KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od srculence 84 1/7/2016, 11:58

drage moje jel znate kako se pije babin zub caj? i da li on ide sa virkom cajem?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od mimi84 9/7/2016, 22:29

CAO SVIMA!CITAM MESECMA VASE PREPISKE I NIKAKO DA SE PRIKLJUCIM!
JEDNA MALA NAPOMENA CURAMA KOJE SU U DILEMI OKO UZIMANJA OMEGE 3 I CoQ10
A PIJU ASPIRIN ,ANDOL ILI STA GOD SLICNO-NE MISLI SE NA NJIH KAD POMINJU LEKOVE
PROTIV ZGRUSAVANJA KRVI VEC NA LEKOVE TIPA FARIN,PLAVIX,CLOPIDIX...DA NE SMARAM.
NADAM SE DA SAM POMOGLA!
mimi84
mimi84

Broj poruka : 30
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 06.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Amna84 10/7/2016, 01:17

Mimi ,draga iskljuci ta velika slova. lol! Tvoje postove citam sa zebnjom da se nesto desilo:-) Ili kako da je neko obajvestenje :-)
Htjela sam ti to spomenuti i na temi korak po korak
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od mimi84 10/7/2016, 01:23

Hvala ,nisam ni provalila!Jos ce neko misliti da vicem i da sam histericna. affraid
mimi84
mimi84

Broj poruka : 30
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 06.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Amna84 10/7/2016, 01:30

lol! lol! Nemoj vikat ,ponoc je prosla lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od mimi84 10/7/2016, 01:32

Ehhh...meni je smena tek pocela!Ja odlazim na spavanje sutra u 9h,pa prosto zaboravim da je normalnim ljudima vreme za odmor i NE vikanje... lol!
mimi84
mimi84

Broj poruka : 30
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 06.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 26/7/2016, 12:20

Zdravo devojke,uvek čitam forume ali retko se prijavljujem
Ali evo da napišem moje iskustvo.
Zadnji AMH mi je u martu bio 0.1,dr preporučuje donorsku....ja plakala mesec dana affraid
Kad sam se smirila krenula kod homeopate i na akupresuru.Promenila ishranu.Sve suplemente izbacila(Q10,omega....)
Ponovo vadila AMH pre nedelju dana zbog drugog nacionalnog.
Strepela od nalaza pošto sa 0.5 puštaju.
Nama dr rekla ako prođemo rfzo oni na betaniji neće praviti problem napisaće veću vrednost čisto da prođe papirologija....problem je rfzo.
I gle čuda povećao se na 1.39 Wink
Od sveg srca vam preporučujem alternativnu medicinu kao što je kvantna,za koju god se granu odlučili.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od sunny.tp 26/7/2016, 13:56

Zdravo Velika, mozes li malo vise o tome da napises - gde si isla, sta si tacno radila i da li je amh ponovljen u istoj laboratoriji? Cula sam da moze da se poveca kvalitet jajnih celija, ali ne i amh.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od BabyBear 26/7/2016, 14:37

Valika, hajde malo napisi o sebi na temi Korak po korak na putu do bete + da ne opterecujemo ovu temu koja se tice samo suplemenata.
Pozdrav i svu srecu zelim Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 26/7/2016, 15:03

I ja prvi put cujem da AMH moze da se poveca.... I to bas toliko... Pre ce biti da je bila greska do laboratorije... a i u rfzo i ne gledaju rezultate, on se prolazi ako imate sve papire, njih bas briga za rezultate,oni gledaju da su svi papiri na broju, ja prosla prvostepenu sa AMH na kome pise 0.00
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 27/7/2016, 16:49

-laboratoriju koristim istu već godinama(Biotest,NS)inače ovu lab. mi je i endokrinolog preporučila za ogtt.
-homeopata iz NS,preko preporuke od devojke koja je išla na vto 14puta kad je počela kod njega da ide uspelo im je.Posle porođaja i dalje idu kod njega,toliko su zadovoljni sa njim.
Sredom-četvrtkom je u BG.Tretman traje pola sata,za to vreme držim dve šipke koje su prikačene na laptop i kroz to dobijam tretman,to je biorezonanca,i usput pričamo o mojim emocijama,strahovima...to je za njega bitno,da što bolje da me upozna.Svake tri nedelje idem.Dobila sam dve kutijice sa okruglim tableticama koje po tri komada pijem,jedna vrsta je za ujutru druga je za uveče.Što je bitno na početku skenira celo telo pomoću nekog programa i tako ustanovi na šta ste alergični šta ne odgovara vašem telu.Meni je bilo mleko+mlečni prozvodi+slatko da ne jedem.Rekao je da mleko baš jako-jako loše utiče na moj organizam,da je najverovatnije u tome problem.Kad sam izbacila mleko+ml proizvode za nedelju dana sam primetila da nisam naduvena,ne idem10puta na dan u wc,nisam premorena....sad mogu da izdržim ceo dan bez poslepodnevne dremke Very Happy

-refleksologija(prethodno nisam dobro napisala)koliko znam to je isto kao akupunktura samo što se na stopalima vrši prtiisak na određenim delovima od zavisnosti za šta vam treba.Isto po preporuci NS.Svake druge nedelje sam išla po 2puta.

Oba dvoje su mi rekli da se kvalitet jajnih ćelija mogu poboljšati.Dok su m i lekari rekli da to ne može i preoručivali donorsku.Na ovom forumu sam čitala o q10,omega,matični mleč...sve sam to pitala dr. i svi su rekli da tu nema pomoći.

Koliko sam ja shvatila po forumima,sajtovima amh ne pokazuje striktno samo količinu nego i kvalitet...ovo sa 0,1 na 1,39 što mi je skočilo mislim da samo kvalitet pokazuje da se popravilo a ne i količinu,koja se ne može povećavati.

valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 27/7/2016, 16:54

Još jedan slučaj drugarice
Njoj je amh bio 1,99 išla je na akupunkturu u Kanižu dva meseca,20tretmana joj bilo za otvaranje energetskih kanala Laughing i 10tretmana za bebu(oni su joj tako nazvali) njoj je posle toga skočilo na skoro 4.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 27/7/2016, 17:00

AMH pokazuje kolicinu... kvalitet nista ne moze da pokaze.... pokazuje kvalitet u toliko sto kad su rezerve jc pri kraju onda je negde logicno da je i kvalitet smanjen.... isto tako jako visok amh, ukazuje na pcos sto opet pokazuje smanjen kvalitet....
Akupunkturu svi preporucuju generalno za VTO ne samo za poboljsanje kvaliteta vec i za bolju implataciju
koji je to homeopata? kako se zove i koja je cena tretmana?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 27/7/2016, 17:04

Ne znam da li i ovo ima veze sa povećanjem.
Radila sam privatno vto u spontanom ciklusu sa blagom stimulacijom.Pošto nije uspelo(bila je biohemijska)ja sam odmah skupila još ostatak nalaza i krenula da predam za drugu nacionalnu.
Pošto mi je amh bio 0,1 htela sam ponovo da uradim nalaz i da falsifikujem brojeve zbog rfzo:queen:ovako je ispalo - da sam od 14dana bete na 25dan izvadila amh koja je bila 1,39.
Ne znam da li su hormoni od stimulacije uticali,ili što nisam radila 2-4 dana ciklusa.
Mada sam čitala da se amh može vaditi u bilo kom delu ciklusa.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 27/7/2016, 19:49

Evo i mene ponovo medju zivima. Ja mislim da doktori puno toga ne znaju i nece da prihvate. Citajuci o akupunkturi i vasim iskustvima, mislim da se tu ipak nesto keine za nas, a ljekari to uzimaju sa podsmijehom. Ja cu poceti sa akupunkturom, pa da vidimo.A, ti nam valika reci KO je taj covjek, gdje je i sve o njemu.
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od MaloMorgen 27/7/2016, 19:52

Nemoj BB, molim te, da nam tjeras valiku sa ove teme, na koracima nije tako pregledno kao ovdje. Valika, vrati se, ostani na suplementima.  osmeh srce
MaloMorgen
MaloMorgen

Broj poruka : 148
Datum upisa : 20.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od mamadabudem 27/7/2016, 20:09

Valika, ko je taj lik? Daj neki kontakt u pp...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 27/7/2016, 20:22

pisala meni .... neki Andrej Terzin... ali ne nadjoh na netu nikakav kontakt... moramo da sacekamo Valiku da se ponovo javi.... kaze prvi pregled 7000 din a svaki sledeci po 1500
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 27/7/2016, 21:46

Poslala sam vam tel. u porukama
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od mamadabudem 27/7/2016, 22:27

Hvala :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 28/7/2016, 09:13

Ima neko od vas da mi preporuči u Novom Sadu za akupunkturu,sem Kopitović.
Pisala sam na temi Alternativni pristupi...ali niko mi se nije javio
Može poruka i privatno.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od zsuki75 28/7/2016, 14:36

ćao Valika hihihiih moja drugarica.
što nećeš kod Kopitović? možeš ići na kliniku, ne moraš u Feronu.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od valika77 29/7/2016, 08:28

zsuki75 ::ćao Valika hihihiih moja drugarica.
što nećeš kod Kopitović? možeš ići na kliniku, ne moraš u Feronu.

Što mi ne reče juče da si mi pisala... lol!

E ne znam imama osećaj intuiciju dok ja odem do njega(mislila sam za mesec-dva da odem na jesen)
da više neće hteti da primi,nego samo u Feroni,gde su počeli i da reklamiraju akup.
Garant ga sad zivkaju non stop.

Pošto vidim da je on jedini u Ns da radi aku za sterilitet zvaću ga za mesec-dva,kad mi se stabilizuje ciklus.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od zsuki75 29/7/2016, 09:05

Na neurologiji isto to radi i njegova koleginica dr ne mogu da se setim imena. I meni je bukvalno jednom ona jednom on zabadao igle. Jako je fina. Mislim da te osećaj vara, na klinici ne mogu baš tako da te odbiju, a meni se čini da su oboje korektni.
A u Feroni košta baš baš puno, tako mi reče sestra na klinici.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od alisa 5/9/2016, 16:17

Samo da zabelezim mozda nekom zatreba... myo inositol ne mora da se kupuje preko iherba ima ga i kod nas... lek se zove INOFOLIC sastav mu je mio inositol 2000mg + folna kiselina 200mcg i cena mu je oko 1300 din - 20 kesica sto mu dodje jeftinije jer kad se narucuje preko iherba posta naplati neku carinu ( meni su uvek naplacivali i kad mi je posiljka bila ispod 50e oko 1200 din)
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 19 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 22 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu