KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - Sreća kad se uveća

+51
hocukusurnecuzvaku
insomnia
Ninche
buby
Simona
tetreb
JAmajka
missile
InNaturaVeritas
bulevarka
penelope
saritam
SannI-AlL
tuli
Orline
Endzi
dacans
zvoncica36
BiKsi :)
nina :)
MAAKKI
zoxa
laKole
vivijen
SoJa
bibi.libi
Erata
lelas
Gral
Vuchica
ragaco
Stenli
lenabeograd
ivka
Niny
bubi80
hany
lilya
medolino
pegaz
bak
heart84
dragana76ns
KoMetaK
PalcicaBg
LaFolie
SladZana
noja
leptirko82
twinsi
fmala
55 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:08

I meni je delovalo tako, ali moja drugarica je odabrala to ime za svoju bebu, i sad mi je preslatko

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 16/8/2013, 22:10

Ja se isto zovem Jelena Ali me svi zovu lena Very Happy  posto kad nemci ga razvuku digne mi se kosa na glavi tako da je to sasvim ok na poslu sem sefa niko nezna moje puno ime

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:15

Mene svi po imenu. Kuci su me zvali Lela (dugo e, u vokativu Lelo), a ovako, svi po imenu, ili po prezimenu, sa onim "ćka" na kraju.. Sve zbog toga sto je svaka druga bila Jelena, pa smo bile svakakve Ćke da bi nas razlikovali..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:16

Pa tako ti sad imaš moderno ime LENA lol! 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:18

Bilo je kod mene puno Jelena, ali meni je to ime i sad lepo, ne deluje mi zastarelo

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 16/8/2013, 22:18

SoJa77 ::Pa tako ti sad imaš moderno ime LENA lol! 
Da nije lose mene isto zovu lela,leki ( uzas affraid podseca me na lesi ) lejka itd 
Lena je najlepsa i sto je jos lepse nemenjaju se imena po padezima:lol!:

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:21

I ja sam bila i Leki, i Lećko lol! To je još gore, ali tako me samo mama zove ponekad, kad mi baš tepa, tipa kad plačem, il sam bolesna lol! 

Sojka, sad je Jelena pravi raritet, moj sin u celoj generaciji nema nijednu.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:30

Moj favorit je ANA, ako Bog da da mi se ispuni najveća želja molitva 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 16/8/2013, 22:47

I meni je to medju omiljenima, ali ne vredi, lom drugarica mi je svojim cerkama vec dalo to ime, dok sam ja opet zatrudnela Very Happy

NEGO, BRE, MOZDA BUDE I DECAK lol! 

Muz i ja nikako muska imena da pocnemo da citamo  b
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od BiKsi :) 16/8/2013, 22:56

Ima bas lepih imena. Ako uzmem najuži krug familije, a tu računam: mog brata, sestru od tetke, dve sestre od mog muža, pa njegovog brata, a i sestru od tetke i dve sestre od ujaka, imamo poprilično zauzetih dečijih imena i moram priznati da su sva lepa, a medju njima su i Neda i Irina i Isidora. :) A imamo i Djordja, Ivu, Teodoru, Lenu, Petru, Aleksu, Lolu, Dunju, Matiju i Pavla. A moj muž ne bi dao ni neko ime ako mu se tako npr zove brat od tetke, iako je lepo, i onda tako imamo dosta zauzetih imena.

Fmala, i ja navijam za jednu Nedu. Nek još bude otkačena kao ova naša, i ima da vam bude ekstra zanimljivo. A ja našu Nedu od milošte često zovem Nedeljka. Tako da može i tako da se gleda, a ne samo obrnuto kako gleda tvoj muž.Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od vivijen 17/8/2013, 09:53

Caos Mala, vidim da si super i bas mi je drago. Ja se vratila sa putovanja, radila juce duble test, dobila slikicu vec prave bebe. Inace, imala sam i stomacni virus( videh da si i ti imala slicnu dramu, sto me i ne cudi, jer sam primetila da se nama dvema desavaju iste stvari), 3 dana sam ostavlja Bogu dusu, srecom sve ok proslo.

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/8/2013, 13:17

Moja Vivijen, a kad pomislim da su virusi, posebno ti stomacni, medju najvecim razlozima sto ne idem na more, dodje mi da placem! Divno za bebanu, jesu ti rekli mozda pol, ili nagadjali?

Bixi, tvoja familija, masala, ko moja lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od vivijen 17/8/2013, 13:30

Sto je najgore stomacni sam dobila u Bg-u, a ne na moru. Pol se jos ne vidi. Danas sam 13+1 nedja, tako da jos dve tri nedelje necemo znati, a ja mastam o devojcici. pozz

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/8/2013, 14:16

A jesu li ti ukinuli folnu?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 19:52

A sto bi ukidali ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 17/8/2013, 20:53

Sad ti pisah u koracima, ja sam negde, ranije, cini mi se, procitala da se folna, u onom pakovanju od 5 mg, koju ja pjem, pije do 12. nedelje, a da u normalnim vitaminima za trudnice ide ona standardna potrebna doza od nekih 400 mcg, mislila sam da zamenim ovu konjsku dozu tom normallnom. Citala sam danas i vasu temu o folnoj i jos me vise zbunila, jer su svi zbunjeni kako se preporucuje folna trudnicama, a da se nigde ne napomene na koju se dozu misli, jer jedne tablete sadrze jednu, druge drugu, a 5 mg je stvarno puno.. Ja je u prvoj trudnoci uopste nisam pila, pila sam samo prenatal, u njemu isto ima neka normalna mera folne i to je to.. Skroz sam zbunjena.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 21:41

Meni su rekli za VTO  jedino da uzimam femibion iako ima i drugih marki , Ali da ne postoji ni jedna Firma koja ima sve sastojke kao on :-) 
Da 400 mg mislim pa uzmi femibion

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od vivijen 18/8/2013, 09:54

folnu pijem i dalje sa c i e vitaminima. A sto me izludjuje i dalje primam progesteron depo i 2x200mg utogestana dnevno, unisti me. Je l' uzimas to jos? Interesuje me dokle se to uzima? Mnogo mi tesko pada utrogestan

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 18/8/2013, 11:01

Ja sam uzimala estrifam do 12 nedelje i ultrogest 4*2od 200 mg oko 11 nedelje sam pocela da smanjujem dozu svake nedelje po jednu manje do 1 na dan ( mislim na ultrogest) ovde Jos nisam cula da se daju progesteron depo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od dragana76ns 18/8/2013, 11:04

Vivijen...ja i dalje pijem utrogestan istu dozu kao i ti a vidi u kojoj sam nedelji, cuti i pij ako znas zasto Very Happy 
Fmala, mislim da je femibion dovoljan, ja sam samo njega uzimala i pre postupka i tokom trudnoce...nisam posebno folnu uzimala.
Pozz...brojis dane do Milanovog povratka???
ljubav 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od fmala 20/8/2013, 10:38

12 srce 
____


Konacno i 12 punih nedelja! Ne osecam se bog zna kako svecano, obzirom da sam zaboravila sto je ono sve bitno da se napuni 12 celih, jerbo kako trudnoca odmice, ti stalno cekas nesto novo. Trenutno se vise radujem 29.08. kada cu zvanicno uci u 4. mesec! Ali opet, utorkom su u mojoj kuci mali praznici, po ceo dan mislim na to kako smo izgurali jos jednu nedelju i kako smo blizi izlasku iz krizne zone..

I tako, ovih dana uglavnom nesto cekam, a najvise mog malog svetskog putnika, koji posle skoro dva meseca, najzad treba da doputuje u nedelju! Kupili smo mu nove rolere, zapakovali ih i stavili mu ih na sred njegove sobe. Kutija za rolere je inace ogromna, tako da bas izgleda kao neki ogroman poklon! A dan kasnije ga vodimo da se upozna sa novim clanom porodice! Opremili smo ga za skolu, knjige za cetvrti razred su tu, ostala nam je jos jedna super zbirka za matematiku koju ja kupujem mimo skolskih knjiga, to tek cekam da stigne u knjizaru.

Popakovala sam sve stvari iz ormara u koje ne mogu da udjem. Ormar izgleda kao da mi ga je neko orobio lol! Popakovala u kese i odlozila na godinu dana, napisavsi krupnim slovima: ne otvaraj dok ne smrsas! Majke mi. Sta ce mi, koji matrak, da svaki dan butam po njima da bih nasla jednu od pet stvari koje vrtim svaki dan! Tvrdoglava sam kad je kupovina odece u pitanju, nikad ne kupujem ni pola broja vece stvari od onih koje nosim kad sam savrsene kilaze, samokaznjavam se dok ne smrsam i, mogu vam reci, radi! Kad treba da izadjem, pa skontam da mi sve stoji ko piletu sise, ja se zarozam u nesto grozno, ili ne izadjem, i istog momenta prestanem da jedem. To prolazim svake zime, kad naprasno prestanem da vozim bic i kad krenu ona nasa nacionalna prezderavanja. Srecom, u februaru nema bas nekih vaznih dogadjaja, pa sam do marta-aprila, obicno kao nova. Ali! Ovo ce, boga mi, potrajati. Te, zato ja lepo popakovah finu garderobu, nek me moj opusteli plakar podseca svaki dan da sto vise jedem, to cu ga kasnije videti punog.. Najveci problem su mi pantalone, majica jos uvek imam dovoljno, ali za sada ulazim samo u helanke koje mi je neprijatno da nosim bez neceg sto pokriva dupe, a moje majice su uglavnom normalne duzine, nisu bas duge. I tako vrtim te helanke sa 5-6 majica i par haljina, kad pocne da bude hladno nemam pojma sta cu da radim, imam neke trudnicke pantalone, ali su i one tri cetvrt, tata mi kupio Very Happy Zaboravio, srce moje, da kad budem imala trudnicki stomak, napolju ce biti -20  b Nego, jos se uzdam da cu medju zimskom garederobom (koja je, takodje spakovana jos februara), naci nesto u sta cu moci da udjem. Ah da, popakovala sam i kompletni dodji ves, u vecinu gaca ne mogu da uvucem svoje cenjeno dupe, a o grudnjacima da i ne pricam..

Kad smo kod plakara, moram da kupim nesto za bebece stvari, neki uski visoki ormaric, koji cu posle moci da cusnem u kupatilo, kad deca predju u nasu sobu i zauzmu nase plakare, a mi predjemo u Milanovu, malu, u koju ce stati taman krevet i mozda nocni ormarici, americki plakar cemo da puknemo duz ogromnog hodnika, od kog je trenutno napravljena radna soba. Elem, gledala sam te ormarice u Simpu, jer smo skoro tamo kupili novi dusek, i uzasno su skupi! To su oni kao, bas, za decije sobe. Tacno cu otici i kupiti neki za kupatilo, pa ga koristiti za bebu. Pljunem pare za medijapan, lepo, da bar znam sta sam kupila. Ne mogu da verujem, ista stvar na kojoj pise da je za bebe je duplo skuplja u startu!

Eto, to su vam moje preokupacije ovih dana. Jos uvek se osecam odlicno, vise me ni zglobovi ne bole, od kako sam batalila magnezijum, jeste da sad opet kuburim sa stolicom, ali izlazim nekako na kraj s njom, svaki drugi dan. Lenja su mi creva uzasno, dok se ne napune, da prostite, ne mrdaju. A mrdnu, naravno, kad ih ja razmrdam, sto znaci, cim izadjem iz kuce, pa na pola puta do prvog pristojnog toaleta. To je. mogu vam reci, bas stresno lol! 

Muskim imenima se jos nismo bavili, uopste nam nisu zanimljiva lol! 

Ljubac za sve vas! srca1 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od SoJa 20/8/2013, 10:52

Čestitke za 12 punih osmeh srce 

Nije tebi dosadno, vidim Very Happy , slatke su to mukice, pa uživaj u svemu ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od laKole 20/8/2013, 12:14

fmala lol! 

hoćemo li mi konačno na kafu? vidim da više ne miruješ, a izlazimo iz perioda ekstremnih vrućina! Wink 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 14:36

Fmala cestitam za punih 12 osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od leptirko82 20/8/2013, 16:50

Zeno draga, nazdravljam za br 12!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - Sreća kad se uveća - Page 6 Empty Re: FMALA - Sreća kad se uveća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu