KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od VioletaR 25/5/2013, 23:31

Lakole,zato i napisah "blagi užas" i popravljamo spermogram Provironom lol! ,videćemo šta dalje kažu doktori.Nisam nikada bila na prohodnosti jajovoda a ne znam ni kako se to radi.Za miom sam bila jako zabrinuta(redovno 3 puta na dan pijem vino sa ruzmarinom) ali me doktorka utešila da je mali,subserozni i neće praviti problema ukoliko zatrudnim ali neka vade đavolka ako mora!Hvala ti puno i vrlo se radujem što sam postala član ovog foruma,svašta saznah i još da provalim te skraćenice i uklapam se u tim! radost
VioletaR
VioletaR

Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 25/5/2013, 23:35

Korpice - Hvala mnogo na roda roda roda

beba beba beba ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/5/2013, 23:35

katarina ::
Imam 5 kg viska, pojma nemam koje su to analize, tj. ogtt je valjda test opterecenja, a sta je IR Embarassed

evo, ja ću uskočiti umjesto komete. ogtt jeste test opterećenja glukozom a ir je insulinska rezistencija. kod ispitivanja vezano za sterilitet, radimo ogtt sa insulinemijama (paralelno vađenje i glukoze i insulina).

ajde, novosađanke, pomozite violeti. treba li na betaniji zakazivati prve konsultacije? i koga da bira? kopitovićku?
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 25/5/2013, 23:38

Pomagajte molim vas.
Stomak ce da mi pukne od bolova imam osecaj da mi sve puca u donjem stomaku a i temperatura mi je 38...
Sta cu sad? affraid
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 23:39

Nista uzmi Paracetamol to smes

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 25/5/2013, 23:39

stomačiću, ako ne možeš izdržati, paracetamol smiješ popiti. a može probati i sa magnezijumom da opustiš mišiće.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 23:40

I zagrej flasu mikrifaznu Ako imas i stavi na stomak pomaze protiv bolova

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 23:41

Magnesium 150 mg ujutru i uvece to sam i ja imala grcilo me i grc je kroz butinu do kolena isao

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 25/5/2013, 23:42

Hvala vam pokusacu sve...
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 25/5/2013, 23:49

Violeta - Dobro dosla osmeh srce

Imas temu sa vise detalja za poboljsanje kvaliteta spermograma:
https://kutak.forumotion.com/t60-za-kvalitetniji-spermogram?highlight=spermogram

Inace, moj rodjeni ( Biksi, uzela sam od tebe nadimak - jako mi se svidja igra - nemoj da se ljutis, molim te srca1 ) .
Dakle, moj rodjeni je popravio neverovatno spermogram ( sa 6 mil na 16 mil u istoj klinici ) za 2 meseca, sa dnevnom kasikicom meda sa polenom. Tako da je spermogram diskutabilna stvar i ume jako da varira ....



misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 26/5/2013, 00:01

lenabeograd ::I zagrej flasu mikrifaznu Ako imas i stavi na stomak pomaze protiv bolova

Ja mislim da toplota nije dobra za implementaciju embriona doktor
Bar sam tako negde procitala na internetu, mozda i gresim Embarassed
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 26/5/2013, 00:11

misic ::
lenabeograd ::I zagrej flasu mikrifaznu Ako imas i stavi na stomak pomaze protiv bolova

Ja mislim da toplota nije dobra za implementaciju embriona Korak po korak na putu do bete + - Page 8 864549
Bar sam tako negde procitala na internetu, mozda i gresim Embarassed
I ja mislim da ovo nije pametno....
Stomacicu, ako je temp 38 ja bih otisla na kliniku...imala sam lose iskustvo, tako da sam obazrivija i ne bih pila nista dok me neko ne pogleda. Jel ti stomak nadut? i kakvi su ti bolovi
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 26/5/2013, 00:14

Violeta, ja sam iz NS i ja sam isla privatno kod dr tako da mislim da je najbolje da privatno odes kod dr za kog si se odlucila da te vodi...i onda se dogovorite oko svega. Vise vremena posvete u privatnim ordinacijama nego na Betaniji...ako nesto treba, tu sam
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od stomacic 26/5/2013, 00:23

Nisam iz Beograda do klinike mi treba najmanje 3sata, stavila sam obloge valjda ce da spadne, a stomak mi nije nadut mnogo kao da mi je neko stavio tegove u matericu i nekad nekad se cuje neko krcanje kao da su se creva spustila dole?
stomacic
stomacic

Broj poruka : 96
Datum upisa : 08.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 26/5/2013, 00:29

Ok, ako veceras nemas mogucnosti do klinike...ako te sutra bude i dalje bolelo, nemoj se zezati. Nemoj obloge da drzis na stomaku..... Popij cajic i pokusaj da se smiris i zaspis.


Poslednji izmenio dragana76ns dana 26/5/2013, 00:30, izmenjeno ukupno 1 puta
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 26/5/2013, 00:29

Stomacicu skloni toplo sa stomaka, i ja cuh da nije dobro za implantaciju. Primiri se malo, procice, ali nemoj obloge.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/5/2013, 00:59

Stomacicu, a koliko si jc imala na aspiraciji? Ako si imala puno da nije hiperstimulacija? Jel ti otice stomak? NEmoj da se igras, ako i sutra imas te bolove, pravac neki lekar!

KAtarina, Lakole ti je sve lepo objasnila. Mnoge od nas su same radile svakojake analize same, pa i OGTT. Mozda nemas problem, ali nije zgoreg proveriti. Ja sam imala uvek nisku glukozu, kad uradih analize, insulin mi skace i dobih terapiju. Procitaj temu, pa ako imas pitanja, tu smo.

Violeta, dobrodosla na najbolji forum gde mozes da dobijes odgovore na sva tvoja pitanja. Ja bih, paralelno sa tvojim posetama ginekologu, krenula i kod nekog urologa, zbog tvog muza. BAr da resavate problem paralelno. Ima tema na forumu kako su i sta nasi muzevi uzimali da poprave spermogram, pa iscitaj, probajte nesto od prirodnih preparata, naravno, ako u spermokulturi nema bakterija koje ubijaju plivace.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 26/5/2013, 01:57

Ja sam koristila protiv bolova topli termofor, i to sam naglasila klinici Ivanovic kad sam otisla da se zalim na nesnosne bolove u stomaku dan posle transfera. Niko mi nista nije rekao da ne valja ili da to ne radim. A pomagalo mi je bas dosta.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 26/5/2013, 02:02

Zaboravih da dodam da sam vise imala utisak da me creva zezaju s obzirom da me grcilo i da nisam mogla da se ispravim od bolova u stomaku. Na pregledu nista sumnjivo nisu nasli a i bol je par dana kasnije prestao.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 26/5/2013, 07:44

Stomacicu, pisi kako je od jutros.....pisale smo Neca i ja o tim uzasnim bolovima 5. i 6. dana posle aspiracije.....sa preznojavanjem i groznim probadanjem u jajnicima .....meni je dr rekla brufen 600 na 4 sata ako prva dva ne pomognu hitno klinika....nadam se da je od jutros sve bolje molitva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 26/5/2013, 08:33

Probudila se jutros rano, bas rano, oko 5:45, ide mi se u wc. A kupila sam kucni test ovaj put, i ako mi je pre par godina pokazao pogresno i tada se zarekla da necu vise nikada. I ne dade djavo mira resih da iskoristim taj prvi jutarnji. Dve crte devojke, jedna jaka, jedna malo svetlija roze, ali dve Very Happy MM spava, nisam ga ni budil da mu kazem, gledam u ovaj test na svakih par min i ne verujem jos. Plasi me da nije neka greska, prosli put je lagao da nema trdnoce, a bilo je. Danas 9det, i da nije nedelja otisla bih da uradim betu. Ali sad sam nekako i mirnija , vece su sanse da jeste nego da nije, tako na to nekako gledam Very Happy
Skinula sam jutros sabajle neki film sa neta koji traje tri sata, odvlaci mi paznju dok cekam mm da se probudi.
A valjda ne moze da slaze da je pozitivan, a da u stvari ne bude, obicno obrnuto laze?! zbunjen
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/5/2013, 08:38

Angie!!!!!! Obicno obrnuto slaze, ali u ovom slucaju si trudna zeno! Cestitam i zelim ti skolsku i mirnu trudnocu!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubi80 26/5/2013, 09:04

Angie cestitam! Test uglavnom ne daje lazno pozitivne rezultate.
Ti si trudna trudnica
Sutra samo uradi test iz krvi.
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 26/5/2013, 09:07

Joj devojke hvala vam puno, ja sam nekako jos u zbunu, mislim da cu definitivno poceti da verujem tek kada vidim betu ljubav
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/5/2013, 09:10

Cestitam osmeh srce Angie,bravo za nastavljanje pozitivnog trenda!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu