FMALA - VTO misija - II deo

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Stenli taj 5/7/2013, 19:54

Ragaco, e bas tako, korak po korak, mislim da vecina nas tako razmislja. Ja sam mojim drugaricama rekla da cu se smiriti tek oko Nove godine, pa su mi zdusno jutros cestitali NG.
Stenli

Broj poruka : 533
Datum upisa : 21.04.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelica taj 5/7/2013, 20:34

Cestitam, to ce biti to...nikome u tom periodu ne vide srcanu radnju, a tebi su skoro videli...bravo! Nek je sa srecom!smajli angel smajli angel Very Happy smajli angel 
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 42
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 5/7/2013, 21:33

Fmala bravo za smesak,cestitam i da sledece godine bude ovako family  radost radost radost 
PalcicaBg

Broj poruka : 3679
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 5/7/2013, 21:39

Fmala čestitam igracice igracice srca srca srca srca 
saska1

Broj poruka : 2355
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 5/7/2013, 21:49

Lilya, rasplakala sam se kolko me dirnula tvoja poruka! Dodjem ti cipele jednom, ili, obecavam da cu ja jedne svoje ritualno zrtvovati kad ti sledeci put budes u postupku! Pribegavamo paganskim metodama, mora da upali, kad je meni uspelo vala ce i tebi!!! Vala ce svakom!

Stenli, ma opusticemo se, treba vremena, al ovo na pocetku je stvarno horor, jos se mi nacitamo svega na ovom internetu, pa sve i kad je sve u redu, razvijamo svakakve filmove u glavi..

Jelice, hvala ti do neba, e bas mi je takvo tumacenje trebalo!  b 

Palcice, i ja sam tako zamisljala, ali sudeci po mom sinu i njegovoj masti, mm 77 i ja smo tu visak lol! On je vec sve isplanirao Very Happy

Saska, hvala ljubav 
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 5/7/2013, 22:52

Fmala, divnog li dana....divnih li vesti radost radost radost 
Cestitam ti, zelim ti mirne trudnicke dane...i cekamo vas na trudnickim stranama, a ti povuci nogu ostalim devojkama ljubav 
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 5/7/2013, 23:29

Bravo fmala! Superica! Još malo pa ćeš biti fvelika! Wink

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 5/7/2013, 23:39

Dragance, Bixi, hvala vam od srca, posebno sto ste me cupetale za nos lol! 

Dragance, ujutru cu da odlucim, gde okacim izvestaj, tamo sam Very Happy Iskreno, najvise mi se seli na trudnicki zato sto se bojim da ce mi iscepkati dnevnik na dve teme uskoro, jer sam presla vec 50 strana, a bas bih volela da ostane u komadu, malo je konfuzno i rasejano posle, kad neko cita, a posto je moj dnevnik sve samo ne konfuzan i rasejan..  b  Smejem se kao debil, zaboravi da sam ista pocela da pricam. Mislim da cu otvoriti trudnicki  b 

Bixi, vec sam fvelika, ogromna sam! Nik necu menjati, ali ticker sam nasla, malo mi frka da ga stavim..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 5/7/2013, 23:47

fmala cestitam ti zelim ti skolsku trudnocu
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 5/7/2013, 23:55

Fmala bravo za izvjestaj d d d 
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 5/7/2013, 23:58

Na 67. se lomi dnevnik, tako da imaš još fore! Wink A tikerčić moš zakačiti, kako hoćeš, ja sam čekala da čujem srculence, a imalo je cura koje nisu čekale ni prvi uz, sve je do tebe!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 6/7/2013, 08:17

Juče obećah da ću poskočiti, a i jesam, zato ti nasabajle šaljem malo humora!!!

Zađuskajmo!!! igra igra igra igra igra 
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 35
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vivijen taj 6/7/2013, 08:35

Jupiiii, cestitam!

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 45
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 6/7/2013, 11:21

Odlicno Fmala! Sad mozes da se opustis ili jos uvek ne?! Wink 
Imas jos fore do prelamanja dnevnika i odluke, jos nekih 15-tak strana. Very Happy 
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 6/7/2013, 11:46

Tridesetdeveti dan ciklusa, dvadesetpeti dan posle aspiracije, dvadeseti dan posle transfera

Neka me još koji dan ovde.. Very Happy 

Prvo, hvala svima, obradovale su me vaše čestitke, više ne smatram da je rano za čestitanje, samo mi je malo rano još uvek za moje preterano radovanje, iako mi, priznajem, kez ne silazi s lica.

Jutros sam ustala jako rano, malo razmišljala hoću li otvoriti trudnički, hoću li staviti ticker, na trenutak sam ga bila stavila da isprobam, pa brzo vratila.. Nekako me još strah.

Primila sam progesteron depo jutros, sledeći za pet dana. Imam još nekoliko tableta folne, pa ću kad to popijem, preći na neki trudnički mix vitamina. U prvoj trudnoći sam pila prenatal. Bile su mi malo teške, i otvarale su mi apetit užasno.. Posledice sm trpela još dugo lol! 

Pojavio mi se žućkasti iscedak. Pomagajte! Je l treba da paničim? Taman sam s kontrole, blam me sad opet da im se pojavljujem zbog iscedka, a čitam po netu da ne mora ništa da znači.. Svi brisevi su mi pre par meseci bili sterilni, od pre briseva nisam nijedan sex imala bez prezervativa, pre gurnja utrogestana sam ruke prala bebi sapunom, nemam nokte, otkuvavam pamučni veš, ne bi trebalo da sam zaradila neku infekciju.. Koristim vatu, jedino kad baš idem negde stavim one dnevne uloške, al nikad od njih nisam imala problema.. Miris je malko kiselkast, čini mi se, za sad nema nekog svraba i peckanja, jedino mi je koža u tom intimnom delu dosta suva. Poslala sam muža po kantarionovo ulje, računam da ne može da škodi..

Umor me baš savlada brzo. Definitivno mi je muka od brazilskog, jedem ga još koji dan dok predjem na taj neki trudnički komplex vitamina, al baš mi ne prija. Nije baš da ću povratiti, ali prilično je neugodno. Spašavaju me oni mareti od spanaća i sira, na prazan želudac..

Problem garderobe me baš muči, sve me farmerke stežu, helanke su često neozbiljne, u majice ulayim sve, ali to jako loše stoji, stomak mi je baš naduvan.. A nemam nijednu onu haljinu sa suženjem ispod grudi, ja sam skroz romantično-strukirani tip  b Vučem na pedesete.. Very Happy

Eto, napišite mi iskustav s tim žutim iscedkom, ako ga imate. Ako šta koristi informacija, pijem B komplex, folnu, magnezijum, letroks, utrogestan i primam progesteron depo. Čitaj - prava narkomanka.. Rolling Eyes
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 6/7/2013, 14:22

Ja sam kupila asepsol i alkoseptol (sprej) i naprskam prst i sacekam da se osusi pa stavim utrogestan, da ne bih unosila klice.
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/7/2013, 14:28

Mislim da je normalan taj iscedak, oće to u trudnoći :). Ja samo operem ruke sapunom pre stavljanja utrića, a tamo dole nemoj koristiti nikakve kupke, sapune i slično, to je moj iskreni savet. Dr će ti uskor dati, tj. traži ako ona ne predlozi, krvnu sliku da uradiš i urin za svaki slučaj.

Ja koristim još više lekića, tako da se narkomanišemo zajedno! lol! 

Što se tiče pantalona, ista stvar, valjda od utorgestana, ja sam sva naduvena još od stimulacije. I ne mogu stomak da uvučem, iako se potrudim :).

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 6/7/2013, 14:40

Hehehehe, naduvene ste sto ste TRUDNE bre!!! ccc, nikako da ukapirate! Razz

Mozes draga ovde da se svercujes do srculenceta, ali i ne moras. Tj nemoj da iz straha ne stavljas ticker ili otvaras trudnicki...beba je tu i ne mrda nigde!!!

Odlican izvestaj i sve je kako treba! ljub!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/7/2013, 15:14

lol! Ma ukapirale smo, nego ne možemo još da poverujemo da smo trudne! lol! lol! lol! 

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 6/7/2013, 15:29

Lafe, ma ne guram ja tamo vise nista, pijem utrogestan, rekla dr da nema nikakve razlike, ako ga dobro podnosim. Nego ne znam sad sta da radim. Odustala sam i od kantariona, i to je stetno, pisu po internetu..

Biksi, ti si super ako se uopste trudis da uvuces stomak, ja se potrudim samo ako mi naidje neka alapaca iz komsiluka, pa da me ne zapitkuje, jer stvarno izgledam ko trudnica, ali i tad skontam da nema vajde, pa nabudzim torbu ispred stomaka, totalno idiotski..

Tince, Bixi je u pravu, ja se osvestim da sam trudna i obradujem uglavnom odmah cim se probudim, a posle sam rezervisana ceo dan, valjda prvo pomislim da nisam sanjala  b A i sta sanjam.. i ne bila srecna kad se probudim..

Evo jedan linkic za osmeh na lice
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 6/7/2013, 17:00

Tinche ::Hehehehe, naduvene ste sto ste TRUDNE bre!!! ccc, nikako da ukapirate! Razz

heheh e vala bas

Fmala, cesto sam gostovala u dnevniku ali nisam pisala. Bravo za dobar UZ, jedva cekam sledeci izvestaj, mada i svaki tvoj dnevni je cveće 

I navijam da sto pre otvoris TD napred scuro
za iscedak ne znam sta bih ti rekla. Da li jedes slatkise? Ja imam dramu od candide, od kad ne jedme slatko, da kucnem u drvo....sve ok
Vuchica

Broj poruka : 3164
Godina : 40
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/7/2013, 17:00

Ooo, pa ovde se svašta izdešavalo, ne stigoh sve da pročitam, ali bitno je što je na kraju happy and Very Happy Very Happy
Bravissimo. Milan će dobiti batu ili seku osmeh srce  Srećno nadalje na TD. 
Orline

Broj poruka : 11715
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 6/7/2013, 19:23

Vuchice, pa ne bas, pojedem eurokrem svaki peti dan, za veceru, npr. Malo sam vise slatkog jela u stimulaciji, ali posle transfera stvarno redje, nit mi se jede, nit mi se nesto nudi.. Moji jedu napolitanke jedino, pa uzmem ponekad, ali inace ni dete ne voli slatko, vise voli slane grickalice, a kolac ne znam kad sam zadnji put pojela..

Orli, da, bas svasta, dnevnik mi je kao spanska serija lol! 

Nego, dosao Milan od spolja sav presavijen od bolova u stomaku, kaze da nije trcao, bas ga jako boli. Sad cekamo da vidimo hoce li mu se smiriti, ja sam za hitnu uvek, pa makar se setali i za dzabe, strah me da nije slepo crevo, ili bruh, ili otkud znam sta, al mm kaze da sacekamo.. Mene strah noci, u ovim nasim drzavnim nocu nigde nikog ne mo's da na'vatas, dok ih nadju, probude, dovedu..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 6/7/2013, 20:18

ako je iscjedak žut, a nema drugih tegoba, ja ne bih brinula previše, kažu da je baš takav znak trudnoće! Wink 
ako je onaj bijeli, sirasti, onda može biti kandida. a i to je vrlo često u trudnoći. mislim da znaš taj prepoznati.

nadam se da je milanče samo istegao neki mišić u igri.
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 6/7/2013, 23:38

I meni se cini d asu trudnice pisale za taj zuti iscedak da je normalan u trudnoci.
E, sad, da ti ja ne unosim paniku, ali cisto da ti kazem. Juce sam pricala sa Kopitovickom sta sve pijem od vitamina i pomenuh i vitamn B, a ona mi rece da se on ne pije u trudnoci i da ga izbacim od aspiracije. Kaze, mnoge trudnice ne znaj upa ga piju. Zasto ne treba, ne znam, ne pitah, ali ti kazem da proveris da li treba i da li smes da ga pijes.
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh