FMALA - VTO misija - II deo

Strana 6 od 34 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala taj 6/6/2013, 16:51

Lakole, bas ti hvala, ja sve hocu da krenem da citam dnevnike da uporedim, ali onda skontam da ce me to samo opteretiti i onda odustanem. I nekako, svima rastu ujednaceno, samo meni rastu u fazama..

Endometrijumom sam bas zadovoljna, imam jos dva ananasa, pojescu ih nekako, da se ne bace. Lagano sam presla na cedjenu narandzu, pocinje da mi se svidja..

Hvala svima sto zalivate, prasite, navijate ljubav
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od misic taj 6/6/2013, 19:27

fmala - I meni su folikuli bili neujednaceni i ispalo je dobro na kraju.
Bice to super ljubav ljubav ljubav
misic

Broj poruka : 358
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/6/2013, 22:39

I meni su folikuli bili neujednačeni, levi mi baš kaskao za desnim, al opet izvadiše 8jc. Biće i kod tebe lepa brojka, sigurna sam.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21052
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 7/6/2013, 06:43

Fmala, super ti napredujes! g g Endo je odlican, a i folikuli ce se ujednacitit do kraja. Bice tu lepih jaja! yes
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 7/6/2013, 10:01

I kod mene je dr racunala na plafon 5jc a i sama se iznenadila kad je izvadila 8 ...ocigledno je da nema pravila i da te brojke ne znace nista Very Happy
Samo napred
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tuli taj 7/6/2013, 10:21

good job
Mila, nemoj se opterećivati brojkama, bitno je da su j.ć. dobrog kvaliteta i da se ovaj put 2 zakače.
Eto, to ti želim Very Happy
tuli

Broj poruka : 3304
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PalcicaBg taj 7/6/2013, 10:23

Kod mene jos uvek nije bilo nista Very Happy pa ne mogu da uporedim,al navijam da bude sto vise kvalitetnih jajasca.Evo i ja malo da zalijem zalivanje
PalcicaBg

Broj poruka : 3533
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 7/6/2013, 11:07

Deseti dan ciklusa, deveti dan stimulacije

Primila sam i, nadam se, pretposlednju turu injekcija. Sutra ultrazvuk i verovatno još jedna doza pa stop. Imam modrice, ovo mi je baš dosadilo. Mada mi prijaju šetnje svako jutro, prošetam do centra, primim bocu, onda odem do pijace, kupim šta mi treba i skroz drugim, okolnim i lepšim putem nazad. Inače u životu nit sam šetala, nit sam volela šetnje, uvek su mi bile dosadne i besmislene. Verujem da čim istekne ovaj "smisao" opet ću jahat svoj bajs i isto šetnje i hodanje shvatati kao gubljenje vremena.. Znam sebe. Ali ovih dana mi jako prija.

Nemam da prijavim ništa posebno novo, osim da mi je najbolja drugarica dobila preporuku za VTO od moje dr, isti slučaj kao ja (i ona je rodila, pa su joj zbog tumora odstranili oba jajnika) i ovih dana ce i ona predati u fond papirologiju za svoj prvi pokusaj. Ovde, kod nas se to mnogo krace ceka nego u Srbiji, komotno može da se počne sa postupkom, rešenje stigne nekad i za dve nedelje.. Eto, jako sam srećna zbog nje, jer mi je stvarno kao sestra, čak i ličimo. Možda je nagovorim da se registruje i i sama otvori dnevnik kad bude vreme.

Malopre sam odbila poziv za veliki pozorišni festival. Ide se sutra, i ostaje se do 16. juna. Kako ga potrefiše samo.. Malo mi je krivo. Tačnije, mnogo mi je krivo, a najviše što znam da ga za džabe propuštam, al ajd'.. Biće festivala.. Al mi je krivo.

Radujem se sledećoj nedelji, aspiracija, transfer, a to će ujedno biti i poslednja nedelja škole mojoj ljubavi maloj, umorio se i stvarno se radujemo raspustu. Treći razred nas je baš namučio.. Takođe, i sreća moja volika je od sledećeg petka zvanično na odmoru, štimali smo da bude slobodan kad budem ležala.

Nego, kako se to ležanje približava, ja samo skraćujem dane koje planiram biti u krevetu. Prvo je bilo - ležaću do bete, pa onda - dovoljna je i jedna nedelja, pa onda - dovoljno je do implantacije, pa sad već planiram blastu, a posle nje je dovoljno dan dva  b Šta mi vi savetujete, koliko da ležim?

Hvala vam za navijanje, baš me neka sreća drmne kad mi vi napišete da to sve lepo ide. Nije da se sad nešto ponadam ili poletim, nego se baš nekako smirim, lepo je znati i kad ne uspe, da je sve islo kako treba, da posle ne tupim gde je bila greška i zašto. A za sada je stvarno sve bez greške.. Osim ona tri mala  b Al to ćemo da pišemo pod endometrijum, kad se već tako lepo nabudžio.. lol!

Ljubac!
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 7/6/2013, 11:51

F dovoljno je prva tri dana onako bas izlezavati i spavati,
pposle lagane setnjice i vreme ce se prolepsati, radis sve ono sto ti prija dusi,
Pratis teloo trudnica

bez dizanja teskog savijanja itd ...da uzivas sa Milanom na raspustu ...
Navijamo i prasimooooo
vv vv vv vv vv
noja

Broj poruka : 6198
Godina : 38
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 7/6/2013, 12:28

Fmala, bice to sve lepo i dobro.
Bitno je da imas pozitivan stav.
Zato posle zalivanja da malo zaprasim vv vv vv vv
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 7/6/2013, 13:34

zalijevam i ja
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/6/2013, 13:40

Oho, bliži se finiš. Ja sam pet dana baš ležala, samo po kući malo ustajala, klopala, toalet i to je to. Posle sam već izlazila u dvorište i kulirala malo više u vertikali, nego u horizontali.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21052
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 7/6/2013, 13:50

Oh, pa vasa me misljenja raduju Very Happy
Ovde lezanje uopste ne preporucuju. Mislim, ni ne brane, nego kazu da radimo sve normalno, al bez nekih napora i cimanja. Ja cu svakako lezati prvih nekoliko dana, kolko izdrzim. Volela bih da opale neke kise da mi se ni ne ustaje iz kreveta..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/6/2013, 11:14

Jedanaesti dan ciklusa, deseti dan stimulacije

Smotana sam kao sajla! Kliknem "edit" na izvestaju osmog dana, da kopiram tabelu, i zaboravim da kopiram u editor za novi post, nego sve ovo ispisem preko posta sa osme strane v Srecom, imam zapisane vrednosti, pa sam tabelu popravila, ali tekst mi je otisao u zaborav..

Elem, evo izvestaja sa danasnjeg ultrazvuka:

doktor 5. dan stimulacije 8. dan stimulacije 10. dan stimulacije 10. ds u proslom postupku
Endo. 7.3 mm 10.8 mm 11.3 mm 8.4 mm
D. jajnik 10.5 mm; 7,5 mm; ... 15 mm; 10.5 mm; 10 mm; 9 mm 16.5 mm; 13 mm; 11.5 mm 17.5 mm; 17 mm; 12 mm; 9 mm
L. jajnik11 mm; 11 mm; 6.5 mm; 6mm 15 mm; 14.5 mm; 11.5 mm; 11.5 mm; 11 mm 16 mm; 16 mm; 14 mm; 13.5 mm; 13 mm 10.5 mm; 10 mm; 7.5 mm

Kaze dr da su nam malo folikuli usporili, mada primecujem da su usporili samo ovi vodeci, i da ih ovi manji polako stizu. Dan vise cekanja, ali mozda koji folikul vise na aspiraciji. Pojacala mi je terapiju na 4 amp. menopura i 1 amp. cetrotida, i zakazala sutra ujutru opet, pa cemo videti gde smo. Endometrijum mi je sampionski as Juce nisam jela ananas, ali sam popila jedno pivo. Promovisana mi je drama u jednoj vaznoj ediciji, postadoh i clan jednog vaznog srpskog udruzenja, valjalo se proslaviti Very Happy Promocija iste knjige ce uskoro biti i u BG, ali ja necu moci doci, to bi bilo pre bete, ne smem se usuditi da krenem na tako velik put..

Eto, drage moje, valjda cu sutra znati vise. Sta prognozirate, koliko bi tu moglo biti jajnih celija?

poljubci
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 8/6/2013, 11:41

čestitke za članstvo i publikovanje drame!!! Very Happy

sve je pod kontrolom! i bolje da su ovi najveći folikuli malo usporili, taman da ih stignu ovi par mm manji! biće više jajnih ćelija nego prvi put! sigurno! min. 7 komada! Very Happy
što se tiče ležanja, ja ni jednom nisam ostala duže od 3 dana kući poslije transfera, već se normalno ponašala, radila, hodala, družila se. jedino sam kućne poslove zanemarila! Razz
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/6/2013, 11:45

ma znam, ali ipak sad se treckati do beograda, zijati po gradu, promoji, koktelu, veceri, stagod ide posle, pa se truckti nazad.. malo mi je to previse i stresa, i nervoze, i sedenja i svega. a o pakovanju da ne pricam..
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole taj 8/6/2013, 12:05

ma nisam ti ja ni savjetovala putovanje! Very Happy
ako nisi za to, ni ne razmišljaj u tom pravcu! ponašaj se onako kako ti prija!
laKole

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 8/6/2013, 12:14

Bravo Fmala, odlican izvestaj yes
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/6/2013, 12:39

Lakole, znam, nego meni jos uvek krivo sto ne idem, pa imam potrebu da se samoubedim da radim pravu stvar. A inace osecam da na mesec mogu Very Happy Posebno sto nemam nikakav osecaj da bi moglo da uspe. Samo gledam sta sve propustam za badava..

Lilya, jeste, al onaj na osmoj strani je osakacen Sad Very Happy
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 8/6/2013, 14:53

Fmala, zalivam ja te tvoje folikulcice, da bude sto vise jc osmeh srce zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Sto se pivkane tice, em je dobra za endo, em je dobra za zivac sreca
Cestitam ti na poslovnim uspesima!!!!
To je dobar znak!
Pa da zaigramo malo u to ime igra
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/6/2013, 19:10

Hvala osmeh srce

Nego, zene, jeste vi bile otecene u ovom delu VTO ili sam se odjednom ugojila kao prase?  b
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 8/6/2013, 19:37

Fmala odličan izvještaj još malo zaljevanja od viška glava ne boli zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
saska1

Broj poruka : 2345
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubi80 taj 8/6/2013, 19:48

fmala ::Hvala osmeh srce

Nego, zene, jeste vi bile otecene u ovom delu VTO ili sam se odjednom ugojila kao prase?  b

Otecena nego sta!Mislila sam da cu puci!

vv vv vv vv vv vv vv vv

bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 37
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fmala taj 8/6/2013, 19:53

Joj, Bubi, ali meni su ruke i vrat i sve kao kod neke babe, pa skroz me je sramota od ljudi, iz aviona se vidi da sam spucana nekim hormonima, a sto je najgore to mi se desi nekako popodne, ujutru sam i ok i onda buknem kao kvasac, ili mi se cini. Gledam slike od sinoc, pa kao kreten sam debela. c

Saska, hvala, samo zalivaj, ima da vam cvetam devet meseci ovde ako uspe! osmeh srce
fmala

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fight&faith taj 8/6/2013, 20:36

.

Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:25, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1801
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 34 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: