KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 17:02

E Biksi, to vec ne bih smjela da ti kazem, mislim da je najbolje da aoves i pitas hematologa.... ima slucajeva u kojima se kombinuju oba, ali ja ne znam koji su... mislim da do ETa nista ne mozes pokvariti, a za poslije ne znam... PITAJ OBAVEZNO, nemoj to da zaboravish
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 17:04

Kud ne znadoh juče da pitam kad sam zvala doktoricu hematologa. Smorih se, odoh na pikado, ne mogu više sive ćelije da podnesu ovo, čas može, čas treba, čas ne treba, smorko ljuti! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 17:05

ma zovi je sutra opet! sta te briga :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 17:07

Biksi meni su rekli da prekidam onog dana kad krenem sa bocama. Upitaj. Nista neces zezniti za 2-3 dana, ako si i pomesala, ali pitaj za dalje. Znam da su nekima i kombinovali.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 9/5/2013, 17:46

Erato, ne bih da idem u off, pa se unapred izvinjavam, ali sam na jednom forumu proctala slucaj zenice koja je bas nisku betu, oko 11.
U pitanju je bila IUI. Doktori nisu imali pozitivne prognoze i ona je preplakala prva 2 meseca, a sad ljuljuska svoju curicu.
Nije na meni da te ubedjujem, niti da ti ulivam nadu, jer nisam kompetentna.
Samo zelim da ti kazem da verujem da se cuda desavaju i da ti drzim figice!!!!! sreca
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 9/5/2013, 17:59

Erato, mislim da je sve jasno kao dan. Uspela si dragaaaaaaaaaa! trudnica family as
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 9/5/2013, 18:07

Erato kad sam ja prokrvarila u 5 toj nedelji meni su Aspirin TJ ass100 to ti dodje isto odma ukinuli pojacaj ultrogest slobodno na 4*2 nista ne skodi i meni su

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 9/5/2013, 18:11

I da beta je wow i ninche ti je lepo rekla sve

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 9/5/2013, 18:42

Erato trudnica likeit f d Trudna si!Ale-ale-ale b vv x g igra radost d Čudovište srce love ,ljubi te tetka Sanny cvet ,rasti,samo rasti i porasti u malog vragolana ili vragolanku,ima da se kidam od tvojih smicalica.Od malena sa stavom likeit
To je to.A za curuckanje,slažem se izbaci Aspirin,što već jesi,poišto si uvela niskomolekularni heparin,koji god i sve će se srediti.radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Ivka odličan 5.Koko bravo! juriš juriš juriš juriš juriš
Daco bravo za komisiju i korake!Navijam najjače za vas navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
IVV srcasti poljupci ,pa sad šta da ti kažem-meni niko na UZ nije video hidrosalpingse ni na jednoj histero,uvek ulaz u jajovode ok i sl dg,a kad sam radila HSG,navodno mi dr očitao da ih imam,mada ja u taj nalaz sumnjam.DG su mi zapušeni jajovodi,rađeno brez anestezije,a ja isšetala i prošetala kao da mi niš nisu radili.Ma sad sumnjam u sve.Nego ako imaš snage a ti ajd' kod nekog neutralca-koji je odličan dijagnostičar,pa nek te 'pogleda'.A dotle iskoristi brojčano stanje i navali baš Wink
Koraci za akcije,bockalice,koke,čekalice debele beturine,one koje tihuje,ma za sve korake srca srca srca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 9/5/2013, 18:50

Erato,
odlična beta!!! Sad već možemo glasno da navijamo! Wink
Isto što reče Biksi, savetovala bih za koji dan UZ, tačkica se može videti...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 9/5/2013, 18:54

Invitro,
sapatnice moja...znaš moju priču, 3 laparo prošla, teška je odluka podvezati jajovode..
Možda sad hidro pljusne u trbušnu duplju, a ti navali na muža..
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 19:08

Ja ne bih chachkala dok god ima krvarenja ... ipak je to atak na matericu... da vidi jos veliku betu u ponedeljak, i to ce biti dovoljna sigurica, a UZ kad mu bude vrijeme.... ja poslije prvog UZ prokrvarila, i poslije drugog josh jace, nista spektakularno, ali zavrsila 3 dana na tokolizi... Mi svi znamo da je beba tu :) sta ima da je gleda bilo ko! :) neka se ona fino u mraku i tisini smjesti gdje treba !!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 9/5/2013, 19:25

Ako neko ima br od Erato nekla joj javi da ima pp u vezi fragmina, posto vidim da je nema
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 19:56

Ivv, znam kako ti je. Bixi ti je sve lepo rekla. Naći ćeš ti svoj put, i ostaće sve ovo iza tebe. A ako nešto ne valja, bolje da znaš. Tako ćeš i rešiti problem.

Ja u PFC poslala dr Sonji sve analize koje sam imala, ona pogledala, dala svoje mišljenje, preporuke i šemu stimulacije, overenu i potpisanu, preko mejla. Kako bi bilo smešno da mi kažu da treba da joj platim stručno mišljenje, savet, šemu.? Možete li tako nešto da zamislite? Ne? Naravno da ne, zato je to dr Sonja, za razliku od ovih naših domaćih Prdulovića. Zašto ovo pričam? Pošaljem nalaze u NS. Zovu me, kažu mora kod njihovog hematologa. Pregled? Analize? Ne, nego da iz Bg odem u NS sa papirom koji sam već poslala, da bih čula mišljenje od 5min. Ja pitam, izvinite, zar to nije nelogično da uzmem dan od odmora, putujem 70km, da bih dobila 2 recepta koja nemaju čak ni participaciju?? Glas sa druge strane odgovara: ne znam ja, moje je da vas obavestim da sa tim papirom dođete kod dr, i da su konsultacije 2500 din.
Zamislim onda da mi dr Sonja iz Praga kaže: pogledala sam vaše hormone, a sad s tim papirima izvolite doći u Prag po šemu stimulacije! E tako nešto je moguće samo ovde. Ako nisam znala zašto neću više da radim vto u Srbiji- sada znam.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 9/5/2013, 20:02

missile ::Ivv, znam kako ti je. Bixi ti je sve lepo rekla. Naći ćeš ti svoj put, i ostaće sve ovo iza tebe. A ako nešto ne valja, bolje da znaš. Tako ćeš i rešiti problem.

Ja u PFC poslala dr Sonji sve analize koje sam imala, ona pogledala, dala svoje mišljenje, preporuke i šemu stimulacije, overenu i potpisanu, preko mejla. Kako bi bilo smešno da mi kažu da treba da joj platim stručno mišljenje, savet, šemu.? Možete li tako nešto da zamislite? Ne? Naravno da ne, zato je to dr Sonja, za razliku od ovih naših domaćih Prdulovića. Zašto ovo pričam? Pošaljem nalaze u NS. Zovu me, kažu mora kod njihovog hematologa. Pregled? Analize? Ne, nego da iz Bg odem u NS sa papirom koji sam već poslala, da bih čula mišljenje od 5min. Ja pitam, izvinite, zar to nije nelogično da uzmem dan od odmora, putujem 70km, da bih dobila 2 recepta koja nemaju čak ni participaciju?? Glas sa druge strane odgovara: ne znam ja, moje je da vas obavestim da sa tim papirom dođete kod dr, i da su konsultacije 2500 din.
Zamislim onda da mi dr Sonja iz Praga kaže: pogledala sam vaše hormone, a sad s tim papirima izvolite doći u Prag po šemu stimulacije! E tako nešto je moguće samo ovde. Ako nisam znala zašto neću više da radim vto u Srbiji- sada znam.
yes a ja navijam za vas igracice igracice igracice igracice igracice .Nego kad kreće ostvarivanje 'šeme'? sreca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 20:04

Možda ovom postu nije mesto ovde, ali celog dana se nerviram zbog alavih biznismena, koji sebe zovu doktorima. Mi smo se na kraju kao dogovorile, da platim kad dođem, da ih neću prevariti, a oni da jave ili posalju mišljenje na mejl. Još ne javljaju. Pa jel se tako čuvaju pacijenti?
Kad pomislim da sam već sračunala cifru ako radim kod njih, muka me uhvati koja sam glupača. Zbog 2500 rsd koje žele odmah, izgubili su od mene danas oko 400.000rsd. Jbg, alavost se ipak NE isplati.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 20:11

Sani, ti lupusi mi ne valjaju, pa da vidim šta dalje. Sad preispitujem i odluku da im dam pare za histero. Eto im njihovih 2500rsd. Naravno da bih platila u junu kad idem na konsultacije da se detaljno dogovorim za histero i vto, i antralce da brojim, to je zapravo BIO plan.
Sad razmišljam da iz inata dam Elezoviću 6000, sve je to ista zajebancija, al ovaj je makar ime, i ne moram da izostajem s posla.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2013, 20:37

Miss Miticka ti je isto sto i Elezovic samo za ns, kod nje se placaju konsultacije toliko ona je hematolof i nacelnica na klinickom na hemostazi a dolazi u genesis i to je njena tarifa kao i kod, jel sonja ima hematologa bas ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2013, 20:38

Eratooooooooo radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 20:55

Noja, ne bavim se ja stručnošću, niti ozbiljno shvatam te lupuse. Nego (ne)ljudskim odnosom prema nekom ko se sprema da im ostavi mnogo više para, i naravno i taj 'dug' da izmiri. Tako se ne čuvaju pacijenti. nije trebalo ovo da pišem, al baš su me povredili i ljuta sam na njih što me teraju od sebe.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 20:57

Ma samo piši miss, slažem se s tobom! Videla bih ja njih kako bi bili manji od makovog zrna kad ovoliko ljudi ne bi imalo problem, a, onda bi oni tebe zvali sto puta! Ovako, iš!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 21:07

Skakutavo naše pilence, uživaj u svom statusu, jer si za par dana KVOČKA! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2013, 21:11

Da treba pisati sve.
Mene licno sestrice tamo bas iritiraju kao dr se ponasaju, al
Pisala sam ti u pp da sam i ja placala bilo pod obavezno jer je ona stranac tu...
Ja bi se drzala samo Crnogorac nikog drugog
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/5/2013, 21:14

Erato bravo beta je super ima da sve bude kako treba i da za fragmin ja sam taj najčešće nalazila i apoteci Ivančić i sinovi

Mis slažem se s tobom potpuno si u pravu,a za taj lupus će ti vjerovatno uvesti pronizon kao i meni.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 9/5/2013, 21:15

Miss, razumem tvoj revolt u potpunosti i slažem se.Imaš ti u u BG-u stručnjake hematologe,a i histero možeš odraditi u Bg-u,možda čak i na uput?!Baš su bre ispali alavi,ali baš.Ili je možda greška u komunikaciji,što im ne bi bilo prvi put.Znam iz dugogodišnjeg iskustva.
Kako bilo ja navijam za akciju i na jesen reakciju trudnica sreca
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu