KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nas tigar, Milutin :D

+29
Niny
BiKsi :)
missile
leptirko82
lilya
OKacica
lelas
pcelica
Struzzo
Shizika
HappyGirl
zvoncica36
dr mali pariz
dacans
bak
zoxa
noja
plavaptica
Bjanka
Sofka
cufta
KoMetaK
MAAKKI
zvezdilica
maus
SladZana
bubi80
Mirjana
Orline
33 posters

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 12/6/2013, 12:11

dacans ::Ja nisam normalna . nesto sam pogresila i ispade da je to ptica pisala...a ja lično smislila:aa:lol!


Nista, da vas primimo obe, sa sve decom Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Mirjana 12/6/2013, 12:14

Milutine, opasni momče, već teraš po svom srcasrcasrca
Lilya, sad ću ja možda da lupim, ali ti mi nećeš zameriti. Kako bi bilo da mu kupite toplu plišanu igračku, s kojom može da spava?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 12/6/2013, 12:23

Mirjana ::Milutine, opasni momče, već teraš po svom srcasrcasrca
Lilya, sad ću ja možda da lupim, ali ti mi nećeš zameriti. Kako bi bilo da mu kupite toplu plišanu igračku, s kojom može da spava?


Ima i to. Sve smo kupili sem transportera.
Kaze mm da mu je kupio DM hranu za macice. Ja i za nas kupujem dosta DM proizvoda, nemaju toliko mnogo hemije i cuvaju zivotnu okolinu pa ako je dobro nama bice valjda i njemu Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Mirjana 12/6/2013, 12:32

Slažem se. I ja sam počela da kupujem njihov začin zbog Cvrleta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 12:33

Nemam savete, jer mačku nikad imala nisam, al da ti kažem da ti je ovaj tvoj tigrić mnogo sladak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od dr mali pariz 13/6/2013, 08:40

yevo meeee!
Lilyo, tigrić vam je bombonić-mnogo je sladiša. Svaka vam čast za sve!
Ja stvarno ne bih imala živaca za životinjicu u kući-još kaf čitam Miss, pentranjr po heklanim zavesama...
zavlačenje,nrspavanje...sve mi slatko,zaista, al kod drugog.
Stoga,saveta nemam,ali ću rado čitatii o nj. dogodovštinama i gledati nj. fotke.
I znaš šta-mezimca si izabrala po meri-ti zaista imaš lik mačke Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 13/6/2013, 09:56

Hvala Pari, ja sam ubedjena da sam u proslom zivotu bila macka Very Happy
Volim ja sve zivotinje, ali macke su mi ipak nesto posebno, velike, male, manje ili vise dlakave, bilo kakve.

Evo da ga vidite sto pozira:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/600287_10151467333875547_1873626882_n.jpg

Nocas smo ga "naterali" da spava na korpi za ves i uspelo je. Svi se naspavali i mi i on. Ali... (uvek ima ali Rolling Eyes) upiskio se u sobi, a ne u svom posipu, necu ni da vam kazem gde. Meni je ovo treca macka i nikad mi se nije desilo da mace obavljaju te stvari van peska. Malo pre toga sam mu bas sve ocistila i bio mu je suv posip i uopste mi nije jasno zasto je to uradio Rolling Eyes. Zene sa mackama, da li imate neku ideju?

Sutra ga vodimo kod veterinara da ga lepo pregleda, ocisti od buvica i parazita i da ga pelcuje i onda ce biti komplet ko nov lol!

E da Pari, potpuno se slazem sa tobom da nisu svi za ljubimce i da je taj pocetak malo tezak i da ljudi ne zele da prolaze kroz razne stvari sa zivotinjama. Cenim kad je covek iskren i kaze da nece ljubimca, a ne da ga uzme pa se predomisli pa ga pusti na ulucu i kao "puj pike ne vazi". Pune su nam ulice pasa lutalica bas iz tog razloga.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 10:20

Lilya Milutin je presladak.Od kad znam za sebe imam mačke,a imala sam i pse.Volim sve živo,ali su mi mačke slaba tačka.Evo malo saveta za tebe.Milutinu daj živo žumance i kiselu pavlaku.Videćeš kako će to lepo da ručka.Ako ćeš ga hraniti hranom za mačke on će biti presrećan da mu nekad skuvaš i daš svinjsko srce.Što se piškanja tiče mesto gde ti se upiškio očisi (ako je moguće asepsolom) jer ako ostane malo mirisa on će se i dalje tu piškiti.Posip mu promeni neki drugi mu stavi(mislim na vrstu posipa).Ako se bude i dalje piškio po stanu gurni mu njuškicu u to gde se upiškio i onda ga udari po guzi sa batinom od lista novine(ne rukom i uvek kad treba da ga kazniš neka to bude novina),a onda ga ubaci u posip i gurni mu njuškicu.Da li si ga čistila od parazita?Savetujem ti da uzmeš sirup za decu.Što se buvica tiče moraš da ga tretiraš preparatima koji su prirodni da bi mogao da se liže.Kad ga budeš tretirala protiv buvica jedan dan bi trebali svi da odete iz stana,a i Milutin da bi i stan očistila od buvica.Stan možeš da očisiš Bayerovim ampulama koje se stavljaju po ćoškovima stana.5 % buva je na životinji,a 95% oko iste.Veterinar kod koga sam ja vodila moje mačke živi sam sa mačkama.Kad sam videla njegove mačke mislils sam da sanjam,a i moj muž.Izgledaju kao džinovi.Čovek naplaćuje smešno za pregled i sve ostalo.Živi na Vidikovcu i neverovatan je.Izmazi Milutina od mene.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 10:44

Ovo što sam ti napisala za pavlaku je provereno 100%.Mačke nepodnose mleko,ali kiselu pavlaku mogu da vare.Videla sam da se Milutin dere dok se namešta da kaki i piški.Da li ima tvrdu stolicu?Vodi računa da tvoje dlake,ako ti je duga kose nepojede.On će ih iskakiti,ali će ga boleti.Možeš da mu daješ nezačinjenu domaću supicu.Kad mu čistiš posip koristi rukavice zbog toxoplazmoze(mačke su prenosioci,a psi je nemaju),dok ehinokokus imaju psi,ali ne i mačke.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 10:50

Svako ko je imao i ima mačku u kući zna da mačka voli da spava u krevetu.Milutinu je potrebna ping-pong loptica da bi imao sa ''kim ili čim'' da se igra.Kad mu odrediš mesto za spavanje neku korpu ili... u nju mu stavi omiljenu stvar.Nekad se vežu za neku papuču ili nešto slično.Ako se još nije vezao za neku stvar kupi mu neku mekanu igračku,ali vodi računa da nema miris i stavi mu je u korpu da spava sa njim.Trebaće mu vremena da se navikne.Ping-pong lopticu noću sklanjaj,a ujutru mu daj da je juri.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 13/6/2013, 11:20

Hvala na savetima Zvoncice Very Happy
Da, mleko ne podnosi, ni jogurt.
Ima igracke razne, spava na nekom peskiricu, to mu je glavna stvar. Jos je on mali i na sve se privikava kao i mi osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 11:28

Kad sam bila mala sela bih na zemlju i u krilo stavila sve mačiće iz legla.Moji su se ljutili,branili i pretili,ali ništa nije pomoglo.Poznajem mačke bolje nego ljude.Tvoj Milutin ima vas da prilagodi sebi,a da to i ne osetite.Prvi put kad vas je video ukapirao je kako će da vas ''dresira''.Pusti ti što je mali opasan je on.Mačke su neverovatno inteligentne.Pavlaku sigurno podnosi,ali sa živim žumancem mu daj.To će mu zameniti donekle što treba od mame da dobije.Videćeš kakva će mu dlaka biti.Pomešaš mu kašiku kisele pavlake i žumance.Probaj pa mi napiši da li jede,a sigurno će jesti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 13/6/2013, 11:40

zvoncica36 ::Kad sam bila mala sela bih na zemlju i u krilo stavila sve mačiće iz legla.Moji su se ljutili,branili i pretili,ali ništa nije pomoglo.Poznajem mačke bolje nego ljude.Tvoj Milutin ima vas da prilagodi sebi,a da to i ne osetite.Prvi put kad vas je video ukapirao je kako će da vas ''dresira''.Pusti ti što je mali opasan je on.Mačke su neverovatno inteligentne.Pavlaku sigurno podnosi,ali sa živim žumancem mu daj.To će mu zameniti donekle što treba od mame da dobije.Videćeš kakva će mu dlaka biti.Pomešaš mu kašiku kisele pavlake i žumance.Probaj pa mi napiši da li jede,a sigurno će jesti.



Da, da... Ovo si lepo rekla.
Probam to sa pavaklom pa ti javljam.
Hvala jos jednom Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 11:42

Trebaće ti nešto za njegove kandže.Ako nemaš neko rešenje možeš da nabaviš neko drvo ili dasku koju ćeš ukoso staviti uz zid.Najbolje na terasu,a možeš mu i turpijati kandžice(za šta ja nisam).Moje mačke žive u kući,ali imaju dvorište pa je mnogo lakše.Ja nisam za sterilisanje životinja.Milutin će kad odraste da ostavlja svoj trag po stanu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 13/6/2013, 11:45

Nema potrebe da mi se zahvaljuješ.OBOŽAVAM ŽIVOTINJE.Milutina bih najradije izljubila između ušica,a i ubacila bih ga u krevet.Najverovatnije bih morala muža da izbacim.Ako imaš cveće biće veselo.Uživaj sa Milutinom.ZAVIDIM TI!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od missile 13/6/2013, 12:06

zvoncica36 ::Ako imaš cveće biće veselo.
yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 13/6/2013, 12:09

missile ::
zvoncica36 ::Ako imaš cveće biće veselo.




yes



Imamamo i bas ga volimo i volimo da ga gajimo. Za sada ga cvece ne zanima, ali cenim da ce na paprat kidisati samo tako. Moracemo nesto da smislimo yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od BiKsi :) 13/6/2013, 12:48

Kakav pozer!likeit
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od missile 13/6/2013, 12:56

Mamine hrizanteme u saksijama su malko stradale. Kao da im je stanu to cveće kao zamena za prirodu. Rolling Eyes
Sve u svemu, pošto je mačor (dečko Very Happy ), biće lenj, razmažen, neće puno da skače na ormare i ostala previsoka mesta, pa neće u letu da obara predmete, biće sve to dobro, samo da se malo uhodate. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Mirjana 13/6/2013, 12:57

Pozer samo takav lol!likeit
Nego i ja se nađoh unoj Zvončicinoj rečenici "Tvoj Milutin ima vas da prilagodi sebi,a da to i ne osetite.Prvi put kad vas je video ukapirao je kako će da vas ''dresira''"
Nešto mi se čini da tako mene Cvrle Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od leptirko82 13/6/2013, 13:46

Milutin je neodoljiv macan! lol!
Ne razumem se mnogo u mace, ali znam da ima bas divne hrane za njih. Kad god kupujem mojoj kuci, uvek se divim kako mi super izgleda whiskas.
Sestra kaze da njena maca obozava i prede, bas kao u reklami.
Sigurno ima i junior , kao i za kucice.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od SladZana 13/6/2013, 20:37

milutin je rodjeni pozer odusevljena sam nemam reči
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvoncica36 14/6/2013, 13:26

Slikaj malo Milutina.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od BiKsi :) 14/6/2013, 14:09

Lilya, tiker ti je fenomenalan!cvet
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 14/6/2013, 16:46

Hvala Biksi Very Happy

Imao covek foto sesn pa ko velim da podelim po kiju sa vama:
Nas tigar, Milutin :D - Page 2 2uzcvt0

Ovo je od danas kad smo se vratili od veterinara. Umorio se decko Very Happy
Nas tigar, Milutin :D - Page 2 4iy2a8

A ovde je fasciniran racunarom i gleda sta ja radim Very Happy Lud, kad vam kazem <3


Evo isad da vidite kako spava, nije normalan. 
Za ono piskenje je vet rekao da nas kaznjava zbog necega. Vrlo verovatno posto mu ne damo da nocu spava sa nama u krevetu. Ima tacno 1 kg i mozemo slobodno da pocnemo da mu dajemo sveze meso. Sve sem svinjskog. Posto ga ni mi ne jedemo, tesko da ce ga nekad i jesti.
Sad cekamo da vidimo kako cemo proci sa ciscenjem od parazita, a sutra sledi sprej protiv buvica. Sledece nedelje ga vodimo na pelcovanje. Rekao nam je vet da ako ima gliste imunitet mu je inace oslabljen i da onda vakcine ne rade posao kako treba pa da sacekamo par dana i onda ga dovedemo. 
Eto toliko za sada od gospodina Milutinovica i hvala na komplimentima i savetima ljubav


Poslednji izmenio lilya dana 9/10/2013, 10:40, izmenjeno ukupno 1 puta
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 2 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu