KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od heart84 14/8/2013, 21:43

CESTITAM KOMETA, KAKVE DIVNE VESTI KONACNO radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 14/8/2013, 22:04

kometa imas pp

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od pcelica 15/8/2013, 08:58

Kometa mila, cestitam od srca d d d d d 
Da ti trudnoca bude prekrasno iskustvo, da uzivas u svakom danu.
Divan dnevnik, uzivala sam u ovim prekrasnim emocijama! Mogu zamisliti kakav ce biti trudnicki i roditeljski srca srca srca 
Ljubimo te puno ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Tinche 16/8/2013, 10:16

Blesaco trudna...stavi ticker. Bice i tebi i nama lakse.
sreca sreca sreca sreca sreca poljubac
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dr mali pariz 16/8/2013, 11:18

Oho,ma šta ja to vidim?
Trudnjača otvorila VTO dnevnik...pa gde to ima, sem u Italiji Very Happy Very Happy 
draga, uživaš, a? Svi se prema tebi ponašaju...kao što uvek i treba,je l da?
Draga , ako treba femibiona , javljaj, šaljemo!!
Ljubimo te lepu i uskoro ojkruglu!srca srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 16/8/2013, 15:01

Bixi, hvala ti draga za preciznu metematiku, znaci, ipak sam 6. nedleja, mozda i vise, jer sa gostima ne stigoh ni da pogledam sajt sta mi kaze! lol! lol! Nema veze, jos 6 dana do UZ!!! yes smajli angel 

Tino, ne smem da stavim tiker, sve cu od 22. to mi dodje ko dan D lol! lol! Evo pogledah sajt - pise danas sam 6+0 i srca radi-lub dub, lub-dub! lol! lol! 

Mala, eee, vidis ti, kad se porodim, otvoricu trudnicki, iz srtaha!!! lol! Laughing Laughing NEgo, znam da ce mi zatvoriti ovaj cim se cuje srculence, pa cu onda morati da reagujem ranije. Laughing Laughing 

Samo da upisem da me od jutros bas preseca u donjem stomaku i da bas zaboli, koliko se secam da je to normalno, pa eto jos jednog simptoma, necu da se ubacujem. Virkam u gace stalno, ali je sve pod kontrolom, hvala Bogu, utrogestan me samo streca!
ODoh da se izvalim pa da setam goste.


Jos 6 dana do UZ!!! osmeh srce smajli angel 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od era 16/8/2013, 15:30

Cestitam od srca! Bas si mi ulepsala dan! Virkanje i strecanje je sastavni deo dana svake vto trudnice. Uzivaj u trudnoci
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 16/8/2013, 23:16

Samo neka streca i treba da streca!Very Happy  Jedva cekam 22. Ljubim
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 09:08

Joj i ja jedva cekam 22 drugi i najzad ti kod nas jedan TD da otvoris Very Happy  
Sto se tice femibiona moja ponuda od neki dan stoji javi se kad odu gosti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od JocY 17/8/2013, 10:25

Meta ljubav 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 17/8/2013, 13:08

Ja sam sve vreme mislila da je ovo trudnicki lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 14:13

fmala ::Ja sam sve vreme mislila da je ovo trudnicki lol! 
Bosna Bosna sreca
 Salim se naravno guskice moja lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 17/8/2013, 14:19

Ahahaha, ja se ne salim, skroz sam u folkloru  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 20:08

fmala ::Ahahaha, ja se ne salim, skroz sam u folkloru  b 
  b  b  b  b  b  b  b  b c

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SannI-AlL 18/8/2013, 12:08

KoMeta moja, queen .Trudnjačo draga,gde god budeš nastavila da pišeš naćiću te.Trudnički,roditeljski dnevnici....ma samo piši sestro.Zbuni me zbunjenu,ali imala sam dojavu da je sve u redu i da beta raste,jer sam bila bezinternetna duuuugooo,a sad lovim wi-fi po vazduhu Wink .
Kako je lepo čitati te.Uživam.I jedva čekam i 22 i 23 avgust i svaki drugi dan koji ti rešiš da ideš na UZ da čujem kako bebe napreduje srce  love .
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dr mali pariz 18/8/2013, 22:57

Skok i ljubac za trudnajuuuu :-*:-*:-*
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 18/8/2013, 23:52

Samo da se upisem, gosti odose, a ja se ubih od spavanja, jer sam dremuckala po podne dok su bili tu, ali samo po 2h, danas sam odvalila 5! Laughing Laughing 
Sve je OK kod mene, po starom, dobro, hvala Bogu, sto bi rekla Bile, pu,pu, usrale me koke! lol! lol! 
Imam samo novi simptom trudnoce - zaboravnost! lol! Ukljucila juce masinu za sudove, ali sam registrovala da fali so i sipala so i zatvorila masinu. Vadim jutros sudove, sve beli i ko da imaju krecnjak po sebi! Shocked Shocked Kad sam izvukla resetku shvatih da nisam ni zatvorila pokopac kad sam sipala so, pa sam sve opet prala, mada sam deo pre toga (dok nisam skontala stat se desilo) prala rucno.
Da ne pricam da samo idem i trazime nesto po kuci sto mi je koliko do pre par minuta bilo u rukama, samo ga spustim negde na najneverovatnije mesto i zaboravim. Embarassed 
Sreca pa radim samo jos nedelju dana i posle mogu da se naspavam i zaboravljam do mile volje! lol! 

Danas sam 6+2, kako vreme leti! Very Happy Ustvari, jos malo pa 6+3! Jos 4 noci spavam i UZ! sreca sreca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 01:05

Jedva cekam da prodju te 4 noći! Ja sam isto pobrljavila za mnoge stvari, a tek što mi sve ispada iz ruku, uh, kao kilavi Radovan sam za neke stvari.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 19/8/2013, 08:17

Draga da te cmoknem i mahnem ff da li si vadila TSH on skače u trudnoći ta zaboravnost mozda ima veze sa štitnom Laughing  
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 08:38

Kaze meni prijateljica kako se u trudnoci zenama SKUPI MOZAK Very Happy i svakog dana je se setim; zaboravljam ringle; ves; kljuceve.... Ljubim te puno!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 08:57

Kometak to je istina nekad se osecam KO nemam stara Baba izlapela i kao da mi je tif izasao  b  sta te briga nisi jedina vidis da i biksi i ja patimo od toga 
Biksi smotanost mi je isto jaca strana od kad sam trudna, a sto bi rekla ona izreka :
Nisam ja toliko trapava koliko je sve lomljivi, sklono padu i pogresno postavljeno  b   b  b  b  b  b

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 13:00

Danas sam napravila spisak stvari za uraditi i sledila ga, pa nista nisam zaboravila! lol! 
Nisam radila TSH 2 nedelje, jer ne rade laboratorije ovde, a dr mi nije napisao i njega tako da cekam da prorade privatne pa da uradim (u drzavnoj gde su mi jutros izvadili 6-7 epruveta krvi ne mozes da trazis nista vise od onoga sto je napsiano na uputu Rolling Eyes a moj dr prevideo TSH). Ja sam uvela 2 dana 100mg eutrioxa 2 dana 75, do sada sam bila samo na 75. Mada, bio mi je ok sa betom, tj. 7. avgusta, 2,2 (tako nekako).

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 19/8/2013, 13:07

I ja sam seprtlja i sve zaboravljam! U prvoj trudnoci sam znala da spremim ceo rucak, npr. djuvec i da tek kad ga izvadim iz rerne prmetim da nisam stavila, npr, meso  b 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 13:42

Sve sjajno!!! Mase; mrda; vrti se :-) dr misli da je devojcica. Hematom nestao :-)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 13:48

Joooj diiivno Lafe!!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce 
Ne znam jesi li slucajno omasila dnevnik, pa pisala u mom ili namerno, samo da ti ukazem. lol! lol! 
ALi mi je drago da si pisala kod mene, da mi prizoves jednu curicu! bebe bebe 
Sve sam te nekako zamisljala sa decakom, ali si mi ti neznica jedna i tako ce ti lepo stajati cera, vitka i lepa na mamu! osmeh srce love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 4 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu