KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana AVGUSTOVSKA jutra

+46
medolino
Botox
tetreb
HappyGirl
SoJa
Tanja83
Endzi
JAmajka
Mirjana
plavaptica
fight&faith
Erata
BiKsi :)
filipa.panko
Tinche
cici
cicsa80
kasia
LaFolie
lelas
Niny
Ema78
MAAKKI
pcelica
bubi80
emilie
zoxa
nina :)
dr mali pariz
caci
lilya
bak
Orline
hany
red
Vuchica
maus
KoMetaK
cufta
missile
djole42
leptirko82
SladZana
twinsi
Shizika
dacans
50 posters

Strana 5 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Sledeći

Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 4/8/2013, 12:30

Nisam stigla ostatak da procitam sinoc, doslo je vreme za kupanjac a on nervozan. Meta me odusevila a sad vidm da tu ima jos punooo da se cestita likeit 
Ninche, cestitamo čestitamo  Da bude ziva i zdrava 100 godina kao i vi sa njom osmeh srce 

Key, srecno rodjenje sina i sve najbolje vam zelimo zeno draga osmeh srce 

Meni iz glave ne izlaze Bak i Djole, koje pelcere njima da posaljemo, koju caroliju da zbrckamo da im se ostavre snovi zbunjen 
naravno i ostalim devojkama zelim isto, nego su mi njih dve stare drugarice i vreme je da se sele na trudnicke strane pa an roditeljske. to vam od srca zelim ko i sebi da se odselim odavde gde zivotarim sada
Ko planira odmor, srecan put i prijatan odmor Wink 
Ostalima ljubav  i d 
p.s tata uspavljuje sina, videcemo ko ce prvi da zaspi lol! 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od leptirko82 4/8/2013, 12:39

Dobar dan:aa15:
Aleksandra je med medeni!!!!
Ja se bakcem sa ruckom pored sporeta. Juce sam rostiljala sa drustvom na Tisi sve do veceri, dok nisu komarci poceli da nas jedu.
Zelim vam lepu i mirnu nedelju!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od lilya 4/8/2013, 12:49

Ladno smo juce zaboravile da se slikamo Shocked 

Ninche, cestitke jos jednom. Devojka ti je med medeni osmeh srce 

Milutin dobio od gosci jednog plisanog misa juce. Odlepio nacisto za njim. Nosa ga u zubima po kuci citav dan Very Happy
Meni juce bilo super sa drugaticama Kutanjkama. Mnogo sam srecna sto su nas posetile i nadam se da ce opet doci uskoro yes

Nas, evo u kafani u kojoj nedeljom prepodne uzivo svira jazz. Neverovatno prijatan nacin da zapocnete nedelju prepodne yes
Mm obozava jazz, evi ga sedi u debeloj hlasovini, slusa i kontemplira Very Happy

Zene, zelim vam lep ostatak vikenda ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od dr mali pariz 4/8/2013, 16:55

Kakva tišina..
gde ste žene? o Cici-velkombek,gde si ti sto godina-počela da radiš?
Lilyo, nema fotkica? Sad
uživancija u kafani?
Mi jutro do podne proveli na Savi- plivački maraton bio od Jarka do Šapca...nismo ih fočekali,bili koliko nam prijalo. Deca se naspavala, a trideset m od nas bina-koncert. Very Happy
Pposle se našetali,pa kući na brčkanje.
Uskoro opet u selo-sveže pokošeno dvorište. uživsncija ta trčkaranje pojedinaca.
Aj,žuve bilr
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Tinche 5/8/2013, 07:57

Jutro jutra!!!


Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Kafa-sipam

Mima, vec falis!!!

Mala...uzivancija juce, a? I ti ko Mima...propeler u guzici i sve za decu! Svaka ti cast divna majko!
Salji vk koji hoces...postavljam...

Ja juce bila u Obrenovcu...da dodam jos koje slovce na vec postojece "A" na zglobu...zadovoljna sam. :) Pravimo planove sta dalje...

MM ispracen...debelica pavka...batak gleda crtace i doruckuje...ja srkucem, nes doduse, i odoh malo da cituckam!

Ljubimo vas sveeee!!!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od dacans 5/8/2013, 08:59

Jutro vatrena avgustovska jutra...ne ulazimo u kucu..pa dok ne stignem do kompa i slika sa mora i Zlatibora..evo da postavim koju od vikenda
U subotu preopodne kod babe i dede..duvanje bazena na terasi
Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 L6em


Mina mala maca..na rodjusu
Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Ua0d


Andreja na rodjusu nije zanimalo sminkanje...ali SMOJI jeste
Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 O27k


Jutros pred polazak u vrtic..nisu jos ocesljani..ali Mina je trazila od tate da slika nju ibrata..sad to sve cesce trazi
Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Tifk



Ljubac svima..posebno mojoj Meti KometiK:aa29: srce srce srce srce ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Tinche 5/8/2013, 10:31

Daco, preslatki su...duse malene... <3
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od bak 5/8/2013, 13:19

Dan jutra!

Daco, kakvi medenjaci smajli angel 

Tino videh na FB, bas mi se svidja yes 

Pariz nismo se slikale, nije bila ni jedna "skljocalica" nije nam ni na pamet palo Embarassed samo smo kokodakale i jele nesto, ceo dan Embarassed 
Dpbro i pile, ajde de Razz 

Milutin je jedan divan macor sa karakterom i pogledom koji ubija. Cak sam ga ja i mazila, morala sam.

Maus nam se brcka

Mm ode da nesto raducka, ka rekoh da vidim sta ima ovde.

Nema nam Mete? Kako je kuci? Jel ponavljala danas betu?

Cici, hvala duso, doci ce vreme, ima dana osmeh srce 

Bas mi je bilo lepo u subotu, iskokodakale smo se, Laf je zaboravila da mi vuce nos Shocked tako da moramo da se opet vidimo, nema druge yes . Bas, bas lepo provedeno popodne i vece yes 

Ljubim sve osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 5/8/2013, 13:40

Mi samo jutros ranije zbrsisali u prodavnicu. Sad idemo peske kod maksija jedno 15min hoda. pa svratimo u parkic da vidimo sta ima i pravac kuci na dorucak, peske naravno da se umori Wink 
Sinoc smo bili na Adi, nije hteo iz vode da izadje niti da zaspi kad smo stigli. Deda dosao po nas jer je vracati se sa dae bez kola a sa kolicima horor film.
Hvala Pari osmeh srce Nisam pocela, nema pasla. astara stvar. ali mali ide od semptembra u jaslice pa cu ja da vidim nesto kad se on provikne, neko dete da cuvamili neko spremanje kancelarija ako ne uleti nesto normalno. Cekamo i detaljan urbanisticki paln pa da pakujemo kofere i idemooooooooooo............joj jedva cekam. ovde situacija ocajna. zato se i ne javljam. nemam sta lepo da pisem. ljubi decicu usne usne usne 
Bak osmeh srce nemo posle da nas zoves da ih cuvamo Wink likeit ako hoces poslacu ti ja ovog mog na par dana da te mine zelja Wink eh kako bih popila kafu na miru i tisini ali .........nikad ne mozes sve da imas

jel imate neku igraonicu za rodjendan da preporucite? (zatvorenog tipa, nista ogromno)sad se zabavljam time. gledala i zvala i nikako da se odlucimo.
jos koji dan pakao pa cemo u jakne polako, bas volim toplo vreme i sunce i more i........... ali mrzim komarce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Ema78 5/8/2013, 14:01

Ne znam za vas, ali ja jedva cekam septembar i neke malo nize temperature...ove vrucine ne podnosim nikako... ne volem leto, pa to ti je...
Nego, ima li neko preporuku za smestaj u Soko banji...hotel ili apartmani...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od lilya 5/8/2013, 14:07

A ja punim plucima uzivam u letu, vrucinama, papucama i oblacenju koje podrazumeva samo jedan sloj garderobe Very Happy

Kad pomislim na cizme, duboke cipele, jakne, salove, hupahopke, muka me hvata. Bljaaaak...

Da, da bilo nam je mnooogo lepo u subotu yes 

Tinche, i ja videla na FBi mnooogo mi se svidelo. Ja se stalno nesto femkam, ocu tetku, necu tetku Rolling Eyes Ko neka baba sam.

Inace, me je toliko spopao neki dermatit po licu da me citavo lice uzasno boli. Tiha jeza kako izgledam i smorena sam kao kanta zbog toga. Od cega je pojma nemam, sutra idem na pregled pa cu da vidim. Bas smara ta moja koza c

E da Bak, Milutin i dalje ganja misa. Gurne ga ispod neke kese pa gura i kesu i njega ili mi ga donese u zubima da se pohvali sta je navatao Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od LaFolie 5/8/2013, 14:39

lilya :: Milutin i dalje ganja misa. Gurne ga ispod neke kese pa gura i kesu i njega ili mi ga donese u zubima da se pohvali sta je navatao Laughing

Milutin je king 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Tinche 5/8/2013, 14:57

lilya ::
Tinche, i ja videla na FBi mnooogo mi se svidelo. Ja se stalno nesto femkam, ocu tetku, necu tetku Rolling Eyes Ko neka baba sam.


Juce pao dogovor za sledecu...cek da prodje septembar...tek ce ti se svideti Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od bak 5/8/2013, 14:58

Eto kako najobicnija igracka vise zabavi nego neka fensi. Tako Bak sa plasticnom flasom, onako mator se igra satima.

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od lilya 5/8/2013, 15:07

bak ::Eto kako najobicnija igracka vise zabavi nego neka fensi. Tako Bak sa plasticnom flasom, onako mator se igra satima.


Pa kad je kantaros pravi lol!  

Tinche, jedva cekam da vidim novu. Mozda se nateram da i to obavim pa mi preporucis te tvoje yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od SladZana 5/8/2013, 17:30

Topli pozdrav iz Podgorice affraid Very Happy 

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 50bf



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Ema78 5/8/2013, 21:04

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Tinche 5/8/2013, 21:36

Sladzo, idi u persun...pa jel moguce???affraid affraid affraid

Zene, gde steeeeeeeeeeeeee????Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 5/8/2013, 22:17

Sladzo affraid affraid affraid i to u hladu..leeeleee
nista od igraonice, mm prokockao pare No sta li je sledece......zaista nemam snage vise da se borim:aa69: 
dasa zaspao, ja cekam red za kupatilo i tako razmislajma sta cemo dalje

cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 5/8/2013, 23:01

caci sta te je to snaslo u zadnej vreme.moj ti je savet da ti ipak rezervises nesto pa ces videti do zadnje nedelje dali cete moci platiti ili ne jer mozes da odustanes.

sladjo to je bas visoka temp zato nesmeju javno ni da kazu kolika je da se narod nebi bunio koji rade na otvorenom jer su rekli kad je visa od 43 da se mora smanjiti radno vreme ili drukcije da nameste radno vreme da bi se izbegle visoke temperature
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od dr mali pariz 5/8/2013, 23:27

Veče ženke, kake ste?
Ko i Lilya, radije papuču no cokulu. Wink
Tinex-hihihi,tako se zove matket uspred tetkine zgrade u SK Wink , šta mi rade Kremići mali? Risica mila,jesi li postavljala šta u roditeljski?
a v.k. ...jbga,numem,pa to ti je.Ak imaš vremena postavi Iv sa guralicom u selu-ako sam ti slala taj...jesam-rekla si lepo dvorište:D
Daco, ta šćer ti je šećer pravi!
Cici- biće bolje,mora...i zaista,ostah nema na vest o kockanju....
Sladžo...i kod tvoje fotke ostah nema...pusta PodGorica...

Mi smo dobro,što i vama želimo,al do kompa nešto i ne stižemo.
Stisak,i poljupci za morske sirene-Mimu i Anu,pre svih, pa za trudnaje,a onda i one u najavi,pa naposletku za mamice i njihovu dečicu....
laja vam noćca
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od KoMetaK 6/8/2013, 01:37

Dobro vece i laku noc! lol! lol! 

Nikako da stignem da se javim a ni da se raspakujem, jer sam presedela u subotu u stanu, i raspakivala se polako, u nedelju sam samo izvukla stvari i napravila haos i nisam imala volje ni snage da sredim nista, zato su se tetka i sestra od tetke mm-a danas ponudile i dosle da mi pomognu, ostadose 6-7 sati u sredjivanju i jos je ostalo. Rolling Eyes Meni se samo spava, sva sam nikakva, stomak m ije naduven ko lubenica, a beta mi je danas bila 108. Nisam pametna sta da radim, raste, ali po meni nesto mnog osporo i ne dupla se. Doduse, danas mi je bio 14. dpt. Ne stigoh ni da pustim mejl u Genezis, jer mi je rezultat stigao u 6, posle sam vozila rodjake kuci i isli da se nadjemo sa nekim prijateljima i dosli malopre. Bas sam neodgovorna. Embarassed Ustvari, mislim da me je strah sta ce mi reci. Ne sluti mi na dobro, ali zelim da verujem!

Cici, hvala puno na cestikama draga! Dace Bog samo da bude sve kako treba! molitva molitva Tesko da mozemo da se vidimo u BG-u, jer sam se u petak odselila iz BG-a definitivno. Nadam se da ce se situacija srediti sto pre, ja bih pridavila muza da je prokockao pare! c c LJubi Stefka!

NInche, Anita Aleksandra je stvarno preslatka bebana! Neka ti je ziva i zdrava i neka ti je na radost! osmeh srce 

Lilya, Bak, Kiss-miss, Lafe, sve cekam neku recenicu vise o druzenju kad vec nema fotki, a vi nista. KOga ste ogovarale? Sta ste sve pojele? Jeste li lumpovale ko u Lozani? Rolling Eyes lol! Nije me bilo da vas kontolisem! Laughing Eto, kad sam ja htela da se druzim, ovde 2 su bojkotovale, a sad idu same u PA! Laughing Razz 

Pari, jedva cekam da vidim video i zvezdanice kako idu svako svojim putem! osmeh srce osmeh srce 

Tince, lep provod u Sloveniji i ljubi mi puno tv oje medenjake! ljubav 

Daco, indijanci su ti preslatki, a tek Mina ovako nasminkana, secer! naočare naočare 

Ema, mislim da ti je bolje da uzmes apartman u Sokobanji, hoteli su stari i ne znam sta su i da li su renovirali neki skoro. ZNam da su sobe bile ocajne pre par godina kad smo mi gledali hotele za svadbu. Ako hoces, poslacu ti neke brojeve elefona ljudi koji izdaju apartmane u Sokobanji u centru. Ja ne izdajem nista, na zalost, sve sam sredila samo za nasu dusu, ali ti mogu pomoci.

Lilya, jes da sam ja sad u specijalnom statusu, ali ja nista ne ukapirah ovo sa tetkom. Embarassed 

Sladzo, gde izmeri ovih 50 stepeni?!?!? affraid Shocked Strasno! No 

Cufta, zaboravih da kazem pre neko vece ,odusevila me slicica Lucije i bate sa bebom, a tek komentari! lol! lol! 

Cicso, ljubim i zelim srecan pun, na koju god stranu da krenete! ljubav 

Odok da spavam, dusa mi spava! Danas zaspah sa sve gostima u kuci! lol! lol! lol! Odalamila sam tako 2h! Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od filipa.panko 6/8/2013, 08:02

Meta, draga, ti si jedno od najboljih bica koje citam u ovom nasem virtuelnom svetu. Zar tvoja zelja da postanes mama moze ostati neostvarena?Ne moze!Zato glavu gore(a dupe dole, tako se ja i moja najbolja drigarica hrabrimo) i bice sve u redu.Pozdrav iz Skoplja.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od HappyGirl 6/8/2013, 08:34

Meta, biće to ok! molitva osmeh srce 
Cure, ukoliko nešto treba pišite tinche ili sačekajte dok se ne vratim jer večeras putujem.
Juče sam s ečula sa Majom iz savetovališta, kao što znate prebacili su se. Ista adresa samo broj 2. Naš termin i dalje važi pa bi bio red da se u septembru, oktobru okupimo i damo donaciju. Imamo 200 000 ostalo je još malo do 2000 evra :)
Uživajte!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od dacans 6/8/2013, 08:36

Meta samo se iskreno i jako molim:qq: molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 5 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu