KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metode za punkciju testisa TESA/TESE/Micro TESE/MESA/PESA

+6
jjelena
BiKsi :)
Lucija85
cicsa80
LaFolie
KoMetaK
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Metode za punkciju testisa TESA/TESE/Micro TESE/MESA/PESA - Page 2 Empty Re: Metode za punkciju testisa TESA/TESE/Micro TESE/MESA/PESA

Počalji od Zmajuška 19/11/2015, 13:06

Sanja5, znam da je teško. Po mom skromnom mišljenju kada je muški sterilitet u pitanju potrebni su dobar urolog i endokrinolog, koji bi se dopunjavali. Mom suprugu je terapiju prepisala prof.Vujović reproduktivni endokrinolog, načelnik kabineta za reproduktivnu endokrinologiji. Terapiju je prepisala na osnovu dokumentacije koju smo odneli, pregleda, uz testisa i rezultata pregnil testa. Čula sam da je dobar i endokrinolog Đuro Macut. Za ova dva lekara smo mi dobili preporuke od endokrinologa iz našeg grada.
Srećno u daljoj borbi!!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Metode za punkciju testisa TESA/TESE/Micro TESE/MESA/PESA - Page 2 Empty Re: Metode za punkciju testisa TESA/TESE/Micro TESE/MESA/PESA

Počalji od Sanja5 19/11/2015, 23:02

Kod Svetlane Vujovic imali preglede pre par godina,nije nam dala neke nade i mi od tada lutamo i tragamo...,bitan je dobar urolog-androlog samo ga treba naci!

Sanja5

Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu