KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

+8
penelope
Mirjana
Ma'at
HappyGirl
terka
Jelence
TetaSneki
nadalina
12 posters

Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od nadalina 18/3/2008, 11:29

Kad se obicnim ljudima javi potreba za odredjenom uslugom, osobe koje tu uslugu mogu da pruze vrlo cesto menjaju svoj nacin komunikacije, rezonovanje, ponasanje, dostiznost ... sve u cilju ne bi li dobili vise - u statusu, tituli, novcu, ne bi li se istakli u odnosu na druge iz grupe koja te usluge pruza...Kao i obicno, trpe i stradaju obicni ljudi s pocetka price...

Sujeta kod doktora...Hm...To treba da bude posebna tema... Toliko toga ima...
Treba biti pametan i supljinu ispunjenu sujetom prepoznati sto pre i pobeci!

Odgovor na pitanje iz naslova - hm...naginje ka redovnoj pojavi... Sledece pitanje bi bilo - mozemo li se mi pacijenti postaviti nekako a da sto manje posledica trpimo zbog te redovne pojave...?

Ali kao i uvek, trudim se da ne idem za nekom idejom ne sagledavsi pricu iz sto vise uglova...Cak i kad sam direktno pogodjena...
Vodim se idejom koju srecem i kod vas: Ono sto me ne ubije, ucini me jacom!

Ne bih da unapred miniram necije pokusaje da napravi kombinaciju za koju smatra da bi bila najbolja za njega, niti da bilo koga branim, samo mislim da kad se ide kod nekog doktora - to ne vazi samo za ginekologe, cak i ne vazi samo za doktore, treba znati kako taj strucnjak radi, kakvi su mu principi, sa kojim informacijama sa strane pristaje da radi a sa kojima ne...To je sasvim normalno...

To je kao sto mnogi doktori priznaju rezultate samo iz odredjenih laboratorija... Isto tako, privatnici koji imaju svoje ordinacije i bolnice, zele da statistika koja ce tek postati bitna i obavezna za svakog ko se ozbiljno bavi sterilitetom, zele da uspesnost zavisi iskljucivo od njih... Svaka uspesno odradjena VTO ce im i te kako biti vazna zbog njihovog posla i spomenute statistike...I zato ne zele mesanje drugih u to... Ili ce drugi oboriti prosek, ili ce pobrati lovorike...

Oni koji rade na vise radih mesta, tj. ne rade samo u svojoj ordinaciji - njima je takodje stalo do statistike, ali licne, ne cele ustanove u kojoj rade svoju praksu, jer ne rade samo oni... I to se odmah drugacije racuna....

Na kraju, oni doktori koji smatraju da znaju dobro da odrede terapiju i stimulaciju, reci ce - uzmi ili ostavi, ja stojim samo iza onoga sto stvarno sam ispratim i odredim...

Na pocetku "saradnje" vrlo cesto se desi nesporazum...
I meni se desio...Nisam znala da li ja patim od steriliteta da bih isla kod doktora ili idem kod doktora da bi mi pomogao da dobijem bebu... Bilo je tu nervoze, zbunjenosti, besa , besa mnogo besa... Onda sam jednostavno shvatila, da ako odem kod drugog, dobicu drugi koktel dobrih osobina sa umetkom od loseg raspolozenja, netakticnih odgovora a mozda i katastrofalno pogresnih dijagnoza...jednom sam bila na ivici da postupim po uputstvu doktora koje bi me dovelo mozda do definitivne menopauze...Bog me je spasio... Zato prioritet dajem strucnosti, a ne ljudskim osobinama koje bi me kod doktora odusevile...To nalazim na mnogim drugim mestima, opet Bogu hvala!

Mi, kao laici koji pokusavamo da pohvatamo neke informacije da bi smo iz mora pravih i laznih strucnjaka odabrali najbolje za sebe, ne mozemo zavrsiti fakultet iz odabrane oblasti da bi smo na taj nacin napravili selekciju... Ali zato na osnovu nekih drugih dostupnih informacija vrsimo izbor i prevagne ona strana na kojoj ima najvise pluseva...
Iza tih pluseva se , ipak, kriju ljudi, obicni ljudi, bez obzira na to koje fakultete imaju i koliko su nam ocajno potrebni... Imaju svoje cake, vrline, mane, osobenosti...dobre i lose dane... Zajedno sa tim plusevima u paketicu nam i sve to dodje ... Nase je da prihvatimo ceo paket usluga iz razloga sto nam trebaju oni plusevi a ne druzenje i caskanje...
Za to imamo Kutak :) ...
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od TetaSneki 19/3/2008, 11:34

Nado, ja mislim da je sujeta lekara samo još jedan problem koji moramo rešiti.
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Jelence 19/3/2008, 23:12

Sa tim se neminovno suocavamo,ali ne moramo trpeti,narocito posto je u pitanju NASE ZDRAVLJE ,a o novcu da ne govorimo,kao i o hvala Bogu, mogucnosti izbora.
Zato, odrasli smo ljudi,svesni posledica koje moze izazvati tudja sujeta,makar to bila i sujeta onoga cija nam je strucna pomoc preko potrebna,jer MI smo ti koji odlucujemo o sopstvenim odlukama,pa samim tim i o najvaznijoj odluci,a to je-kako dodji do zeljenog potomstva.
Gospod nam je dao slobodu po rodjenju i mi nemamo prava da je ne koristimo!!!
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od terka 20/3/2008, 16:54

Joj,pa to su k`o hamletovske dileme.Da l cu kod ovog ili da l cu kod onog lekara zbunjen .Te jedan kaze ovo a drugi kaze da onaj prvi nema poj`ma,a jos kad se i ja umesam pa pocnem da im objasnjavam sta mi je,e to je tek cirkus.Al` zato smo se mi udruzile i mnogo smo jake boks Very Happy !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od HappyGirl 13/6/2008, 19:40

Sujeta - ja je zovem ubica ljudi Rolling Eyes

Imam svoje mišljenje, ali kad već pričamo o lekarskoj sujete, rado bi da dam primer lekara, koji bi verovatno svakog iole normalnog čoveka(lekara) odmah vratio u stanje realnosti i izlečio od iste. Ima još divnih lekarskih primera ali da vas ne bi ugušila biće dosta i ovaj. Embarassed
Albert Švajcer (Albert Schweitzer), čovek koji je ostavio velikog traga i uticaja na moj život.Zahvalna sam Bogu što je stvorio Alberta i što je njegov život mnogima a i meni samoj bio i jeste primer.
"Opseg njegovih talenata je bio izuzetan: filosofija, teologija i muzika bile su oblasti u kojima je pokazivao svoje izuzetne sklonosti još kao mlad čovek. Napuštajući karijere koje su obećavale i sledeći, kao što je sam govorio, svog gospodara Isusa Hrista, odrekao se svetskog uspeha da bi posvetio svoj život neposrednoj službi kao doktor medicine ljudima kojima je to bilo neophodno u Africi, koja je u to vreme još uvek bila poznata samo kao "crni kontinent" Tamo je on usvojio načelo POŠTOVANJA ZA ŽIVOT, koje je postalo osnova svih njegovih misli i postupaka.."

Dobitnik Nobelove nagrade je od jednog kokošinjca napravio bolnicu i dom za sebe, svojim rukama zidajući. Iz Afrike je odlazio samo kada je trebalo da održi koncerte na orguljama u Evropi kako bi zarađeni novac pretočio u lekove... Živeo skromno i jednostavno, delao nebeski ... To je bio Albert Švajcer. Da je njegovo delo od Boga govori i to što i dan danas njegova bolnica postoji i radi. Ko želi da sazna više može surfovati, verujte mi nije izgubljeno vreme.

E sad evo jedan divan pasus iz njegove knjige a primenjujem ga na sujetu Very Happy

Jedva stižem da obavljam sav rad u bolnici, a ja već moram, zbog kišnog perioda koji će skoro nastupiti, da mislim na obnavljanje naših krovova. Čak i oni koji nisu stariji od dve godine zahtevaju hitne popravke.Da bi izbegao gubljenje vremena kasnije, hoću da postepeno na svim zgradama bolnice krovove od lišća zamenim krovovima od talasastog lima.Krovovi od lišća se moraju svake tri godine obnavljati i stalno održavati.Za nekoliko godina su izdaci upravo toliki kao da je kupljen talasasti lim, a još smo usto pošteđeni od nabavke lisnatih crepova.Zbog toga naručujem iz Evrope nekoliko stotina kvadratnih metara takvog lima, mada nisam siguran da ću ga odmah moći platiti.
Početkom septembra počinju prve kiše.Treba sve građevinsko drvo skloniti na suvo.Pošto sad u bolnici nemamo skoro nijednog čoveka sposobnog za rad , vučem ja sam grede i daske sa dva verna pomoćnika.Dok tako vučem daske, pada mi u oči jedan crnac koji u belom odelu sedi kod nekog bolesnika; došao je da ga poseti.
"Hej, druže," doviknu mu ja " da li bi hteo malo da nam pomogneš?"
" Ja sam intelektualac, ja ne nosim drvo" glasio je odgovor.
"Imao si sreću", odgovorio sam mu ja, " i ja sam hteo da postanem intelektualac, pa mi nije uspelo."
Very Happy
Alberte love good job
Nadam se da ste razumeli moje mišljenje o sujeti Very Happy
Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Albert10Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Schwei10Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Img00910
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Ma'at 27/8/2011, 17:31

@ Nadalina - Tvoj nick me podseti na pesmu Olivera Dragojevica i Borisa Dvornika, koju, inace, volim... Very Happy . Sjajna tema koja mislim da je nezasluzeno postala neposecena vise godina unazad.

@ HappyGirl - Da mi je da znam bar jednog Alberta u ova prilicno sramotna vremena za covecanstvo. Nisam lekar, ali ovakve koje pominjes u tekstu - Ja ne nosim drvo, ja sam intelektualac - srecem na poslu skoro svaki dan. I sama sam neki intelektualac ali itekako radim i fizicke poslove, jer mi je neophodno da bih odradila neke intelektualnije, a da ne bi mog sadasnjeg posla nikad ne bih naucila da cepam drva i lozim peci lol! . Verovatno vam nista nece biti jasno i pitacete se - pobogu, pa gde ova zena radi... Laughing . Eeeee, zivot nas mnogo ceme nauci i hvala mu na tome (mada bih volela da me po nesto i zaobidje Rolling Eyes ). A ne radim u pilani, nisam fizikalac koji pred Vukom ceka da ga neko angazuje, ne radim na nekom stovaristu, ne cistim tavane i supe...vec radim kao intelektualac... affraid Toliko o tome Laughing .
Ma'at
Ma'at

Broj poruka : 80
Location : Serbia & Croatia
Datum upisa : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Mirjana 27/8/2011, 18:16

HappyGirl, ovo je divna priča! Dr Albert je pravi Andjeo i pravi intelektualac!!!
Što se tiče sujete kod lekara, lako je prepoznajem (jer sam od istih maltretirana godinama) i takve zaobilazim u širokom luku. Zato se poslednjih 5 godina držim svog ginekologa kao pijan plota. On je za mene bio pravo otkrovenje. Svakom pacijentu se posveti, ali stvarno. Veoma je stručan. Uvek ističem da ima najdužu titulu, a najneuzdignutiji nos. Zna s' kim priča, iako ne razumem kako nas sve pamti! Ne moraš postavljati pitanja, niti se spremati za pregled tako što ćeš satima surfovati po netu ne bi li skontao šta treba da pitaš, predložiš...međutim, i kada to radiš, on se ne ljuti što se mešaš u sopstveno zdravlje! Nikada nisam primetila da smatra za problem ni što si odlazio i kod drugih lekara. Ne obraća ti se na latinskom, već svako objašnjenje prevede na maternji jezik pacijenta (koliko sam do sada primetila, samnom priča na Srpskom, s' Mađarima na Mađarskom, Studirao u Nemačkoj, zbog jednog davnog razgovora znam da zna i engleski).
Ne kraju moram da dodam i da je moj dr dobio Oskara od grada Subotice, u kategoriji najbolji dr.
Naravno da sujeta kod njegovih kolega-koji se stalno reklamiraju za razliku od njega- ne miruje, pa mi je jednom prilikom drugaričina kuma (ginekolog od pre 2 god.) rekla da se on (moj dr) ne kotira baš visoko u gradskom ginekološkom krugu. Tog momenta je dobio još sto poena od mene, i još jedan as jer se gradski ginekološki krug vrlo loše kotira kod mene!!!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Ma'at 27/8/2011, 21:55

@ Mirjana, da zivim u Subotici pitala bih te za preporuku cak i po cenu da dobijem pedalu jer svako ne zeli da deli ovakve informacije (ali bih stojicki prihvatila takav stav yes ). Ali ne zivim pa necu ni pitati osmeh srce .

Ja jedino jos mogu (za sad, mada ne znam dokle) da pohvalim dr o.p. Ona se jos uvek izdvaja od ostalih ali trpi posledice iako o njima ne rado prica.

Ginekolog kod kojeg sam proletos odlazila zbog VTO i zbog cijeg sam se znanja (mislim da ne gresim u tome da ga ima) odlucila da probam, ima sujetu, kao sto vec negde napisah, kojoj ni nebo nije granica. Volim da sam informisana, volim da znam sta ce mi se desavati, sta mi se desava, zelim da vidim uradjene analize i rezultate, koristim internet u prikupljanju informacija, a ne volim da smaram lekare drugih struka za posao koji moj ginekolog treba da obavi (to je bio prvi atak na njenu sujetu kad sam lepo zamolila da ne zamaramo mog dr o.p da radi poslove koji su u domenu rada ginekologa i reakcija je bila, za mene, neprijatno iznenadjenje - kako mi se to oooobraaacaaateeee... boks affraid ).

Sta ce biti od jeseni (ako uletim u pricu) jer se moze desiti da postanem malo i suvise radoznala za njen ukus - ne znam... Ono sto pretpostavljam, jeste da ako/kada "otmu" parice, moci cu verovatno samo da im pljucnem pod prozor i da se klizam, sto bi rekla jedna zenica koju veoma cenim i volim srca lol! .
Ma'at
Ma'at

Broj poruka : 80
Location : Serbia & Croatia
Datum upisa : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Mirjana 19/5/2012, 18:09

penelope ::Jesam, carski u spinalnoj, tak' da izvoli-pucaj! Very Happy Naravno, na nekoj drugoj temi koja je za to namenjena, samo se ja bas ne snalazim, pa ti reci gde da idem. Wink Dr ne samo sto je naj po strucnosti, nego je i veliki covek. cvet A ovo je tema o kolicima, o-o. Rolling Eyes
E, pričam ja to našim curama godinama!
A pre par nedelja, odem u bolnicu na pregled. Tamo je naravno uvek gužva. Ispred ordinacije ja i njih XXX. Jedna X-ica, starija žena, se okreće ka meni i kreće da me ispituje o dr-u. Rekli joj da se javi njemu, a ona nema pojma ko je u pitanju, jer ne voli ginekologe, boli je pregled i ne dolazi na njih. Rolling Eyes
Pa pita da li će dr vikati na nju kad vidi da je trebala još prošle godine da operiše neku promenu na grliću, affraid ali nije jer je strah od operacije affraid
Ja joj kažem da će čovek biti šokiran, ali da vikati neće sigurno lol!
Ona nastavlja:"A zašto on stalno stoji kraj vrata?"
Ja kažem:"Ispraća svog pacijenta i dočekuje drugog."
Žena ovako u mene Shocked pa opet pita:"E je l to sad moraju tako?"  b  b  b
Duvala je, znojili joj se dlanovi, uzdisala i skočila/prepala se kada su se otvorila vrata, a ona trebala da uđe.
Kad je izašla u dahu mi je rekla:"Kakav divan čovek! Pregled me uopšte nije boleo! Operacija je za 2 nedelje" i otišla s osmehom na usnama!
E, to je naš doktor! Ljudina!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od penelope 20/5/2012, 08:46

Jeste, Mirjana, on je velika dusa!
On i dr Tanja su mi toliko puno pomogli, da mislim da do kraja zivota ne bih mogla da im se oduzim-to sam im i rekla.
Zbog mene su dolazili i nedeljom, ako sam se uspanicila (a imala sam vise takvih slucajeva) - kada su isli na nedeljni rucak u goste, na slavu-kazu:"Samo cimni kad budes u Zedniku (to je na 15 minuta od Subotice)!" i onda se pojave u bolnici pre mene (drugarica me zeza:"Cimas se sa primarijusom? Ma da, ne druzis se ti sa sitnom boranijom" Very Happy ). Sve zakljucano, ne mogu da udju u ambulantu, pa traze portire, sestre.. Za sve analize narede da se odrade najbrze moguce. Kada sam lezala u bolnici u 8. mesecu, ne samo da su dolazili vise puta dnevno i,kada nisu radili, slali poruke, nego i jednu noc, kada su bili dezurni, sedeli duuugo kod mene u sobi, posto sam bila sama, zezali se, vecerali, a ja sam sve vreme bila Shocked.
Posle porodjaja su me obilazili svakodnevno. Nas je bilo 5 u sobi i nijednu drugu zenicu nije nijedan jedini put obisao doktor koji im je radio carski. Mene su pitale:"A ti si neka vezara, je li?", a nisam bila. Mislim, doktorica mi je poznanica, jer je iz mog grada i bivsa koleginica dok je tu jos radila, ali tada nista vise. Cak mi oni nisu ni vodili trudnocu, nego me je moj lekar uputio u bolnicu kada su pocele komplikacije i tada su me pitali koga cu da izaberem, a ja sam-na svu srecu-njega. Jedno vece su me pitali preko poruke kako mi je rana, a ja sam rekla da me boli bas sa desne strane i, nije prosao sekund,ulazi u sobu sestra i kaze:"Skidaj se,da vidim!",znaci odmah su nazvali. On mi je izvadio konce, za razliku od drugih lekara, ispratio me je iz porodilista, pruzio ruku. Mislim, ja sam i dan danas ovako Shocked.
Jedini je u bolnici koji ne radi abortuse i nikad ga nije uradio!
Nije popularan, nema nikakvu reklamu, ali sve zene iz bolnice, mislim na zaposlene-svo medicinsko osoblje ide iskljucivo kod njega, a za to valjda postoji neki razlog.
Eto, Mirjana, u pravim si rukama, samo hrabro!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od lena 20/5/2012, 13:35

lol! Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? 196545 Da li se "ON" zove dr Radulovic ili kako vec?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Mirjana 20/5/2012, 14:54

Da Leno - prof. Aleksandar Radulović i baš je ovakav kakvim ga je Penelope opisala. Vi znate iz mojih dnevnika da je isto dolazio kad se ja uspaničim, a on na odmoru i to na porodičnom božićnom ručku. Mene je dva puta operisao i baš sam primetila da je samo mene dr posećivao tako često. Druge cure samo vizita ujutru. Itd. da ne gušim. Ljudina, duša, čovek! Eto to je on! Dr Tanju sam takođe upoznala skoro na UZ-u i sledeći put kad sam je videla na hodniku, javila mi se i pitala kako sam. Znači, jednom me je videla i nije zaboravila...šta reći sem svaka im čast!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od penelope 20/5/2012, 16:12

Da, to je "on"! lol!
Mislim, ovo verovatno nije ni adekvatna tema za ono moje pisanije, a jos verovatnije je da sam to trebala Mirjani na privatnu poruku. Rolling Eyes Al' sta cu, tek kada posaljem shvatim da sam nesto zeznula, jer se jos uvek slabo snalazim. Embarassed
Svima poljubac od mene cvet , ne zamerite!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od jagodica 23/11/2012, 19:02

Po meni baš treba imenovati čoveka, ako je ovakva tema već otvorena. Reći zašto ste za nekog, a za drugog ne. Dr koji je na mene ostavio negativan utisak, na nekog je pozitivan -loš dan, nervoza, već iznerviran nečim -ipak smo svi ljudi. Ali ako je u pitanju sujeta, u fazonu - ja znam sve- nema opravdanja kod mene. Neko je teži slučaj, nije se sretrao sa takvim, jer ima kraći staž ili neki drugi razlog je u pitanju, ali ubeđen da sve zna, to je bruka! Sujeta je greh, a dr je često imaju. Jedino se oni predstavljaju sa dr- pa ime...
U mom nizu bi bili mnogi- Pjevićka, Kopitovićka, Županski (od pre 5-6 godina, sad su verovatno bolji stručnjaci), Marušič, Budakov...
Pozdrav!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Tebi 22/2/2014, 17:13

Nova sam i naisla sam na super temu na forumu :) Cesto suprug i ja spominjemo koliko moja doktorica nije sujetna, koliko je dobar strucnjak, koliko je dostupna svojim pacijentima, odgovaran na email-ove u kratkom roku, mozete da je pitate sta treba, novac joj uopste nije bitan... Koliko samo puta nije naplatila konsultacije na koje smo isli, a da ne govorim na koliko mailova mi je odgovorila ( a i to je vrsta saveta ili konsultacija )....
Na kraju krajeva da nije bilo nje, koja me je malo pritisla da uradimo sve analize , mozda ni danas ne bih znali da imamo problem!
Hvala velikom strucnjaku i jos boljem coveku na svemu!
Prof.dr. Aleksandra Novakov Mikic!!!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Ema78 22/2/2014, 22:03

Po meni, sujetni su lekari koji nisu sigurni i /ili ostvareni na profesionalnom planu...Uostalom, to vaze generalno za sve, a ne samo za lekare...E sada, iz iskustva znam da i pacijenti znaju da budu vrlo bezobrazni i nadobudi, bez ikakavog razloga...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sujeta lekara - redovna pojava ili samo  - vrlo česta? Empty Re: Sujeta lekara - redovna pojava ili samo - vrlo česta?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu