KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+71
ivi
hocukusurnecuzvaku
Malina
cufta
Erata
korpica
*AIDA*
Botox
veki1
JocY
AriesGirl
Tinche
stomacic
key
Crvic
OKacica
PalcicaBg
catherine290505
JAmajka
LaFolie
misic
Vuchica
Simona
caci
Ema78
Sofka
bulevarka
neca73
SladZana
fmala
fight&faith
Xena
maus
KoMetaK
Dacaa
Orline
lilly13
lilya
dacans
BiKsi :)
hany
zvezdilica
nebuloza
Angie83
Mirjana
plavaptica
zoxa
bubi80
tuli
leptirko82
kristina33
Struzzo
ivka
nesalela
Marie
dragana76ns
dragmilk
lenabeograd
saska1
Shizika
SannI-AlL
Ninche
heart84
MAAKKI
Star77
laKole
bak
djole42
noja
Marija86
missile
75 posters

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 30/5/2013, 19:23

Za sutrašnji uz da sve bude onako kako ti želiš srca srca srca igracice igracice srca srca srca igracice igracice srca srca srca igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 30/5/2013, 19:29

MAAKKI ::
hany :: b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd


navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv


beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba




Za SMESAK !!!!!!!!!!!!!!!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od fmala 30/5/2013, 19:41

Srecna zeno! Sutra je veliki, veliki dan! d
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SannI-AlL 30/5/2013, 19:48

srca srca srca srce Za najlepšu slikicu sutra srce srca srca srca
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 20:17

Hvala drage moje!

Lakole, ja temp merim i ostalo beležim malo radi sebe, a malo i radi drugih, i zato detaljišem, i tako planiram dok ne čujem srculence, a posle ćemo više da se zezamo Very Happy! Dokona sam kod kuće, imam viška vremena, pa želim sve da pribeležim. Meni su značile info iz drugih dnevnika, a dosta sam ih pročitala, al retko ko je detaljisao! Inače, mislim da sam opuštena koliko mogu biti u datom trenutku. Nema ni euforije, nema ni neke treme, možda sutra naidje, više sam zabrinuta oko uz, da budem iskrena. Ne previše, daleko od toga, al kopka me da li je sve ok. Prošli uz je ostavio na meni neki vid blokade, pa ne mogu da se radujem, ne zamerite, mislim da je i to normalno. Razmišljam pozitivno, to se podrazumeva, al crv sumnje svakako postoji. Rolling Eyes

Još se nisam izdepilirala, ja sve u poslednjem trenutku radim. Moraću se nakaniti uskoro. Very Happy

Danas i dalje prisutni bolovi u materici i jajnicima, pomalo, ne stalno.

Stisak veeelikiiiiii navijačice moje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Vuchica 30/5/2013, 20:27

evo i ja daposkocim za sutrasnji UZ.... igracice igracice igracice
Kako je divan ovaj dnevnik srca malopre se prepadoh, ne vidim ga na listi...kad ono, kvochkicin dnevnik DEO II... likeit
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SannI-AlL 30/5/2013, 20:32

BiKsi :) ::Hvala drage moje!


Stisak veeelikiiiiii navijačice moje!
a neke bogme uskoro i kupačice lol! sreca sreca koliko sam ja ovako sluđena uspela da povatam,čim grane sunny Maus buć u fontanu igracice igracice igracice igracice
Vremenska prognoza za sutra za UE: sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od misic 30/5/2013, 20:41

Navijam i plesem i prasim za najlepsi smesak sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice d d d d d d b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv bb bb bb vv vv vv vv vv vv vv d d d d d v v radost radost g g jumping konfete konfete konfete poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 30/5/2013, 22:25

Stalno mislim na tebe....i verujem u smeška!!

Pošto nemam smajliće kopiraću od vesele Vojvođanke, njena mi se mustra najviše sviđa...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 30/5/2013, 22:26

Sanny-All :: srca srca srca srce Za najlepšu slikicu sutra srce srca srca srca
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 30/5/2013, 22:27

samo ti detaljisiii d d d d d d d d

b b b b b b b b b b
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 30/5/2013, 22:27

Sanny-All :: srca srca srca srce Za najlepšu slikicu sutra srce srca srca srca
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od LaFolie 30/5/2013, 22:46

Biksice, srecno sutra b
Da odahnes, da se radujete i da nam okacis slicicu da i mi vidimo d
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 30/5/2013, 22:53

Biksi ja cekam sutra bar tri smeska a spremam se i za cetiri....

Biksi, Cole i beba pile i mozda jos jedan smesak
sreca sreca sreca sreca
tako bi ti imala srce srce srce taman koliko je i tvoje veeeelikooooo

u to ime
vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d vv bb d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od JAmajka 30/5/2013, 23:00

I ja navijam za najlepši smešak sreca sutra,i nestrpljivo čekam tvoj detaljan izveštaj. srce
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 23:25

Koliko je bogatstvo imati vas u ovim trenucima, nemam reči da opišem kolika ste mi snaga i podrška, jer sam se uzentala kao njedan dan do sada! Sve mi je do sada bilo pesmica, al ovo veče, spopade me neki grč u želucu, kao tonu da je neko nakamario u njega! Very Happy

Pomoglo je što sam se ispovedila mojoj popadiji Laughing, koja zna ova predstanja, pa razume, pa me opustila! Laughing Zahvalila sam joj se na fin način, uz predlog da napadne muža večeras! Laughing Bakiša BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 75087!

Onda sam se izdepilirala, pa okupala, i onda je grč malo popustio. Valjda voda odnese malo teskobe, nemam pojma. Utom i Rodjeni došao sa svadbe, pa sumirao utiske, pa se s njim i mamom ispričah, podelih ovaj grč na još manje delove, onda dodjoh ovde, i vi mi ostatke od tih delova razbiste u paramparčad!

Stvarno ste podrška kakvu svet nema, koliko ljubavi, koliko bodrenja, i divnih reči, koliko smajlića i lepih želja ste mi uputile, beskrajno vam hvala na svemu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831

Sutra se nadam da će mi dan brzo proći do 17h, dok odžonjam, klopa, pa odradim opet papire s posla, ležanje zbog utrića, pa ručak i eto 17 sati! A posle, uh, to ćemo tek da vidimo! Very Happy Rodjeni nije večeras kao ja, on je pred betu bio nesnošljiv, sad je podnošljiv Laughing, a pred uz je obrnuto, ja sam on, a on je ja (kako on to često ume da kaže!)

Eto, pišemo se sutra. Danas materica i dalje žiguca, jajnici takodje, a ja počinjem da se tripujem da su mi simptomi nestali. E lude glave šta mi radi! Joj, ovo čekanje na uz je stvarno ledilo! Very Happy

Odo sad da stavljam utrogestan!

Ostajte mi zdrave i ispunjene! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od catherine290505 30/5/2013, 23:26

smajli angel love
Draga moja, Nera i ja smo uz tebe!!!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 30/5/2013, 23:32

catherine290505 :: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 196545 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 679696
Draga moja, Nera i ja smo uz tebe!!!
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 31/5/2013, 00:43

Sve je to normalno za drugo stanje. zagrljaj
cmoka
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SladZana 31/5/2013, 08:14

Bixi saljem podgoricke skakutavce d b vv vv bb d x v radost jumping navijači2 srca
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Dacaa 31/5/2013, 08:22

Biksiiiiiiiiiiiiiiiii danas je vas dan! trudnica beba beba cmoka jumping radost konfete vv vv vv d d d d d srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od PalcicaBg 31/5/2013, 08:24

Srecno danas! I da budu barem srce srce
navijači1 navijači1 navijači1
tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
ljubav ljubav ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od neca73 31/5/2013, 08:49

Biksi srecno danas. Razumem kako se osecas.
I ja sad krecem na prvi UZ, i nisam nista ni pisala o tome, jer me drmala trema i jos uvek me drma. Odoh. Ljubim.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 31/5/2013, 09:08

o danas dva uz b b b b b b b b b b b b b b b b b b

sretno devojke
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Marija86 31/5/2013, 09:22

srce srce srce srce srce srce srce srce srecnooooooooooooo drugari srce srce srce srce srce srce srce srce
b b b b b b b b b b
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 6 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu