KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 16/7/2013, 07:59

Aries betavitevit koji Biksi pominje ima i B12 i B9(folnu) zajedno, ako ti je lakse, i ja tako pijem uz siofor.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 16/7/2013, 08:26

I mi planiramo Prag u avgustu,trebalo bi da odemo oko 10-og ako sve bude ok!I ja se jos uvek premisljam oko hotela Rolling Eyes 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 09:10

labradorka ::I mi planiramo Prag u avgustu,trebalo bi da odemo oko 10-og ako sve bude ok!I ja se jos uvek premisljam oko hotela Rolling Eyes 

Cime idete do Praga?

Mene je Carol kupio (nemoj molim te misliti da te nagovaram :) ) time sto su goste pustili da uzivaju: hotel ima malo dvoriste, koje je jako lepo, celo prepodne je osuncano, onda svi uzmu nakon dorucka u restoranu kafu i ponesu je u to dvoriste i uzivaju jos sat dva. Pa se vratimo, uzmemo opet sve sto nam se pije i suncamo se. Ja se samo secam da su stalno na toj terasi bili IVF parovi, pili kafu i suncali se. Kao terapija :) Uvece se svi nadjemo u kaficu u prizemlju, pivo je bilo oko 1.5e veliko, bas se pilo na veliko, svima je bilo veselo
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 16/7/2013, 09:45

Ja sam bila u Pragu turisticki sad krajem maja,mogu ti toplo preporuciti hotel u kojem sam ja bila,on se nalazi u dijelu grada Novy Smicov,ne znam koliko je to daleko od centra za IVF,mada ima metro,koji je povezan sa citavim gradom, i za 1e se vozi pola sata....
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 16/7/2013, 09:47

Lafe, keiki kao avatar, a tikercic ti je fenomenalan! yes 

Ivalina, srecno danas!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/7/2013, 09:49

A da li je neka od vas uspela da snizi anti TPO i cime? Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/7/2013, 10:18

Mile moje drugarice da vas sve ljubav  ja sam vec nekoliko dana na folikulometriji danas imam pauzu sutra idem opet, imam jedan lepi folikul na levom jajniku a na desnom se vidi da je polucistican, endometrijum nikad lepsi doktor se odusevio planira da odradi u cetvrtak, reko mi je da radim i ponasam se kao da se nista ne desava a dragi da radi sve po kuci. Doktor mi je fenomenalan ne obecava puno, ali i ne prica nista lose.
Ljubim vas sve trudnice i navijam za cekalice
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/7/2013, 10:30

Karakaca, navijam jakooo igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 16/7/2013, 10:35

Karakaca srecno u postupku!!Jel prirodnjak?Gde radis?
c 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 16/7/2013, 10:38

Endzi ::Ja sam bila u Pragu turisticki sad krajem maja,mogu ti toplo preporuciti hotel u kojem sam ja bila,on se nalazi u dijelu grada Novy Smicov,ne znam koliko je to daleko od centra za IVF,mada ima metro,koji je povezan sa citavim gradom, i za 1e se vozi pola sata....

Hvala ti Endzi ali kad ne znas tacno kad ides (i koliko ostajes) onda je bolje da ti klinika rezervise smestaj a oni rade sa tri hotela kod kojih imaju i specijalnu nizu cenu za parove koji dolaze.
c 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:04

d77 ::A da li je neka od vas uspela da snizi anti TPO i cime? Crying or Very sad 
Ja sam uspela sa Selenom.Pila sam 2x100mikograma dnevno.Trebalo mi je par meseci da ih spustim,ali moje vrednosti su bile mnogo manje od tvojih.Sad pijem Eutirox.Meni su najviše vrednosti bile oko 125.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:04

karakaca ::Mile moje drugarice da vas sve  ljubav  ja sam vec nekoliko dana na folikulometriji danas imam pauzu sutra idem opet, imam jedan lepi folikul na levom jajniku a na desnom se vidi da je polucistican, endometrijum nikad lepsi doktor se odusevio planira da odradi u cetvrtak, reko mi je da radim i ponasam se kao da se nista ne desava a dragi da radi sve po kuci. Doktor mi je fenomenalan ne obecava puno, ali i ne prica nista lose.
Ljubim vas sve trudnice i navijam za cekalice
Navijam draga da nam uskoro budeš trudnica.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:06

KoMeta ::Lafe, keiki kao avatar, a tikercic ti je fenomenalan! yes 

Ivalina, srecno danas!
Draga pa ti si koka nosilja.Bravo za dobru reakciju jajnika.NAVIJAM!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:06

Ivalina čestitam trudnice!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:12

Vilhelmina ::Drage moje, hvala vam svima od sveg srca na temi o imunologiji i trombofilijama na ovom forumu, gotovo sam sigurna da bih u oba postupka zatrudnela da sam koristila fraxi, fragmin, heparin, aspirin ili nesto tog tipa. Zao mi je sto mi Bilja i Goca nisu rekle otvoreno da potrazim hematologa, umesto sto su se same mesale u hematologiju i davale tj ne davale mi terapiju. One su odlicne za VTO, stimulacije, aspiracije, transfere, jajnike i opet bih isla kod njih za to, ali HEMATOLOGIJA je posebna stvar. Radila sam kompletne trobofilije, dala 300 evra i sama sam kriva, sasvim sama sam kriva sto momentalno nakon preuzetih rezultata nisam potrazila hematologa, vec se savetovala sa njima i uljuljkavala njihovim 'to je nista' utehama. Jednu jedinu stvar im zameram, ne sto mi nisu dale pravu terapiju, (one nisu duzne da znaju sve grane medicine, naravno, to sto rade rade extra i neka se drze toga) vec sto mi nisu rekle u tri reci samo: potrazi hematologa pre sledeceg FET-a. Samo to. Ali, ajde. Kazem - sama sam kriva. Mogla sam svojim mozgom sama da zakljucim da su trombofilije u domenu hematologije, a ne ginekologije.

Protein S na samoj donjoj granici, PAI 5\4, vecno hladne noge, u familiji problem sa trombozama... LA Folie - hvala za preporuku za hematologa!!

Svima CMOK!!! Sledeci put cu da zabebim, garant! srce 
Moje iskustvo sa njima je katastrofa.Meni ni stimulaciju nije Biljana pogodila nego mi je dala veći broj Menopura,a to mi je samo štetilo.Računala sam da je ona dr i zna šta radi,ali...Što se tiče hematologa ja sam ipak izabrala Elezovića pošto vidim da nekim ženama i sa dve mutacije dr.Jelena ništa nije dala.Meni je za štitnu dala selen,a on nije odradio posao kako treba i ipak Šumarac je endokrinolog.Žena mi dala Eutirox i za 20 dana tsh bio ispod 2.Više sreće sledeći put.Na žalost takvi su dr da mi moramo sve sami da jurimo,a oni se onda ljute,a nisu sposobni da nam pruže pun tretman za ogromne pare.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 11:16

zvoncica36 ::
Vilhelmina ::Drage moje, hvala vam svima od sveg srca na temi o imunologiji i trombofilijama na ovom forumu, gotovo sam sigurna da bih u oba postupka zatrudnela da sam koristila fraxi, fragmin, heparin, aspirin ili nesto tog tipa. Zao mi je sto mi Bilja i Goca nisu rekle otvoreno da potrazim hematologa, umesto sto su se same mesale u hematologiju i davale tj ne davale mi terapiju. One su odlicne za VTO, stimulacije, aspiracije, transfere, jajnike i opet bih isla kod njih za to, ali HEMATOLOGIJA je posebna stvar. Radila sam kompletne trobofilije, dala 300 evra i sama sam kriva, sasvim sama sam kriva sto momentalno nakon preuzetih rezultata nisam potrazila hematologa, vec se savetovala sa njima i uljuljkavala njihovim 'to je nista' utehama. Jednu jedinu stvar im zameram, ne sto mi nisu dale pravu terapiju, (one nisu duzne da znaju sve grane medicine, naravno, to sto rade rade extra i neka se drze toga) vec sto mi nisu rekle u tri reci samo: potrazi hematologa pre sledeceg FET-a. Samo to. Ali, ajde. Kazem - sama sam kriva. Mogla sam svojim mozgom sama da zakljucim da su trombofilije u domenu hematologije, a ne ginekologije.

Protein S na samoj donjoj granici, PAI 5\4, vecno hladne noge, u familiji problem sa trombozama... LA Folie - hvala za preporuku za hematologa!!

Svima CMOK!!! Sledeci put cu da zabebim, garant! srce 
Moje iskustvo sa njima je katastrofa.Meni ni stimulaciju nije Biljana pogodila nego mi je dala veći broj Menopura,a to mi je samo štetilo.Računala sam da je ona dr i zna šta radi,ali...Što se tiče hematologa ja sam ipak izabrala Elezovića pošto vidim da nekim ženama i sa dve mutacije dr.Jelena ništa nije dala.Meni je za štitnu dala selen,a on nije odradio posao kako treba i ipak Šumarac je endokrinolog.Žena mi dala Eutirox i za 20 dana tsh bio ispod 2.Više sreće sledeći put.Na žalost takvi su dr da mi moramo sve sami da jurimo,a oni se onda ljute,a nisu sposobni da nam pruže pun tretman za ogromne pare.

mene izuzetno nervira sto je kod nas bauk reci "ne znam". Zasto bi meni hematolog davao eutirox a ginekolog fraxi?! Nego, nece da kazu da ne znaju i da te upute normalno kod endokrinologa, hematologa...
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/7/2013, 11:22

karakaca ,blizu si ! samo napred draga  ,drzim ti fige! javi se....igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:23

Zato što kod nas obično najbolji u svojoj generaciji rade kao trećerazredni,a trećerazredni kao najbolji ako imaju iza sebe tate,mame,tetke,..i ostalu rodbinu.Neki specijaliziraju i doktoriraju samo zato što ih je neko pogurao pa makar i finansijski,a oni koji nemaju,a bolji su postaju isfrustrirani.Nas kao pacijente svi pitaju(osim Sonje)šta smo po zanimanju.Mi njih nikad nismo pitali šta vam je tata,mama,muž?Verovatno bismo se iznenadili i shvatili ko su ''ti stručnjaci''.Ali to je njihova intima,a mi je nemamo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:24

LaFolie kako si?Vidim nema više krvarenja,što me raduje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 11:25

zvoncica36 ::Nas kao pacijente svi pitaju(osim Sonje)šta smo po zanimanju.Mi njih nikad nismo pitali šta vam je tata,mama,muž?Verovatno bismo se iznenadili i shvatili ko su ''ti stručnjaci''.Ali to je njihova intima,a mi je nemamo.

yes 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 16/7/2013, 11:26

zvoncica36 ::LaFolie kako si?Vidim nema više krvarenja,što me raduje.

od kako primam depo progesteron nemam menstrualne bolove ni krvarenje f 
mada doooosta mirujem, izgleda da je dr bio u pravu da je materica stegnuta
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/7/2013, 11:39

Labradorka posla sam u prikupljanje papira za drugu VTO medjutim kad sam kod svog dr odradila tri meseca za redom hormone i uz pokazao da je sve u savrsenom redu resio je da odradi jednu IUI bez stimulacije i nema biranja dobrih plivaca jer rade samo sa dobrim spermogramom sto kod nasnije problem meni je dosta jeftino i bar necu da uzimam nikakve lekove ni bocke mada sam ga razumela da ce da mi odmah posle postupka ubaciti progesteron i moguce aspirin tideo mi je kapilare na nogama koji bas ne izgledaju lepo i dao da izvadim krv u labaratoriji za neke analize nisam bas sve razumela a pisem s posla .
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 16/7/2013, 11:47

Zvončice, molim te reci mi kog proizvođača si koristila selen? Ja koristim godinama Natural wealth 2 dnevno od 50 µg ali antitela ni za brojku dole.

Ivalina, navijamo i čekamo da se javiš : )

Karakaca, srećno!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 16/7/2013, 11:51

Crvic ::Zvončice, molim te reci mi kog proizvođača si koristila selen? Ja koristim godinama Natural wealth 2 dnevno od 50 µg ali antitela ni za brojku dole.

Ivalina, navijamo i čekamo da se javiš : )

Karakaca, srećno!
Anafarm od 50mikograma.Roze u dve boje nalepnica.Obično nude sa vit.E,a on ima zelenu nalepnicu.Ovi što rade u apotekama se trude svašta da uvale.Ima da se nađe i u Lilly-u.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 16/7/2013, 12:12

Hvala ti draga Zvončice.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu