KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 20:58

Erato, uh, grlim te jako, jer samo to sada znam. Mnogo mi je krivo što prolaziš kroz sve ovo, mnogo.Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 670661 Što reče Bak, negativna beta je sića u odnosu na sve ovo što si ti do sada prošla. Ajde da sačekamo sutra, možda ipak... Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 5/6/2013, 20:59

erato ::...a osecaj je...ne znam ni da definisem. Samo jedva cekam da se sve zavrsi, jer vise nimalo ne uzivam u ovom stanju, kada znam da nije kako treba.
erato, nije bila slična situacija, ali znam kako se osjećaš. kako god ovo nekome zvučalo čudno, meni je intervencija donijela olakšanje. tačka na sve poslije čega mogu krenuti dalje.
samo da brzo ugledaš kraj! zagrljaj
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/6/2013, 21:02

Bas kao sto kaze Draganica.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/6/2013, 21:05

I lakole, bak i biksi.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/6/2013, 21:05

Erato mnogo mi je zao,iskreno sam se nadala da ce tvoja prica imati srecan kraj.Mada nikad se ne zna...cekamo sutrasnji dan molitva
zagrljaj
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/6/2013, 21:07

Joj Erato sve znam ja sam jedna od rijetkih koja je to sve osjetila na svojoj koži i tijelu i duši 9 puta.Stalno neka iščekivanja ,nadanja i sve tako u krug da bi na kraju svaki put bilo isto,ali vjeruj mi mora se dalje prosto mora nema druge.Draga moja samo polako sve će doći na svoje .I nas će Dragi Bog pogledati jednog dana i nagraditi za svu ovu patnju,bol i tugu.Ljubim te i drži se ti si jaka žena pa uskoro u nove pohode.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 5/6/2013, 21:19

Angie gde si ti radila ET,u kojoj klinici? Ja nisam dobila ni Utrogestan da koristim do bete.U Mariboru to od skoro praktikuju,mozda nekih godinu dana

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 5/6/2013, 21:21

Erato zao mi je.

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/6/2013, 21:22

Drage moje samo nemojte navijati za sutra. Mozda bih i ja tako pisala na vasem mestu, ali ovo nije dobra trudnoca i sto kaze lakole, samo da stavim tacku na sve i bice mi lakse. Vec od drugog UZ moje nade su poljuljane. Imala sam i ovaj scenario u glavi, pa sam donekle i pripremljena. Imala sam i 7 dana srece i stvarno je bilo lepo biti konacno trudna i spokojna, tonuti lagano u taj san. Ispostavilo se i da je moj covek mnogo slabiji od mene. Primetila sam da tesko podnosi moju tugu i suze, mama takodje. Odlucila sam unapred da necu plakati i nazalost moram ja tesiti njih. Danas se salim, zezam, kao ok sam, mora tako, da ne bih jos i njih nosila na dusi. Verovatno je vecina vas to iskusila, da pored sve muke imate grizu savest sto ljudi oko vas pate. Nije mi ovo toliko strasno, ali u nizu dogadjaja, koji nemaju veze sa vto, a neverovatni su obrti sudbine, ovo dodje kao ironija. Mislim da Bog nikome nije poslao teret koji ne moze da se ponese i ono sto bi nekoga slomilo, drugoga ne moze. Sve je Bozja volja, mora tako biti. Uvek moze gore, zato nema ljutnje!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 5/6/2013, 21:30

erato ::Primala sam fraxiparin. Primila sam i danas, da ispostujem proceduru do konacne odluke.

Draga moja, ja i dalje dajem sebi fraxiparin, evo 6. dan od intervencije. Već sam ti rekla da mi je žao što eto, delimo ovu tužnu sudbinu.

Meni je dr. Jelena napisala da moram da primam fraxiparin i dalje (i kada sam saznala da moram na reviziju), 12 sati pre intervencije i punih 7 dana posle intervencije. I već sam ti rekla, morala sam zbog toga i spavati u Frontu (nisu hteli da me puste kući), kažu da ne puštaju istog dana, kada je trudnica primala heparin.
Siofor isto nastavila, samo ne veče pre intervencije.

Ljubim te!


Poslednji izmenio dunjas dana 5/6/2013, 21:34, izmenjeno ukupno 1 puta

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 21:33

Erato, koliko si samo dobar i veliki čovek, potvrdjuje post koji si napisala na prethodnoj strani! Divim ti se zaista. Daće Bog da sledeći put uživaš u lepoj i bezbrižnoj trudnoći! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 670661
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 5/6/2013, 21:38

Erato cure su vec sve rekle, ja sam se nekako ipak nadala da ce da bude sve u redu, ali kako i sama rece sve je to bozija volja. zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 5/6/2013, 21:43

Erato, mnogo mi je zao.
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 5/6/2013, 21:45

Erato, zagrljaj
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/6/2013, 21:47

erato pratim te od pocetka ,i od pocetka mi se nije dopalo to sto ti se desavalo ...zao mi je zaista i znam kako ti je ...
ne zelim da zvucim grubo -ali gledaj to sa ove strane ,a to je ako vec ispocetka nije islo kako treba -mozda je bolje sto se tako zavrsilo . Crying or Very sad ako me razumes zagrljaj ?
tako su meni govorili i mene tesili ,da ko zna zasto je to dobro!
ja verujem da ce ti sledeca vto biti zdrava trudnoca !
ne sekiraj se i gledaj to tako ....mozda je bolje tako ,nego sutra da cuvas nedaj boze -nezdravo dete !.
molim te ,ne zameri mi -samo zelim da te utesim da pokusas to sa druge strane da gledas ...
nikad se nezna zasto je sve to ispalo tako ,kako je ispalo do kraja .grlim te i ljubim usne ff v
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vivijen 5/6/2013, 21:48

Devojke, jedno glupo pitanje, ali nisam bas upucena. Embarassed Koliki su parametri bete koji ukazuju na trudnocu i sta bi trebalo o tome jos da znam?
Erato, jako me je rastuzilo, ali bice sve ok, moramo misliti pozitivno.

ljubim vas sve

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 5/6/2013, 21:51

Erato, draga...zao mi je.
znas i sama, da ce proci, kao što sve prolazi, na srecu a i na zalost...
budi jaka...ja sam tako sve tesila, ludirala se, kitila jelku i radovala se novogodišnjim i božićnim praznicima...
al sam ipak morala malo sama sa sobom da se isplačem...
Sad
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/6/2013, 22:01

Hvala vam drage moje. Dunjci, hvala na ovim informacijama i sto si se javila ovde. Pisacu i ja dr. Jeleni, verovatno ce reci isto kao i tebi. Idemo ja i ti u sledeci krug, ali ovog puta nema zezanja :) Brbljiva, nisi gruba. I ja tako razmisljam. Bolje ovako nego ne daj Boze neke vece muke. A ovde medju nama ima zena koje su prosle golgotu, da ne nabrajam i ne podsecam...pa kada su se one podigle, moram i ja, sramota bi bilo kukati. Ljubim vas, divne ste.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/6/2013, 22:04

:12b osmeh srce smajli angel osmeh srce love love c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 5/6/2013, 22:09

Erato,grlim najjače i da... bolje da je sad kraj nego da se golgota nastavlja,ako je već tako trebalo.Zašto -sad ne znamo,ali kaz'će se samo uskoro,kad se podigneš i kreneš napred.LJUbac najveći
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 5/6/2013, 22:17

erato zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 5/6/2013, 22:18

BiKsi :) ::Erato, koliko si samo dobar i veliki čovek, potvrdjuje post koji si napisala na prethodnoj strani! Divim ti se zaista. Daće Bog da sledeći put uživaš u lepoj i bezbrižnoj trudnoći! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 670661
Potpisujem biksi. Ja kucam pp sat vremena jer me M. prekida i tek sad pročitah i ove dve strane.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 5/6/2013, 22:19

erato ::Hvala vam drage moje. Dunjci, hvala na ovim informacijama i sto si se javila ovde. Pisacu i ja dr. Jeleni, verovatno ce reci isto kao i tebi.

Poslala sam ti sada SMS mila, zaboravih da ti kažem da sam prešla na jedan fraxiparin dnevno od trenutka kada sam saznala da je intervencija neizbežna (samo su mi u Frontu krknuli dva, prema uputstvu niihovog interniste). Kasnije sam nastavila prema dr. Jeleninom uputstvu - jedan fraxiparin dnevno.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 5/6/2013, 22:33

erato ::Drage moje samo nemojte navijati za sutra. Mozda bih i ja tako pisala na vasem mestu, ali ovo nije dobra trudnoca i sto kaze lakole, samo da stavim tacku na sve i bice mi lakse. Vec od drugog UZ moje nade su poljuljane. Imala sam i ovaj scenario u glavi, pa sam donekle i pripremljena. Imala sam i 7 dana srece i stvarno je bilo lepo biti konacno trudna i spokojna, tonuti lagano u taj san. Ispostavilo se i da je moj covek mnogo slabiji od mene. Primetila sam da tesko podnosi moju tugu i suze, mama takodje. Odlucila sam unapred da necu plakati i nazalost moram ja tesiti njih. Danas se salim, zezam, kao ok sam, mora tako, da ne bih jos i njih nosila na dusi. Verovatno je vecina vas to iskusila, da pored sve muke imate grizu savest sto ljudi oko vas pate. Nije mi ovo toliko strasno, ali u nizu dogadjaja, koji nemaju veze sa vto, a neverovatni su obrti sudbine, ovo dodje kao ironija. Mislim da Bog nikome nije poslao teret koji ne moze da se ponese i ono sto bi nekoga slomilo, drugoga ne moze. Sve je Bozja volja, mora tako biti. Uvek moze gore, zato nema ljutnje!

Čitam ovaj tvoj post i krenuše mi suze . Drži se , proći će sve ovo i doći će dan da i ti živiš svoj san , srećna sa svojim detetom a on će trajati ceo život a ne samo 7 dana. Jaka si i iako sad ne misliš tako za neko vreme ćeš opet skupiti snage i krenuti dalje u pobede , samo te molim da ne odustaješ i ne gubiš nadu . Ne mogu ti opisati koliko mi je žao zbog svega Crying or Very sad
zagrljaj srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/6/2013, 22:47

Erato, mnogo mi je zao sto prolazis kroz ovakvu situaciju. Zene su ti sve rekle. Sve ce ovo proci i kada se budes odmorila i budes povratila svoju snagu znaces sta ti dalje valja ciniti.
Istina je da ima ovde devojaka koje je su kroz strasne stvari prosle, ali to ne znaci da ti ne treba da odtugujes svoje. Nije ni malo lako ovo kroz sta trenutno prolazis i ljudski je isplakati se i olaksati sebi dusu.
Potpisujem i Biksi i Bak za sve sto su napisale i milion puta sam sebi rekla bolje odma negativna beta i da stavimo tacku na jos jednu pricu nego drama kasnije. Bas mi je zao No
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu