KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 14/9/2013, 11:00

Ljubim ja mog smeska Mihajla i njegovu lepu mamu Bulevar love 
Ljubim i Noju i njene dve princeze....ma ljubim vas sve redom
osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 13:05

hvala vam svima puno, bolje sam. Nisam nista pila smirila sam se.
Nazovem jutros ordinaciju da zakazem UZ za 16 nedelju, kad ono, moj dr vise tu ne radi Sad 
Nemam pojma ni gde je ni da li da predjem kod nekog drugog, bas mi je zao.

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 13:31

Kako sad za 16,.tu, kad ti je danas punih 16. i ulazis u 17. nedelju, je l ti ok ovaj tiker, nemo da me zbunjivas?! Very Happy Ako imas poverenja u tog starog dr, juri ga tamo gde je otisao, ako je u tvom gradu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 13:33

cek cek, vec sam trebala da radim taj uz? jos ja tek treba da vadim krv da ponesem dr.
auuuuuuuuuuuuuuuu

dr je u bg, boga pitaj gde je, ne znam ni kako da saznam Sad 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 13:37

Lafe, pa pitaj u ordinaciji da li mogu da ti daju njegov broj ili da li znaju gde je otisao, valjda ce hteti da ti kazu. Je li krv onako vadis, rezultate redovno ili za tripl, podseti me? Ako je za tripl, pretpostavljam da treba u dan dva da bude vadjenje krvi i uz zbog mera i uporedjivanja, mada se i ne razumem u tripl, ovo onako lupetam, na osnovu dabl testa. Kad se tripl uopste radi?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 14:00

nece da daju takve info Sad ali pitacu hematologa, on ga poznaje

vadim krv: TSH, 3mesecni secer, kks, itd itd, pa urin itd :)
Oticicu u toku nedelje kod druge dr, dok ne vidim sta cu dalje. Tada ce mi reci da li da vadim krv za tripl.

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 14:56

Seljaci, ne razumem tu politiku, al ajd sad. Valjda ce hematolog imati broj. To su ti redovni rezultati. Jesi li ti radila dabl, nesto mi nije u glavi?

Ja se upravo pocastih eurokremom od 50g (nisam preterala) i plazmom, bas mi se jelo nesto slatko, a nisam odavno nista smanula! :) Kakva divota!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 14:57

:)))) neka si :-)
Dabl sam radila u 12oj i bio je super
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 15:06

Ne znam sto bi onda radila tripl, narocito sto si bila na ekspertskom uz i dr ti potvrdio da je sve ok. Jedino ako mora neka procedura da se ispostuje u dz, meni to nisu trazili, a dr mi je prilicno temeljna. Koliko ono ti bi platila kod hematologa pregled i gde ono, je li Antić se preziva, pitala ova jedna cura na koracima, anasrce, a čini mi se da je taj tvoj najpovoljniji, a ok?!

Uzeh od danas magneziju, kalcijum, cink, od NW-a, zbog grceva u nogama, nocas me ubili. Prvo u jednu nogu, malo kasnije u drugu, jos me listovi bole. Uzeh i Saljicev melem protiv strija da se mackam, svrbi koža sve vise. Very Happy Raste guzanić!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 14/9/2013, 15:16

Ja pijem mg direkt; u kesicama.
Antic je 6000 u Belmedicu; a radi i na klinickom. Ja sam prezadovoljna
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/9/2013, 15:36

Isto kao i kod Elezovica, oki doki!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vivijen 15/9/2013, 08:55

Devojke, pozdrav svima i sve vas ljubim puno, puno...
Da li neko moze da mi kaze koliko dana treba da se miruje nakon amniocenteze?

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 15/9/2013, 10:50

Meni je isto Dabl bio odlican,pa mi je doktor rekao jos da radim tripl u 16 nedelji i ako je on ok,ne trebam raditi amnio...ipak drage moje ja imam 36.god...krstenica me ....Tripl se radi kao i dabl iz krvi...Vivijen,citala sam da se nakon amnio...lezi dva dana i  to u bolnici...najbolje da pitas svog doktora...Jao ne znam za vas al ja sam vec 3kg nabacila i to cini mi se sve u guzove,ogromne su affraid affraid affraid Very Happy Very Happy Very Happy
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 15/9/2013, 12:00

LaFolie ::Ja pijem mg direkt; u kesicama.
Antic je 6000 u Belmedicu; a radi i na klinickom. Ja sam prezadovoljna
Lafe, je l uzimas kalcijum uz mg? Meni je dr rekla da su mi bolovi u zglobovima zato sto mg vuce kalcijum i da ga treba unositi u polovini mere magnezijuma, pa proveri..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 15/9/2013, 12:13

Moracu da pitam dr jer su mi puni bubrezi kancijum oxalata; nemam pojma da li ima ikakve veze to ili ne.
Inace stomak me bas boli; donji deo ledja; jbg.....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 16:09

Shire se kosti Lafe, mene isto koske sve cesce bole, pubicna, rebra, pleksus Very Happy, mora tako. Ja prestala da obracam paznju. Kako te boli stomak, dole skroz, kao ziganje, sirenje materice i povlacenje materice gore, ili nekako sasvim drugacije?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 15/9/2013, 16:13

kao PMS cesto, donji deo ledja kao da sam nesto tesko nosila, pa pubicna, pa pritisak na stomak kao da imam tetrapak soka na stomaku... nista nenormalno, kada sedim sat dva onda osecam skroz nisko pritisak, kao da se sva krv tu spusti :)
Sinoc mi je bilo malo teze, jutros ko nova :)
bolelo me je sve to u vise navrata od pocetka samog, pa se vise ne sikiram, samo se pokrijem i komiram Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 16:17

Ma to je sve ok, onda. Meni je ponekad osecaj kao da koske nisu moje, dok ustanem iz kreveta, ajme mene, narocito nocu, dok se pomerim i namestim, koliko mi vremena treba, al sve to kontam kao sastavni deo trudnovanja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 15/9/2013, 17:18

Trudnjace okruglice kako ste mi ?osmeh srce 

Dugo me nije bilo,ljubim vas sve:aa61: 

Biksi, kao da sebe slusam dok se okrene,namestim pomerim izgleda da nas to ceka do iza nove godine radost poljubci poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 15/9/2013, 18:57

U prvoj trudnoci sam i ja bas osecala ta sirenja, posebno karlice, s tim sto me je bolela tek nekoliko dana pred porodjaj i da su mi svi rekli da kad pocne karlica bas da boli to je to. E sad, vi ste malo starije nego ja tada (imala sam 23 kad sam zatrudnela), pa su verovatno i promene teze podnosljive. Sada vec, u drugoj trudnoci, ne osecam tegobe puno gore nego inace, ali mene od posle porodjaja taj deo dole, iznad trticne kosti bas cesto boli. Sve kontam da ce mi se sada mozda namestiti lol! 

Lafe, proveri za kalcijum, meni ga nije prepisala, prvo mi je rekla da uzimam magnezijum svaki drugi dan, pa ako budu zglobovi opet boleli, da ce mi uvesti i kalcijum. Ne bole zglobovi, ali magnezijum svaki drug dan mi nista ne pomaze, jer sam i zivcana, a i imam tantalove muke kad treba da odem u WC, sto mi se sve bilo bas popravilo kad sam ga pila svaki dan. Bila sam smirena i imala sasvim urednu stolicu. Tako da cu sada na konroli pitati da ga vratim na svaki dan, plus kalcijum.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 15/9/2013, 20:18

Veliki pozdrav za moje trudnice drugarice d 

Dabl se radi kao i tripl, prvo UZ, pa taj nalaz se nosi u lab, vadi krv. Navodno, mi trudnice iz VTO, imamo nesto veći rizik ...

Mene stomak zna da bolucka kad se preforsiram, jer nekad stvarno delujem kao u *struju uključena* radost Po potrebi, uzimam magnezijum direkt. I za sada radi posao.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/9/2013, 21:54

Bebice, pa gde si ti sto godina, kako guras, znate li pol? ljubac veliki ti saljem
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 15/9/2013, 22:30

Bebice, pisi kako se osecas, jesi li dodala puno kg, kako je bebac... javi se cesce! Very Happy 

Stiskam trudnice, da prodju bolovi! MEne samo povremeno probode u donjem stomaku, ali to se desava jednom nedeljno. Embarassed Ili ja ne obracam paznju toliko ili stvarno imam srece. MAda, mislim da je jos rano za bilo sta.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 16/9/2013, 13:59

Kada je ok raditi 4d UZ?Pita mm da li moze da se vidi kog je pola beba u 17oj nedelji na 4d?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 16/9/2013, 14:48

Mislim da moze, ako se lepo namesti, naravno Wink Meni svaki put uključi po malo i 4d, u tom periodu oko 20te nedelje su bile najlepše sličice, sad je već velika pa baš i nisu Rolling Eyes 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu