eto, sve više nam medicinskog osoblja ima probleme da iznese trudnoću (drugarica je med. sestra), grrrrrrrrrrr, pa ne bi li je čovek, uh....Mad Mad Mad 

Eto, udavih, al ipak mislim da uz ne šteti baš toliko (jer toliko žena je u našoj zemlji rodilo zdravih i pravih beba), ne treba preterivati, al ako su trudnoće rizične po bilo kom osnovu, da ženu treba ispratiti češće, da posle ne bude ovako ili onako... Ako je sve ok, pošto se utvrdi trudnoća, onda jednom mesečno do mesec ipo mi je korektno da se radi uz, uz savetovanje od strane ginekologa šta i kako, uz kontrolu krvne slike, briseva, urinokulture, i još nečega ako trudnica ima još koju boljku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 22/10/2013, 07:50

Endži prelepo linija svaka čast
Klarice moja jooooš maloooooooo g g g 
poljubac 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 22/10/2013, 09:36

Debelice slatkice, svima zelim lep dan, i iskoristite ovo lepo vreme ljubav 

A jesam li ja pohvalila Endzin stomak? love medennn... Nisi nam pisala, jel pao dogovor oko vencanja?

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 22/10/2013, 10:10

Tetreb, draga, kako si ti? Priključi nam se u priči ljubav
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 22/10/2013, 15:10

Endzi, ja omasih da komentarisem tvoj stomak!! Embarassed Suepr si, bas lepo raste stomacic, tako je to kad si mrsav! Very Happy Very Happy 

Bulevarkic, ljubi Mihajla puuuno od ove tete! Medenjak je pravi! Avatar ti je cista desetka! osmeh srce osmeh srce

JEs vala Tetreb, pisi kako si, sta radis? Kad dolazi dragi? Dobrodosla u klub trudnjaca! Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 22/10/2013, 16:44

TETREB DOBRODOSLA NA NAJLJEPSE STRANE OVOG FORUMA osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce KLarice jos malooooooo pa upoznavanje sa bebicom,mislim na tebe draga....Hvala svima na komplimentima,vezanim za sliku,malo je tu ,,kriv,, ugao snimanja,pa se pozadina najbolje ne vidi,u puuuunooom sjajuuuu lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!  Vucice jesmo dogovorili datum,neke sitne pripreme su u toku,obavjestavam na vrijeme,cisto da znate da dodjete sve na cestitku lol!  naravno ,,MLADENCI ,, poklone ne odbijaju  lol! lol! lol! lol! lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 22/10/2013, 21:36

Tatrebeeee pa dobroooo nam doslaaaa dragaaa jaoooj sad si mi ulepsala veceeee pisi pricaj nemas tiker  koja si nedelja ???

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tetreb 23/10/2013, 08:04

Hvala drage moje na dobrodošlici još se privikavam na novo stanje, radim nisam na bolovanju ,muzić došao ne moze sam tamo i rekao da bez nas ne ide. Bila juče u DZ da promenim ginekologa načekala se samo tako al šta da se radi.
Obozavam vas zagrljaj drugari
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 23/10/2013, 10:17

I mi tebeee:12a:  koja/si nedelja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 23/10/2013, 10:27

Da Tetreb draga, vreme je da staviš tiker, da brojimo zajedno srca 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 23/10/2013, 11:22

KOJA ce prije,Lena ili Klarica, cure ljubim vas zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 23/10/2013, 11:24

Endzi, sve zavisi kad od bebana naših, al da je sitno-sitno je ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu