FMALA - VTO misija - II deo

Strana 32 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od vivijen taj 7/7/2013, 09:55

Cao Mala i ostale devojke
taman htela da nadjem mesto na kutku u kome da se pozalim i da to bude prikladno, kada videh da ste se ovde kod Male bavile problemom koji me smara. Dakle, IZGLEDAM KAO SLONICA, tj. stomak mi je kao da sam sesti mesec ( bar je toliki bio u prvoj trudnoci) , a ne 8. nedelja. Htela da pitam dr, ali me bio blam, jer bi ja na takvo pitanje odgovorila : " POBOGU ZENO PA TRUDNA SI" , e pa kada sam tako pametno pitala i dala odgovor, ostadoh obavijena velom misterije :)...pa sada pitam da li iko ima objsnjenje zasto izedam kao nilski konj???
Pri tome jos uvek okolini nisam rekla, pa verovatno kada me napr. majka bude danas na rucku pitala zasto tako izgledam ( citaj opis u napred pomenuto), recicu da su me izujedale pcele... A zasto jos nikome nisam rekla, pa valjda zato sto se zaglupi u trudnoci, drugo objasnjenje nemam... Eto, pa vas molim da mi pomognete u sopstvenom ludilu

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 44
Datum upisa : 04.06.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 7/7/2013, 09:59

Četrdeseti dan ciklusa, dvadesetšesti dan posle aspiracije, dvadesetprvi dan posle transfera

Vratiše se moji iz hitne kao sa utakmice, Milanu do kraja te avanture više ništa nije bilo, a i iskamčili su od njega priznanje da je majmunče jelo zeleno grožđe i džanarike po naselju. To, naravno, tek posle analiza krvi, urina i svega ostalog Very Happy

Žuti iscedak je još tu, manje ga ima, ali nervira. Nije sirast, a kandidu nikad nisam imala, pa ne znam da uporedim, ali sirast i beo nije. A za B vitamin, znam da smanjuje belo pranje, a da je štetan u trudnoći ne znam, moja dr mi ga je prepisala zajedno sa magnezijumom, pred početak stimulacije, mislim da bi mi rekla da ga ukinem posle transfera, a i pomenula sam joj skoro da ga pijem i da me u toj kombinaciji sa magnezijumom stvarno smiruje, ništa o štetnosti mi nije rekla.

Sinoć bili zaovica i njen momak, ja sam u 11 otišla da spavam, oni su, vidim, zaginuli, jer mm 77 ne pokazuje znake života lol! Biće kisela čorba na meniju danas, vidim ja..

Još deset dana do sledećeg ultrazvuka.. Rolling Eyes 

Još pet dana mi je manki tu, tužna sam što ide. Biće mu super tamo, nosi i bajk, meni će ipak prijati odmor od brige, peglanja.. (70% veša u svakoj mašini je još uvek njegovo), mm i ja jedemo hranu manje zahtevnu za pripremanje, a i sa detetom uvek neke trzavice.. Ali ipak, nekako mi je tužno, ovih dana sam više obraćala pažnju na ovu mrvu u stomaku i on uopšte nije ljubomoran, i on je okupiran time, ali ipak je mali i ipak mu još uvek treba jako puno pažnje i ljubavi. Moram ovih pet dana da iskoristim na najpametniji mogući način!

Nego, nakupilo mi se posla nekog, kretivnog, a meni koncentracija u debelom minusu, samo bih se valjala, spavala i jela.. h 

To je to.. Ljubim vas sve, ovako sunčanonedeljno! ljubav

fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 7/7/2013, 10:03

Vivijen, sve isto kod mene, ali mislim da se creva još dodatno nadmaju od progesterona, a samo debelo crevo je dugačko oko metar i po, pa ti sračunaj kolko je to vazduha u stomaku.. Ja se bar tako tešim, mada, mislim da tu ima i malo tečnosti (bar kod mene), koja mi se skupljala tokom stimulacije, a malo i mikroginonskog apetita lol!

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 7/7/2013, 10:45

Dobro je da kod Milana nije ništa alarmantno! Strast prema zelenom voću razumem! Uvek bih prolazila kao bos po trnju!
Ja sam negde pročitala da je taj žuti iscedak normalna pojava u trudnoći.
Ajd' baci malo te inspiracije na papirče, pa šalji. Inače, nisam uspela da nađem ono što si izdala, a baš imam želju da pročitam.
Ljubim te trudnu i luckastu!

leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 7/7/2013, 12:16

Oooo kakve lepe vesti bb bb bb 

Fmala bravo!radost 

Milan ce dobiti batu/seku igra 

Cestitam od srca!

Mislim da je taj iscedak ok al najbolje da se posavetujes sa dr.

Ljubimo usne

bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 36
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 7/7/2013, 14:23

Leptirko, posalji mi mejl u inbox.

Bubi, hvala osmeh srce 

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 7/7/2013, 22:39

džanarke, znači! Very Happy 

laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/7/2013, 07:33

Četrdesetprvi dan ciklusa, dvadesetsedmi dan posle aspiracije, dvadesetdrugi dan posle transfera

Pijem kafu i spremam se da izađem i u kaubojkama odšljapkam do posla, jer je kiša juče baš smorila, a i danas će izgleda.. Baš me briga, imam jednu odevnu kombinnaciju dugih rukava u koju mogu da uđem, vrlo se radujem što sam uštedela jedan dan razmišljanja na tu temu..

Žućkasti iscedak je prošao, skoro da ništa više nema. Nije mi jasno šta se desilo.. Ništa nisam stavljala.. Svašta..

Od kako je Laf juče napisala da su grudi prestale da je bole, i ja se tripujem da su i manje i da skoro da su sasvim prestale da bole.. Zrela sam za ludaru.

Još devet dana do sledećeg ultrazvuka.. Ko će dočekati..?

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 8/7/2013, 09:09

mene bolje ne slusati, ja sam teska paranoja Embarassed bas se bojim da li ce sve biti ok

LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/7/2013, 15:05

Nije to paranoja, to je samo briga.

A ja ako ne pobacim od danasnjeg plakanja, rodicu stenu od coveka ili zene! Krv su mi popili, a onda sam im se krvi napila zauzvrat i mozak isplakala na kraju balade. Sve u odbranu ovoga sto treba da cuvam, a ne da zrtvujem zbog skotova koji misle da im neki tricavi novac to daje za pravo.

Sad se trudim da budem dobro, mada se jos tresem, stomak mi se grci, verovatno na nervnoj bazi, idem da popijem utrogestan i zaspim.

Mnogo sam glupa.

JBT, MNOGO SAM GLUPA!

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 8/7/2013, 15:34

Fmala, nisi glupa, već si jako emotivna i reaguješ na nepravdu.
Smiri se, naspavaj se, pa se kuckamo posle poljubac 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/7/2013, 20:13

Ne dozvoli da te neko nervira, a kamoli da plačeš zbog nekoga, naročito ne zbog posla!

Tek ćeš padati u tripove, ja što ti kažem, samo prati! To ti je igra bez granica, dok se dete ne rodi!lol! 

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20366
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/7/2013, 21:26

Idem iz inata da stavim ticker!

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/7/2013, 22:02

He, he, he, usrale te koke! Super su! Trebao bi i meni jedan koji broji koliko je ostalo, al kad stignem ako nadjem s nekim piletom! :)

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/7/2013, 22:05

ima na tickerfactory pile, videla ja, odmah se tebe setila, ima i jaja, simpa su skroz Very Happy

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/7/2013, 22:12

Videh! Videću da promenim kad stignem... ili stavim još jedan pileći! Lakše je ovo kad odbrojava koliko ima do porodjaja!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/7/2013, 22:14

aha, evo i meni, cim vidim 239, odma' mi lakse  b  jos samo tri godisnja doba lol! 

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/7/2013, 22:15

lol! lol! lol!  neka, neka, proćiće to brzo :)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 9/7/2013, 07:50

Četrdesetdrugi dan ciklusa, dvadesetosmi dan posle aspiracije, dvadesettreći dan posle transfera

Imam ticker. On kaže punih 6 nedelja. U ovoj sedmici sam oba puta operisana, sa vanmateričnim, prepadoh se jutros. Onda se setih da sam u ovoj sedmici prvi put videla Milana. Bio je 6+5 i ličio na smoki. Tako smo ga još dugo posle zvali..

Juče sam otkazala važan posao, i najverovatnije još nekoliko manjih, zbog prekida saradnje sa jednom, meni vrlo važnom, osobom. Bolje prekid saradnje, nego prekid trudnoće, a verujtte, bila sam na ivici da se raspadnem, emotivno, naravno, i da upropastim sve. Osoba je posle dugo vremena, konačno i preda mnom, pokazala pravo lice. Ono, političko, šupačko, korumpirano, pokvareno. Zahvalih se na saradnji, je l', sa sve teranjem u intimne delove uže mu familije, i dođoh kući da se poslednji put u ovoj godni isplačem. U 2014. ću biti već 3. tromesečje, tad može  b 

Noćas sam spavala sa Milanom. Kaže da mu neću falliti uopšte, smeje se. Onda po malo počne da pokazuje znake ljutnje što ide sam. Onako, nevešto prikriveno. Kao, da se ja ne sekiram, pošto razume da moram. Ova tri dana ću provesti družeći se s njim na sve moguće načine. Strašno je koliko sam u svemu ovome zaboravila na krhke emocije mog malog osmogodišnjaka. Kad pomislim na mrvu, on mi deluje tako velik, ali on je beba, beba koja se još uvek, rasplače za svaku glupost.. Na mamu.. Volim ga do neba. Volim ga preko neba! Koja je budala odredila nebo kao granicu ljubav, jbt?! Volim ga više od života, mira u svetu, osobe koja će izmisliti lek protiv side, volim ga više od od dana kad sam saznala da mi je u stomaku, volim ga više od trenutka kad je prosisao, prohodao, progovorio, volim ga svaki jbn dan za tonu više od prethodnog i što mu manje pokazujem tu ljubav zbog debila, trivijalnosti, jbnh poslova i nebitnih ljudi, to ga više i jače volim. Neizlečivo, nepovratno i umreću jednom od ljubavi prema njemu, nadam se u dubokoj starosti i teškim ljubavnim mukama. Jer ljubav prema detetu je nešto najlepše i najteže, uvek vam se čini da vaša ljubav nije dovojno dobra za andjela koji vam se smeši sekund nakon što se izgalamite na njega, samo ako nasluti tračak osmeha na vašem licu. To niko, nkad, osim deteta, neće, niti je sposoban izvesti. Ni odglumiti, ni iskreno osetiti.

Eto. Emotivni dan. Sunčan. Mislim da ću da mu ispečem palačinke..

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 9/7/2013, 08:03

Dobro jutro!
Dobro je kad shvatiš kakav je neko zaista, mada to košta živaca i suza.
Tikeri su odlični!!!! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Izljubi Milančeta!!! poljubac 

leptirko82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 9/7/2013, 08:51

srca Tikeri osvanuli srca neka budu tvoja mala Talija...i ne osvrci se na prethodne dogadjaje.....Moram i da ti cestitam i na prekidu saradnje, nikakva vrsta stresa sada ti nije potrebna, uzivaj sa svojom malom-velikom bebom a 8 dana ce brzooooo proci ljubav 

dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 9/7/2013, 18:16

Super sam danas, igrala sam malo igrice sa sinom, gledali smo Lajanje na zvezde, isli na kafu (on se igrao u igraonici na otvorenom dok sam ja pila kafu sa drugaricom). Posle utrogestana sam se komirala dva sata i shvatla da mi je svaki posao sada visak, a kamoli neki ponizavajuce slabo placen, koji je mene bilo blam da odbijem, jer boze, treba da mi imponuje sto je to uopste ponudjeno meni. Ma bljak..

Trun jedan kao da mi je danas bio spao onaj silni otok sa stomaka, ali sad se opet ose'am kao bure. Taman sam se bila ponadala..

Bas mi je drago da vam se svidjaju moji tikercici. Ono negativno sam sve skinula, stavila sam samo moje tri srece..

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 10/7/2013, 08:07

Četrdesettreći dan ciklusa, dvadesetdeveti dan posle aspiracije, dvadesetčetvrti dan posle transfera

Tri jutarnje misli:

Usla sam u sedmu nedelju.
Utrogestan će me finansijski sahraniti.
Još sedam dana..

Dobro jutro Very Happy

fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ragaco taj 10/7/2013, 08:12

Bravo za 7!!!!
Imas li mogucnost da uzmes Utrogestan na recept?Cini mi se da tako dosta jeftinije izadje.
Javice se devojke koje znaju to za sigurno.
Zelim ti jos jedan divan dan druzenja sa sincicem:12a: 

ragaco

Broj poruka : 1821
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 10/7/2013, 08:26

Ma kakav recept, ovo ti je Bosna Very Happy

fmala