Maj-najlepse nam sve daj!

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dragmilk taj 30/5/2013, 21:29

BiKsi :) ::Reče mi brat da su dobri tableti preko 70.000 din, a da su oni za manje novca prilično loši (oko 20-30000). Ima li još ko da se razume u ove stvarčice?!

Ja popodne provela sa klincima od brata, pa onda snajka i ja ležale, kulirale, pričale, a klinci bili napolju. Onda ih ja šminkala, devojkama i noktiće naravski lakirala, još se malo izigraše i odoše kući. Prasad moja.

Hvala cure, nadam se sutra lepom danu i jednom lepom mešku, biću prezadovoljna samo da je tu i da je ok!

Stisak
Za tablete kao i za ostalo vazi koliko para toliko muzike.
U univerexportu jos 2 dana traje akcija uz 2 grandisimo sladoleda moze se kupiti tablet Goclever 7' za 5999, a redovna cena je 9990din. Gledala sam neki review tog taba, od 5 zvezda ima 2.5, nije los. Ja bih kupila i sladoled i tab,ali u Zr ga nema, mozda u NS

Cufto queen lol!

Poslednji izmenio dragmilk dana 30/5/2013, 21:40, izmenjeno ukupno 1 puta
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 42
Datum upisa : 31.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 30/5/2013, 21:35

lilya ::Da vam docaram situaciju trenutnu: majstor razvaljuje vrata od kupatila, a mm je zaglavljen sa druge strane. I to trajeeee...
Inace smo kod mame u stanu. Znaci tasta zabravila zeta i ne pusta ga Rolling Eyes
Kako se to desilo?!?! Shocked Shocked
JEsu li se zakljucala? Sto nije samo bravu obio, nego odvalio vrata? Shocked

Mogla si i da ga drzis malo tamo Wink lol!
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 21:54

lilya ::Da vam docaram situaciju trenutnu: majstor razvaljuje vrata od kupatila, a mm je zaglavljen sa druge strane. I to trajeeee...
Inace smo kod mame u stanu. Znaci tasta zabravila zeta i ne pusta ga Rolling Eyes
Shocked lol!

KoMeta ::

lol! lol! lol!
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragmilk taj 30/5/2013, 21:59

Mirjana ::Ćufto lol! likeit

BiKsi :) ::Reče mi brat da su dobri tableti preko 70.000 din, a da su oni za manje novca prilično loši (oko 20-30000). Ima li još ko da se razume u ove stvarčice?!

Moja sestra je pre dve nedelje kupila jedan za 6000 din. Apsolutno ništa mu ne fali! Služio bi joj da pozove muža i vidi dečicu, a uz to može i da gleda filmove (snimi na usb mem), sluša muziku, igra igrice-možda glupo zvuči, ali ja sam ih igrala samo u bolnici, kad mi ponestane ukrštenica. Na kraju, može i na internet, ako poželi. Mislim da je to sasvim OK.

Uživaj sutra, a Coke neka snima Very Happy Meni je žao što sam zaboravila...mada imam snimak sa prvog expertnog, al nije isto uzbuđenje Wink

Pitaj sestru za oznaku tab-a, pa da se organizujemo yes
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 42
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 22:20

queen
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 22:20

cufta ::
Zvone policajci Muji na vrata. Mujo pita:
"Ko je?"
Policajac:
"Policija."
Mujo:
"Šta hoćete?"
Policajac:
"Malo da popričamo."
Mujo:
"Kol'ko vas ima?"
Policajac:
"Dvojica."
Mujo:
"Pa popričajte."

lol!
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 30/5/2013, 22:40

KoMeta ::
Kako se to desilo?!?! Shocked Shocked
JEsu li se zakljucala? Sto nije samo bravu obio, nego odvalio vrata? Shocked

Ma nije brava, nego jezicak od kvake otpao. Moralo se razvaljivati nije moglo drugacije.
Mislila sam da mi je danasnji pregled kod ginekologa vrhunac nedelje, ali ovo zaglavljivanje mi sad jos smesnije.
Odem ja kod gise na papu, kolpo i da mu se pozalim na streptokokose. I on tu poce da se nervira oko tih bakterija, kaze da je to sve normalno i da ne razume cemu tolka sterilnost oko VTO. I ne pricam o bilo kome nego o dr Nenadicu sa VMA. Odlican lekar.
E sad za nastavak price moram da vam prepricam prvi nkegov biser od pre xy godina. Dakle odem ja kod njega prvi put na pregled, on me pregleda i govori: "Divan grlic materice, divan grlic materice." Odem ja kod njega na kontrolu nakon dve nedelje (nemam pojma zasto), on me ne prepoznaje, pita da li sam dolazila kod njega. Kazem ja da sam dosla na kontrolu, krene on da me pregleda I kaze: "A da, secam sw vi ste ona gospodjica sa divnim glicem materice." Sta reci...
Danasnji nastavak: kad mi je rekao sve sto je imao o bakterijama, kaze da me pregleda pa ce uzeti i bris i krene on da me pregleda I kaze: "Eto, sta sam vam rekao, sve je savrseno kod vas, sve su to laktobacili, kakve bakterije, infekcije. Divan grlic materice. Vi ste sigurno sa vasim muzem jos od srednje skole." Ja kazem da jesam, on: "Eto vidite, sta sam vam rekao, sve ja to lepo ovde dole vidim."
Malo je reci da sam se skoro upiskila od smeha na onom stolu. Kakav je to lik, majko mila.
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 30/5/2013, 22:49

lilya ::sve su to laktobacili, kakve bakterije, infekcije. Divan grlic materice. Vi ste sigurno sa vasim muzem jos od srednje skole." Ja kazem da jesam, on: "Eto vidite, sta sam vam rekao, sve ja to lepo ovde dole vidim."

b  b  b
love
I nista terapija?
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 30/5/2013, 22:56

Ja sam cula da ljudi gledaju u solju, al ida gledaju dole i sve vide! Shocked lol! lol! lol!  b  b
Dodje mi da idem i ja da me pogleda i kaze sta vidi! zbunjen  b  b
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/5/2013, 22:56

Lili, prepoznatljiva po grliću materice!
lol!
Još da ukapiram kakve veze ima grlić materice i otkad si s mužem! Shocked
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 30/5/2013, 22:58

KoMeta ::Ja sam cula da ljudi gledaju u solju, al ida gledaju dole i sve vide! Shocked lol! lol! lol!  b  b
Dodje mi da idem i ja da me pogleda i kaze sta vidi! zbunjen  b  b
Mudro, Meta, zakazujem kod Nenadića! yes
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 30/5/2013, 23:38

Ijao, padoh Lilya od smeha i za dr Nenadića i za grlić materice i za tvog muža zaključanog (dobra vam ta taktika, moram i ja mami predložiti, kad nas rodjeni ne bude slušao! Laughing) i za razvaljivanje vrata, joj!

Ma tačno sam znala da mi je brat fenser! lol! Taj il ga kupuje, ili jok! lol! Znači ima i za 6000 din, super. Pucajte šta ćemo!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 31/5/2013, 05:42

Lili, dr ti je car! I ja i sto mislim o tim bubama i IVF.
O znaku prepoznavanja neću ni da pričam...... ne menjaj ga, gre'ota!

Dobro jutro ženske. Pile, ideš na gledanje.....opaaaaa.

Ovo je super fora sa tabletom, naročito sa ovim jefitijim ponudama

Odoh da se spremam, sinoć sam pre L otišla da spavam.
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 31/5/2013, 07:13

Dobro jutro zene.

Prvo da pozekim Biksini srecu danas. Biksi, svi smo uz tebe i silno cemo se radovati danas sa tobom yes

Jako mi je drago da Meda ide za vikend kuci. Sto se poklona tice, sta gos da je ja sam za. Jos jednom da kazem da racunate na mene. Mogu malo da se raspitam oko tih tableta koji su OK za ono za sta bi njoj koristio.

E sad i ja mislim da doca zna sta prica. Kaze: "Mi do skora nismo ni znali za sve te bakterija, a sad bi sve da ih lecimo, a tu im je prirodno staniste. Nikakve veze to nema sa IVF." E sad rekao mi je da se pri svakom odnosu povecava nroj bakterija dole. Menjas partnere, razmenjujes bakterije. Ja sam to tako shvatila. Sve u svemu, cenim da je odlican lik i da ima smisla to ato prica.
I da me slucajno neko ne shvati pogresno, sto se mene tice svako je slobodan da radi sta hoce. Niti je moje niti cu nekom da sudim ili da mu se cudim. Jednostavno meni je tako zapolo da sam sa mm zilion godina, ali je skroz OK menjati partnere do mile volje. Jesni je medicinsko misljenje, ja samo hocu da naglasim da nisam ovo napisala sta mi cover rece da bi se neko pronasao nego zato sto mi ke super fora. Zaista niti osudjujem, niti smatram da nato imam prava, a i ko smo mi da procenjujemo da li je 5, 15 ili 55 partnera mnogo. Eto, cisto da neko ne pomisli kako sam ja sad mnogo smerna, a drugima sudim.

Zelim vam lep dan.

ps. A sto ce Misica sledece nedelje da se provede... ma nije ni svesna lol!
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 31/5/2013, 07:15

pps. Izvinjavam se ma slovnim greskama, kuckam sa telefona Wink
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 31/5/2013, 07:20

Dobro jutro!

E Lili slatko si me nasmejala,dr ti je king
Meta ti si jos bolja  b  b  b
Lepo mi je dan poceo sa vama!

Da pozelim puuuuno srece nasoj Biksi.Danas je tvoj dan!
Da te danas ogreje sunny ili mozda sunny sunny

Za Medu puno usne usne usne
Sta god odlucite tu sam!Racunajte i na mene!

Lep dan svima!
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 37
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bjanka taj 31/5/2013, 07:26

Dobro jutro, i ja ucestvujem za Medu, cim padne dogovor!
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 40
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 31/5/2013, 08:28

Lilya..Kometa..pa vi stvarno niste normalne..upi[ah se od smeha na poslu, sama u kanc...ne mogu da stanem ..a ulazi moja gl. sestra bez kucanja..sva Shocked mislila je da placem..e jbm vas blesave :  b  b  b  b  b
Cufto one slike i vicevi..vrh vrhova as as ...one tri vrste ljudi razaznajem odlicno ali se prema svima jednako ponasam v c nikad necu nista nauciti v
Ovaj dan mi je lepo poceo sa vama..a i jucerasnji se lepo zavrsio...evo poruke od Medoline..potpuno me je raspilavila pred spavanje>
'Daco , ovo je bio najlepsi susret s mojim bebama, ja dosla, a oni leze na krevetu, prrisla Luki da ga polubim a on se smesi i podigao ruku i zagrlio me. Otopila sam se.' smajli angel smajli angel smajli angel
Draga medo..zelim ti sto manje rastanaka sa decom..a i ti koji se moraju desiti..bice opet zavrsavani ovakvim i jos lepsim susretima..ljubi te rucice sto grle najlepse na svetu celom...opet me rasplaka...
Ja kao i vreme..prvo se smejem do suza..a onda malo plačem..ajd ljubim vas sve odoh da radim
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 31/5/2013, 08:34

Jutra!
danas ustali još ranije-sad ih uspavala-tj.Dušana,Iv je zaspala oma.
Lilyo,crkoh od smeha-al ne za vrata,mada je simpa,već za dr N.
Inače iz priče moje kume,koji ju je vodio od sresnje škole,do skoro-njenog odlaska za Berlin. Ona je imla i prolaktinom na hipo...i tako,al je njega uvek u nebesa dizala.
Lilyo,100% si u pravu-jedan je grlić kod žena koje duuuuuuugo imaju jedno_ partnera u odnosu na druge-i to je fakat.
Bixi-već sam pisala...zvezde su imale 8 iste poklopce od hipo čajeva-njemu zeleni,njoj zeleni,i oni su ih do skoro obožavali-gristi....i OPET je slađi poklopac u tuđim rukama.
e,ja razumem-tuđe slađe,ali toliki rivalitet baš....
Ajd odoh da stavim kafu,a vi kačite sliku.
Rode-danaa je veliki dan-svoj u životu zaboraviti neću-i svaki put plačem kad ga se setim,a sećam se-ne samo svega-već i kako sam disala...urezano u memo!
Miss,Mima-pričala sa m.m.-nije rad međ tolike žene,kaže dovoljna sam mu sammo ja Razz
Tako da ne znam da li vredim ičemu sama-bez Zvezda-da mi npr.banete da ih nanjušite,pa da palimo sve...?
uh,izvinjavam se,otvorila sam se ko u p.p., nastavićemo tako komunikaciju Wink
Žene...BAKIŠA-
peeeeetaaaaaaak!!
Medo,srećan povratak kući!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/5/2013, 08:34

Dobro jutro!

Biksaco draga srecno danas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Mislicu na tebe i jedva cekam tvoj raport, ali, molim te, posalji mi sms. Ne znam kada cu biti pri netu danas popodne.

Medolino danas si sa svojom decicom i uzivaj sa njima. Za sve sto se dogovorite pristajem, naravno!

Hany draga sutra je tvoj i nas dan igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Drzim palceve jako i navijam za veliku gospodju. Citaj tekst upucen Bak.

Lilya hahahaha jooooooooooooooooj divan je dr yes Ismeja se zestoko za prepoznavanje tebe po grlicu materice hahahahahahaaha I sta kazes, razvaljivali vrata...da ne pomisle majstori kako je tasta namerno zeta zatvorila lol! E da, sledece nedelej mi dolaze neke ribetine, ne znas ih, ai bolje sto ih ne znas Wink Citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Meta si bre opaljena  b  b  b  b  b  b Sad znas, postoji i gledanje dole...sto meni danas popodne predstoji.Citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Miss citaj tekst upucen Bak, vazi i za tebe!

Lafe i za tebe Very Happy

Marija i za tebe Very Happy

FIF i za tebe Very Happy

Bjanka i za tebe Very Happy

Happy i za tebe Very Happy

Djole i za tebe Very Happy
da ne nabrajam vise, pise na kraju ...

Bakisa i ostale dame koje sam navela samo da znate, jutros dok sam isla na posao(a morala sam kolima i sve se to odigrava u mojoj ulici) razmisljam o vama i na kakve sve muke da vas stavim i kaK(v)e gadosti da vam spremim Laughing sa sve SMESKOM na licu...kad nesto veliko ali bas veliko leti malo iznad kola...RODAAAAAAAAA da daaaaaaaaaaaa roda. A juce te zamenih sa Biksi. A sve cetiri ste mi bile u mislima tokom smisljanja gadosti samo da znate i kako sam vrisnula RODA RODA RODA da da to je to. A poslednji put je preletela ispred kola kada smo Milan i ja krenuli na ET.
I pozelela sam da ta roda poseti sve sve ali bas sve Kutanjke koje su u borbi i koje zeljno ocekuju bebe.. Zaustavila sam auto i posmatrala je i znala sam da ce me poslusati, mora. Mahala sam joj i rekla da zna gde sve treba da stigne. Srecom da je bilo bas rano i da po` mog komsiluka Sleep inace bi me proglasili za SLB.

Mala ocekujem vas sledece nedelje radost radost radost radost radost radost

Tino draga ljubim te sreca

Cufta odlicni vicevi i slike lol!

Daco divno! Pozdravi je molim te kada se budes cula sa njom.

Cvrle uzivao na predstavi lol! A mama uzivala sa drugaricama lol!

I Ana danas ide na zavrsnu predstavu predskolaca kod svoje seke Nadje. Sva je euforicna. Doci ce po nju tetka Sneza, picnula se jutros i samo o predstavi prica.
Ja posle posla na kolposkopiju. Papa opet treca grupa, brisevi svi uredni. Pokusavam da ne razmisljam ali crevca se javljaju Rolling Eyes

Nema kafe, evo ja cu skuvati.

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/5/2013, 08:52

Dobro jutro!!!!
sunny

lilya ::
Prvo da pozekim Biksini srecu danas. Biksi, svi smo uz tebe i silno cemo se radovati danas sa tobom yes
Potpis! yes

lilya ::
E sad i ja mislim da doca zna sta prica. Kaze: "Mi do skora nismo ni znali za sve te bakterija, a sad bi sve da ih lecimo, a tu im je prirodno staniste. Nikakve veze to nema sa IVF." E sad rekao mi je da se pri svakom odnosu povecava nroj bakterija dole. Menjas partnere, razmenjujes bakterije. Ja sam to tako shvatila. Sve u svemu, cenim da je odlican lik i da ima smisla to ato prica.
I da me slucajno neko ne shvati pogresno, sto se mene tice svako je slobodan da radi sta hoce. Niti je moje niti cu nekom da sudim ili da mu se cudim. Jednostavno meni je tako zapolo da sam sa mm zilion godina, ali je skroz OK menjati partnere do mile volje. Jesni je medicinsko misljenje, ja samo hocu da naglasim da nisam ovo napisala sta mi cover rece da bi se neko pronasao nego zato sto mi ke super fora. Zaista niti osudjujem, niti smatram da nato imam prava, a i ko smo mi da procenjujemo da li je 5, 15 ili 55 partnera mnogo. Eto, cisto da neko ne pomisli kako sam ja sad mnogo smerna, a drugima sudim.
Lili, ja nisam znala ovu priču o bakterijama i razmenjivanju istih! Embarassed Zato sam i pitala. Embarassed
Nisi pogrešno shvaćena, taman posla! queen

Devojke, lep dan! Danas je dan bez duvanskog dima affraid Wink lol!
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 31/5/2013, 08:54

Mišice, zagrljaj
missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 31/5/2013, 08:57

Dobro jutro drugari dragi Very Happy

Odlicni su vicevi, bas ste me nasmijale, a Lilya posebno lol!

A Mausice jel ti kolposkopija ok?

ljubav
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 31/5/2013, 09:13

Lep dan svima!!!!!!!

puno hvala za rode!!!!!

ja sam dobila, pocinje finale, sutra bockanje, resila sam sama da se bodem as
Sutra idemo da kupimo katre za voz za Prag, pa sa Missile na druzenje, idem za vikend na 3 rodjendana i jedne babinje i uopste nemam osecaj da idemo na VTO :) Sledece subote krecemo, to je osmi dan bocnjaka, da bismo malo uzivali po Pragu.
Jao muz juce, kad ne odlepih, ode samoinicijativno u TTC i uradi spermogram, kad ono.... lose... Pre mesec dana je dobio reziltat da ima ukupno 20 miliona, od toga 20 % progresivaca, a juce da ima samo 5miliona od kojih je 4% progresivno, a 80% skroz nepokretno. Eno ga ubijen u pojam. Sta li je uopste isao??!?! Bolje da je kupio majicu za 2000 i bio bi srecniji.
Inace su mi brisevi svi cisti a nisam nista koristila, pre mesec ipo je bilo malo nekih stafilokoka, ali sam ih ignorisala i nestale su bez terapije. Sad pise da ima puno laktobacila. To je garant od spricera lol!
Cak su mi i transaminaze extra a zamalo da zavrsim u petak na infuziji, jedva sam se popela do stana u stikletinama posle 10 godina mature Very Happy

i moja orhideja na prozoru ima 15 novih pupoljaka :))))))))))))) procvetace dok smo u Pragu!
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 31/5/2013, 09:15

kafa photo: KAFA 0ev3JGnoi.gif

Marija popodne je kolposkopija. Prosle godine sam bila III grupa pa posto nije dobro uzet uzorak, ponovila sam papa pa je bila II ali sam zahtevala da se uradi kolposkopija. Tada je dr video neke promene ali nista alarmantno.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: