KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+52
menora72
Republica
SannI-AlL
red
dragmilk
Dacaa
Ninche
ninica2
medolino
Tinche
cicsa80
zoxa
twinsi
emilie
Tanja83
Orline
fight&faith
Gramatika
dra00
KoMetaK
nina :)
Star77
bak
Botox
Vuchica
pcelica
plavaptica
bobica83
korpica
dr mali pariz
dacans
Bjanka
cufta
filipa.panko
djole42
HappyGirl
LaFolie
bubi80
MAAKKI
Simona
BiKsi :)
Ema78
Shizika
Mirjana
lilya
missile
Sofka
caci
maus
hany
SladZana
heart84
56 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 4/6/2013, 06:03

Dobro jutro! Meda i Maus zavrsise sve!!!!

Zelim vam lep dan!

OD SUTRA ODMOOOOOOR!

zurim da se spremam
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 4/6/2013, 07:56

Jutro draga jutra..ja nesto smrcava od sinoc..i A takodje...odoh da radim..necu da vas ljubim da ne predju virusi odvratni i bedni i dosadni..samo vas sve redom stiskam...i da nadam se da cu biti glavni obavestajac za najlepse vesti o dnase Mede...jako se nadam molitva
zagrljaj zagrljaj zagrljaj
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od KoMetaK 4/6/2013, 08:46

DObro jutro dobre zene!
Kafenzi prvo!

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 I-LOVE-coffee-coffee-25055460-1280-800

NEka jun donese puno beta i radosti, decije graje, novih beba.... svega sto je lepo, pa i sunca! sunny
Smrzosmo se! Ja spakovala sve zimske stvari, pa ih izvlacim polako. Sreca sto ih nisam raselila pa imam sta da nosim.

Ja ne mogu jos da se oporavim od proslave 20 god. mature i visecasovnog igranja! Embarassed lol! lol! Sta li cu raditi za 30?! lol! lol! Mi smo bile nas 34-5 zena u odeljenju - pedijatrijske sestre! I mnogo smo se lepo druzile za 4 godine skolovanja. Dosle su zene iz svih krajeva Srbije, pa cak i drugarica koja zivi u NEmackoj. Bile smo i najbrojnije i najveselije i najlepse! lol! lol! Razz Laughing

Sto se tice tableta, pitacu i ja danas kolege, a prihvatam i da sakupljam novac za Medu. Ja nemam para na ovom racunu u Srbiji, tako da mogu da vam dam svoj racun (mozda u nekom zasticenom delu ili na pp) i da uplatite ko koliko moze, a ja prihvatam da kupim tablet i odnesem ga Medi. Daco, pozdravi je puuuno! Very Happy

NE znam sta sam jos htela, uspavala se sinoc, pa jutros poranila i zoru prevarila. Laughing Laughing

Jos 5 dana i idemo u LO i SA! sreca sreca likeit sreca sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 4/6/2013, 08:48

Dobro jutro!

Evo jos jedne slinave Very Happy sunny ti zarko razbise me sinusi od duvanja nosa...gde stanu ovolike, mislim sline? Od juce malo bolje. Inhlalirala sam se nad lovorovim listom, vratio mi se glas lol! ne skroz, ali je mnogo bolje nego juce. Ko je juce sa mnom pricao telefonom, moze danas ponoviti razgovor, dosta sam razumnija Very Happy

Cufta odmor, divno!Maksimalno ga iskoristi.

Daco, veruj, pomaze inhaliranje nad lov.l. (kuvas ih 4 min, otprilike na 3 l vode saka l.l.). Mozes i serpu staviti u kupatilo pa da sa Andrejom sedis, da i on udise tu paru. Ajd da sto pre ozdravite. I naravno, pozdrav za nasu Medu zagrljaj

Hany, da prebolela si i sada glavu gore i u nove akcije. Drugacije ne moze. I odlican ti ovaj fazon lol!

Suzo kod tebe bas veselo u junu. Neka je seki, mami i baki srecan rodjendan.

Ema jos samo 10 dana radost radost radost radost radost radost radost radost

Bubi bice ujak dobro.

Vucice odlicni vicevi lol!

Biksaco dzonjas dzonjas... yes

Miss gde si ti ovih dana? Ajd mani se sredjivanja za dolazak u Lo, necu zagledati da l` su pocupane obrve , ili imas sedih...

Bak koje snove imas hahahahahahaha

Lilya jos samo malo i stize Milutin osmeh srce

Meta sanjah te juce osmeh srce

Mala i tebe osmeh srce

Tino moja, falis jako na jutrima.

Djole drzim fige da dijeta uspe. Probaj sa cimetom i medom, ima dole na temi.

Juce posle biopsije sam otisla kuci, legla i gledala tenis. Nisam mrdala nigde a i vreme nije dozvoljavalo. Dosadi vise ova kisa, smara skroz.
Idem da kuvam kafu vama.

dobro jutro kafa photo: kafa 3a22e8d220b6fcfc9ad7bb5dca3807d5-1.jpg
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 4/6/2013, 09:22

Jutra!!
od zore mi haos...došlo mi u par navrata da se upucam.
No, šaljem poz.vibre ka Medi,i MetAK-svaka ti čast ženo,to je deo koji najviše smara u celoj priči prikupljanja love za nekog. Hvala ti što si se nesebično za sve ponudila. Ajd da skupljamo!
Mimiće- nek si odleškarila,a glas-dobro.je da.se vratio. Čujemo se kasnije.
Ćufteti srećan odlazak na odmor.Razotkrij se sa planovima !
odoh da pokušam k$fu skuvati i is5u popiti.
StiiiiisAK!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 4/6/2013, 09:31

Dobar dan dobre zene i puno vam hvala za info oko tableta. Ja se izvinjavam ako sam unela zabunu, ocigledno sam nesto propustila. Super sto moze da se nadje tako povoljno. Cim definisemo kako da skupimo novce ja ih saljem. A cenim da ovaj Metin predlog nije los.
Daco, samo da nam stignu lepe vesti od Mede i svi cemo biti srecni, a ja verujem da hoce yes

Kakvo je vreme nije ni cudo sto smo svi slinavi. Mm se jutros budi, kaze boli ga glava Rolling Eyes
Mene, zeludac tri dana boleo, mislila sam vec kod lekara ici, juce popila jedan Ranisan i nista i dalje boleo, nocas me probudio kada sam se okrenula na stomak, vratim se na ledja i nastavim da spavam. Jutros ustanem, nista me ne boli kao da me nikad nije ni boleo. Znate ona bol kad vam je jasno da ako nista ne pojedete eksplodirace vam zeludac. E takav bol. Sad nesto mislim, ona kolicina vina koju sam popila za vikend me dotukla i da je od toga. Stigle godine, ne moze vise bas toliko uzivati u blagodetima dobrih vina i dobre hrane Rolling Eyes
Mima, nisam cula za to parenje lovorom. Ja se parim uglavnom bosiljkom i zalfijom. Sad se pitam da li mozda gresim zbunjen

Meta, i ovda da ti kazem da ti verujem da si se lepo na maturi provela, a tek kako si super izgledala nemam reči sestro slatka
Cufta, bas mi je drago da si se lepo provela.

Ko god ide na odmor i za mene doope da osoli, molicu lepo Very Happy

Pari, nadam se da ces kafu na miru popiti yes

Milutin stize ipak u subotu. Ajde prezivacu taj jedan dan Rolling Eyes Ljudi moji, ta macka je razmazena nije jos ni stigla. Mi mu pesme pevamo, uveliko mu tepamo, planove kujemo sta cemo sve da mu damo da se igra i sta ce sve on raditi po kuci. Pa kad stigne... Na glavu ce nam se popeti osmeh srce



Moram sad ici, bas mi je guzva ovih dana. Budite mi dobre i vesele, jos malo pa ce stbarno doci lepo vreme.

Gde nam je Miss?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 4/6/2013, 09:45

Jutro, žene divne!

Evo ja juče uzela dan od odmora, jer na poslu se nešto slavilo, a ja umorna, i reših da odmorim. I jesam se svojski izodmarala, kad u 2 noću probudi me bol u želucu, mučnina, i gušenje srca!!! affraid affraid affraid Kao kad sam suprefact primala. A ne primam sada ništa i ne pijem nikakav lek, osim aspirin 500 sinoć jer mi se pričinilo da me grlo grebucka. affraid Prepadnem se ja, ne bih muža da budim, rekoh - ako je infarkt, da mogu da zovem hitnu. Nije bilo ništa. Šta mi je sa srcetom, možda je malo slomljeno jer je juče ceo dan intenzivno kucalo dok smo mm i ja pričali o postupku i o našoj budućoj bebi. Pa se srce preforsiralo. lol! Još mi je bzvz. ali bolje. Radim od jutros, još malo pa idem na vazduh da udahnem svež kiseonik.

Lili, divan post, i dobar predosećaj, i bićeš mama, naravno!!!! yes usne

Mimice, ne znam dal si juče radila kolpo ili nešto drugo, ali sam mislila na tebe i čekam i dalje da te zagrlim u nedelju, al onako da se obe radujemo jer su rezultati dobri (ja verujem da će rezultati biti dobri).

bobica83 ::Obozavam jun,najlepsi,najbolji mesec u nasem zivotu,rodjen nas sin nase najvece blago!
Srećan rođendan predivnom Dimitriju!!!! ljubav

E sad, nema Komete, nema pp ni od Lili, ni Bakiše, sad ću ja njima da pošaljem. Wink
dr mali pariz ::Miss,Lilyo i ostale dve djeve-čekamo vas,pa me vodite-ako uspem gzicu da spakujem.
Oćeš, spakovaćemo se nekako, jedva čekam i tebe da upoznam i Zvezde da dotaknem, biće nam svima lep dan! smajli angel

bak ::Sanjala sam nocas kako trebam da se nadjem sa miss i Lilyom na Slaviji u nekom katastrofa hotelu da prespavamo, pa rano ujutru krecemo za Lo lol! A njih nema, pa se ja nerviram lol! kakav trip
Ja sanjala nešto sa sličnom tematikom, al se ne sećam ničega osim da mi je preko lica prešla buba švaba u nekom jeftinom hotelu.
Lep dan!!! d

ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od KoMetaK 4/6/2013, 12:17

Pari, jel ides sa nama? 'Oces li nas u goste? Nema veze sto neces - mi dolazimo! yes lol! lol!

Misu, ti si bese dobra na san? Mislim, kad sanjas neku curu, ona zatrudni posle toga ubrzo? zbunjen

Lily, jel vodimo i Milutina u LO i SA? Very Happy

Kad se zezam sa Mimom, setih se i dogadjaja sa proslave mature koji sam htela da vam ispricam. Pita me jedna od cura iz bivseg odeljenja, koja je lekar, jel imam decu, kazem - nemam i ne idem dalje da ulazim u detalje. Ona kaze - pa jesi li cula za VTO, njeni dever i jetrva isli u Skopje, tako je odlicna klinika, ali im nije uspelo jednom a posle ih poslali kuci i rekli da mogu da imaju decu samo sa doniraniom jc, oni preplakali i ona ostala posle mesec dana trudna sa svojom, dobili dete, pa posle par godina i drugo prirodnim putem. Ja joj kazem da sam isla na 5 VTo, ali nisu uspele, da se lekari slabo posvecuju zenama i problemima i da na zalost zene ako ne uzmu stvar u svoje ruke i odrade analize same, moze da se desi da izube godine. Kazem joj kako sam analize radila sama i da primam terapiju za IR i hipo, a heparin cu od postupka, kaze ona - sama si radila analize, na svoju ruku? Ja - da! Ona ce- da si mi ti pacijent ,ja bih te izbacila iz ordinacije! affraid No lol! A ja njoj - a da si mi ti lekar nikad ti ne bi ni usla u ordinaciju! lol! KOja sujeta, covece! I tako ja njoj ispricam svasta nesto, sa svim strucnim terminima, a sigurna sam da ih ona ne zna, jer je kozni lekar, i ostavih je u zbunu, da mi je na kraju rekla - svaka ti cast - mozes da doktoriras iz oblasti! lol!
E sad, nije to vrhunac njenih bisera! Pita me sta sam u horoskopu, kazem ovan. Ona porazmisli, pa mi rece - a tebi je mesec (zvezde, sta god) u toj i toj kuci, to znaci da imas velike sanse da od sada u naredne 2.5 godine ostanes trudna i radi ozbiljno na tome, nemoj sad da se skitas po inostranstvu, nego sedi kuci i radi na deci, inostranstvo ti stoji posle 2.5 godine! affraid No lol! I jos mi rece, ako ne ostanem trudna u roku od 2.5 godine da pri kraju isteka tog perioda mogu da ocekujem vrlo ozbiljnu bolest! affraid lol! Eto, da znate, da mi spremate zito, ako ne dobijem decu za 2.5 godine! lol! lol! I mm sam rekla, ne dolazim tamo, jer mi rekla dr da ne skitam po inostranstvu, otkaz cu da dam, jer mi je i firma u inostransvu i idem u selo da cuvam ovce! lol! Laughing Laughing
Boze, ko sve radi kao lekar danas! v v Sto je najgore, ona je bila uvek bubalica i ne sumnjam da je temeljni lekar, ali sta mi sve naprica!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 4/6/2013, 12:40

Svit Dzibus, Meta, da li ti je rekla i u koji kraj Srbije da odes ovce da cuvas lol!
Boze me sacuvaj. Nisu samo doktori, ja pouzdano znam par psihologa koji ce ti horoskopskim znakom sve predvideti Rolling Eyes

Milutin ostaje kod kuce, bojim se, mnogo je opasan, rastrgao bi Dzekija lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 4/6/2013, 12:41

Meta Kometa....samo da te ljubnem...onako od srca..bez sujete imalooooooo usne love
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od hany 4/6/2013, 12:44

KoMeta ::Pari, jel ides sa nama? 'Oces li nas u goste? Nema veze sto neces - mi dolazimo! yes lol! lol!

Misu, ti si bese dobra na san? Mislim, kad sanjas neku curu, ona zatrudni posle toga ubrzo? zbunjen

Lily, jel vodimo i Milutina u LO i SA? Very Happy

Kad se zezam sa Mimom, setih se i dogadjaja sa proslave mature koji sam htela da vam ispricam. Pita me jedna od cura iz bivseg odeljenja, koja je lekar, jel imam decu, kazem - nemam i ne idem dalje da ulazim u detalje. Ona kaze - pa jesi li cula za VTO, njeni dever i jetrva isli u Skopje, tako je odlicna klinika, ali im nije uspelo jednom a posle ih poslali kuci i rekli da mogu da imaju decu samo sa doniraniom jc, oni preplakali i ona ostala posle mesec dana trudna sa svojom, dobili dete, pa posle par godina i drugo prirodnim putem. Ja joj kazem da sam isla na 5 VTo, ali nisu uspele, da se lekari slabo posvecuju zenama i problemima i da na zalost zene ako ne uzmu stvar u svoje ruke i odrade analize same, moze da se desi da izube godine. Kazem joj kako sam analize radila sama i da primam terapiju za IR i hipo, a heparin cu od postupka, kaze ona - sama si radila analize, na svoju ruku? Ja - da! Ona ce- da si mi ti pacijent ,ja bih te izbacila iz ordinacije! affraid No lol! A ja njoj - a da si mi ti lekar nikad ti ne bi ni usla u ordinaciju! lol! KOja sujeta, covece! I tako ja njoj ispricam svasta nesto, sa svim strucnim terminima, a sigurna sam da ih ona ne zna, jer je kozni lekar, i ostavih je u zbunu, da mi je na kraju rekla - svaka ti cast - mozes da doktoriras iz oblasti! lol!
E sad, nije to vrhunac njenih bisera! Pita me sta sam u horoskopu, kazem ovan. Ona porazmisli, pa mi rece - a tebi je mesec (zvezde, sta god) u toj i toj kuci, to znaci da imas velike sanse da od sada u naredne 2.5 godine ostanes trudna i radi ozbiljno na tome, nemoj sad da se skitas po inostranstvu, nego sedi kuci i radi na deci, inostranstvo ti stoji posle 2.5 godine! affraid No lol! I jos mi rece, ako ne ostanem trudna u roku od 2.5 godine da pri kraju isteka tog perioda mogu da ocekujem vrlo ozbiljnu bolest! affraid lol! Eto, da znate, da mi spremate zito, ako ne dobijem decu za 2.5 godine! lol! lol! I mm sam rekla, ne dolazim tamo, jer mi rekla dr da ne skitam po inostranstvu, otkaz cu da dam, jer mi je i firma u inostransvu i idem u selo da cuvam ovce! lol! Laughing Laughing
Boze, ko sve radi kao lekar danas! v v Sto je najgore, ona je bila uvek bubalica i ne sumnjam da je temeljni lekar, ali sta mi sve naprica!

jao kometo da nas nije ista osoba pitala da li smo cule za vto :),
prosle godine me pitala neka rodjaka mm, znam li za vto kod njih u Skoplju to bas rade :))) , reko interesantno u Beogradu ne rade Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od hany 4/6/2013, 12:46

e nek si joj rekla da joj ne bi bila pacijent
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od KoMetaK 4/6/2013, 13:03

dacans ::Meta Kometa....samo da te ljubnem...onako od srca..bez sujete imalooooooo usne love
Ti si jedan od najdivnijih koje poznajem i bez trunke sujete! yes yes love love ljubav Ne mogu ni da te zamislim ko ovu moju, mrtvu ozbiljnu, kako mi drzis predavanja da trebam na VTO lol! lol! Nego, mislim da cemo se uskoro, a i cesto druziti, pisem pp ili sms kad stignem! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 4/6/2013, 13:10

a ja čekam pp ili sms yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od plavaptica 4/6/2013, 13:31

Dobar dan cvet
Ja sam totalno smorena ovim ruznim vremenom No Hocu sunce igra
Cufta odmor, jeeeeeeeeeee igra
KoMeta pusti bre te zenturace sto jedva cekaju neku priliku da pokazu koliku su "pametne" Mad , a btw verovatno se pojede ziva sto ti putujes, imas dobar posao i uspeha, pa je docekala priliku da "objasni" kako je to lose.
Zene lepo se provedite na putesestviju po zapadnoj Srbiji...blagis vama, znam da ce vam biti fenomenalno.
Daco pozdravi Medu, navijam da nam samo lepe vesti o njoj pises molitva
Maus, dobro da je biopsija prosla, ja u dobar rezultat uopste ne sumnjam grljenje
Milutin je jedan mnogo srecan macan yes
Odoh da peglam, uh Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 4/6/2013, 14:56

Ovo je za Maus i mene. Kako je nekad Panam reklamirao Jugoslaviju

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5B6eBAuhvEY#!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 4/6/2013, 15:04

Samo da vas obavestim da ako je neko raspolozen i vuku ga stara vremena, u Galeriji Robne kuce Beograd (na pocetku Knez Mihailove) od danas do 31. jula bice odrzana izlozba "Ziveo zivot" koja opisuje kako je izgledao zivot u ex Yu od 1959 do 1990. Ako pak ne stignete, a zeleli biste ipak da je pogledate, bice opet na istom mestu postavljena sredinom septembra.
Znam da ovde ima puno partiznaki pa ko velim da podelim sa vama Very Happy

Milutin ce da dobije svoju temu na pdf o kucnim ljubimcima pa cim stigne imacete prilike da se upoznate sa gospodinom Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 4/6/2013, 15:19

pa ja sam naravno zainteresovana. Hvala ti Lili, srce si love
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 4/6/2013, 15:28

Evo detaljnije o cemu se radi: http://www.blic.rs/Kultura/Vesti/386065/Veceras-otvaranje-izlozbe-Kako-je-izgledao-zivot-prosecnog-Jugoslovena
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 4/6/2013, 16:23

Da se upišem! I da vas stisnem!

MetaK, vidim bilo ti baš zanimljivo na maturi! lol!

Eto nam nine, vratila se, super i odmah u akcijanje, bravo!

Stisak ekiipooooooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od nina :) 4/6/2013, 16:43

biksi ja nigde nisam ni isla svaki dan vas pratim i sa par sam se cula preko pp
nesto m ipalo na pamet danas ako ocete da se skupi pare do 25000 za tablet ja sam onda vise za soluciju laptopa jer ima ih do 30000 dobris a ima sve jer ja kad sam moj prosle godine uzela bio je preko 40000 i prezadovojna sam a mogu sve od igrica do svega i svacega
a znam da tablet nemoze sve to a plus preko laptopa se moze bolje videti na skajpu a i lepo slike i filmove da gleda,ako necete od 15 incni i ma i onih manjih a vredniji su od tableta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bubi80 4/6/2013, 17:26

Dobar dan i od mene!

dokle vise ova zima fd
Vidim da su neke smrcave ff da brzo ozdrave!
Nina se ukljucila yes
Meta stvarno nemam komentar na tvoju skolsku affraid al nek si ti njoj objasnila pa nek se zna ko zna znanje! Very Happy
Lilly nadam se da ti je bolje u vezi sa zelucem.
Cufta ide na zasluzeni odmor f Lepo se provedi!
Ni ja ne cestitah Pariskinoj seji rodjus!E pa nek je srecno! čestitamo
Lepo druzenje u LO se priblizava.nek vam bude lepo i sunny
Daco puno pozdravi Medolino zagrljaj

Ceka me spremanje stana i peglanje a bas malo vremena imam
pa cu vas sve stisnuti i begam!

d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 4/6/2013, 20:52

Zene, i dalje kisa, a sada i noc, i Nina je sa nama. Jupiiiiiiiiiii
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 4/6/2013, 21:07

Ćufto, lepo se odmori. Je li idete negde, nisam skontala?! Embarassed

Ne znam za lap top. Koliko uopšte dozvoljavaju u bolnici lap topove?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 4/6/2013, 21:23

Biksi dozvoljavaju sve redom samo da ne trazis od njih nista lol!
Ljubac...laku noc...bila sama sa indijancima...pa se sad osecam kao posle okrsaja kod OK korala lol! Sleep
Taja naravno dezuran Rolling Eyes
Cufto blagis tebi..poceo GO yes
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 6 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu