FMALA - VTO misija - II deo

Strana 3 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Angie83 taj 1/6/2013, 11:19

Dobro jutro love Sve to ide mnogo bolje kako ja vidim nego sto si ti mislila, a i ti sve tako dobro podnosis. Opustenija si mnogo nego u prvom -drugom tvom postu ovog dnevnika, ili se meni mozda to tako cini. Super si se organizovala, samo tako nastavi, ispuni sebi dane onako kako to sama zelis, mazi se i gnjavi sa svojim slatkim Milanom, gde ces lepsi izvor pozitivne energije od njega. A mi ovde navijamo njemu za jednu seku, bas jako, naj jace
navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2 srca navijači2
Angie83

Broj poruka : 256
Godina : 33
Datum upisa : 04.04.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 1/6/2013, 11:37

Fmala....srecno bockanje,dopada mi se tvoj stav i verujem da je pravi put do vaseg uspeha
Kazu da puregon najjace pece, mada ja nesto nisam osetila Very Happy Kad ti bocnu injekciju a ti zamisli da ti ubacuju neku carobnu tecnost koja ce te dovesti do tvoje bebe...i nic nece peckati
Mi cemo te rado zaprasiti za srecu i uspeh
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 1/6/2013, 12:35

Fmala, super si ti, samo polako, trudi se da kad krenu te misli šta će i kako će biti, da se okupiraš nečim drugim. LJubac

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21103
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 1/6/2013, 16:56

Fmala, doći će sve na svoje mesto.
Ja nisam ni u postupku, a svaki mesec brigu brinem zbog jajnih ćelija.
Sad si na pravom putu da postaneš trudnica
Poslušaj ove divne žene koje imaju toliko iskustva.
Ja sam ti samo navijač iz sveg srce
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 35
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 1/6/2013, 17:10

Ja cu samo malo da zalijem zalivanje zalivanje zalivanje

I naravno da zaprasim vv vv vv vv vv vv vv

osmeh srce
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 37
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 1/6/2013, 18:20

Oh, pa uciniste da se cak malo i ponosim sobom Very Happy
Na najtezi sam nacin prosli put naucila sta ne valja, zato sam sad ovakva. A puno od toga svega mogu da zahvalim i vama, sto ste mi i tada govorile kad gresim i sto mi sada ne date da odlepim f Hvala vam do neba na tome! d
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 1/6/2013, 21:43

Fmale sretan početak
Srecno otvaranje dnevnika i neka se ovaj za razliku od predhodnog zavrsi velikom betom srca srca srca srca srca srca srca
ljubav
korpica

Broj poruka : 2143
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 09:47

Peti dan ciklusa, četvrti dan stimulacije

Divan je dan svanuo. Muž i vikendom šeta sa mnom do klinike, da primim terapiju. Inače smo biciklisti, nemamo auto, niti planiramo ikada da ga kupimo, ali u ovom postupku smo odlučili da šetamo. Šetamo i radnim danima. Muž zbog šetnje svako jutro kasni na posao. Mislim da podsvesno želimo da ostane bez njega. Jer, čim bi ostao bez posla, ja bih ostala trudna  b To tako ide, po Marfiju Very Happy

Primila sam menopur. Vrtelo mi se u glavi, prepala sam se da ću da kljoknem na sred ordinacije, kao što sam posle prve injekcije koju sam sama sebi dala. Bilo je to u kupatilu, počela sam da se onesvešćujem na WC šolji, zamislite da me je dete zateklo takvu, onesvescenu u kupatilu sa iglom u rukama, ko zadnjeg narkomana  b Ispostavilo se da sam se izgleda toliko prepala od toga sto moram sama sebe da ubodem u stomak, da sam zaboravila disati Very Happy Ali danas sam disala, i opet mi se mantalo.. Elem, bila sam dobro čim je sestra iščupala iglu iz mene.

Sinoć sam se malo opustila. Popila sam malo pivo i čak zapalila par cigareta. Posle mi bilo loše, valjda me savest grizla. Pojela sam ceo ananas u pola noći, da popravim stvari  b

Danas moji idu u bioskop. Ja planiram celodnevo lenčarenje uz isključene telefone i ne javljanje na interfon. Predveče možda šetnja, ako dan ostane divan..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvezdilica taj 2/6/2013, 10:45

napred scuro
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/6/2013, 11:27

Sve možeš, al nemoj zaboraviti da dišeš, pliz! Laughing

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21103
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 2/6/2013, 11:40

Super je sto šetaš.
Samo se opusti, malo, malčice.....
Uživaj danas, divan dan ti želim lol! lol! lol!
leptirko82

Broj poruka : 2897
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 13:22

Opustena sam skroz, samo su mi te injekcije neprijatne.

Biksi, koncetrisem se, ne brini, skolski brojim f
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 2/6/2013, 13:25

ja zakasnih za šetnju po suncu, pa nisam kao ti uživala! trebalo je ranije da ustanem! Wink
kakva je predstava? ja ću večeras na premijeru.

ne gledaj u igle kad ti sestra daje terapiju, misli na sunce i plažu. Wink
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 2/6/2013, 13:42

.

Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:27, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1802
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 14:14

lakole ::
kakva je predstava? ja ću večeras na premijeru.
predstava je ocajna Very Happy mislim, ja sam hipersenzitivna, a gledajuci u tu glupost nisam osetila nista, tako da proceni sama. kocic, al kao koreodrama, blagi uzas. mislim, to ja onako, i profesionalno, i privatno. a vecina glumaca plese kao ono kad u vrticu devojcice obuku kao balerine pa ih puste da plesu uz cajkovskog.. videces. ponesi nesto da se zanimas ako ti dosadi, a zaglavljena si u sredini reda. mrakova za bezanje ima svega 3-4, vrlo, vrlo kratka :)
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marijeta011 taj 2/6/2013, 18:07

molim vas da mi neko pomogne!!!!!!!!!!!! Danas mi je 11 dan od embriotransfera i vec 4 dana imam posle stavljanja utrogestana braonkast iscedak na toalet papiru. Juce sam radila Betu i bila je 0.1. Jel mislite da je to bilo prerano i sta ovo moze da znaci??????????? Molim vas za pomoc sva sam sludjena. Doktor je rekao da uradim Betu opet za dva dana. Hvala. Svima zelim puno visokih beta roda

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 2/6/2013, 18:10

marijeta011 ::molim vas da mi neko pomogne!!!!!!!!!!!! Danas mi je 11 dan od embriotransfera i vec 4 dana imam posle stavljanja utrogestana braonkast iscedak na toalet papiru. Juce sam radila Betu i bila je 0.1. Jel mislite da je to bilo prerano i sta ovo moze da znaci??????????? Molim vas za pomoc sva sam sludjena. Doktor je rekao da uradim Betu opet za dva dana. Hvala. Svima zelim puno visokih beta roda

marijeta idi na ovu temu tamo ces dobiti odgovor, mislim da nije rano za betu

http://kutak.forumotion.com/t2593p840-korak-po-korak-na-putu-do-bete#421473
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marijeta011 taj 2/6/2013, 18:24

hvala puno na brzom odgovoru

marijeta011

Broj poruka : 7
Datum upisa : 02.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 18:41

Marijeta, ja mislim kao i Hany. Zelim ti svako dobro i da sto pre ostvaris svoj san! cmoka

Devojke, evo i ovde da napisem, meni je stomak malo cudno naduven i jajnici bolni, nisam nista posebno danas radila, osim sto sam peglala u sedecem stavu. Kazite mi da je to normalno..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 2/6/2013, 19:19

fmala ::predstava je ocajna Very Happy mislim, ja sam hipersenzitivna, a gledajuci u tu glupost nisam osetila nista, tako da proceni sama. kocic, al kao koreodrama, blagi uzas. mislim, to ja onako, i profesionalno, i privatno. a vecina glumaca plese kao ono kad u vrticu devojcice obuku kao balerine pa ih puste da plesu uz cajkovskog.. videces. ponesi nesto da se zanimas ako ti dosadi, a zaglavljena si u sredini reda. mrakova za bezanje ima svega 3-4, vrlo, vrlo kratka :)

više se ne radujem predstavi, ali šta sad - odoh, nema vremena da se predomislim. Rolling Eyes
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 19:23

taman posla da propustis Very Happy setices me se kad vidis mix valcera i glamockog Razz jedva cekam da cujem tvoje impresije :)
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 2/6/2013, 20:18

Fmala, ne brini naduvaces se i imati menstrualne bolove i to je pozeljno, to znaci da jajnici rade svoj posao, nemoj misliti da je progresija bola konstantna pa da ce te boleti sve vise....ovog puta sam i ja od gonala odreagovala sa malo vise naduvanja i bolova, ali nije starsno, vazno je da ujutru uradis hormone i ides na uz jer ce tako proveriti da nema hipera i to je to......spremaju se jajasca za bebirona
meni su pomogle setnje, na kojima sam insistirala do et-a cak i kada mi se to uopste nije radilo i kada me je sve bolelo....
osmeh srce
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 39
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 21:05

Zar moze hiper pre aspiracije? Terapija mi je jaca nego u prvom postupku. Prilicno mi je otecen stomak, malo brinem zbog toga sto mi je i pre stimulacije rekla da mi se skuplja tecnost u stomaku i da je to od mikroginona, tad sam bas bila otecena, ali je splasnulo bilo i danas sam se odjednom nadula kao zaba. Srecom, imam zakazan ultrazvuk ujutru odmah u 8:15, pa ce me valjda spasiti ako je nesto krenulo da explodira Very Happy A taman sam rekla danas Bixi da hocu sve kao sto je njoj bilo, sa sve uvecanim jajnikom v
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 2/6/2013, 21:40

Isprati i da li je povezano sa nekom hranom, u msislu da li nisi preterala sa tecnostima ili necim sto slabo podnosis....npr previse testa.....ja ovo sada na pamet, tako ja npr reagujem kad god me napune hormonima sve mi postane preosetljivo.....

Navijam da sutra bude fenomenalan izvestaj i dobri hormoni
vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 39
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 2/6/2013, 21:58

Hvala, draga! osmeh srce
Ovde se estradiol uopste ne kontrolise u postupku, osim ako ima nekih problema. Tako su mi rekli prosli put. Ali valjda ce mi ga uraditi kad mi vide ovolku stomacinu.. Inace mi je estradiol u onoj redovnoj analizi pre postupka bio ok.
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 34 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: