KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 8/8/2013, 22:43

Drage moje,

resih da i ja otvorim VTO dnevnik, bice najkraci moguci, ja se nadam, ali sam htela da ostanu izdvojene neke stvari i moje iskustvo, mozda ce nekom znaciti.
Pre 6 godina, u maju, sam svog ljubljenog muzica upoznala u Novom Sadu. Ja zavrsila sa Italijom i nekim masterom i pravac za NS na svadbu, a on isto iz neke druge price tamo na istu svadbu. Sevale su varnice od pocetka i posle godinu i neki mesec smo resili da se skrasimo i da se vencamo. Znala sam od pocetka da on ima problem sa plivacima, ali sam verovala da je dovoljno da odemo na VTO i da cemo uspeti iz prve. Sacekali smo 6 meseci-nista! Onda smo ostalih 6 proveli u analizama i ratovanju sa hlamidijom i najzad je se resili cajevima.

Krenuli smo na prvu VTO. Pala je odluka na Budimpestu, sasvim slucajno. Rezultat negativan iako smo prezadovoljni klinikom i iskustvom tamo! Aspirirano 13 jc, mm bez pivaca u prvom uzorku, u drugom nasli nesto, razvila se 4 embriona, 2 stala sa razvojem, 2 vracena.

Drugu, trecu i cetvrtu VTO radimo u It u Brunicu (u regionui Trentino-Alto Adige) jer tamo nam daju pravo na 3 besplatne VTO. Mi smo bili skoro pa svorc i jedva prezivljavali iz meseca u mesec, pa smo to prihvatili. Jesu korektni, ali nema te zelje i truda da se dodje do trudnoce. Sva tri puta tri velike NULE! Sad Rolling Eyes Uvek bilo jc (14, 12, u cetvrtoj VTO cak 21!) spermica nisa u prvom uzorku, u drugom po neki, uvek 4 embriona drugog dana i 2 koja stanu, 2 koja doguraju do blasti i vrate mi ih.

Petu VTO resismo da radimo prosle godine u Pragu. Shvatila sam da nam treba dobar embriolog, a oni imaju najboljeg. Sve je bilo ok, 7jc, 4 embriona 2. dana, i prvi put imamo 4 odlicna embriona koje nam vracaju drgugog dana i embriolog (neka zena) mi kaze da ne bi radila AH da su njeni embrioni i ja je poslusam i pokajem se. Rezultat NULA! Zadovoljna sam klinikom, jedna zamerka je bockanje bez kontrole na pocetku.

Sesta VTO nas je cekala i ja sam se troumila od samog pocetka. Bila sam za Prag, zbog embriologa i monitoringa, bila sam i za Bec, zbog lepljenja embriona i jos nekih metoda koje oni rade, ali sam imala i Genezis i Novi Sad kao varijantu. Bila sam na konsultacijama kod Kopitovicke, odusevila me, napunila pozitivnom energijom i 3 meseca sam se premisljala gde cu. Na psihodrami u savetovalistu sam postavila na scenu sve 3 klinike i nekako je prevagnuo Genezis. Sve vreme mi je bilo u glavi to da smo se upoznali u Novom Sadu i da sam u Srbiji u tom trenutku, i da mozda treba da probamo kod njih jedan postupak. Kopitovicka mi sve vise "leze" kao dr i njene reci: vi ste za mene izazov, i ogromna zelja u njenim ocima i recima da uradi sve da bi nas ucinila rodteljima su prevagnule, kao i njen predlog da zbog visokog LH (i loseg odnosa FSH i LH koji ukazuje na PCOS) krenemo sa suresivima od polovine junskog ciklusa, kako bi ga supstili i da tek onda krecemo sa stimulacijom kad god to bilo. Od 22. juna krecem sa suprefactom. Tog dana mm daje svoj uzorak da ga zamrznu da bi se lakse osecao jula u postupku, rezultat NULA! Zakazuju mu TESA za 25. jun, tu su nasli neke spermice B,C i D kvaliteta i zamrsli ih. Dobijam ciklus 7. jula, proveravam i pre toga E2 i LH, malo su vislji, ali su 8. jula najazd dobri, tj. dr je zadovjona jer su na nivou kom je ona zelela i od 8. krecem sa stimulacijom. Primam 0.4 suprefact i dalje, plus mi dodaje menopur 2 komada i puregon 1. Kontrola 6. dan stimulacije, povecava mi na 3 menopura i 2 puregona, posle 2 dana opet kontrola nema vise puregon, pa mi predlaze da primam po 4 menopura i tako do 17. jula kad sam uvece primila poslednju dozu hormona i stop u ponoc. Apisrarcija je bila 19. jula, dr mi je rekla da mogu da biram kad cu da radim, ujutru uvece, pa smo po tome i uklapali stop. Aspirirano 10 jc, 1 ne zrela, oplodile se 4, 2 stale 2 nastavile. Sledi moj sok! Iako je sve islo kao po loju, nisam mogla da vidim i 6. put u postupku te brojke. Kopitovicka insistira na AHA i 22. mi vraca 2 embriona, 3. dan posle A. Jedan je 6 celijski, lep cvetic, drugi cetvoro, svakog trenutka spremam da poraste. Vraca mi ih bez UZ, jer sam aprila radila histero kod nje, pa posle par puta preglede i ona kaze - poznajem tvoju matericu i objasnjava mi gde ima krivine. NA kraju mi je na UZ pokazala gde je smestila embrioncice i ostavljaju me da odlezim pola sata na stolu i ona mi kaze da lezim 2h na klinici, ni manje ni vise i posle sam slobodna. Mi smo uzeli hotel i tog dana prespavali u NS-u. Uvece smo otisli na Petrovaradin, na romanticnu veceru, izveli decicu, i uzivali u romanticnom zalasku sunca, veceri i krem piti. Sutradan smo svaratili u manastir BEocin, pomolili se pred cudotvornom ikonom, monahinja nam procitala molitvu ( ja sam sve vreme plakala!) i uvece se vratili za Beograd, dr je rekla da mogu da vozim i da se ponasam normalno, ali da se pazim i ne dizem tesko. Selila sam deo stvari u Soko Banju, proveli par dana tamo na cistom vazduhu, vratili se u Beograd i trebalo je da se spakujem i odselim za It.
Prvu betu sam radila 9.dpt na 10dpt (radjena u pola 1 uvece! lol! lol! ), jer mi je Kopitovicka rekla da mogu da je radim i tad ak osam nestrpljiva, i ne naviknuta na pozitivne Bete, nisam se ni nadala. Beta je bila 60. Ja u soku, mm se raduje, ali oprezno zbog mene. POnavaljam je 11dpt, raste, 70,1 i ja sam i dalje zbunjena i konfuzna i ne znam sta me je snaslo. Dolazim u it. i ponavljam betu 14 dpt, beta 108. Ne znam da li da se radujem sto raste ili da tugujem sto se ne dupla. Od ponedeljka do srede nisam ziva, cekam rezultat ponovljene bete. Juce mi stize rezultat - 231!!! Ja sam se najzad obradovala i opustila malo! Sad pokusavam da utuvim sebi u glavu da sam trudna, ali mi slabo ide. I dalje sam rezervisana, uplasena, zbunjena, konfuzna... Premisljam se da li da je ponovim sutra opet, ad vidim da li se dupla, pa cu se mozda opustiti vise, ali me strah kako cu docekati rezutlat. Rolling Eyes 

Danas sam zakazala i prvi UZ, 22. avgusta. Jeste nekako daleko, ali cu valjda onda imati prilike da cujem srculence. Mozda se predomislim i zakazem jos neki UZ u medjuvremenu.

Od simptoma imam: nadutost u stomaku, velike grudi koje ne mogu da obuzdam, pospanost i - nista vise! (hvala Bogu!)

Od terapije primam: eutriox 75, glucofage 2x1000, femibion 1x1, dexazon 2x1/2, folnu 400mg, pregnyl na 5. dan i clexane 0.4 svakog dana.

O psihickom stanju u poslednje 4 godine, necu ni da pricam. Svaki postupak sam padala i svaki naredni tonula sve vise. Bila sam na ivici depresije ako ne i u depresiji posle 4. i resila da menjam nesto. Nasla posao, promenila neke stvari u zivotu, ali nj bilo to TO! Trebalo mi je jos nesto da budem ona stara ja. Srecom, otvorise savetovaliste, i ja sam od prosle godine od novembra njihov redovni gost bila. Od marta sam krenula na psihodramsku grupu, koja mi je mnoooogo, ali mnogo pomogla. Pocela sam da se smejem opet od srca, da se radujem malim stvarima i da verujem da ce neka roda sleteti jednog dana i na nas krov! Da verujem i da se borim, da, resila sam da ne odustajem dok god budem imala i najmanje snage i dok god budem imala i jednu jc koja moze da posluzi i koja valja. Resila sam to i zbog sebe i zbog mm, koji je jedan divan covek, raduje se svakom detetu, igra sa njima, uziva, vapsitava... i zelim da ima nalsednika kog ce izvesti na pravi put i da mi zbog njega ni jedna borba nije teska. Njegov osmeh u ocima poslednjih nedelju dana mi kaze da sam bila u pravu sto nisam odustala i sto sam nastavila da se borim. Prosle su godine nase borbe, nade, padanja, verovanja, pa opet padanja, ali su nas naucile strpljenju, zblizile nas i pokazale da prava ljubav mora da urodi plodom! Necu da pricam da sam suze davno isplakala, nestalo je suza tuge, ostale su m isamo suze radosnice, koje cu isplakati jednog dana. Jos nisam spremna.
I, da, da dodam da sam batu namenila svom dragom za rodjendan kao poklon, jeste da je dobio 3 dana posle, ali sam sebi za sledeci rodjendan u aprilu resila da rodim bebu. Ove godine sam napunila 40. i bila sama celog dana, jer je mm radio i bio u it. moji najblizi prijatelji svuda osim u BG-u sa mnom i malo sam bila tuzna sto sam sama i otplakala svoj donekle jubilarni rodjendan. Obecala sam da sledeci necu biti sama! jeste da sam takva obecanja davala sebi mnogo puta i da su mi rodjendani bili najtuzniji deo godine, ali verujem da cu se svakom sledecem radovati i da ce iamti ko da mi pomogne da duva svecice. Doslo je i moje vreme! Krajnje je vreme bilo! Hocu da ostanem pozitivna, da verujem, nadam se, molim se i da se radujem, mislim da sam zalsuzila posle svega. Samo jos da shvatim da sam docekala svoj dan! lol! 

Ne znam kako ce se sve zavrsiti do kraja, nadam se i molim Boga dobro, ali sam htela da ove stvari zabelezim negde, da mi ostanu kao uspomena i da nekom nekada pomognu.

Dobrodosle u najkraci dnevnik na forumu, nadam se sa srecnim zatvaranjem i sa jednim srce ili 2 srce srce Iako znam po beti da je jedna beba, nekako verujem i nadam se da se mozda i druga prikacila i da ce nam doneti duplu radost.

Prenecu  iovde vase postove sa Kluba i Koraka, jer su mi mnogo dragi i najzad sam ih docekala, da mi ostanu za uspomenu. Very Happy

Ovo su nasi cvetici, nase ruzice, nase MAGNOLIJE, nasa radost i nas citav zivot, nase SVE!

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Fq72.th
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 8/8/2013, 22:47

KoMetaK ::

Ako je po Kopitovicki, ja bih mogla danas da radim Betu, kako je rekla 9-10. dan od ET (danas je 9.), ne znam hocu li se usuditi, bas mi je frka, ko nikad do sada! Rolling Eyes
Eeeej, 6 puta VTO, pa dosadila sam vise i sebi i drugima! A sa druge strane, krcka se po stomaku, muva, sve vreme, iako se trudim da uopste ne obracam paznju na simtome, stomak mi je "zategnut" sve vreme i sto bih se opustila, on me stalno podseca da je tu i da se nesto desavalo. Ne znam sta cu i hocu li danas raditi Betu, pa ponoviti 2. kad krecemo ili cu ostaviti za 2. tu agoniju. Sad je stvar i toga sto ne znam kako cu putovati ako saznam za negativnu betu i kako ce mm podneti da vozi, jer imam utisak da bi njega negativna beta vise potresla. Ostaje varijanta da je radim i sutra, ali onda nemam mogucnost ponavljanja u istom labu. Sve mi se cini danas je mnogo rano! Nikad je ovako rano nisam radila. Opet, radoznala sam, ako nema nista, da se lepo popakujem i da mogu da vucem stvari, da ne radi samo mm. Uh! Rolling Eyes
Vuchica ::

Kometa, sta god odlucila, drzim fige jako..... i da se to u stomaku krcka jedna (do dve) guzave mrvice.... wavecrowd
karakaca ::Ja nisam poranila 12 dan od iui, Ali ti Meta ne zuri sacekaj jos neki znam kako ti je ja sam zato juce presekla i otisla u privatnu labaratoriju a kad me sutra pozove sestra reci cu joj kako stoje stvari
Erata ::Meta sacekaj 02.08., to ti je moj savet!
leptirko82 ::Kometa, vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdrodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda
laKole ::meta, ako uradiš i danas i u petak, sumnjam da će biti neke visoke vrijednosti - vrlo vjerovatno da ćeš ponavljati i treći put i onda će i tako biti druga laboratorija. najbolje da uradiš tamo kad doputuješ.
(valjda nisam zakomplikovala sa objašnjavanjem Rolling Eyes)
nadam se da će ti moj rođendan donijeti sreću! Wink
BRBLJIVA76 ::kometa ,...jao zeno daj Boze da ti se ostvari san i da beta bude trocifrena !
 6 vto ..uh uh.... treba to izdrazati ,,,ja nekako posle ove druge vto sam se zapitala imam li snage za dalje ,a kamoli 6 vto ...uh uh ...queen queenqueen
bice ovo dobitna kombinacija ,ovaj put -videces ! navijam i prasim....ipak sacekaj ,pa odradi lepo betu ---znam puno slucajeva gde je beta kasnije porasla ....ne zuri ..smiledraw smiledrawsmiledrawsmiledrawsmiledrawsmiledrawsmiledrawjumpingjumpingjumpingnavijači1navijači1poljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcisestro slatkarodarodarodarodarodarodabetabetabetabetabetabetabetaiznenađenje
fmala ::Kometa, ja sam radila 9. dpt, bila je 53. U sustini, nema neke velike razlike radila danas, ili prekosutra, ako si trudna, beta ce biti pozitivna, samo manja, a trebaces je ponavljati svakako, radila danas ili prekosutra. Jedini je problem ako je, ne daj boze, biohemijska, onda se mnogo gore podnese nakon sto se obradujes, mada, i kad je biohemijska, beta bude pozitivna i za dva dana, samo malo nize nego sto bi bilo, tako da ti se isto 'vata. Ako ti je stalo da imas oba nalaza u istom labu, ili radi danas i prekosutra tu, ili sacekaj pa obe odradi tamo. Ja bih ovo drugo, cisto zbog tm, jer kakav god ishod bio, on ce biti uzbudjen, a bolje da je smiren u voznji. U svakom slucaju, vucem za nos jako i nek ti 6 bude srecan broj!
hany ::
Kometo,  kad god je uuradis znam da ces nas obradovati , ja sam odlucila sledeci put betu raditi sto pre :)
roda rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda 
bak ::Meta, kako god odlucila navijam iz sve snage, mislim na tebe stalno i silno zelim da je ovaj put to-to, drugarice moja smajli angel
nadalica ::Kometa drzim fige za pozitivnu betu kada god da odlucis da je radis vv 
Breskvice ja sam imala FET dva puta,nisam  nista koristila,iz prirodnog ciklusa je bilo,samo sam pratila stapicima kada je ovulacija.Drugi put je uspelo,ali na zalost u 8 nedelji missed,ali to verovatno nema veze sa terapijom pre embriotransfera,jednostavno se desilo.Tebi zelim mnogo lepsi scenario od mog.
lenabeograd ::Kometa drzim fige ljubav
KoMetaK ::Ja dala krv za betu, neki minut posle ponoci, rezultat ujutru na mejl! :lol!:Ko zaspi, pricace! lol!lol!
dragana76ns ::Uh Meta, sreca sto spavam u sitne sate...a sad sam uzbudjena,kao da ponovo prolazim iscekivanje svoje bete...nije meni lako,mogu misliti tek tebi. Mi cemo da prasimo i da silno zelimo, da ti kazem da verujemo da je bas ovde sve trebalo da se odigra i da je vasa sreca bas ovde vas cekala...to sve znas. Ljubimo te moji duplici i ja i navijamo za najlepse vesti....ajde budi prva koja ce zatalasati ovaj avgust pozitivnom betom
love
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv  vv vvvvvvvvvv vv 
beta betabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabeta beta
familyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamilyfamily
asasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasasas
osmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srce osmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srce
Stenli ::Kometa, navijam jako!!!vv vvvvvvvv
menora72 ::KoMeTak  molitva molitvamolitva

srcesrcesrce
Erata ::Joj Kometa, sva sam se stisla...
Ima da pukne vatromet na kutku ako javis lepe vesti, a hoces, mora! Uhuhuh
Navijaaaaaaaaaaaaaam:aa75: bb
twinsi ::Kometa navijam jako, najače draga bbbbbbbbbbbbbbbbbbvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbetabetabetabetabetabetabetabetabetabeta
Erata ::Ajde zeno javljaj, razbi me nervoza! lol!
Crvic ::Kometa, molitva

jako i iskreno.
labradorka ::Kometa molitva
leptirko82 ::KoMetaK, molitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitvamolitva
noja ::
menora72 ::KoMeTak  molitva molitvamolitva

srcesrcesrce
jumpingjumpingjumpingjumping
djole39 ::
KoMetaK ::Ja dala krv za betu, neki minut posle ponoci, rezultat ujutru na mejl! :lol!:Ko zaspi, pricace! lol!lol!
Ajd ozezi jednom lepom beturinom ovoga jutra !
beta + beta+beta+ beta+ beta+ beta+ beta

saska1 ::Kometak navijam za debelu beeeeetuuu igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracicebbbbbbbbbetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabetabeta
Sofija Veks ::Kometa navijamo draga!!!!!!!!!!

igraciceigraciceigraciceigraciceigracice

bbbbb

vvvvvvvvvvvvvv

betabetabeta
KoMetaK ::Jooooj, vas uhvatila nervoza, a tek mene! :roll:Nema jos mejla! :roll:Trudnice da ne svracaju do veceras ovde, da ne dizu pritisak, jel vazi? Very Happy:D
Sanjala sam betu od 50 i od 115, eto koliko mi je lako bilo nocas! :lol:Probudila se 2 puta u toku noci da idem u wc. Moj dragi spava sa telefonom, da bi cuo mejl kad stigne. Ja ne mogu vise da se mucim, pa resih da se pakujem.
karakaca ::Meta navijam najjace da bude lepsi scenario od mog, tri broja na beti
Javi nam brzo
b b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  
bb bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  
beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  
KoMetaK ::Beta 61, juce mi je bio 9. dc! srecasrecasrecasreca
Erata ::Dobro je da nema jos maila. Pomislih sto se ne javljas. A nemam sta da mislim, nekako verujem da je ovog puta to - to!!! Pa da svi virtualno zagrlimo tebe i brata Italijana :))
Orline ::AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kakva vijest osmeh srce
Crvic ::Meeetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preserecna saaaaaammmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Orline ::Ja virkala sa telefona KoMeta mila, kad sad videh oma sam skinula zeta sa neta da ti cestitam i poskocim, imala sam tremu kao da ja vadim, a cak te i ne poznajem licno

SRECNO SRECNO SRECNO
igra igraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigra
Orline ::IJAOOOOOOOOOOOO STO SAM SRECNAAAAA srecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasreca

zZIVEO NOVI SAD  

Ma bravo bravo
twinsi ::Meta i ovdje da ti čestitam, TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
vv vvvvvvvvvvvvvvvvvv
leptirko82 ::Da cestitam i ovde i pooskocim!!!! igraigraigraigraigraigradddbbbfffxxddvvjumpingjumpingkonfetekonfetekonfeteradostradostigraigraigraigra
JocY ::Jao Meta sto sam srecna zbog tebe... cestitam draga i ljubim te puno srecasrceigraloveljubavdbx
Orline ::Jeste li sigurni da morate na ovaj put odmah, tresce nam se zetu ruke igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracice
Erata ::Metice mila jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!
Cestitamo ti ja i moja koleginica iz kancelarije. Sva se najezila, pocela da place (imam divnu koleginicu).
ljubav ljubavljubavčestitamočestitamočestitamobravobravobravopoljubcipoljubcipoljubcinemam reči nemam reči nemam reči nemam reči
Bas sam uzbudjena!!!!! Uhhhhhhhhh
Erata ::Evo sad zvanicno: Ooooooooooogroman zagrljaj za tebe, bebu/bebe i milog nam zeta! zagrljajzagrljajzagrljaj
labradorka ::Jeeeeee!!!!!! dddddddddddddddddddddddddddddddddddddbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Sofija Veks ::SJAJNE VESTI Meta!!! Beta ti je SUPER!!! Juhu, cestitam draga!!!!!!

vvvvvvvvvvvvvv

konfetekonfetekonfetekonfete

igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracice
Crvic ::Drage divne zene sa Kutka, puno vas pozdravljam, na odmoru sam i nisam bila na netu devet dana i eto ukljucih se jutros u velikom trenutku ljubav
laKole ::kometa, to je 12 dan od aspiracije! odlična beta! Very Happy

likeitlikeitlikeit

bravo, bravo, bravo!
bak ::Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ddddddddddddddd
Sve sto sam ti rekla i sto bih rekla je malo da docara koliko si me obradovala, zelim ti dosadnu trudnocu i lepu i zdravu bebu (e) osmeh srce
kristina33 ::Bravoooooooooooooooo!!!!!!!
Cestitam!!!!!!
E sad moram ispuniti obecanje Very Happy
LJubim opet i tebe i tu tvoju mrvicu koja se cvrsto uhvatila poljubac
BRBLJIVA76 ::...pa ja se sada probudila i sta vidim ....jeeeeeeeeeeeee ,kometa bravo ! cestitam !
  konacno jedno lepo jutro ...nek se tako nastavi ...uz pesmu velike i debele bete i za ostale cure koje su na cekanju !
likeit likeitlikeitasasasljubavljubavljubavljubavljubavljubavddddddbbbbdddffffffvvvvvvvvvvvvvvvvdvvvvvvvvvvvvvvradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradost
Erata ::Kometa, e ovo smo cekali! :))

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  7edn
menora72 ::https://www.youtube.com/watch?v=NZC8BJR4YWk

Tooooooooooooooooooooooooooooooo  KoMeTak  srce srcesrcemolitvamolitvamolitva
Sanni~all ::METAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA   AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
sreca srecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasreca
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
bravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravobravo
navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2
cvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecvećecveće
radostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradost
igraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigraigra
gggggggggggggggggggggggggggg
ddddddddddddddddddddd
srcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrcesrce
srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca
ariadne69 ::KoMetak cestitam, zelim ti bezbriznu trudnocu! bbbbbbbbbbb
fmala ::
KoMetaK ::Beta 61, juce mi je bio 9. dc! srecasrecasrecasreca
Bravo! radostradostradost:aa2:Kako si me obradovala! igraigraigraigraigraigraigra

To je to, meni je 9. dpt bila 53, ja se presamitila, a svi tamo skocili na mene da veca ni ne moze da bude 9. dpt! Mnogo sam srecna, kao da su meni opet rekli da sam trudna! Eto, 6 ti je srecan broj, znala sam!
OKacica ::Jao Metice Kometice, kakva vest!!!!

v vvvvvvvvvvv

ljubav
Sanni~all ::Meta moja,dušo moja,nazdravih ja malko pre našte srca jednom rakijom drmušom prepečenicom,a oni koji me znaju -znaju da popijem samo kad je nova godina i slavlje meni drago.I moja mama ti čestita.Osmeh mi ne silazi s lica a već me fata grč.Naravno i tm sve čestitke.Banja je zakon Wink.
Ja ti rekla još onomad da ću sledeće proleće doći  s povojnicom u VE.Normalno je bilo da se otimaš i 'kao' ne veruješ jer znam koliko je dug put bio.Bogu hvala a i Kopitovićki i Balažu završio se i počeo je novi lep,najlepši  family .Srećno ti bilo trudnovanje,lagano,bezbrižno i nežno.
Ljubim te puno,puno i znam da znaš šta ti želim love

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  632624zom0pj0a25

P.S. Prethodni moj post je u stvari transkript razgovora sa našom Metom.Čekala sam deset dana da joj vrištim u slušalicu:aa15: srecasreca
Ariesgirl ::Meta,   radostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostxxxxxxxxxxxxvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb d ddddddddddbbbbbbbbbbbbffffffffffff
BRBLJIVA76 ::...JAO KAKO JE VESLA OVA STRANICA ....NIKAD LEPSE NA KUTKU !wavecrowd wavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdwavecrowdbeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimabeba u kolicimazagrljaj
Vuchica ::
Erata ::Rasplakaste me zene....veliki je ovo trenutak za nasu Metu i za sve nas.d
ja se celo jutro suzdrzavam i krijem iza monitora...srca srcasrcasrcasrca

Meta, draga samo napred i lagano sad, daj nam svima vetar u ledja:as6534: srcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupcisrcasti poljupci
KoMetaK ::Joooj drage, rasplakaste me, hvala vam puno!!!!
MI smo u soku, posle 5 nula, ova brojka obecava, ali mi ne smemo da se radujemo. Radujte se vi, jer znam kako sam se ja radovala za svaku betu ovde i kako sam svaku preplakala, a za ovu nasu su mi krenule par kapi suza radosnica i ostala zbunjena.
Sad sam pustila Menorinu pesmicu i krenuse mi suze, na nju sam par puta otplakala a i mm sa mnom iako ne razume. Ovo mi je najemotivnija decija pesmica. Slusala sam je skoro svakog dana i zamsiljala da je pevam dogodine. Dace Bog samo da sve bude u redu! molitvamolitvamolitva
KoMetaK ::I, da, m oram da kazem da mi je sad zao sto nisam otovrila dnevnik. :roll:Vi ste sila koja ne moze da ne donese pobedu! HVALA VAM ZENE! Very Happy:D:D
SSanja ::METAAAAAAAA
roda rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodanavijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači1navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2

Divno, divno, divno!!!!!!!!!!

Cestitammm!!!!!!!!!

nina :) ::evo i ovde kometo da ti cestitam veliku betu,tebi se bas lepo zavrsio dolazak u srbiju jer znam da se vracas za koji dan opet u italiju sto se nisi ni sama nadala da ces tako zavrsiti tvoje obaveze sa poslom ovde,sad uzivaj u veneciji sa svojim dragim i  bebama u stomaku
lela38 ::KoMetak cestitam na divnoj beti,dosadnu i skolsku trudnocu ti zelim!Uzivaj !b bbbb
karakaca ::META mila cestitam ja placem od srece moja molitva za tebe i mene uspela bar kod tebe molim se da sve prodje kako treba ljubim te, mazi stomace i uzivaj trudnice.
b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b b b  b  b  b b b  b   b
noja ::
KoMetaK ::Beta 61, juce mi je bio 9. dc! srecasrecasrecasreca
Bravoooooo Metaaaaaaaaa
CESTITAMOOOOOO
sreca
sunny
Ulepsala si nam ceo mesec trudnica
srca
Stenli ::Cestitam Meta, mnogo se radujem zbog tebe, uzivaj!
dragana76ns ::Kao prvo PRESRECNA SAM zbog vas, presrecna sam sto ces Novi Sad jos vise da volis....presrecna sam sto si bas ti ta koja je otvorila avgust pozitivnom betom i sto ces bas ti povuci nogu devojkama koje se spremaju za postupak....ma PRESRECNA SAM I TACKA. Sve ti vec rekoh..... iako nema sta puno da se kaze....suze, jeza, uzabudjenje u glasu sve rekose.Stvarno, zvuci glupo ali kao da sam jutros ponovo prozivela saznanje moje pozitivne bete
Imas veeeeeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav od moje Duske i Rastka, i od moje mame.....i one su jako srecne i cestitaju ti od srca, mama se naraFski zaplakala Very Happy 
Ja cu da ti pozelim, da cvetas i blistas svih ovih meseci koji su pred tobom, da uzivas u svakom danu, svakom UZ, otkucaju srca....pokretu, slicici. Zelim ti mir i bezbroj osmeha.........
love
sreca srecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasreca
trudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnicatrudnica
asasasasasasasasasasasasasasasas
bebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebebe
pegaz ::
KoMetaK ::Beta 61, juce mi je bio 9. dc! srecasrecasrecasreca

JUUUUUUUUPIIIIIIIIIIII   dddddddddddddddbetabetabetabetagood jobgood jobpoljubacpoljubaccvećecvećecvećecveće
BRAVO ZA TRUDNICU....
misic ::Kometak, zelim ti divnu i mirnu trudnocu i mnogo mnogo osmeha :-)
ddddddbbbbbbbbbbbbbbbbkonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetečestitamočestitamočestitamočestitamočestitamočestitamočestitamopoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcipoljubcinavijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca

saska1 ::Kometak diiiivnooooo čestitam ti trudnoću bravo draga ja sam presrećna a mogu zamisliti vas igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracicesrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecadddddddddddddddvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
bubi80 ::Meta cestitam i ovde !

Mnogo si me obradovala!

d ddddd

vvvvvvvvvvvv

vvvvvvvv
MAAKKI ::Kometa i ovde da cestitam betu, neka ti trudnoca bude skolska i lagana:aa2: radostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradostradost
Jeftelija ::Cometa,

auguri a tutti e due...

Un bimbo rinforza l’amore, allunga le notti, svuota il portafoglio, rende la casa felice, fa dimenticare il passato, da un senso al futuro.
Per te neo mamma sono stati scritti qui diversi messaggi di auguri.  Very Happy Very Happy
Almeno uno fai leggere a neo papà. Metà del successo e anche suo.  lol!

In bocca al lupo, che tutto filasse liscio d'ora in poi.
Marie ::Divno, divno, cestitam Meta, iako se ne znamo mnogo me je tvoja trudnoca obradovala i od srca ti zelim da uzivas u njoj! srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca
tetreb ::Kooooooooooooooooooooooommmmmmetiiiiiiceeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mnooooooooooooooooooooooooogoooooooooooo si me obradovala ima Boga svu srecu ti želim
sreca srecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasrecasreca
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
d77 ::Kometa, cestitam igraciceigraciceigraciceigracice
Endzi ::Kometa,sad tek vidjeh ,DOBRO DOSLA U KLUB ,CESTITAM OD SRCAAAAA osmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srcesrecasrecavvvvvvvvvvvvvvvvbbbb
Niny ::Meta i Sanja, naše prve avgustovske trudnice likeitlikeitlikeitlikeit
vvbbvvbbvvbbvvbbvvbbvvbb
Divno, samo da se tako nastavi bebebebebebebebebebebebe:aa25:Biće puno beba na Kutku cvećecvećecveće
lenabeograd ::KoMeta jaooooojjjjjj kojjjaaaa sreeeeeeccccaaaa koooojjjjaaa raaaaadooost yes yes yes wow ulepsa mi jutro ja tek sad videla osmeh srceosmeh srce:aa28:cestitam:aa14: likeitczagrljajsrcasti poljupci
lilly13 ::bb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
d  d  d  d  d  d d  d   d  d d

META ČEESSTIIIIITAAAAAAAAAAAAM

srca srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca srca
dragana76ns ::Evo javila se Meta, taman je bila na granici kad stize mail iz laba....beta je 70.6...raste ali polako, s obzirom da je proslo nekih 24h od prethodnog vadjenja.
Sve vas puno pozdravlja i javice se kad stigne, posto sad nije nesto mogla da se poveze na Kutak...
Sofija, sad odmor yes
Red, nisam nikad pila mikrog.nadam se da ce se vec neko javiti ko jeste
Pozz za devojkeeee i srecnooo

laKole ::kometa! raste, raste, sad će da krenu i simptomi! Very Happy
red ::Hvala drage moje. ljubav 
i ja ih cimam za svaku sitnicu, evo sad su mi pisale  da se moze krenuti od 1, 2, 3 dana, bitno je da bude do petog.
na uputstvu microgigona sam procitala da ide sa pauzom od 7 dana pa zato i nisam ni znala sta da radim.
ne znam koji djavo mi je bio da citam uputstvo, to izbegavam da radim.
krenucu danas Rolling Eyes

Meta, draga, jeste, jeste, sad ce simptomi...trudnica
bak ::Meta, raste, raste, to je 50% za 24h radostradostradost
heart84 ::Jao ja tek sad vidim da je Meta trudna. Kakve divne vesti.
Meta neka je sa srecĂł da sve bude skolski :)
nadalica ::Meta cestitam dddddbbbbbbbbbbbbbbbbbbbnavijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2navijači2
ragaco ::Meta,cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!
karakaca ::Meta mila samo neka raste beta pa da cujes i srce a posle uzivaj u trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 8/8/2013, 22:49

LaFolie ::Hvala Kris!!!!

Meta, cestitamoooooooooo da budes bezbrizna trudnica!!!!!!!!! d d dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Sanni~all ::META NAM TRUDNA!!!!sreca sreca sreca sreca sreca
d d d d d d d d d d d d d d d
b b b b b b b b b b b b b b b
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
d d d d d d d d d d d d d d
x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  632624zom0pj0a25
leptirko82 ::vv vv vv vv vv vv vv v v v v v v
Ariesgirl ::radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost d d d d d d d d d d d d f f f f f f f f f f f f
djole39 ::
djole39 ::
Ako koza laze ,rog ne laze lol! lol! lol!

Evo ih Meta ,ovo su pupoljci za tebe i ja znam da će sve biti kako treba !

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Mactqq
Ako koza laze BETA NE LAZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

METAK čestitam od srca !Stiskam te jakoooo onak ko u subotu !d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

Veliki pozdrav i za TM-a!
lela38 :: Djole,divna zeno,ti si takva dusa da sam odusevljena!
Neka je Meti bezbrizna trudnoca ,vec joj cestitah a ovde zelim da dodam da sam odusevljena i kutkom i energijom zena ovde,bravo za virtuelnu famijiju!b b b b b b b b b b
Da ste sve zdrave,srecne i vesele uvek!love
dr mali pariz ::
lela38 :: Djole,divna zeno,ti si takva dusa da sam odusevljena!
upravo tako!
MetaK, i ovde ljubim,jako jako...samo nek j školski!radost radost radost radost radost
dusa71 ::Konačno je sreća zakucala na tvoja vrata, Meta, čestitam ti od srca i mnogo sreće, neka trudnoća bude školska i što dosadnija ...
Ninche ::CESTITAM METICE, i samo sto dosadnije!!! Very Happy
BiKsi :) ::Metice, i ovde da poskočim, da bude sve laganeze i školski! Kako si me samo obradovala, bilo je ježenje od glave do pete kad mi je stigla poruka! I naravno da sam se isplakala od sreće!

Ninče, kakva ti je lavica, ijao, medića! Da prelistam ove strane, pa ću gore da vidim gde si pisala iskustvo! Cmoka za Klub!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 22:55

Divno svaka cast osmeh srce osmeh srce srca srca1 love usne 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dragana76ns 8/8/2013, 22:58

A sto mi je cast da se prva utefterim u ovaj pobedonosni dnevnik sreca 
Sve znas..... presrecna sam...i cekamo vas sledece god u ovo vreme da krstimo  bebe yes love
zeznula me Lena, ipak druga Crying or Very sad
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Stenli 9/8/2013, 07:02

Divno Metice, sva sam se raznezila u ovo rano jutro citajuci ovu stranu.zagrljaj zagrljaj 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 9/8/2013, 07:29

Čitam draga i rasplaka se na poslu suze samo liju a kolege pitaju šta je,šta se desilo? reko drugarica mi javila da je u drugom stanju trudnica 
Drago mi je da smo se upoznale ti si divna i zasluzila si blago koje imaš
Čestitaju i kolege ljubav 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 9/8/2013, 07:33

Divan dnevnik! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od red 9/8/2013, 07:48

ih bre KometaK, rasplaka me zeno. a na poslu sam...uh....
samo tako, pozitivno, opusti se konacno...
ljubim te puno puno puno!!!!
osmeh srce
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Erata 9/8/2013, 07:50

Ne znam da li se sme plakati na poslu, ali zabole me...:)
Divno draga nasa, naravno da ste zasluzili. Jedva cekam slicicu sa UZ! ljubav 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lelas 9/8/2013, 08:11

Pune mi oci suza,bice sve skolski,us tebe smo!
Uzivajte,stiglo je vase vreme!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od labradorka 9/8/2013, 08:21

Divno Meta!Nek sve sad ide svojim tokom i skolski i nek ti sledece prolece donese ogromnu radost!!!
čestitamo cveće 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Simona 9/8/2013, 08:48

Shvatila sam po nekom statusu na fb... Divno, divno... d d d 

Čestitam i želim ti školsku trudnoću ljubav ljubav ljubav 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Tinche 9/8/2013, 08:54

KometaK!!!! Cestitke i ovde...ljubimo te...a najvise tvoja pelcerusa!!! :))))

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  1013554_10201438169017137_801151937_n
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dacans 9/8/2013, 08:58

AAAAAAAAAAAAAAA ti si stvarno kraljica..pa sad si resila da otvaras VTO..u cudu sam..prvo betu radis u po noci, onda otvaras VTO posle pozitivne bete...potpuni odlepitiiiis...ali hoce to u trudnoci:aa: yes yes yes yes yes lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Zelim ti odlepitits od srece u narednim ne msecima...nego godinama i godinama koje dolaze...i moram da kazem da je Mina juce bas pitala za tebe..nasla naocare Hello Kitty koje si joj poklonila..gleda ih i kaze 'Mama a kad ce Vesna opet da dodje'Razz Razz Razz lol! lol! lol! milo moje dete nikad joj dosta poklona:lol!: lol! lol! 
Ljubimo vas nas cetvoro..a i tm..narafski:aa61: ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love love love 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Niny 9/8/2013, 09:00

Draga Metice, još jednom da ti čestitam i poželim da trudnoća prođe što lakše  trudnica bebe bebe 

I ja se nadam da se i drugi cvetić zakačio i da ćeš imati za sledeći rođendan dva pomagača za duvanje svećica likeit 

Tvoj mužić i ti ste svašta prošli, to je bio vaš put do bebana i sada je došlo vaše vreme  yes  Bebe su sigurno čekale da ti ojačaš psihički lol!  Uživajte, zaslužili ste, od sada samo suze radosnice bb bb bb bb bb 

Ljubim te punooooo ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SladZana 9/8/2013, 09:26

Kometice draga moja i ja evo placem i krijem se iza kompa ali sa osmjehom na licu. Uzivaj draga od sad pa nadalje osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Ambra 9/8/2013, 09:36

Ja mogu samo da ti pozelim da ti trudnoca prodje sa lakocom sa kojom si zapocela ovaj dnevnik i da narednih 8 meseci budes spokojna. Oseca se da zracis pozitivom i to je tako lepo sunny sunny sunny 
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od AriesGirl 9/8/2013, 09:47

Prelep dnevnik! srca1 srca1 srca1 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od pegaz 9/8/2013, 09:57

Predivan dnevnik.... prredivan... poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fight&faith 9/8/2013, 10:03

KoMetak f 
čestitam na najlepšem dnevniku d x v d x v d x v d x v d x v d x v d x v d x v d x v d x v d x v

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 9/8/2013, 10:56

Cestitam otvaranje dnevnika! Nek bude ipak dugacak bar jos osam meseci! Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dacans 9/8/2013, 11:25

Evo i ovde da ti ostavim pelcer..ali samo muski..zenski je vec malo napred postavljen..ovako je Andrej juce na strandu jeo smoki..sedi na setalistu..stavio svoju cinijicu sa smokijem..i kao da sirot perosi za jos koji komad omiljenog mu jela...a u stvari sakrio se od ostale dece koja su na drugom kraju zelene povrsine koju vidite, na pocetku pescane plaze, okrenuo im ledja da ga ne vide...sta jos da vam kazem osim da ga od juce zovemo SMOKI BANDIT..e pa Kometak..od srca ti zelim bandita:lol!: lol! lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel smajli angel 

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  1kdh

dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Erata 9/8/2013, 11:31

Daco, deca su ti medena pu pu da ih ne ureknem! :)

Kometa, da nas i ti sledece godine pocastis ovako medenim slicicama srcasti poljupci 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 9/8/2013, 11:47

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA ff 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

beta - KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu