KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maj-najlepse nam sve daj!

+33
Sofka
Ema78
caci
Tinche
fight&faith
MAAKKI
ciklama
leptirko82
Simona
nina :)
Botox
ninica2
Vuchica
bak
dacans
dr mali pariz
bubi80
Shizika
Orline
dragmilk
missile
KoMetaK
maus
mijaki
SladZana
BiKsi :)
Mirjana
plavaptica
lilya
Bjanka
hany
cufta
twinsi
37 posters

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 31/5/2013, 09:16

maus ::Dobro jutro!

Biksaco draga srecno danas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Mislicu na tebe i jedva cekam tvoj raport, ali, molim te, posalji mi sms. Ne znam kada cu biti pri netu danas popodne.

Medolino danas si sa svojom decicom i uzivaj sa njima. Za sve sto se dogovorite pristajem, naravno!

Hany draga sutra je tvoj i nas dan igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Drzim palceve jako i navijam za veliku gospodju. Citaj tekst upucen Bak.

Lilya hahahaha jooooooooooooooooj divan je dr yes Ismeja se zestoko za prepoznavanje tebe po grlicu materice hahahahahahaaha I sta kazes, razvaljivali vrata...da ne pomisle majstori kako je tasta namerno zeta zatvorila lol! E da, sledece nedelej mi dolaze neke ribetine, ne znas ih, ai bolje sto ih ne znas Wink Citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Meta si bre opaljena  b  b  b  b  b  b Sad znas, postoji i gledanje dole...sto meni danas popodne predstoji.Citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Miss citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Lafe i za tebe Very Happy

Marija i za tebe Very Happy

FIF i za tebe Very Happy

Bjanka i za tebe Very Happy

Happy i za tebe Very Happy

Djole i za tebe Very Happy
da ne nabrajam vise, pise na kraju ...

Bakisa i ostale dame koje sam navela samo da znate, jutros dok sam isla na posao(a morala sam kolima i sve se to odigrava u mojoj ulici) razmisljam o vama i na kakve sve muke da vas stavim i kaK(v)e gadosti da vam spremim Laughing sa sve SMESKOM na licu...kad nesto veliko ali bas veliko leti malo iznad kola...RODAAAAAAAAA da daaaaaaaaaaaa roda. A juce te zamenih sa Biksi. A sve cetiri ste mi bile u mislima tokom smisljanja gadosti samo da znate i kako sam vrisnula RODA RODA RODA da da to je to. A poslednji put je preletela ispred kola kada smo Milan i ja krenuli na ET.
I pozelela sam da ta roda poseti sve sve ali bas sve Kutanjke koje su u borbi i koje zeljno ocekuju bebe.. Zaustavila sam auto i posmatrala je i znala sam da ce me poslusati, mora. Mahala sam joj i rekla da zna gde sve treba da stigne. Srecom da je bilo bas rano i da po` mog komsiluka Sleep inace bi me proglasili za SLB.

Mala ocekujem vas sledece nedelje radost radost radost radost radost radost

Tino draga ljubim te sreca

Cufta odlicni vicevi i slike lol!

Daco divno! Pozdravi je molim te kada se budes cula sa njom.

Cvrle uzivao na predstavi lol! A mama uzivala sa drugaricama lol!

I Ana danas ide na zavrsnu predstavu predskolaca kod svoje seke Nadje. Sva je euforicna. Doci ce po nju tetka Sneza, picnula se jutros i samo o predstavi prica.
Ja posle posla na kolposkopiju. Papa opet treca grupa, brisevi svi uredni. Pokusavam da ne razmisljam ali crevca se javljaju Rolling Eyes

Nema kafe, evo ja cu skuvati.






ti si stvarno divna poljubci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od missile 31/5/2013, 09:38

LaFolie ::
i moja orhideja na prozoru ima 15 novih pupoljaka :))))))))))))) procvetace dok smo u Pragu!

Sa srećom da se iz Praga vratite sa svojom Keiki! beba
srca srca srca srca srca srca beba
cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od lilya 31/5/2013, 09:39

Idi bre Misice, rasplaka me sa ovim rodama srca srca srca srca srca Diiivna zeno, velikog i plemenitog srca love

Lafe, sve ti juce rekoh u poruci. Za PICSI imate dovoljno, nema mesta smaranju sad pred put. To smaranje je sada losije nego njegov rezultat, ali zaista. Glavu gore i sve ce biti dobro, ubedjena sam u to.


Odo da radim, sve vas redom stiskam i mislim na Medu jako. Pricamo jutros mm za nju kaze on da ako je vec to zadesilo najbolje je da je zadesi na stitnoj, kao sto je muskarce najbolje da ih zadesi na testisima. Sam je kroz isto prosao tacno zna kako joj je. Samo da smo svi zdravi, sve ostalo je onda dostizno i samo jos jedan izazov. Tako ja to razumem. A Meda ce imati posle svega ovoga izazova i izazova oko svoje decice yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od bak 31/5/2013, 10:03

Dan jutra!

Petaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!

I to kakav! radost

cekamo Biksin smesak smajli angel
cekamo Misicinu kolposkopiju i navijamo da je sve ok yes love
Laf nam krece sa bocama igracice
Jos samo dan do Hanyne bete igracice

Misice i meni suze podjose, divna, luda zeno srca

Pariz, meni sve odgovara yes naravno da znacis i bez zvezdica, a sto moras bez njih? Koliko sam skontala samo je muz visak lol!
Dogovoricemo se yes

Sve zene nepomenute love

Odoh, posao zove
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od bubi80 31/5/2013, 10:05

A pro po tih roda moram da kazem da su iznad kuce mojih roditelja a pre nego sto cu krenuti sa procesom,preletele tri rode!!!Tako da stvarno verujem da su nam donele srecu!!!Hany srecno sutra!Eto zamalo i ja da napisem Bak!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od KoMetaK 31/5/2013, 10:13

BIXI, za najlepseg smajlija u zivotu, da ga vidite danas i da vam osmeh ne silazi s lica! sreca sreca

Misice, raspilavi me i rasplaka skroz! osmeh srce osmeh srce Vidis, ja sam zaboravila da mi je jedna na izlazu iz NS-a prosle nedelje preletela auto, kaze prijateljice - eno rode, ja da je vidim kaze ona iznad auta je, ne mozes da je vidis. Eto, to mi se nije desilo nikad! yes

Daco, pozdravi Medu i od mene i ja cu se raspitati danas kod kolega sta ima za male pare a da valja.

Pari, kako si mi procitala misli! Laughing Ali stvarno! Mi i onako prolazimo pored tvoje kuce, pa sam se ja mislila da stisnemo negde tvoje zvezdanice, ali reko' da se ne uvaljujemo, mnogo nas je. A posle mozes i sa nama! yes Mislim da bi posle takvog cina tata poceo bas da mrzi kutanjke! lol! lol!

NEsto jos htedoh, al izaboravih, idem da radim, ako uspem sve da zavrsim ranije pa da brisem za Nis na 20 godina mature. Jes da je sutra, ali da se spremim u nekoj kafanici! lol!

Hani, mantram za sutra, bicu bez neta za vikend! roda roda roda roda roda


Poslednji izmenio KoMeta dana 31/5/2013, 10:14, izmenjeno ukupno 1 puta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 31/5/2013, 10:14

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Oprah
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od lilya 31/5/2013, 10:15

Misice, mislimo danas i na tebe yes

Bak, jutros ustajem, gledam one radnike na zgradi preko puta na krovu (jos uvek nemamo zavese pa se intimiziramo sa radnicima) i kazem sebi: Samo kad je petak as i pomislim na tebe. Ima neko vise se raduje petku od mene lol!

Pari, jedan stisak bi mogli da izvedemo, a zajednicko druzenje bi bilo pravo slavlje radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 31/5/2013, 10:16

Dobro jutro.
Junior zaspa, malo je bolje kako ono nevreme stuče juče. Very Happy Neka vajda od gormova i grada.

Molim se za medo našu, nisam shvatila gde se skupljaju pare da uplatim.

LaFe, konačno Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 275568 Srećno ti bilo.
Cure koje danas idu na UZ (neca i BiKsi) da nam kače smeške ovde. I smajlije i fotke. Jasno?

Vidim biće opet neo druženje kutanjki. Svuda podji u Loznicu dodji. Ili bar kroz Lo prodji, jel tako BiKsi lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Mirjana 31/5/2013, 10:46

dragmilk ::
Pitaj sestru za oznaku tab-a, pa da se organizujemo yes
Hoću, ali evo i Lilya se ponudila da se raspita Very Happy

cufta ::
O znaku prepoznavanja neću ni da pričam...... ne menjaj ga, gre'ota!
De je king likeit

lilya ::.
I da me slucajno neko ne shvati pogresno, sto se mene tice svako je slobodan da radi sta hoce.
Prvo da ti kažem da sam odmah znala šta dr priča, jer to znam od ranije, a i logično je. Drugo, žao mi je što se stalno moramo izvinjavati. Ja svakako nisam pomislila da bilo koga prozivaš, vređaš, kritikuješ ili osuđuješ. Na kraju krajeva, ako za tebe neko pomisli da si takva, onda tom stvarno treba lečenje!

LaFolie ::
Inace su mi brisevi svi cisti a nisam nista koristila, pre mesec ipo je bilo malo nekih stafilokoka, ali sam ih ignorisala i nestale su bez terapije. Sad pise da ima puno laktobacila. To je garant od spricera lol!
E, ovo moram da zapišem-sviđa mi se terapija lol!
LaFolie, držim fige iz sve snage igracice igracice igracice igracice igracice

bubi80 ::A pro po tih roda moram da kazem da su iznad kuce mojih roditelja a pre nego sto cu krenuti sa procesom,preletele tri rode!!!Tako da stvarno verujem da su nam donele srecu!!!Hany srecno sutra!Eto zamalo i ja da napisem Bak!
Po ovome ispade da će Mišicu na kolposkopiji jako da iznenade Very Happy

Curke, nasmejaste me uz kaficu osmeh srce
Cvrle me je budio na sat vremena noćas. Odlepih. Malopre gledam, pa njemu izbila desna dvojka dole, desna dvojka gore i leva dvojka gore u pripremi affraid Donju levu ne mogu da vidim, ne da. Preko noći se to desilo! Prema tome, što kaže mm-još je i dobar bio!
I plus je pojeo punu činiju (sem ambalaže Wink ) kačamaka jutros f
Odoh sad ja da klopam i da se tušnem dok on pajki.
Stiskam d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dr mali pariz 31/5/2013, 11:02

Mima-lafe-mislim na teeee-šalješ mi popodne sms ko i Rodić.
Opa! i Lafčina krenula-samo napred draga,sa srećom i samo pozitivno- a muž.nalaz- pa zato se ide u Prag, zar ne? da se ubere PICSIĆ Very Happy
Orle,di si tivo-šta nam junak radi?
Bak,Miss,Metak,Lilyo-ni slučajno obilazak nas u širokom krugu-nema vam druge.
A za mij dolazak-će se dogovorimoooooo....
odoh usisati malce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith 31/5/2013, 11:14

maus ::Dobro jutro!

Bakisa i ostale dame koje sam navela samo da znate, jutros dok sam isla na posao(a morala sam kolima i sve se to odigrava u mojoj ulici) razmisljam o vama i na kakve sve muke da vas stavim i kaK(v)e gadosti da vam spremim Laughing sa sve SMESKOM na licu...kad nesto veliko ali bas veliko leti malo iznad kola...RODAAAAAAAAA da daaaaaaaaaaaa roda. A juce te zamenih sa Biksi. A sve cetiri ste mi bile u mislima tokom smisljanja gadosti samo da znate i kako sam vrisnula RODA RODA RODA da da to je to. A poslednji put je preletela ispred kola kada smo Milan i ja krenuli na ET.
I pozelela sam da ta roda poseti sve sve ali bas sve Kutanjke koje su u borbi i koje zeljno ocekuju bebe.. Zaustavila sam auto i posmatrala je i znala sam da ce me poslusati, mora. Mahala sam joj i rekla da zna gde sve treba da stigne.

likeit

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 31/5/2013, 11:40

maus ::Dobro jutro!

Bakisa i ostale dame koje sam navela samo da znate, jutros dok sam isla na posao(a morala sam kolima i sve se to odigrava u mojoj ulici) razmisljam o vama i na kakve sve muke da vas stavim i kaK(v)e gadosti da vam spremim Laughing sa sve SMESKOM na licu...kad nesto veliko ali bas veliko leti malo iznad kola...RODAAAAAAAAA da daaaaaaaaaaaa roda. A juce te zamenih sa Biksi. A sve cetiri ste mi bile u mislima tokom smisljanja gadosti samo da znate i kako sam vrisnula RODA RODA RODA da da to je to. A poslednji put je preletela ispred kola kada smo Milan i ja krenuli na ET.
I pozelela sam da ta roda poseti sve sve ali bas sve Kutanjke koje su u borbi i koje zeljno ocekuju bebe.. Zaustavila sam auto i posmatrala je i znala sam da ce me poslusati, mora. Mahala sam joj i rekla da zna gde sve treba da stigne.

lol!

Lilya, slatko se nasmejah tvom dr.

Pariz, spava mali. Sad mu je najnovije da hoće da spava na rukama. Kako ga spustim probudi se , plače, i rukicama se vere uz mene. Jedva ga spustih posle pola sata. Bolje i to nego da spava po 15 minuta kao prethodnih dana Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 31/5/2013, 12:00

hvala bak, kometa , bubyyyyy

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od LaFolie 31/5/2013, 12:03

dr mali pariz ::
Opa! i Lafčina krenula-samo napred draga,sa srećom i samo pozitivno- a muž.nalaz- pa zato se ide u Prag, zar ne? da se ubere PICSIĆ Very Happy
cmoka i ja mu kazem, i onako placamo picsi, sta se sikira, svejedno da li ima 200 komada ili 2 miliona
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od lilya 31/5/2013, 12:05

Mirjana ::
lilya ::.
I da me slucajno neko ne shvati pogresno, sto se mene tice svako je slobodan da radi sta hoce.
Prvo da ti kažem da sam odmah znala šta dr priča, jer to znam od ranije, a i logično je. Drugo, žao mi je što se stalno moramo izvinjavati. Ja svakako nisam pomislila da bilo koga prozivaš, vređaš, kritikuješ ili osuđuješ. Na kraju krajeva, ako za tebe neko pomisli da si takva, onda tom stvarno treba lečenje!

Mirka, nisam ja to rekla zbog sebe. Samo ne volim da zvuci kao da nekog osudjuem zbog toga kako zivi. A i sramota me da imam predrasude te vrste pa naglasih Embarassed
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od bak 31/5/2013, 12:13

E da, lafe to ti htedoh reci. Mm je imao samo jednom, i to prvi put, ocajan spermogram, radjen bas u TTC-u. I nikad vise posle toga.
Sumnjivo mi bilo yes pa sam ga posle par dana poslala u drugu lab, razlika nebo i zemlja yes Ima tu nesto....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od BiKsi :) 31/5/2013, 12:14

Kako me raznežila Medolinova poruka daci Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 196545, da ona što pre bude stalno sa svojim dečacima, zdrava i potpuno oporavljena od svega!

Orle, nisi tačna sa ovom forom za oprah se! Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 561840 lol!

Hvala cure na lepim željama, danas sam smirenija, radim papire s posla i trudim se da ne razmišljam previše. Javljam se večeras sa izveštajem!

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od pcelica 31/5/2013, 12:20

Navijam devojke da ovo bude vas dan za pamcenje! Neka vam sve ide po planu.
Molim se za Medu i za sve sto se organizujete, tu sam.
Retko se javljam jer nemam puno vremena, ali navijam i radujem se sa vama. Ne zelim neku da preskocim jer ste mi sve drage.
Ljubim vas ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 31/5/2013, 16:37

Sve nam je krenulo. Deca, pripreme za decu.

Pa Foli, muskarci su cudni, sve ce ga proci kad stignete u Prag. Do tada spricer da umanji tenziju

Veceras cekamo Buksi, sutra Hany, sledece nedleje ekskurzija.

Lili, ja sam umrla od smeha citajuci tvoj elaborat o seksualnim slobodama osmeh srce
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 31/5/2013, 17:12

Ovo je fenomenalno

http://www.mnh.si.edu/vtp/1-desktop/

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 31/5/2013, 17:14

Došao pop na utakmicu Crvene zvezde. Prilazi mu jedan delija i pita ga:
"Pope, da li je greh igrati fudbal nedeljom?"
A pop mu odgovara:
"E, moj sinko, kako vi igrate, greh je i radnim danima!" Very Happy
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od hany 31/5/2013, 17:17

cufta ::Došao pop na utakmicu Crvene zvezde. Prilazi mu jedan delija i pita ga:
"Pope, da li je greh igrati fudbal nedeljom?"
A pop mu odgovara:
"E, moj sinko, kako vi igrate, greh je i radnim danima!" Very Happy


ha ha ha
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Orline 31/5/2013, 17:49

BiKsi :) ::Kako me raznežila Medolinova poruka daci Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 196545, da ona što pre bude stalno sa svojim dečacima, zdrava i potpuno oporavljena od svega!

Orle, nisi tačna sa ovom forom za oprah se! Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 561840 lol!

Hvala cure na lepim željama, danas sam smirenija, radim papire s posla i trudim se da ne razmišljam previše. Javljam se večeras sa izveštajem!

Stisak za sve!
lol!
Pa kad se oprah posle dva dana. Nasla sam se hahaha
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od cufta 31/5/2013, 17:51



Sve sem ćumura
Odgovor halapljivca na pitanje radnika u ćevabdžinici "A šta ćemo od priloga u punjenu?"

Novobeogradski čoček
Uđeš u kuhinju, upališ svetlo i pokušaš da zgaziš sve bube.

Nikotinski šok
Ustaneš ujutru, skuvaš kafu, otvoriš paklu i shvatiš da ti je neko popušio poslednje dve cigarete.

Srpski feng šui
Kombinovanje nameštaja tako da se ne vidi gde je zid otpao i vlaga povukla.

Šaner
Ekskluzivni distributer robe koja je "ispala iz kamiona" u Italiji, Francuskoj, Nemačkoj...

Stereo
je kad ti istovremeno "drže predavanje" žena i keva.
Ako se uključe i deca i ćale onda je to "Surround".

Dođem ti
Dužničko-poverilački odnos na kojem počiva srpska privreda.

Ikonostas
Mesto gde stoje ikone. Na srpskom - desktop.

Nema roaming
Auto koji ne sme preko granice.

Hajde poljubi tetu pa će ti teta dati čokoladu
Prvi korak ka prostituciji.

Kako znaš da si Srbin?
Popnes se na Ajfelovu kulu i ako je prva stvar koja ti padne na pamet da pljunes sa vrha - onda si sigurno Srbin!

Sud
Posle kafane, mesto najmasovnijeg okupljanja komšija i rodbine.

Prva linija odbrane
Kad na nekoj proslavi pojedes svo meze u nadi da će ti to pomoći da se ne napiješ

Samofinansirajuća
Sponzoruša nakon raskida sa dečkom.

Pravo luđeg
Osnovno saobraćajno pravilo na kružnim tokovima u našim krajevima.


Pop
Čovek čija je profesija da živi od tuđe slave.

Radna temperatura
Temperatura sa kojom 'oćeš-nećeš moraš sutra na posao.

Bife
Suviše otmen da bi bio kafana, a nedovoljno fensi da bi bio caffe.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Maj-najlepse nam sve daj! - Page 13 Empty Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu