KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+52
menora72
Republica
SannI-AlL
red
dragmilk
Dacaa
Ninche
ninica2
medolino
Tinche
cicsa80
zoxa
twinsi
emilie
Tanja83
Orline
fight&faith
Gramatika
dra00
KoMetaK
nina :)
Star77
bak
Botox
Vuchica
pcelica
plavaptica
bobica83
korpica
dr mali pariz
dacans
Bjanka
cufta
filipa.panko
djole42
HappyGirl
LaFolie
bubi80
MAAKKI
Simona
BiKsi :)
Ema78
Shizika
Mirjana
lilya
missile
Sofka
caci
maus
hany
SladZana
heart84
56 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 3/6/2013, 09:27

Parizu, pa ovo slika je ludilo! Slatkica jedna.
Ustale ste devojke, tooooo idemo u novu nedelju, Medolini ce biti najznacanija.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Vuchica 3/6/2013, 09:29

Mima, drzim fige za danas. Vazno da imas poverenja u dr. a sve ce ostalo biti superiska srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 3/6/2013, 09:39

Mima zeno, nema tu nista, videces!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od djole42 3/6/2013, 10:14

Jutro cure !

Juče na rodjendanu bilo ekstra ,lepo se izigrala sa decom ,oni me uvek napune pozitivnom energijom tako da sam od jutos sva nekako baš,baš happy i znam da će danas svi javiti lepe vesti!

Hvala što mislite na mene ,mislim i ja na vas Very Happy

Inače od danas na strogoj dijeti ...ne smem ni da napišem koliko kg imam Embarassed
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bak 3/6/2013, 10:32

Dan jutra!

Zelim nam u junu svima sto vise zdravlja, srece i ljubavi! Ostalo ce doci yes

Maus specijala pozdrav danas love Mislim jaaaaakooooo

Medolino molitva jel danas CT? Ili sam ja nesto pobrkala Embarassed

Slavljenicima i gostima lep provod!

Mala, divna slicica, vesela, predivna love Moze i reform, sto cokoladnije nesto, izes vocne torte lol!

Divan vikend u prirodi, slusala pticice, cupkala travicu, skupljala krpelje lol! sve u svemu milina.

Miss je ljubitelj Krfa yes

Sanjala sam nocas kako trebam da se nadjem sa miss i Lilyom na Slaviji u nekom katastrofa hotelu da prespavamo, pa rano ujutru krecemo za Lo lol! A njih nema, pa se ja nerviram lol! kakav trip

Odoh, jos 3 nedelje do odmora radost


Poslednji izmenio bak dana 3/6/2013, 10:33, izmenjeno ukupno 1 puta
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Star77 3/6/2013, 10:32

Evo i mene, da pozdravim sve divne zene ovdje i da im pozelim sve ono sto same sebi zele d Volim juni i zelim da bude uspjesan isto toliko, ma i vise nego sto je bio maj...sa mnooogoooo velikih beta ljubav Idem sada da kupujem poklone, tri velika rodjendana u Junu, baka, mama i seka i sve u razmaku po par dana ..veselo love
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Ema78 3/6/2013, 10:55

Dobro jutro, dobar dan...

Vidim da se pominju odmori i more, a meni sa ovakvim vremenom nikako ne uspevaju cak i mastanja na tu temu. Slagala sam ovih dana neku letnju garderobu, i gledam ja nju, gleda ona mene, pa mi se sve cini da se necemo nesto druziti, sto zbog Petra, sto zbog vremenskih neprilka

A sto me tek mame baletanke i sandale...i letnje duge haljine...mada, razmisljam nesto i o toploj trenerci, i ako joj vreme nije.


I evo, saljem i rode i zelje za lepim vremenom...

sunny sunny sunny sunny sunny

roda roda roda roda roda
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 3/6/2013, 11:15

Bak, ti se vec spremas i u snu za odlazak u Lo. Dobro, ovo je opomena Miss da ne zakasni
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 3/6/2013, 12:13

Ema,ti još tu Wink
ma pusti ti letnje duge haljine, o porođaju i dolasku Petra razmišljaj!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 3/6/2013, 12:47

Dodjoh! Preziveh Very Happy
Kolpo je ista kao prosle godine. Biopsija uradjena. Rezultati sledece sedmice. Nije nista bolelo, samo je bilo jako neprijatno kada je stavljao gazu namocenu u jod. oci su mi ispale, jbt pece i boli...ali preziveh, vec rekoh.
Odoh kuci da legnem. Pisemo se jos. Sve vas ljubim i hvala stoi mislite na mene.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od SladZana 3/6/2013, 12:52

maus ::Dodjoh! Preziveh Very Happy
Kolpo je ista kao prosle godine. Biopsija uradjena. Rezultati sledece sedmice. Nije nista bolelo, samo je bilo jako neprijatno kada je stavljao gazu namocenu u jod. oci su mi ispale, jbt pece i boli...ali preziveh, vec rekoh.
Odoh kuci da legnem. Pisemo se jos. Sve vas ljubim i hvala stoi mislite na mene.

poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od bubi80 3/6/2013, 13:44

Dan Jutra!
hvala svima od jutros je ujaku bolje pa sam malo smirenija!
Vidim svasta ste ispisale danas,nemogu sve popamtiti

maus ::Dodjoh! Preziveh Very Happy
Kolpo je ista kao prosle godine. Biopsija uradjena. Rezultati sledece sedmice. Nije nista bolelo, samo je bilo jako neprijatno kada je stavljao gazu namocenu u jod. oci su mi ispale, jbt pece i boli...ali preziveh, vec rekoh.
Odoh kuci da legnem. Pisemo se jos. Sve vas ljubim i hvala stoi mislite na mene.

Super za kolpo a i nalazi biopsije ce biti ok yes

Lilly mnogo me dirnuo tvoj post srca I naravno da ces nam i ti uskoro biti mama.
Od srce ti zelim!

Neke cure su bile i u provodu igra i lepo se provele.

Spremaju se rodjusi i sto rece neko pre mene,zna se ko ce biti b slavlja.
Koko,odmaras li!Kako prolaze dani?Moram malo i u dnevnik da gvirnem.

Za medu zagrljaj

Sve cure d

bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 3/6/2013, 14:20

Svasta sam vam htela nesto reci, ali vase poruke, a posebno Parizankina su me ostavile bez tekste. Zaboravih sta sam htele Embarassed

Pari, hvala ti od srca, mnogo me je dirnula tvoja poruka i Ivonina slicica srca srca srca srca srca srca Samo nek su ti decica tako napredna, zdrava i nasmejana i znam da si ti srecna zena yes Srecan sestrin rodjendan cvet Jedva cekam da ti se u nedelju i licno zahvalim za ovaj post i slicicu radost
Mima, kao sto ti rekoh, ja jutros ulepsala tebi jutro svojim postom, a ti meni dan tvojoj porukom yes Sad Happickin recept i vise problema nece biti. Spremas li se za goste?
Nego me interesuje zasto izbacivanje slatkisa? Ja znam zbog glivica i bakterija, ne zbog drugih stvari.

Mirka, i ja se nadam da cete uskoro svi cuti pesmu, ali moram da budem strpljiva i sacekam svoj red. Jbg, tako mi se zalomilo yes

Zene drage, sve, mnogo vam hvala na lepim recima i mm se zahvaljuje i roda osmeh srce

Proverila sam sa kolegom za tablet za Medu. On se bavi IT tehnikom i rekao mi je da je ovaj dobar za razgovore: http://itsvet.com/proizvod/asus-nexus-7-3g-1b009a-32gb/comp_comp_pda/20/801. taj ima samo prednju kameru, a ako ipak hocemo sa dve kamere kaze da je ovaj OK: http://itsvet.com/proizvod/lenovo-ideatab-a1107/comp_comp_pda/194/929.
Imate tu i cene pa pogledajte pa da krenemo novce da prikupljamo yes

Odo sad, posla preko glave.

Hvala vam jos jednom na divnim recima zaista ste mi ulepsale dan osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 3/6/2013, 15:31

Sinoc i danas Meda se javala ali ne stigoh da napisem...sinoc se zahvaljivala svim devojkama sa Kutka...kaze jako se vezala za vas i bas joj puno nedostajete iako vecinu nije upoznala..i kaze da podrska znaci puuuuuuuuuuuuuuuuuno...danas se javila da je zavrsila snimanje..rezultati sutra..ona je malo umorna i malaksala..eto toliko...
javice se ona vec sa nalazima..a do tada mi mantramo da budu dobri i da se odmori sto pre i oporavi uz svoje medenjake osmeh srce smajli angel
Misice..pregurala si jedan deo..ovo cekanje je tezi ali ne i kad znas i verujes da ce sve biti dobro, kao sto mi to znamo..odmaraj i ti i opustaj se i ti uz svoje medenjake..Anu na prvom mestu yes osmeh srce
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Vuchica 3/6/2013, 17:14

dacans ::Sinoc i danas Meda se javala ali ne stigoh da napisem...sinoc se zahvaljivala svim devojkama sa Kutka...kaze jako se vezala za vas i bas joj puno nedostajete iako vecinu nije upoznala..i kaze da podrska znaci puuuuuuuuuuuuuuuuuno...danas se javila da je zavrsila snimanje..rezultati sutra..

..a do tada mi mantramo da budu dobri i da se odmori sto pre i oporavi uz svoje medenjake osmeh srce smajli angel


Mantramo jako, jako molitva osmeh srce

Devojke, ja bih da ucestvujem za Medu, nadam se da ce pasti neka organizacija oko skupljanja parica u ovih dan-dva, pa da uplatim kome treba dok sam tu, vec kako se dogovorite...


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Vuchica 3/6/2013, 18:55

Otac prolazeći pored sinove sobe čuje kako klinac moli svoju molitvu:
"Blagoslovi Boze mamu, tatu i baku. Zbogom djede."

Otac pomisli da je jako čudna molitva, ali jednostavno zaboravi na to.
Ali sljedećeg jutra djed umre!

- Nakon mjesec dana otac imao priliku čuti ponovo kako se sin moli:
''Blagoslovi Boze mamu i tatu. Zbogom bako."
-Sljedećeg jutra baka umre.
Otac počne brinuti jer očigledno klinac ima natprirodne sposobnosti ...

- Prošla dva tjedna, mali se moli i otac čuje : "Blagoslovi Bože moju dragu mamu. Zbogom oče."
Otac skoro pretrpi srčani udar.
Ustane rano ujutro, ode u kancelariju, nikog nije primao; kada je
vidio da je preživio dan, vrati se kasno uvečer kuci, ode u krevet i reče ženi:
"Draga imao sam užasan dan".
- "Ti imao užasan dan? Meni jutros poštar umro pred vratima!"



Mladi bračni par dobio dete, oboje su belci a dete crno.
Bude to mužu sumnjivo i upita ženu:
- Pa dobro ženo zašto je naše dete crno, a mi smo beli?
Žena mu kaze:
- A to ,e pa znaš kada sam se porodila, dete zaplače zbog gladi, a pošto ja nisam odmah imala mleka zamolim jednu crnkinju da ga podoji. I eto tako naše dete postade crno...
Muž ode kuci...
Kod kuće ga čeka majka :
- Jeli sine , pita ga - kako mi je unuče.
- Znaš, dobro je, kaže on, ali moram nešto da te pitam...
Moja žena nije imala odmah mleka pa je naše dete podojila crnkinja i sada je crno, da li je to moguće!?
- Jeste sinko moguće je! Ja kad sam tebe rodila nisam imala dovoljno mleka, pa sam ti dala kravlje mleko i zbog toga si glup kao tele!


Gde Bosanka krije pare od muža?
Pa pod knjigom.
A Crnogorka?
Pod lopatom.
A gde krije Hercegovka?
Na stolu, pa nek uzme ako sme.

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Bjanka 3/6/2013, 21:15

Maus,sve je to odlicno!! videces! usne
Lili,bas je slatko ovo sto pises, i samo tako i vredi razmisljati, mora se pozitivno u ova tmurna vremena:)))))

Medolino usne
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od BiKsi :) 3/6/2013, 21:45

Lilz, divnu poruku si napisala, i ja verujem da si sve bliza danu kad ces biti mama!

Mala, zaboravih cestitati tvojoj seki rodjus, pa nek joj je srecan i bericetan!

Mimice, samo se sad odmaraj, a rezultati ce biti super!

Daco ,pozdravi meda punooooooo!

Lilya, skontah da su devojke mislile neku povoljniju varijantu. Ili gresim.

Marija, cmoka!

Stisak za sve moje cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 3/6/2013, 22:06

Ne gresis Biksi, mozda sam se ja negde zagubila. Shvatila sam da se krecemo oko cena od 60, 000 dinara pa mi ovi delovali povoljnije. Verujem da moze da se nadje i jos povoljnije od ovoga. Sutra mi je bas, bas haos mozda bih mogla u sredu da procunjam po netu da vidim sta ima ako neka od vas ne nadje nesto do tada. Sutra bas bas ne mogu.

Moram sad da idem da spavam. Bas sam umorna, dug dan danas.
Laku noc.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od nina :) 3/6/2013, 22:28

ja sma malo lutala i trazila tablet telefone i evo linka http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/TABLET-PC/
tu sam kupila moj laptop i doneli mi preko brze poste na kucnu adresu

vidim da ima cak i od 7000 i po meni nisu losi
kad budete odlucili da krenete da prikupjate i ja ocu da ucestvujem za medolinu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od nina :) 3/6/2013, 22:37

http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/TABLET-PC/Intex-iBuddy-CONNECT-18607/ ovaj preporucuju jer moze da se koristi kao mobilni

http://www.bcgroup-online.com/proizvodi/Mobilni-i-Smart-telefoni/asus-FonePad-3G-Voice-ME371MG_1B044A-Gray-+-poklon-16GB-19323/

pise dole ako se kesira ima 3 posto popusta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od hany 3/6/2013, 23:27

jutra vidim da ste bili vredni , ja sam ok malo odbolovala i idemo dalje , hvala vam na velikoj podrsci mnogo znaci ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od hany 3/6/2013, 23:56

Problem počinje još u bajkama. Kako možemo očekivati da deca dobiju pravilno usmerenje kada":
- Tarzan šeta go po šumi,
- Pepeljuga dolazi kući u ponoć,
- Pinokio stalno laže,
- Aladin je kralj lopova,
- Pače mora da se promeni u labuda da bi ga voleli,
- Princezi smeta zrno graška,
- Snežana živi sa 7 tipova,
- Lepotica završi kod zveri....
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 4/6/2013, 00:01

Veče curice,
Mislim da još uvek traje ona akcija u Ideji. Pitacu sutra. Za 6 hiljada mozemo kupiti OK aparat.
Ninica mi rece da vas pozdravim i da ne stize da nas obavestava, jer se zaposlila. Ljuuuub za nju
Daco, ti si sad glavni obavestajac Wink
Mimice, nek je prošla biopsija, sad navijamo za dobre rezultate, a znamo da ce takvi biti. Ljuuuub za Anči i svu dečicu :*
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Mirjana 4/6/2013, 00:03

Hany, dobra fora! Very Happy :*
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 5 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu