KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bak 9/8/2013, 11:48

Metice srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od cicsa80 9/8/2013, 12:23

Kako je krenulo radovanje i poskakivanje, nece biti najkraci dnevnik Very Happy  Sve sto ste ucinili oboje(a opet svako radio na sebi) je moralo da daa pozitivan rezultat i ovoliku radost. Stvarno, najiskrenije i od srca sam preprepreprepreprepresrecna zbog vas. Uzivajte sad u vasoj rpmanticnoj Italiji. ljubav


ps Sad za vikend sam bila na svadbi, tamo sestra mm, inace zive u Vicenci, troje dece 2.5,6 god i mali 2.5meseca. Njih dve kad se zaigraju parlaju it samo tako a ova starije kaze "ujna daj mi perecce"- sa sve onim "zastojem" na c lol!   pa sam se i tebe setila kako ces ti sa tvojom decurlijom da dolazis ...yes
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 9/8/2013, 12:38

Ohoho, vidi, vidi, Metin dnevnik, još kad vidim ovakav naslov, ma divota! Nek u nastavku bude lagano i školski, a 22. da čujete najlepšu muziku, bam, bam, bam! Srećna sam zbog vas baš, baš, baš! Došlo je vaše vreme, uživaj sada maksimalno! I kuliranje na nivou da bude! LJubim vas u kompletu! Piši kakav je KometaKboy, zamišljam ga, garant ima onaj tupavi osmeh na licu kao i Rodjeni moj!  lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Vuchica 9/8/2013, 13:37

Srecno otvaranje dnevnika!!!! A zelim ti desetostuko srecnije zatvaranje!!!!..sa... srce 

Divan je dnevnik, morala sam da se upisem! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Endzi 9/8/2013, 13:47

SRETNO OTVARANJE DNEVNIKA,idemo zajedno do cilja draga ljubav ljubav
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Crvic 9/8/2013, 15:38

Kometa, hvala ti za ovu iskrenu i divnu priču. Gađa u srce.
Mnogo mi je drago i radujem se da pratimo tvoju trudnoću i čekamo jedno malo čedo.

Javi Liješeviću da menja scenario Very Happy 
ljubav
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od laKole 9/8/2013, 16:20

kometa, ne stresiraj se više vađenjem bete, pogotovo ako sve ide glatko. opušteno čekaj 22. to je negdje mjesec dana poslije transfera? taman na vrijeme. Wink 

budi opuštena, nasmijana, smirena..... srca
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od ninica2 9/8/2013, 18:11

Kometice nasa,jos jednom da ti cestitam,presrecna sam zbog tebe,tvoja beta i sreca svima daje vetar u ledja:aa5: srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d d d d d d d d d x x x x x x x x x x x x srca srca srca srca srca srca srca cveće cveće cveće poljubac poljubac poljubac ljubav love 
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od nina :) 9/8/2013, 19:00

znam ovu tvoju pricu od pocetka koloko se ovde druzimo ali opet me je potresla i nisamimala snage sinoc da pisem kad sam videla oko ponoci koliko su mi suze isle dok sam citala
zelim ti da su se obadva ploda zakacila i da dobijes blizance da uzivate sa njima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od saska1 9/8/2013, 21:10

Kometa srećno otvaranje dnevnika divno,divno presrećna sam zbog vas srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Tinche 10/8/2013, 10:24

Kako ide trudnovanje draga??? :)cvet 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od sigmabh 10/8/2013, 10:34

Od srca cestitam,,,urednu i skolsku trudnocu zelim..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 10/8/2013, 18:08

Meta, draga, nije bitno kad je otvoren dnevnik i da li je kratak, bitno je da je divan, da si nas sve raznezila i najbitnije da je sa srecnim epilogom....

Ja svima zelim jedan ovakav dnevnicic zagrljaj 

Veliki poljubac za tebe ljubav 
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bubi80 10/8/2013, 19:53

Meta dusice draga zaista si zasluzila da otvoris ovaj prelepi dnevnik!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Rasplakala si me svojim uvodom!

Veliki si borac i ja ti iskreno od srca cestitam!

Da ti trudnoca bude sto bezbriznija
a suze radosnice ostavi za trenutak
kad privijes svoje cedo(a) na grudi!

Grlimo te moj trojac i ja!

Uzivaj!!! cveće cveće cveće
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od neca73 10/8/2013, 20:39

Meta, cestitam!!! Tvoj dnevnik me je vratio u zivot. Kakve divne vesti.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 10/8/2013, 21:25

fmala ::Cestitam otvaranje dnevnika! Nek bude ipak dugacak bar jos osam meseci! Very Happy
Hvala Fmala, ali ovo nije trudnicki dnvenik, ovo je VTO post factum dnevnik, nije jos trudnicki, ovaj lepsi cu kad cujem srculence, a do tada imam VTO dnevnik, otvoren posle pozitivne bete! Very Happy 

BiKsi :) ::Ohoho, vidi, vidi, Metin dnevnik, još kad vidim ovakav naslov, ma divota! Nek u nastavku bude lagano i školski, a 22. da čujete najlepšu muziku, bam, bam, bam! Srećna sam zbog vas baš, baš, baš! Došlo je vaše vreme, uživaj sada maksimalno! I kuliranje na nivou da bude! LJubim vas u kompletu! Piši kakav je KometaKboy, zamišljam ga, garant ima onaj tupavi osmeh na licu kao i Rodjeni moj!  lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
KOmetaboy ima isti osmeh ko Rodjeni! Samo zuji oko mene, ne dozvoljva mi da se pomerim, sve bi da mi pomogne i poceo je da radi ko blesav, da bi zaradio dovoljno i da dogodine ne radi! lol! lol! Sobicu je vec "okrecio", namestaj "kupio", cak i kolica pre neki dan, kad smo isli do pronatala, da kupimo neke sitnicice za neke klince. lol! lol! 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 10/8/2013, 21:28

dacans ::Evo i ovde da ti ostavim pelcer..ali samo muski..zenski je vec malo napred postavljen..ovako je Andrej juce na strandu jeo smoki..sedi na setalistu..stavio svoju cinijicu sa smokijem..i kao da sirot perosi za jos koji komad omiljenog mu jela...a u stvari sakrio se od ostale dece koja su na drugom kraju zelene povrsine koju vidite, na pocetku pescane plaze, okrenuo im ledja da ga ne vide...sta jos da vam kazem osim da ga od juce zovemo SMOKI BANDIT..e pa Kometak..od srca ti zelim bandita:lol!: lol! lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel smajli angel 

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 1kdh

Stavljaj mi t imuski pelcer, ali ce Mina dobiti drugaricu!!! lol! lol! To jest, ovaj muski pelcer devojku, ako se niste vec kaparisali! lol! lol! 

cicsa80 ::Kako je krenulo radovanje i poskakivanje, nece biti najkraci dnevnik Very Happy  Sve sto ste ucinili oboje(a opet svako radio na sebi) je moralo da daa pozitivan rezultat i ovoliku radost. Stvarno, najiskrenije i od srca sam preprepreprepreprepresrecna zbog vas. Uzivajte sad u vasoj rpmanticnoj Italiji. ljubav


ps Sad za vikend sam bila na svadbi, tamo sestra mm, inace zive u Vicenci, troje dece 2.5,6 god i mali 2.5meseca. Njih dve kad se zaigraju parlaju it samo tako a ova starije kaze "ujna daj mi perecce"- sa sve onim "zastojem" na c lol!   pa sam se i tebe setila kako ces ti sa tvojom decurlijom da dolazis ...yes
Ima da parlano sve u sesnaest! lol! lol! Mi smo se i dogovorili odavno, ja sa decom srpski, on italijanski, i odma poliglote lol! 


Crvic ::Kometa, hvala ti za ovu iskrenu i divnu priču. Gađa u srce.
Mnogo mi je drago i radujem se da pratimo tvoju trudnoću i čekamo jedno malo čedo.

Javi Liješeviću da menja scenario Very Happy 
ljubav
Javicu mu, obavezno, posto sam u junu videla da je menjao neke delove, mozda ce i moju pricu promeniti! Very Happy


Poslednji izmenio KoMetaK dana 10/8/2013, 21:48, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 10/8/2013, 21:43

Tinche ::KometaK!!!! Cestitke i ovde...ljubimo te...a najvise tvoja pelcerusa!!! :))))

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 1013554_10201438169017137_801151937_n
Ljubim ja moju prvu pelcerusu u butkice i krofnice slatke i u njen osmeh od uva do uva!! I u sorcic! Wink 

dacans ::AAAAAAAAAAAAAAA ti si stvarno kraljica..pa sad si resila da otvaras VTO..u cudu sam..prvo betu radis u po noci, onda otvaras VTO posle pozitivne bete...potpuni odlepitiiiis...ali hoce to u trudnoci:aa: yes yes yes yes yes lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Zelim ti odlepitits od srece u narednim ne msecima...nego godinama i godinama koje dolaze...i moram da kazem  da je Mina juce bas pitala za tebe..nasla naocare Hello Kitty koje si joj poklonila..gleda ih i kaze 'Mama a kad ce Vesna opet da dodje'Razz Razz Razz lol! lol! lol! milo moje dete nikad joj dosta poklona:lol!: lol! lol! 
Ljubimo vas nas cetvoro..a i tm..narafski:aa61: ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love love love 
hehehe, Daco, nisi ti mene jos upoznala! Trudnicki cu otvoriti kad se porodim, iz straha da ne krene nesto naopacke!!! lol! lol! Laughing Laughing Ljubi mi Minu i kazi, dolazim septembra u NS! Very Happy 

Tinche ::Kako ide trudnovanje draga??? :)cvet 
Ide draga, ja i dalje imam samo naduven stomak, vetrove lol! lol! i velike grudi! Rolling Eyes POvremeno me probode stomak, cisto da znam da se nesto desava i nista vise, hvala Bogu!
Nisam i dalje svesna, samo sto sam uhvatila sebe da u svojoj nesvesti stavljam uvek kad ustajem ruku na stomak, dole nisko, ko da sam u 8. mesecu, pa da pridrzavam tezinu! v Mada, pre par dana smo bili na planinu kod S&S i ja se izvalila u neku stolicu, digla noge na drugu i ladim se u dvoristu, a ona ce: - jesi li ti sigurnda da si trudna samo 15 dana, meni tvoj stomak izgleda ko u 5. mesecu! v  b  b Eto, koliko sam naduvena! Rolling Eyes Ako stavim slicicu, pariracu Bixi sa stomakom! lol! lol! 
Suoceri (S&S) su presrecni, tata je isao u drugi grad da kupi dobre narandze za sokic, kuvali, spremali, jedva m icasu dadose da podignem! lol! lol! Svi imaju blentav osmeh oko glave, samo sam ja pogubitis nacistitis totalitis!

Nesto sam zeznula, jedva stavih sve sto sam htela da citiram, sve neki pogresan raspored, ne znam kako mi se to desilo. Hormoni! Rolling Eyes 
E, da, kad sam vec kod hormona, imam jos jedan simptom - zaboravnost i pogubljenost! Sinoc zaboravih tel u drugom stanu, neke stvari na planini... Rolling Eyes 

Leno, Draganche, Stenli, Tetreb, Leptirko, Red, Erata, Lela, Labradorka, Simona, Tinche, Daco, Niny, SladZana, Jeftelija lol! lol! (tek sad videh da si promenila nik, ali te torta jos odaje! lol! ), Aries, Pegaz, F&F, Fmala, LaFe, Bak, Cicsa, BiKsi, Vuchice, Endzi, Crvicu, LaKole, Ninice, Nina, Saska, Sigma, SoJa, Bubi, Neco, HVALA VAM PUNO NA CESTITKAMA!!!!

Prasim sve koje se bore i dalje da sto pre docekaju da nam objave veliku BETU i vuchem za nosice sve!!! vv vv vv vv vv vv vv vv 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Ambra 10/8/2013, 23:55

Moja pokojna prababa Jeftelija je imala petoro dece. Pomislih da mi ono krkanje nije nista pametno donelo pa reko da probam sa prababom. lol! 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od noja 11/8/2013, 00:47

Jeftelija Baba kao i moja,
al bas baba mamina mama Smilja 5 cerki Very Happy ja krenula njenim stopama Very Happy 

Meto Cekamo TD ! Ja i menora sl. sunny I Lijesevic bi trebao novu pricu nov scenario trudnica  beba
i prve kupovine i sredjivanjeee imate i imena za bekanice,
veeeeliki ljubac za Vas od nas
Trudnice uzivaj maxxxx sreca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 11:48

Jefto, dace Bog da budes i ti ko tvoja prababa! igracice igracice Vidis, ja nisam razmisljala o tome, moje babe su imale 5-oro i 3-oje dece, a moje prababe mnooogo vise, tesko da cu ih dostici. Rolling Eyes MIslim da mi je prababa po majci imala 9-oro! Shocked 

NOja, ma nismo nista kupovali za nas, nego za neku drugu decicu, a moj dragi samo u masti sprema, razmesta, kreci, ne stvarno. Very Happy Ali je toliko srecan da je sve poceo da planira! king lol! A ja cekam da sve bude u redu, pa cemo pocetkom godine poceti sa sredjivanjem. Ne mogu cak ni da zamislim, iako sam i ja koliko do juce mastala kako ce nam izgledati decija sobica, sad ne smem da mislim. Embarassed 

Inace, ja sam danas 5+2, po nekom kalkulatoru! Shocked Kad pre! lol! PO tom kalkulatoru termin mi je kad je bio i rodjendan moje mame! osmeh srce osmeh srce Inace sm o i ja i mama i tata rodjeni u aprilu, definitivno je trebal oda radim postupak jula i da se nadam da ce mi april doneti srece! yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od medolino 11/8/2013, 15:39

DRAAAAAAAGGGGGGAAAAAAAAAAAA ovo nisam mogla da propustim, najkraci i najnajlepsi moguci dnevnik osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Cestitam ti drugarice moja,verovala sam i znala da je ovo dobitna kombinacija i da ce ti Novi Sad doneti srecu! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Cestitam ti od srca i neka ti trudnoca bude sto laganija i skolska i uzivaj u svakom danu,videces kako sve brzo proleti a sledece godine ce ti ruke biti pune posla i blistaces najlepsim sjajem. sunny sunny sunny 

Mazi stomacic a moji andjeli i ja ti saljemo puno pozitivne energije i puno, puno poljubaca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dragmilk 11/8/2013, 22:49

Cestitam, Kometo nasa!!!!!!!!!!
Dodjoh, videh i sta reci, fantasticna vest za procitati:12b: smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
Ljubimo vas:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od cici 11/8/2013, 23:28

Ja sam ocekivala td ali dobro Wink sad je red da otvoris taj yes 
Uvodna rec me je rasplakala, zasluzila si kao sto si i rekla doslo je tvoje vreme uzivaj i mazi stomacak:12a: osmeh srce osmeh srce 
ljubav love ljubav love ljubav love 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 12/8/2013, 07:45

Draga samo da te pozdravim i mahnem ff samo ti nama uzivaj i mazi tibu ljubav 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 2 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu