KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+52
menora72
Republica
SannI-AlL
red
dragmilk
Dacaa
Ninche
ninica2
medolino
Tinche
cicsa80
zoxa
twinsi
emilie
Tanja83
Orline
fight&faith
Gramatika
dra00
KoMetaK
nina :)
Star77
bak
Botox
Vuchica
pcelica
plavaptica
bobica83
korpica
dr mali pariz
dacans
Bjanka
cufta
filipa.panko
djole42
HappyGirl
LaFolie
bubi80
MAAKKI
Simona
BiKsi :)
Ema78
Shizika
Mirjana
lilya
missile
Sofka
caci
maus
hany
SladZana
heart84
56 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od zoxa 25/6/2013, 12:01

Mirka super je Pokoyo, orginal! Od cega si ga pravila?
Cuj kalup za figurice, ja nemam ni jedan kalup...

Trudnicama cestitam, cekalicama drzim fige!!!
Medi brz oporavak zelim da sto prije ide kuci svojoj djeci!
Caci ljubni zvezdice i za nas.
Misu nasmija me sa sveki i tm.
L lutka, znaci nije moja Nina jedina nocna ptica pa ujutro frka za ustajnje. 

Mislim da je moja generacija jedna od posednjih pionirskih, i sad se sjecam kad smo ucili zakletvu, taj ponos i osjecaj nikad necu zaboraviti.
Bijela kosuljica sa karnerima, plava suknjica sa faltnama Very Happy

Kod nas kisaaa i hladno, samo par dana prije oko 35-40.... Nina jutros 38,3* 
Trebala sa Bjankom kod dr ali zbog Nine sve otkazala. Zao mi je naravno sto je bolesna ali na ovo nevrijeme mi se uopste nije izlazilo.
Bile nam drugarice iz Bratislave, sad smo ih ispratile, sjedili smo u kuci cijelo vrijeme, da poludis...nigdje zbog vremena nismo makle.
Giboni imao koncert u Pragu ja narafski nisam isla zbog bebe, malcice mi je bilo zao ali bice nekom drugom prilikom.
Puse od nas za tete i drugare usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 25/6/2013, 12:01

Naravno, Slađo! I ne samo tebe. Ja npr nikad nisam pravila razliku među ljudima na nacionalnoj, verskoj, rasnoj i sl osnovi. To za mene ne postoji. Možda zato što sam rođena u SFRJ, pa tako i vaspitana.


Mirka, ne razumem se ja u te lutkice, ali je super, stvarno!!!! D aslikaš Cvrleta kad ga uhvati u ruke!


Poseban pozdrav za dve princeze iz Praga - Ninu i Bjanku!


Poslednji izmenio missile dana 25/6/2013, 12:03, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 25/6/2013, 12:02

Naravno SlaDŽo da te volimo osmeh srce Tako je Miss!

   Ptičice, gotovo...... stiže prvi rođendan!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 25/6/2013, 12:06

plavaptica ::Dobar dan.
Miro Pokoyo ti je odlican, mada ne znam kako izgleda original, ali Cvrle ce se sigurno obradovati.
Cestitam novim trudnicama , jupiiiiii.
Ja sam spremila toaletu za rodjis, ali letnju( naravno nista bas posebno), sada gledam prognozu....prekosutra i nece biti bas letoRolling Eyes Nije mi za mene, nego ne znam sta cu sa slavljenicom.
Odoh dolazi mi mama, a i Ana je ponovo pala.

Ptičice, ne gledaš vremensku prognozu. Nego, Anči 27.6 puni godinicu!!!!!  radostsrcasrcasrcaljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 25/6/2013, 12:46

cufta ::Mirka, ti si CAROBNJAK!!!!!!! Lepo ne verujem i DIVIM TI se!

   Vidim Step sok pored Pokoja - umirem za Stpe sokom i imam ga i zimi i leti....po meni uvek je vreme za Step sok!
Ej, vidim ti ja na fejsu pre neki dan kako drugarica oplela po step sokićima, kaže da su joj ofarbali ruke, a ja ne nađoh naranđastu boju za fondan. Te lepo kupih step narandžu i vidi kako pokoyo ima lepo lice Laughing
Ostatak smo popili, extra je! likeitusne

SlađanaPG ::

A ovaj plavi djecak ti je super ispao, ne razumijem se u crtane likove Laughing 
 
Ovo je original
Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 K7ef



maus ::Miro odlicno odlicno odlicno!!!!
Bas mi se svidja.
Hvala draga, hvala usne
plavaptica ::
Odoh dolazi mi mama, a i Ana je ponovo pala.
Moja je tek danas shvatila gde se nalazi i počela da pomaže :roll:Je l preteče Anči?
zoxa ::Mirka super je Pokoyo, orginal! Od cega si ga pravila?
Cuj kalup za figurice, ja nemam ni jedan kalup...

missile ::Mirka, ne razumem se ja u te lutkice, ali je super, stvarno!!!! D aslikaš Cvrleta kad ga uhvati u ruke!
Sad mi se spojiše Zoxina i Missilina poruka Shocked
Zoxa, dok je ova trtljala o kalupima, meni u glavi ti i tvoje figurice Wink
Napravila sam ga od jednog štapića za roštilj, koje sam spojila trakom, a preko njih namotala foliju, pa preko nje fondan. To sam ovde pročitala nekad...verovatno si ti pisala, ili Tinche. Koja god queen:queen:hvala cvetlove

Missile, nikako u ruke pre duvanje svećice lol!


cufta ::Naravno SlaDŽo da te volimo osmeh srce

 
Jes vala love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od plavaptica 25/6/2013, 12:55

Da ,da punimo godinicu, ne znam kad pre. Ja osim sto kao i Mira pucam od treme, dodatno sam tuzna sto od ponedeljka idem na posao, sve imam neki osecaj da je ostavljam samu na svetu....sto naravno nema veze sa realnoscu, al nadam se da cu se privici brzo.
Sladzo naravno da te volimo:aa:yesosmeh srceosmeh srce
Kad se samo setim ove zakletve i kako smo, mali prvacici, lomili jezik da izgovorimo ceo naziv nase domovine. Volim ta secanja.
Anci pada dnevno bar nekoliko puta, udara glavom gde stigne, provalila je tehniku izlazenja iz kreveca i ogradice, penje se svuda, zavlaci se pod krevet, stolicu....ma sve je interesuje osim njenih igracaka, tako da je ja pustam i ne strecam se, samo vodim racuna da bas ne pretera
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 25/6/2013, 13:00

Ptico, ja isto kao ti, puštam ga. Al da mi vidiš mamu. Ide za njim kao robot, diže ga, spušta ga, pomera ga i malo malo pa se zvučno štrecne. Na kraju iznervira i mene i Cvrleta, koji se sakrije od nje iza stolice u kojoj ja sedim ili mi se popne u krilo Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 13:18

Lucija pala sa noše, zaspala, kakva je ona kraljica! Zamislih scenu i padoh od smeha!

Miro, odličan ti je ovaj plavi dečačić! Mada nisam čula za njega, a poznajem raznorazne crtane likove.

Čuj zoxu medju poslednjim generacijama Titovih pionira, ne, ne, trajalo je to, ja mislim da je 83 godište poslednja generacija. Ja isto imam sačuvanu maramu i kapru i ovaj tekst koji se čita, tj. moja mama nam sve to sačuvala. Baš kad je bila izložba u našem muzeju na temu Dana mladosti, pozajmih sve to, tražili da poklonim, al nisam još spremna da se odreknem tog doba!Very Happy Sećate li se 4. maja, dana žalosti tada, na velikom odmoru u školi, kad krene sirena, i minut ćutanja, a mi rastrčani svuda po školskom dvorištu, ukipimo se, pa ako slučajno jedeš sladoled, a ono se cedi, al ni ne pomisliš da lizneš, dok sirene ne prodju! E čoveče, kakav autoritet je taj čovek uspeo da napravi, medj tolikim narodom, meni je to i dalje fenomen!

Tičice, mislim da se sve mame, ili bar većina tako oseća kad dete prvi put ostavi kod kuće ili u vrticu!

Niny, da tm što lakše prodje na hemoterapiji.

Da ljubim Medolino, nadam se da je danas još bolje i da joj prija ova promena vremena! Nadam se i da dečake može videti svaki dan!

Ja danas blejim, da mi je cicsa ovde, to bi bilo blejanje u duJetu, al ovako blejim solo. Mama na Zlatiboru, čuva klince od brata, Rodjeni ode u selo kod ujaka na prislavu, a ja ću da kuliram ceo dan, možda nešto malo s posla uradim, ak me ne bude mrzelo.

Stisak za sve cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od zoxa 25/6/2013, 13:24

Miss usne cekaju i tebe moji pelceri, samo da znas.
Mirjana ja tek sad vidim da si trazila savjete o torti na temi, vidim snasla si se i to dobro!
Jedva cekam pun izvjestaj sa prvog rodjendana!
Sto se tice povratka na posao, plavaptica kao da je ja prije par godina, kad je Nina imala prvi rodjendan.

Tek posle drugog sam imala osjecaj da bih je nekom pustila da je cuva recimo jednom sedmicno Very Happy

He he Bixi ja se osjecam mladjom.
Ja bih rekla da je 77.poslednja? Vidis pojma nemam.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 13:27

Ma ti izgledaš kao avion, pa nije ni čudo što se osećaš mladjom, ja da ti kažem!yes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od KoMetaK 25/6/2013, 13:33

Brzinski ljubac za sve! love

Kuckala se sa Medom, ode danas svom decacima! sreca:aa15:Javice se ona vec kad stigne, ali sam ja tako srecna sto ce biti uz njih! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od zoxa 25/6/2013, 13:34

Pobrkah loncice sa Savezom omladine Jugoslavije, znam da ja dobih clanstvo a brat koji je godinu mladji ne. Evo fino pise 89/90 poslednja  skolska godina sa pionirima.

Bravo za Medu!!!!


Poslednji izmenio zoxa dana 25/6/2013, 13:36, izmenjeno ukupno 1 puta
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 13:36

Pa to je divnoooooo! Bravo Medo!srcasrcasrcasrcasrcasrcasrca

A ček, ček, zoko, ti si izBosne (u mom kraju jedna reč Laughing), verovatno kod nas kasnije ukinuli pionire.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 25/6/2013, 13:38

Medooooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uzivaj sa svojim decacima:12a:osmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srce

Poslednja generacija pionira je godiste 1982. a zakletvu su polagali 1989.
Pitajte mene, staru komunjaru;)
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 13:47

He he, Mimice, Mimice, blesačice!Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 25/6/2013, 13:59

Biksi, ja kako pogledam u tvoj tiker, ono nedelja vise, a cini mi se da svakim danom lete

  Meda ode kuci.....to je to!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od twinsi 25/6/2013, 15:04

Dobar dan drugari!

Pioniri maleni mi smo vojska prava
svakog dana rastemo ko zelena trava ... Laughing

E to su bila lijepa vremena...

Medo uživaj kući sa svojom dječicom cvet

Miro Pokoyo ti je super ispao yes
Do danas nisam znala da se koriste modle za pravljenje figurica. Ja uzmem sliku i to je to. Ako dječica prepoznaju šta je to što sam napravila, znači da sam uspjela Laughing

Maus za avatar nemam riječi love

Biksi trudnice c

Lucija zaspala na tuti, duša pospana.

Lafe čestitam od srca.

Lilya čestitam, tetkino pile će dobiti batu ili seku, divno.

Slađo nismo bili na moretu, Elena mi je sad bolesna, temperatura i užasni kašalj Mad a od terapije prepisane samo kapi za nos. Već treću noć ne spava dušica moja.


Pozdrav.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 25/6/2013, 15:07

Ja samo da vas usne, zahvalim na lepim zeljama za seku i begam. Takav dan, ali od neceg mora da se zivi.

Ajd zive bile love
Medo, jako me raduje sto ides kuci yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Shizika 25/6/2013, 15:59

Mirjana ::
 Noćas sam ga pravila i liči 
Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 971305_10201485042786643_463121402_n
Svaka ti chast Mirjana, ne da lichi nego ima njegov tipichan izraz lica. Ma odlichan je, a i kako si ga uslikala, divan je - kao iz epruvete! as
missile A noću na ulicama mir, možeš sam cele noći da šetaš, bez ikakve šanse da se desi bilo kakva neprijatnost... Školovanje je itekako u društvenom životu imalo smisla, rad je bio nagrađivan, dobra dela takođe. Danas se to kažnjava. ::
E kad mi neko krene priču protiv Tita i tog vremena, ma ajde, dalje od mene! Bilo je dobro.
Jel' bilo tako - tako je bilo. yes
BiKsi :) :: E čoveče, kakav autoritet je taj čovek uspeo da napravi, medj tolikim narodom, meni je to i dalje fenomen!
Narod, kakav narod!?! '90e su pokazale kolika smo stoka. borba
Ne smijemo politiku u nashu butigu, samo da napomenem da su moja zhivotna iskustva drugachija od vashih i kolikogod da sam jugonostalgichar - nemam iluzija.
Plavaptico, bash ti zavidim, volila bih da sam i ja malo lezernija po pitanju tih padova, pretjerano sam na oprezu.
Medolino nasha danas ode svojoj kuci, mnogo se radujem za nju. smiledraw
Svima srcasti poljupci, a za Zoxu i malo sunny
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 25/6/2013, 16:33

Narod, kakav narod!?! '90e su pokazale kolika smo stoka. Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 81816


    Ovo je stvarno tacno!  

   Ali sam i dalje Jnostalgicar

      E, a ja i dalje ne verujem kako je ova napravila Pokoja f
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bubi80 25/6/2013, 16:38

I ja se radujem sto Medolino ide kuci svojoj decici!

E pa bas je zahladilo nije moralo bas toliiiiiko!
Al ko bi nama ugodio!
Idem skuvati kaficu zelu neko?
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od caci 25/6/2013, 18:45

ff jutra

Ja nisam zivela u Titovom vremenu ali ga svi oko mene hvale ....secam se da sam bila pionir i da sam polagala zakletvu ali nista vise od toga.
Medo ide kuci..... asas  uzivaj mila sa svoim momcima ljubavljubav
Lafoli   čestitamobeta
Liliya cestitam tvojoj sestri i zelim joj skolsku trudnocu i da sto pre prege i na tebe trudnica
Mirjana ...figurica je prelepa, Cvrele ce se oduseviti x
Cuftice ljubi mi Luciju..a ti maus Anu plivacicu ,daco Mina i Andrej, Cvrle, Twinsi verujem da ce Elena broz ozdravi, bubi tvoja tri angela  ljubavljubavljubavljubavljubavljubavljubavljubav

Miss,kometa i sve cureeee love

Danas smo tatu doveli kuci, malo ima bolove i muka mu je ,ali ja verujem da je to od puta i sto se malo tresao po put ma da smo jako pazljivo vozili.
Sutra se vigam sa parizankom i bb. Sada smo se culi i dogovorili vreme i mesto. Radujem se jako i jedva cekam radostradostradost
Idem sad .... ff
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 19:32

Šizo poljubac, ma naravski da nećemo o politici, a naravski i da smo pokazali kakva smo marva, mada nekad ni marvu ne treba vredjati! Wink

Caci super za tatu, a super i što ćeš se sutra družiti sa Parižanima!

Ćufto, jes vala, leti vreme!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 25/6/2013, 21:02

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Index.php?topic=315Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 F86d26cc23b431e8353b2b5b9ce23ccd_view_l

Zaboravih da dam posluženje, danas nam istekao kredit za stan! Jedna briga manje! Još da otplatimo auto i vto, i mi na konju! :DNo, samo nek se otkačinje jedno po jedno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 25/6/2013, 21:22

Bravo Biksi, i ja cu za 20g isto posluzenje da nam napravim Very Happy

   A gde je ovde neka pogaca? Kako cu ovako bez hleba da jedem?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 37 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu