FMALA - Sreća kad se uveća

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od LaFolie taj 25/7/2013, 00:41

Uhhh... nisam znala da to tako izgleda Sad
Da li se to moze desavati I nakon carskog?

LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 25/7/2013, 09:56

Dobro jutro, draga trudnice!!!! sunny osmeh srce 

leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 25/7/2013, 12:47

8+2 srce 
______

Konačno mi više nije hladno, a i istina je da je i mučnina manja i lakša od devete nedelje! igra 

Napravila sam neku mućkalicu za poboljšanje krvne slike, donela mi drugarica svežu cveklu, pa sam to izrendala sa jabukom i šargarepom, i pomešala sa cedjenim limunom i medom, jako osvežava, jedino je malo poteško za želudac, a treba se pojesti u dva dana, da se ne pokvari..

Popodne idemo kod porodičnog kuma koji odavno živi u Norveškoj, ali dolazi leti. Baš se radujem, ako već treba da pričam sa nekim, bolje da pričam o nečemu što nisam navikla da slušam svaki dan. Naš narod je postao krajnje neumesan i nekreativan kad je dijalog u pitanju. Ili kuka, ili se hvali. Treće nema, a od ova dva ne znam šta mi je odvratnije.

Lafe, i carski je operacija, a svaka podrazumeva krv u stomaku koju oni kupe onim gazama i cevčicama, ali ne peru baš pod slavinom, tako da ipak ostaje svačega unutra, što se posle pretvara u priraslice. Sve je gore sa svakom novom operacijom, a kod carskog je neka praksa da kad je prvi bio carski, rade ga i sledeći put, ne znam zašto, ali to baš često čujem. Naravno, kad se mora, nema šta da se misli ili brine, najvažnije da se sve dobro završi, ali ako ne mora, kao neko ko je probao i operaciju i prirodni porođaj, smatram čistom ludošću odabir carskog bez preke potrebe. Mesec i po dana si invalid posle toga, anestezija je užasna, sve te boli, ne možeš ni da se nakašlješ, ni da se nasmeješ.. Izrezani ti stomačni mišići, pa šiveni (a ne šiju svi baš pažljivo, pa posle nije isključeno da se na jednoj strani pojavi kao mala kvrga, a na drugoj kao udubljenje, a o materici da ne pričam.. Mislim da je lakše malo istrpeti bolove na porođaju, ako ništa, uvek postoji i ta epiduralna, mada je nisam probala i ne mislim da ću je tražiti ni ovaj put, ako budem imala sreće da završimo prirodnim putem.. Ne znam zašto se kod vantelesne češće radi carski, ako neko zna, volela bih da mi objasni..

Leptirko moja, svako jutro me sačekaš! Kad ćemo tebe pratiti negde, jesi li planirala postupak uskoro?

fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 25/7/2013, 13:17

Mila moja, ja sakupljam papiriće, još malo pa gotovo.
Sledeći mesec histeroskopija, pa ujedno sakupljam i za prvostepenu komisiju. Ovih dana su mi se krvi napili lol! 
Sad se krepim sa čašicom vina redovno, a i ne pada mi teško. lol! 
Danas idem da mi uzmu vag.bris, sledeće nedelje kupim rezultatr kojekakve, pa letim do Betanije....
Živeo moj raspust! Ne znam kako bih sve uspela da radim!
Ono što je najvažnije je da sakupljam energiju, naravno pozitivnu. Radim ono što mi prija. Pripremam se psihički, jer sam psihić žešći:lol!: lol! lol! ,pa sve moram da varim u svojo ludoj glavi!
Uživam u sreći drugih, to mi jaaako prija. Polako se u meni rađa onaj osećaj da dolazim i ja na red.

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ragaco taj 25/7/2013, 13:37

Fmala,bravo za devetu nedelju!Eto,sve je bolje!
Nije ti hladno više?Ne brini,postaje sve toplije,za vikend ćeš da poželiš tvoja dva moderna jorgančeta!
Da poskočim ovde za Leptirka,nećeš zameriti:aa75: b b  

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 36
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 25/7/2013, 13:54

Necu zameriti, taman posla! I ja cu poskociti! Samo napred Leptirko, pa da se radujemo vec na jesen, dunjo moja! igracice 

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/7/2013, 14:07

Ja cu samo da prozujim, ljubnem i palim ljubav

lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/7/2013, 14:09

Kvockice najdraza ljubav

lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 25/7/2013, 16:02

Ja mislim da je ova druga poruka za Biksi  b Odnecu joj je lol! 

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 25/7/2013, 20:42

ja tek sad dodjoh... Embarassed shame on me...
ali od sad sam tu....
Srecan ulazak u 9-tu nedelju!

Vuchica

Broj poruka : 3145
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 25/7/2013, 21:32

fmala ::Necu zameriti, taman posla! I ja cu poskociti! Samo napred Leptirko, pa da se radujemo vec na jesen, dunjo moja! igracice 
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gral taj 26/7/2013, 08:56

Draga, samo naprijed i pisi malo vise radost ovih izvjestaja jer me bas oraspoloze  b . Moja trudnoca je veca od tvoje za dva dana tako da zagrljaj cemo zajedno prolaziti kroz citavo drugo stanje. Imala sam i ja problem sa stolicom ali su suve sljive ucinile svoje pa se sad sve regulisalo b . Saljem ti veliki zagrljaj zagrljaj

Gral

Broj poruka : 124
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 26/7/2013, 09:44

Dobro jutro, lepa ženo! sreca 
Pijem prvu jutarnju, spremam se za opušten dan. Do utorka nema trčkanja po ordinacijama i labovima... Samujem danas, dragi se prži na poslu...
Ne idem nigde ovo leto, a nešto i ne žalim. Brzo vreme prolazi. Proleteće i avgust, pa krećem na posao.
Ostaje mi samo da se nadam da neću odraditi celu školsku godinu lol! lol! lol! lol! 
Moj optimizam je neizlečiv!!! lol! lol! lol! lol! 
Ljubim te, trudnice draga, mila, draga! ljubav 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pegaz taj 26/7/2013, 13:04

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 26/7/2013, 21:09

Ne želim ni da se setim zatvora, ne ponovilo se!

Vidim da je sve pod kontrolom, samo tako nek i ostane!

Ne znam kako daješ mokraću, ali moj savet je: ustaneš ujutru, da prostiš pišneš malo, pa se opereš tamo dole, pa otvoriš bočicu, pa se u nju ispiškiš. Tako su rezultati najmerodavniji. Poslušaj me za sledeći put, garant će ti sve biti čisto skroz.

Za hemoglobin, jbg, beba uzima ono što joj se hoće, ti probaj malo kupine da jedeš, crne ribizle, super je i to sa cveklom, jabukom i šargarepom.

Lilya, kraljice, evo da se i ovde zahvalim za pozdrav!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20366
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 27/7/2013, 22:16

Gde si, zeno draga?
Cmokenzi!

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 28/7/2013, 19:42

Draga ženo, samo da znaš da mi je pusto bez tvog javljanja!!!! lol! lol! lol! 
Šaljem ti jedan poljubavc veeeelilii!!! usne 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 29/7/2013, 16:13

Fmala ff 

ivka

Broj poruka : 666
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 30/7/2013, 09:50

9 srce 
___

Ušli smo u treći mesec!
Nije me bilo ovih par dana, nećete verovati, sve sad ću, sad ću, i dan mi pobegne. Al to je dobro, to znači da mi nije tako dosadno.
Rezultat kumbsovog testa je negativan, to me je bas obradovalo! Nalaz bio gotov jos u petak, ali ga je moj izgubljeni muž zaboravio uzeti, pa sam saznala tek juče.
Malo sam se opustila, počinjem da se navikavam na činjenicu da sam trudna. Doduše, najzad se dobro osećam, nema vše mučnine, samo mi mirisi smetaju, i masa hrane mi se ne jede, ali u odnosu na ono pre.. pupu, što rekla Bixi. Al tamanim onu cveklu i svašta još za taj hemoglobin. Elem, više ništa ne žiga, osim grudi, one mi protrnu, tačno žlezde, kao kad mleko nadolazi. U poverenju, par kapi je i kapnulo ovih dana, prvo iz jedne, a onda iz druge. Telo se uveliko vežba. Mislim da sam se tada opustila i shvaila da ću ipak roditi još jednu bebu.

Leptirko, ni ja ne žalim za putovanjem, baš mi nešto lepo da odmaram u svojoj kući..
Bixi, tako i uzimam uzorak, samo što se istuširam pre svega toga.
Gral, kako se ti osećaš? Vidim ja da ćemo se sms-ati iz porodilista lol!

Toliko od mene za danas. Vučice, Leptirko, Gral, Pegaz, Bixi, Ivka.. nadam se da isam nekog zaboravila.. sve vas usneusneusneusneusneusne

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gral taj 30/7/2013, 10:01

Draga, super za test lol! 
Meni je kao sad Rolling Eyes  pocela neka muka ali samo na pomisao na neku hranu koju sam ranije obozavala Shocked .
Saljem ti veliki zagrljaj i pomazi nam naseg drugara-drugaricu zagrljaj

Gral

Broj poruka : 124
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 30/7/2013, 10:18

odlicno za test! htedoh da pitam sta se desava :)
i srecan ulazak u treci mesec!!! srca 

LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 30/7/2013, 10:50

Srecan ulazak u treci mesec, zeno draga!!! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 30/7/2013, 12:04

Sretan ulazak u 3 mesec :-)

lenabeograd

Broj poruka : 1919
Godina : 32
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 30/7/2013, 23:48

Superica za kumbusa Very Happy .
Srećno i lagano nek bude i u trećem i sve tako do porodjaja!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20366
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 31/7/2013, 09:02

9+1 srce 
______

Leglo mi ovo zahlađenje k'o šamar budali..
Dobro jutro!

Prekjuče sam dan provela igrajući Sims. Nemojte da mi se smejete, mi, inflacione generacije nismo imale baš toliko barbika, njihovih kuća i garderobe, kao današnja deca, pa sam ostala neiživljena po tom pitanju, a za tu igricu nikad nemam vremena, pa mi sad baš naišlo da igram. Poslednji put sam je igrala kad sam bila trudna s Milanom. Elem, kako se to ne može igrati na laptopu, koji je inače moj, ja pređem za mm77 računar, i tamo provedem ceo dan sa mišem u ruci. Naveče kreće bol, u zglobu šake, koja se širi do pola podaktice. Jedva sam zaspala, sve stideći se da kukam, jer sam, jbt, dobila upalu mišića od miša. Međutim, provedem ja i juče neki određeni period uz Sims, i sinoć pčne isto tako da boli zglob, ali sada leve ruke! I sve isto, samo još jače. Tada skapiram da nije u pitanju nikakvo istezanje, ni upala mišića, jer levom ništa nisam radila, jbt, ništa teže od viljuške njom ne podignem, nego nešto drugo. I pošto je bolelo prilično nepodnošljivo, ja nazovem Hitnu, objasnim problem i čovek mi kaže, onako napamet, da to njemu liči na reumatski artritis i da odem na pregled kod reumatologa. Naravno, pre toga sam malo prođirala po netu i videla da se to nekad dešava ženama u trudnoći, ali obično pred sam kraj. E sad, proguglam ja, malo, i taj jbn, reumatski artritis, kad ono, i tamo se pominju neka antitela. E, do mojega! Baš!

Jesam rekla dobro jutro..?

PS. E, da, sanjala sam svoju bebu, i Milan je kao beba, malo starija. Bebče mi je bilo umotano u plavo ćebence, ali je bila devojčica Very Happy
Sećam se i lika, i nosić, i ustašca sam videla, jer sam je dojila u snu. Bila je bela i prelepa! Baš je bio realan san.. Eto,  nešto lepo da dopišem u današnji izveštaj.. Nego, kažu da je pol obično suprotan od onog što sanjaš Very Happy

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 13:51

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: