KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 6/6/2013, 12:49

Green/Blue algae like Spirulina and Chlrorella. These unicellular algae have been studies for their high content of essential amino acids and minerals. They are high concentrated food that have a cleansing effect, helping the body eliminate heavy metals and toxins often related to low fertility.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 8/6/2013, 22:08

Some ways you can improve your capacity on your own:
doktor
Reduce stress
Take anti-oxidants
Get adequate rest
Acupuncture
Perform reproductive and femoral massage
Eat organic, natural fruits and vegetables
Practice internal deep breathing techniques
Keep yourself in supportive environments
Herbal therapy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od nebuloza 15/6/2013, 07:06

smijem li spomenuti wheatgrass (psenicnu travu)? moze se naci u prahu. ja sam na casu vode stavljala 3 zlicice praha. dakle taj green shortie je bio sastavni dio od 2011 pa do utvrdjivanja turdnoce.
doprinosi revitaliziranju jajnika..tako barem tvrde mnogi izvori.
ehhh..bas mi sad nedostaje i nastavit cu s njom i nakon trudnoce :freak: Laughing
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 20/2/2014, 16:15

Da oživim malo ovu temu. Negde sam pročitala da je za kvaliet i broj jajnih ćelija potrebno redovno unositi proteine. Inače ja nisam ljubitelj ni mesa, ni jaja. To je možda jedan od razloga zašto imam slabe rezerve. Eto ... tu informaciju sam htela da podelim sa vama. Možda nekom bude od koristi Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 20/2/2014, 22:26

Evo da se i ja nadovezem, omega 3, koenzim Q10. Cula sam da su dobri za poboljsanje kvaliteta jc, pa sam nedavno i ja pocela da ih uzimam.
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 20/2/2014, 22:37

Nisam nigde nasla psenicnu travu u prahu, ono sto je neboluza pila ali sam danas u zdravoj hrani videla psenicnu klicu, onako samleveno. rekla mi prodavacica da se to moze mesati sa jogurtom, mlekom, vodom...e sad ne znam da li je to to.
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 20/2/2014, 23:53

Ni ja kod nas nisam nasla psenicnu travu, a videla sam da je na Zapadu bas popularna.  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od nebuloza 21/2/2014, 00:27

fight&faith ::Ni ja kod nas nisam nasla psenicnu travu, a videla sam da je na Zapadu bas popularna.  Very Happy

a da probas nabaviti na engleskom ebey-u?
wheatgrass - ebay, imate za uzeti u bio kvaliteti ili 'obicnoj'

bulevar79, i klice su dobre, ali je opet prah vise koncentriran, tako da bi svakako gledala nabaviti carobni prah  Laughing 

inace, postoji jos nesto jako dobro..svima pristupacno i povoljno. a to je svjezi sir s lanenim uljem. dakle mijesa se 200g svjezeg sira s 2 zlice lanenog ulja. ta kombinacija donosi kisik u celije, pa tako i u jajnike. to sam iskopala negdje da moze pridonijeti..
inace, ja sam 1,5mj pred trudnocu pocela s ovom kombinacijom i u dobitnom postupku nisam osjetila ni brevactid niti ovulaciju. inace ludim na brevactid. tako da..
ako imate problema s kilogramima, nije zgorega uzimati ovu kombinaciju kao zadnji obrok jer se bjelancevine u kombinaciji s lanenim uljem (ma opcenito bjelancevine navecer..) pozitivno odrazavaju na skidanje kilograma.
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 21/2/2014, 09:11

I ja uzimam omegu ,koenzim 2x30mg nešto se ne usuđujem više ,prenatal vitamine,vit E,vit C,ponekad skuham pšenicu neznam da li ona ima nekog efekta ali eto ponekad uzmem.
Koliko vi uzimate koenzima?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 21/2/2014, 11:25

Nebuloza probacu psenicnu travu da narucim preko interneta. Moram da vidim kako to funkcionise. U svakom slucaju od muza moram da pozajmim visa electron, jer ja nisam jos nabavila karticu koja omogucava internet placanje. Bas sam sad googlala o lanenom ulju, neverovatno koliko je korisno za organizam. Very Happy 
Saska mislim da se sa Q10 ne moze lako preterati. Moj svekar za jacanje srca posle infarkta pije 300 mg dnevno. Kad ga kupim ja pijem oko 90 mg, ali kad mi nestane treba mi po dve nedelje da se nateram i setim da ga kupim.
Vidim na drugoj temi da devojke pominju Mumio u kontekstu vrednosti AMH. Ne bi bilo lose da i ovde napisu nesto o tome.  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od nebuloza 22/2/2014, 06:38

@fight&faith
bas me zanima, javi kakve su promjene uocila :)

ja i danas uzimam wheatgrass i kombinaciju sir&leneno ulje. evo vec drugi mjesec ne osjetim ovulaciju, a vjerovatno je imam, barem sudeci po sluzi.

@saska1
ma evropljani se boje koencima. kao sto je f&f rekla, ameri za razne bolesti preporucuju puuuuno vise coenzyma. cak i do 1200mg. nazalost sam izbrisala sve linkove u vezi VTO nakon ostvarene trudnoce. uglavnom, americki repromedicinari preporucuju 800mg dnevno u okviru pripreme za VTO.

sto se tice psenice, dobra je kuhana psenica, ali benefit mlade psenice se ne moze mjeriti s kuhanom. te mlade biljke imaju i po 10 puta ili vise vitamina u sebi nego odrasla biljka. isto vrijedi i za ostale biljke.
mozes probati uzgajati mladu psenicu, onako slicno kao sto se sadi pred bozic. kad psenica izraste kojih 4-5 centimetara, onda se kroz presu moze cijediti. i eto ti sok od mlade psenice.
ali meni je to sizifov posao, zato gledaj da je negdje nabavis :)
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Erata 22/2/2014, 07:57

http://www.reprotrade.co.rs/sr/mlada-zelena-p%C5%A1enica-liquid-sun

Firma iz Novog Sada, naruči se preko telefona, cena 2600 dinara po kutiji. Kutija traje 15-30 dana, zavisno da li uzimate 1 ili 2 kafene kasike dnevno. Ja naručila pre mesec ipo dana, sve provereno. Postarina je oko 210 dinara, tako nesto.

Pozdravlja vas majstor za pretragu :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 22/2/2014, 19:53

Erata pa gdje si ti ?Fališ nam.
Hvala ti na oom linku moraću i ja nabaviti ovu pšenicu da probam i to . osmeh srce 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 22/2/2014, 23:08

Cure, evo jos jednog linka http://www.biorama.net/index.php/site/contact/kontakt gde mozete poruciti prah mlade psenice http://www.biorama.net/index.php/site/proizvod/wheatgross_organic_burst, 60 g kosta 1050 dinara + postarina. Pozovite telefonom, predstavnistvo u Nisu. Jeste malo skupo ali eto  Very Happy
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 25/2/2014, 23:11

Cure, stigla mi danas psenicna trava - prah. Pocela sam da je pijem, mogu vam reci da nije tako strasnog ukusa, kao da pijete caj od macine trave. Videcemo rezultate, javljam.
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od OKacica 28/2/2014, 09:45

Ja se vratila na stari dobri maticni mlec. Jeste da imam IR, ali jedna kasicica ujutru na prazan stomak me nece ubiti... Eto, nije suplement, ali mozda nekom da ideju... Inace zbog insuficijencije vitamina D uzimam Vigantol kapi, vitamin D je potreban za sazrevanje jajnih celija...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od logona 6/3/2014, 15:37

Jedno pitanje za LaKole. Navela je da koristi Kompleks B vitamina koji sadrži inositol. Da li moze da nam kaze o kom tacno se preparatu radi i gde ga je kupila. Unapred hvala. Ljubac svim devojkama hrabricama Very Happy 
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 7/3/2014, 13:51

Nisam LaKole, al mozda mogu da pomognem  Very Happy 
Mislim da se radi o Myo-Inositolu. Njega cesto spominju za kvalitet jc, samo ne znam koja doza. Ja ga ne kupujem, ali sam sigurna da sam ga videla u apoteci, tako da pretpostavljam da ga nije tesko nabaviti. Bocica koju sam ja videla je bio cist Myo-inositol, ali moguce da se negde nalazi i kao deo nekog multivitaminskog kompleksa. Po pravilu kad je nesto samostalno, onda je u dosta vecim dozama, a kad je deo neke grupe vitamina, onda su koncentracije manje.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od laKole 7/3/2014, 23:56

logona, ja kod nas nisam primijetila da su počeli da nabavljaju čist inositol, kao što bundevica spominje, ali ga ima u ovom kompleksu http://www.naturalwealth.com.hr/ultra-b-100-80.aspx
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od nebuloza 8/3/2014, 20:50

us repromedicinari preporucuju 2 grama inositola..ja sam na engleskom ebay-u nasla insitol koji po kapsuli ima 500mg
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 9/3/2014, 10:53

Ja za sve suplemente koristim sajt iherb.com i toplo preporucujem. Ima apsolutno svega, za svaki suplement da biras izmedju gomile proizvodjaca, pa onda sve u razlicitim dozama kako kome odgovara i slicno. Ono najbitnije, isporuka je samo 4$ standardna DHL (tu treba obicno oko 14 dana da stigne), a uz neku sitniju doplatu dobijes DHL express isporuku gde ti posiljka stigne za 2-3 radna dana. Taj express zavisi od tezine isporuke, mene je jednom izasao oko 10$, drugi put oko 13$, znaci nista abnormalno skupo. Cak i uz tih 13$ troskova transporta suplementi koji su mi stigli su bili 3 puta jeftiniji nego kod nas u apotekama. Nista dodatno nisam placala u odnosu na ono sto je u startu iherb skinuo sa kartice.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 9/3/2014, 19:56

Samo da dodam da se ta apoteka u kojoj mislim da sam videla myo inositol zove Velika apoteka i nalazi se preko puta dz Novi Beograd kod Starog merkatora,kod velike Akse. Apoteka je stvarno velika i ima veliki izbor suplemenata, ovo je link za firmu koja je drzi http://www.keprom.rs/news-view/831/pocela-sa-radom-prva-velika-apoteka/. Nadam se da moze da pomogne nekom ko je u potrazi za inositolom.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 9/3/2014, 20:00

Devojke, da li mislite da je doza q10 2x30 mg dovoljna ili treba da pojacam dozu. To uzimam na svoju ruku.
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 9/3/2014, 20:02

bundevica ::Samo da dodam da se ta apoteka u kojoj mislim da sam videla myo inositol zove Velika apoteka i nalazi se preko puta dz Novi Beograd kod Starog merkatora,kod velike Akse. Apoteka je stvarno velika i ima veliki izbor suplemenata, ovo je link za firmu koja je drzi http://www.keprom.rs/news-view/831/pocela-sa-radom-prva-velika-apoteka/. Nadam se da moze da pomogne nekom ko je u potrazi za inositolom.

Bundevice, hvala za info. Inositol za sta je to? Da li i njega da ukljucim, pored svega  Very Happy 
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 9/3/2014, 20:15

Inositol je za kvalitet jc i koliko sam citala preporucuje se za PCOS, ali je dobar u svim slucajevima gde je potrebno poboljsati kvalitet jc.
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 2 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 22 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu