Maj-najlepse nam sve daj!

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od fight&faith taj 30/5/2013, 12:14

missile ::Jutro!!!!

Samo da kažem da bi jako lepo bilo iznenaditi Medu bilo kako, makar joj pismo ili razglednicu poslali, i neki poklon po nekome ko je obilazi.... Priključujem se svakoj takvoj akciji!!! Nadam se da je svakim danom bliža pobedi, da je u sigurnim rukama (ne bi taj dr prepustio pacijenta bilo kome), i jedva čekam dan kad ćemo čitati ovde da je Meda najzad bezbrižna sa svojim dečacima! Medo, zagrljaj

F n F, drago mi je ta te opet vidim. Utiske pišem na temu o njima, i na koracima, ima i ne baš prelepih, ali sve u svemu tamo sam, zadovoljna stručnošću, i ne menjam ih, što se Srbije tiče.

Slazem se sa svakim predlogom za Medolino ... molim se za nju i verujem u najbolje. Operisaće je stručnjak u koga ima poverenja, a to nije mala stvar. molitva
Missile hvala na dobrodošlici. Pratiću te na koracima Very Happy
Još malo pa nam je Hany i zvanično trudna roda srce roda srce roda srce roda roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda srce roda
Biksice, sutra UZ? Ja nešto razmišljam u množini bebe bebe ne zameri...
Parižani su mi postali prave pravcate bombonice.
Miro vicevi su ti genijalni... ovde je ionako baš grozno vreme, neka kiša sivilo... malo da se nasmejem i razbijem monotoniju.
Ema još malo pa nam stiže beba Petar bebe .... neverovatno kako vreme leti ... posebno ako si odsutan Very Happy
Vrednim kunjankama želim uspeh na poslu.
d

fight&faith

Broj poruka : 1801
Datum upisa : 17.11.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 12:42

hany ::
missile ::Kad radis betu? Sutra ili prekosutra?

ipak prekosutra , cufta dezurna Wink u subotu
O Bože, tačno znam šta će da se desi. Ćufta će da te ostavi sa kolegom, koji će morati da te pridrži kad kreneš da padaš u neOsvest, pošto si na razglasu čula da si trudnica

dacans ::Meda ide sutra kuci na vikend..
radost radost radost radost radost
Dobrić sunny

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 12:42

Ke se vrnem Wink
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 30/5/2013, 12:48

[quote="missile"]

maus ::
Bakisa moj, jos samo veceras spavas i sutra prvi, najvazniji UZ. Cekacu sa nestrpljenjem tvoj sms, jer necu biti pri kompu u to vreme. Jel bese oko 17h uz?
Pretpostavljam da si mislila na Biksi, ali sad si naslutila Bakiši da će uskoro i ona biti trudnaja!!!! yes radost g g g SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lol! lol! :lol!:Isto sam pomislila Very Happy Baaaaaak igracice
Bixi tebi zelim maksimalni uzitak sutra sreca
Tablet za Medu je dobra ideja likeit Ja se slazem sa svime sto se dogovorimo.
Kod nas kisa samo sto nije pljusnula, a mracno je kao da je 9 pm. Anu celo jutro nisam uspela da spremim da izadjemo u setnju v
Taman zavrsimo dorucak...ukakila se...presvlacenje...krenem da se spremam....razbacala ves iz masine na sve strane...pokupim....spremamo se...razmazala Pavlovicevu po tepihu.... Sad cekam da prodje oluja Rolling Eyes
Tako da Meta slatko se ismejah ovome sto si postavila Very Happy
Suncan dan bez obzira na kisu vam svima zelim ff
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 42
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 12:53

Ništa novo. Mislili da će nas odneti vetar i da će biti strašno nevreme, ali ode to ka Somboru...kako će biti njima Rolling Eyes
Pravim voćni kolač i čekam drugarice, pa od mene toliko, za sad.
Sve vas d
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 13:22

Mirjana ::

O Bože, tačno znam šta će da se desi. Ćufta će da te ostavi sa kolegom, koji će morati da te pridrži kad kreneš da padaš u neOsvest, pošto si na razglasu čula da si trudnica

Dobrić sunny

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 13:27

Mirjana ::

Dobrić sunny

ne bi bilo to lose Mirka nikako
hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 30/5/2013, 13:52

dacans ::Meda ide sutra kuci na vikend..vraca se samo jos zbog jednog snimanja i onda operacija za dve nedelje..kad se Dzodic vrat jer hoce on da je operise...ona je presrecna zbog toga sto ce grliti svoje mirisljave pufne sutra...a i zbog toga sto ce je on operisati, a mi smo srecni zbog nje..uzivaj draga za vikend..pa nastavljamo mantranje za dve nedelje yes

Bas mi je drago sto ce dr Dzodic da je operise.I super sto sutra ide kuci i sto ce biti sa svojom decicom. Medo mila zagrljaj

dr mali pariz ::
Mima veliiiiiiki ljubac za tebe-okupljaš diiiiiiiivnu ekipu-sa vama bih rado nedelju provela !!

Cuj mila, pa zar treba da te pozivam Very Happy v ZA TEBE SU VRATAAAAAAA UUUUUUUVEK OOOOOOTVORENAAAAAAA v Prtijave za dolazak jos vaze, pa izvol`te. Jedini uslov je tegle sa poklopcima Wink

missile ::
dr mali pariz ::
Mima veliiiiiiki ljubac za tebe-okupljaš diiiiiiiivnu ekipu-sa vama bih rado nedelju provela !!
Pariz, a da znaš da mi je 300 puta prošlo kroz glavu ko bi kod Mime bili gosti iznenađenja! Wink Na Z.... Zv...ezd... Bilo bi fenomenalno!!! To nije ova, nego sledeća nedelja, pa razmislite!

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Ptico kod tebe jutros kao sa Metine slike lol!

Miro gde nadje ovog lepotanka love love love love love love
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 14:48

maus ::
Miro gde nadje ovog lepotanka love love love love love love
Na žalost, ne znam ga lično Wink Pokupih sliku negde na internetu. Neodoljiv je osmeh srce
Kolač gotov.
Cvrle spava.
Mm javio da će se zadržati.
Drugarice stižu
Ljuuuuub osmeh srce
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 14:57

Ovde covek kad propusti par sati, više ne može da stigne sve da pročita. Nisam vas čitala pa sam pre odlaska sa posla zvala Medu da vidim da li joj nešto treba da odnesem. Ona reče kao i Daca da su je pustili kući do ponedeljka.
Dakle, akcija se odlaže do ponedeljka, kada će raditi skener, pa se čeka Džodić da se vrati.

Parizu, čestitaj sugrađanki Ani na bebi!

Hany, i moja bolnica radi betu, pa ako hoćeš, možeš da dođeš da vadimo , da radiš sa mnom da ti brže prođe vreme, pa da zajedno slavimo. Doduše dećurna sam sa ženskom osobom, tvoj dr je na odmoru Rolling Eyes

Maus, pa to žurka kod tebe.....
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 30/5/2013, 15:07

Aaaaa idzća nedelja-nemam nič planirano-će da vidimoooo
Moji dolaze za pola sata da ih pričuvaju dok održim čas...podivljali su jer nismp išli napolje-vreme nas sprečavalo,odoh da uspavljujem.
StiiiiiiisAK

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 15:37

cufta :: Ovde covek kad propusti par sati, više ne može da stigne sve da pročita. Nisam vas čitala pa sam pre odlaska sa posla zvala Medu da vidim da li joj nešto treba da odnesem. Ona reče kao i Daca da su je pustili kući do ponedeljka.
Dakle, akcija se odlaže do ponedeljka, kada će raditi skener, pa se čeka Džodić da se vrati.

Parizu, čestitaj sugrađanki Ani na bebi!

Hany, i moja bolnica radi betu, pa ako hoćeš, možeš da dođeš da vadimo , da radiš sa mnom da ti brže prođe vreme, pa da zajedno slavimo. Doduše dećurna sam sa ženskom osobom, tvoj dr je na odmoru Rolling Eyes

Maus, pa to žurka kod tebe.....

nadam se da se neces ljutiti da sacekam mog dr :)
pa cu kod vas na kontrolu Wink
uh jedva cekam subotu b

hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 16:57

Hany, dobro, dobro, ja sam nudim Very Happy kako god ti želiš. Ne bih da menjam planove koje je trudnica napravila.

Mirče, to uživaš sama sa drugarima.
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 17:21

cufta :: Hany, dobro, dobro, ja sam nudim Very Happy kako god ti želiš. Ne bih da menjam planove koje je trudnica napravila.

al svakako prvo tebi javljam Very Happy
hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 18:18

cufta ::
Of skroz Laughing
Cvrle je išao na završnu priredbu vrtića sa tatom, a ja i drugari proveli 3h kvalitetnog druženja. Ni Dunav i crvenoglave patke nam nisu falile Wink Razz
love
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 18:44

Otisao Cvrle? Mi imao završnu priredbu predškolaca, pa sam ja mislila da je to samo za njih i njihovu rodbinu i prjatelje. Onda ću i ja Lucju da vodim. Ili je glupo, a ?

Što reče Pariz, kad deca ne mogu napolje, kako odlaze sati, postaje polako pakleno jer je njima dosadno a meni i mm se spava
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 30/5/2013, 18:51

cufta :: Otisao Cvrle? Mi imao završnu priredbu predškolaca, pa sam ja mislila da je to samo za njih i njihovu rodbinu i prjatelje. Onda ću i ja Lucju da vodim. Ili je glupo, a ?

Što reče Pariz, kad deca ne mogu napolje, kako odlaze sati, postaje polako pakleno jer je njima dosadno a meni i mm se spava

sto bi bilo glupo, ako mislis da ce joj se svideti idite
hany

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 19:34

onda idemo

[img][/img]
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 19:50

cufta :: Otisao Cvrle? Mi imao završnu priredbu predškolaca, pa sam ja mislila da je to samo za njih i njihovu rodbinu i prjatelje. Onda ću i ja Lucju da vodim. Ili je glupo, a ?
Nas su pozvala dva drugara, ali ja nisam mogla da ga vodim zbog mojih drugara. Sva obdaništa su spremila po tačku i lepo se izređali u obližnjoj sportskoj hali. Ulaz besplatan, svi zainteresovani pozvani. Mm kaže da je Cvrle u početku bio nervozan zbog gužve, a na kraju je cičao od sreće i tapšao Laughing Inače, matori me je zezao da će da kasni...kakav čovek! Mislio je da će Cvrle smetati. Ustvari su ga moje ludače probudile, jer su se sjatile oko kreveca i uzdisale tako "tiho" da su ga prepale Laughing
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 30/5/2013, 20:06

Reče mi brat da su dobri tableti preko 70.000 din, a da su oni za manje novca prilično loši (oko 20-30000). Ima li još ko da se razume u ove stvarčice?!

Ja popodne provela sa klincima od brata, pa onda snajka i ja ležale, kulirale, pričale, a klinci bili napolju. Onda ih ja šminkala, devojkama i noktiće naravski lakirala, još se malo izigraše i odoše kući. Prasad moja.

Hvala cure, nadam se sutra lepom danu i jednom lepom mešku, biću prezadovoljna samo da je tu i da je ok!

Stisak

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21052
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 20:11

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 30/5/2013, 20:34

Zvone policajci Muji na vrata. Mujo pita:
"Ko je?"
Policajac:
"Policija."
Mujo:
"Šta hoćete?"
Policajac:
"Malo da popričamo."
Mujo:
"Kol'ko vas ima?"
Policajac:
"Dvojica."
Mujo:
"Pa popričajte."
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/5/2013, 21:09

Ćufto lol! likeit

BiKsi :) ::Reče mi brat da su dobri tableti preko 70.000 din, a da su oni za manje novca prilično loši (oko 20-30000). Ima li još ko da se razume u ove stvarčice?!

Moja sestra je pre dve nedelje kupila jedan za 6000 din. Apsolutno ništa mu ne fali! Služio bi joj da pozove muža i vidi dečicu, a uz to može i da gleda filmove (snimi na usb mem), sluša muziku, igra igrice-možda glupo zvuči, ali ja sam ih igrala samo u bolnici, kad mi ponestane ukrštenica. Na kraju, može i na internet, ako poželi. Mislim da je to sasvim OK.

Uživaj sutra, a Coke neka snima Very Happy Meni je žao što sam zaboravila...mada imam snimak sa prvog expertnog, al nije isto uzbuđenje Wink
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 30/5/2013, 21:21

Da vam docaram situaciju trenutnu: majstor razvaljuje vrata od kupatila, a mm je zaglavljen sa druge strane. I to trajeeee...
Inace smo kod mame u stanu. Znaci tasta zabravila zeta i ne pusta ga Rolling Eyes
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 30/5/2013, 21:27

I odose vrata, dovidjenja, prijatno...
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40