KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi znaci trudnoće

+70
Lole
cimi
katarina.petrovic3
HappyGirl
minja82
joksi123
Enny1987
Ema78
sandy23
ticolina
MalaSaJuga
ivanicasale
millena1987
maki79
Miljanaaa
Sofija Veks
MARA_90
KoMetaK
Katica88
dzasmin84
3pa4
almir.husejnbasic.7
ragaco
bundevica
bojana25
ivanica32
dali
zvrktrk
Erata
Vuchica
marina1111
ljubicica1
JocY
djole42
nina :)
Klarica
SoJa
Pufnica3
strunfeta
Endzi
zvoncica36
ninica2
maravanja
Marta654
oliva
tetreb
sareni leptir
BiKsi :)
fmala
Unki
emilie
vero
korpica
leptirko82
anaiurosub
OKacica
marizela
Lenche28
Tinche
pcelamaya
lana del rey
lenabeograd
neca73
Gramatika
makicaaa
SladZana
najsladja84
noja
hany
bak
74 posters

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 27/3/2013, 22:57

Nja :-\ Izgleda da cu ja dobiti prije nego I posjetim ginekologa
affraid affraid

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lenabeograd 28/3/2013, 09:16

Javi se sta je bilo kod doktor

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 28/3/2013, 14:13

doktor mi rekla da dodjem posle menstruacije ako dobijem jer mi sad ne moze nista vidjeti jos je rano... I da budem strpljiva... cak ni test ni beta hcg ne mogu jos nista utvrditi samo me jis vise zbuniti... :-*

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od najsladja84 28/3/2013, 19:31

Onda Lena ako je tako rekla budi strpljiva jos dva dana...bitno je da nije infekcija neka....možda si stvarno trudna...probaj da se opustiš subota je blizu pa ces videti hoces li
dobiti....javljaj obavezno sve..srecno :-*
najsladja84
najsladja84

Broj poruka : 17
Godina : 39
Datum upisa : 11.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 28/3/2013, 19:36

najsladja84 ::Onda Lena ako je tako rekla budi strpljiva jos dva dana...bitno je da nije infekcija neka....možda si stvarno trudna...probaj da se opustiš subota je blizu pa ces videti hoces li
dobiti....javljaj obavezno sve..srecno :-*

Lana :-D rekla je i da moze zbog ovaluacije da mi se pojavi ovo... hehe strpljiva sam ja, ali druga strana nije :-) bio bi divan poklon za rodjendan koji se blizi :-)
:-* hvala

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od najsladja84 28/3/2013, 20:16

Znam da se to desava devojkama u vreme ovulacije,a takodje i kod usadjivanja embriona...sve u svemu bilo bi super da si trudna...svu srecu ti zelim :* javi se :*
najsladja84
najsladja84

Broj poruka : 17
Godina : 39
Datum upisa : 11.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lenabeograd 29/3/2013, 11:17

Lana najsladja nas mesa sreca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 29/3/2013, 11:23

Navijam da je to implantscijsko krvarenje, nema smisla da ne bude, i to pred rodjendan.

osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 11:23

Primijetila sam... smiledraw


Usput bolovi u stomaku naglasavaju dolazak menstruacije.... uh

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 11:48

Poludicu, zene upomoc, strasno, sad sam mislila da sam dobila, ali nisam, opet samo braon iscjedak....a stomak me boli kao da jesam....

P.s. znam da sam dosadna ali ovo mi se prvi put desava. lol!

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od neca73 29/3/2013, 12:03

lana idi odmah kod lekara
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od hany 29/3/2013, 12:09

idi kod lekara izvadi betu nije rano za betu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 29/3/2013, 12:30

Lana, nije rano za betu, meni je bila pozitivna 9 dana posle ovulacije.

I, odmah kod lekara, nemoj da cekas, jer to moze da bude i simptom vanmatericne trudnoce, ne daj boze, pogotovu ako su ti bolovi jaki.
Nadam se da nisam u pravu, i da je sve ok. Sa druge strane, ja sam imala taj blagi iscedak i JAKEEEE bolove u donjem delu ledja, u periodu implantacije, i evo ga Petar i dalje sutira...Ali, mora da se zna sta boli i zasto se javlja taj iscedak...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 12:37

osmeh srce

Idem raditi betu.... muka mi je uzasno, cak I od mirisa kafe koji sam obozavala

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od neca73 29/3/2013, 12:41

Obavezno draga, idi uradu betu i zovi lekara da zakazes jos danas.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 12:52

Ema78 ::Lana, nije rano za betu, meni je bila pozitivna 9 dana posle ovulacije.

I, odmah kod lekara, nemoj da cekas, jer to moze da bude i simptom vanmatericne trudnoce, ne daj boze, pogotovu ako su ti bolovi jaki.
Nadam se da nisam u pravu, i da je sve ok. Sa druge strane, ja sam imala taj blagi iscedak i JAKEEEE bolove u donjem delu ledja, u periodu implantacije, i evo ga Petar i dalje sutira...Ali, mora da se zna sta boli i zasto se javlja taj iscedak...

Da li je uredu da cekam ponedeljak? Nisu mi bolovi jaki, tek toliko da osjetim, povremeno osjetim i zigove, a malo me I krsta bole.

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od neca73 29/3/2013, 13:06

Lano ne znam koliko imas godina, ali ne mozes od nas ovde da ocekujes da snosimo odgovornost za tvoje zdravlje.
Mislim da smo ti vec rekle da bi odmah otisle kod lekara i odmah izvadile betu. Ja svakako bih, mozda sam panicar, ali ne bih cekala uopste. Mislim da sam ti dovoljno rekla, a ti sama odluci sta ces i kako ces.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od neca73 29/3/2013, 13:35

Mozda ja gresim, ali od ove teme sam nekako vise ocekivala. Da podelimo kako smo se osecale dok smo cekale betu, zaista bile trudne a nismo to znale.
Nekako mnogo bi mi znacilo da se o tome i prica.
Vidim da sa vremena na vreme upadaju muskarci, sa pitanjima koja meni deluju kao provokacija u najmanju ruku, verovatno tinejdzeri koji se dosadjuju.
Onda, da li ova tema podrazumeva casove iz osnovnog seksualnog vaspitanja (sta su plodni dani, sta je nezasticen odnos, kada posetiti ginekologa, koliko je kondom siguran),
ili da mi koji zelimo bebu pricamo sta osecamo dok cekamo betu, sumnjamo na trudnocu i nadamo se........
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 29/3/2013, 14:16

Lana, ja nism ginekolog i nemam uz pa da mogu da ti kazem da li mozes ili ne da cekas. Neca je u pravu, ne mozemo da snosimo odgovornost za necije postupke, vec da samo na osnovu sopstvenog iskustva napisemo post, u nadi da cemo nekom pomoci da donese pravu odluku.

Ja tebe potpuno razumem, i ja sam htela sama sebe da pojedem dok nisam saznala definitivno sta se dogadja, bila sam teska "i bogu i narodu".

Tvoj ginekolog ne moze da ti kaze jesi li ili ne trudna, na osnovu uz, jer jeste rano. Ali, nije rano za betu iz krvi, jer ako imas bolove a beta je pozitivna, to moze da ukaze na vanmatericnu trudnocu. I ne mora, ali mi to ovde ne mozemo da znamo.



Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od neca73 29/3/2013, 14:22

Ema78 ::Lana, ja nism ginekolog i nemam uz pa da mogu da ti kazem da li mozes ili ne da cekas. Neca je u pravu, ne mozemo da snosimo odgovornost za necije postupke, vec da samo na osnovu sopstvenog iskustva napisemo post, u nadi da cemo nekom pomoci da donese pravu odluku.

Ja tebe potpuno razumem, i ja sam htela sama sebe da pojedem dok nisam saznala definitivno sta se dogadja, bila sam teska "i bogu i narodu".

Tvoj ginekolog ne moze da ti kaze jesi li ili ne trudna, na osnovu uz, jer jeste rano. Ali, nije rano za betu iz krvi, jer ako imas bolove a beta je pozitivna, to moze da ukaze na vanmatericnu trudnocu. I ne mora, ali mi to ovde ne mozemo da znamo.



Upravo ovo sto sam boldirala je razlog zasto sam rekla ODMAH. Ali ne zelim nikoga da stresiram i plasim, a i nadam se da nije to.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lenabeograd 29/3/2013, 15:24

Ema78 ::
Lana, ja nism ginekolog i nemam uz pa da mogu da ti kazem da li mozes ili ne da cekas. Neca je u pravu, ne mozemo da snosimo odgovornost za necije postupke, vec da samo na osnovu sopstvenog iskustva napisemo post, u nadi da cemo nekom pomoci da donese pravu odluku.

Ja tebe potpuno razumem, i ja sam htela sama sebe da pojedem dok nisam saznala definitivno sta se dogadja, bila sam teska "i bogu i narodu".

Tvoj ginekolog ne moze da ti kaze jesi li ili ne trudna, na osnovu uz, jer jeste rano. Ali, nije rano za betu iz krvi, jer ako imas bolove a beta je pozitivna, to moze da ukaze na vanmatericnu trudnocu. I ne mora, ali mi to ovde ne mozemo da znamo.

Potpisujem smiledraw
Ako me nesto boli a ne poznato mi ja sam prva koja ide kod doktora , lana devojke znaju da sam ja u petoj nedelji prokrvarila uvece pa sam isla peske do bolnice ( blizu mi 5 min :-). )
Plasila sam se i naravno da si ti ne sigurna i uplasena, Ali kao sto Neca i Ema kazu nismo mi Doktori ja samo jedno znam da bez nasih cura ovde na forumu ne znam sta bi cure ce te uputiti i posavetovati, Ali doktor te samo moze na kraju pogledati
Zato put pod noge i pici kod doktora

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 15:41

Znam ja to sve, cudna sam I samoj sebi. Da sam u svom gradu za doktora bi bilo lako... ovako mi treba 50 e samo za pregled... vec sam spomenula da mi je lakse kad pitam nekoga ko je vec prosao kroz to... juce sam bila kod gin. Rekla mi da cekam da vidim hocu li dobiti pa da onda dodjem na detaljan pregled... sto cu I uraditi...
Hvala vam u svakom slucaju, divne ste :-*

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 17:58

Taman kad sam odlucila krenuti kod doktora odem u wc I imam sta I vidjeti- dobila sam, sasvim normalno, tak da nista od trudnoce. Niti sam isla doktoru, cekacu da prodje... :-(

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od najsladja84 29/3/2013, 20:53

Lena..Lana izvinjavam se previse su vam slicna imena :) Lana sad citam postove devojke su u pravu...nismo doktori,pokusavamo pomoci koliko mozemo..i ja sam nova na forumu ali redovno citam postove i informisem se....devojke su divne stvarno,razumem da si se uplasila,polako smiri se...ako te bude boleo stomak jace otidji kod doktora,ja bih otisla u svakom slucaju,pozajmi se za betu ako nemas parica,bolje biti siguran,sto kaze jedna od cura nedaj boze vanmatericna trudnoca....ako znas kakvi su ti ciklusi inace znaces i da li je ovo pravi ciklus posto kazes u poslednjem postu da si dobila...prati to i sutra kako ce se odvijati...ne znam sta drugo da kazem betu si po meni mogla uraditi i biti sigurna sta je u pitanju...ako je prava menstruacija glavu gore ima dana bice bebica....tako sam ja sama sebi rekla prosli mesec i ovaj opet radimo na bebici...ljubim te smiri se prati to i sutra i pisi sta god ti treba :*
najsladja84
najsladja84

Broj poruka : 17
Godina : 39
Datum upisa : 11.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od lana del rey 29/3/2013, 21:12

Imam parice za betu ali mi doktorka rekla da je rano kao I da bi me samo zbunilo.... shvatila sam da ste divne, zato I nastavljam sa druzenjem, malo sam nervozna ovih dana pa...
Dobila sam I normalan ciklus kao I prethodni. Aa bice jasta ce :-)
:-* vasi postovi su mi svakako pomogli...

Zelim ti svu srecu da uspijes :-*

lana del rey

Broj poruka : 26
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 3 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu