KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 9/5/2013, 14:40

Ivka odlicno za pet jajnih celija,navijamo da budu lepi embrioni :jjjj:Ti odmori,a u laboratoriji nek bude dodra zurka juriš juriš juriš juriš
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/5/2013, 14:47

ivka ::Koracaljke, ja se vratila sa aspiracije.....pet jajasca nadam se toliko i embriona molitva molitva molitva molitva molitva molitva
.... u subotu ET

Erato, navijamooooo!!!

Bebice, ima li najave za ET

Biksi pilence c

Bravo, Ivka osmeh srce
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/5/2013, 14:59

Bravo Ivka, odlikasice! radost

Erato, mislim na tebe yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 9/5/2013, 15:04

pratim ovde sta se desava ali nemam sta da pisem .ali sam sad namerno usla da vidim sta se sesava kod eraton jer se nadam da se lepo beta duplirala i da ce uskoro cuti otkucaje srca svoje bekane
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 9/5/2013, 15:07

Ivka, lep broj, srećno! Erato, verujem da se dobro razvijaju stvari. Kako je zdravlje i upaljeno grlo?
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 9/5/2013, 15:09

d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 9/5/2013, 15:24

Ivka, jedno pitanje, sta su ti rekli za vitamin B zbog MTHFR heterozigotne mutacije. Da li ga pijes i dalje ili si prekinula u postupku?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 9/5/2013, 15:42

Erato, molitva molitva molitva molitva


Poslednji izmenio leptirko82 dana 9/5/2013, 15:47, izmenjeno ukupno 1 puta
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 15:46

Ivkaaa, zurkaaaaa Very Happy
juriš juriš juriš juriš juriš

Erato - javljaj, vidish da svi povirujemo...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 9/5/2013, 15:47

Ivka,igracice igracice igracice love
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 9/5/2013, 16:07

Eto i mene da malo prašnem za sve devojčice dušice čekalice!
vv

Držim fige i najvijam sa tribina!

Kod mene je nemila situacija. Danas sam išla na kontrolu kod svog gige. Sve je na mestu, komplet lepinja pregled posle vto. Jajnici dobri, papa super, kolpo i brisevi.

Materica ima nešto što podseća na polip ali to nešto prof. Vasiljević ne vidi kao polip, a Prdulović kaže da je homogena masa. Moja doktorka kaže da su možda u pravu a možda i nisu, njoj deluje kao polip.

A sada sranjce: oba jajovoda proširena, dakle hidrosalpinks repete. Odlepila sam, plačem kao kiša. Rekla mi je sledeće: da pišem klinici u kojoj radim sledeću vto ali tek na jesen. Ako oni procene da to valja operisati i evenutalno uraditi i histero i laparo onda da to sredim na jesen. Ja znam šta će d ami kažu...
Dakle, sleduje mi još jedna laparo.

Dobra vest: danas je 14 dan. Četiri folikula od kojih je jedan rupta! Dakle, ja se ovoga meseca ponašam kao sav noramalan svet;-) hoću reći bolje nego u stimu. Rekla mi je da je velika šteta jer su mi odlični organi za ove godine ali moje cevčice su slaba tačka.

Preporučila mi je vitamine, pričale smo o nalazima koje bi trebalo da uradim. Reče mi za Peruvian Maca suplement pored q10, omega3, C, E itd.

Mrzim ovu situaciju gde je moguće sve ili ništa...

Eto vesti...taman sam se smirila i opet šamar. Idem da radim i saberem se. I iskoristim ovaj RUPTA momenat!

Ljubim sve, uz vas sam!

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 9/5/2013, 16:10

Daco,samo napred
Ivka,sada krece zurka juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Erato igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice molitva
Ostale koracaljke srecno u koracima do beba
Ja danas isla kod dr koji radi vto u Va na konsultacije.Popricali smo lepo kao i uvek,dao mi sta sve treba da povadimo od rezultata,tako da cu polako da pocinjem sa prikupljanjem.
Definitivno je odluka pala da radim u svom gradu.Jako sam zadovoljna a ponajvise sto mi je rekao da rade zamrzavanje.
Bez toga kaze ne moze.Primera radi,oplodi mi se 7 jc on najvise sme da vrati 3 i sta onda,4 da baca.Kako kaze,on to ne zeli,prvo iz religioznih razloga,zatim ljudskih,medicinskih
Ma,odusevio me je covek kao i uvek
ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 9/5/2013, 16:14

Invi zagrljaj kad ne moze bez problema.Sredice se to sve,pa i laparo,sta da se radi ako mora
Ja sam pred prvu vto radila Hsg,histeroskopiju ne
Dr mi je rekao pred ovu vto da odradimo i to,jer kako kaze,jos se nije odkrilo zbog cega,ali je mnogo veca uspesnost vto kod zena koje pred istu odrade histeroskopiju.Ja sam se slozila,kud sve odradicu i to
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 9/5/2013, 16:27

Neco, ja sam nastavila sa Ogestanom (to je kompleks vitamina sa folnom), njega su mi preporucili jos na prvom pregledu a pre deset dana sam dobila onu injekciju OHB12, ja ne uzimam nista vise, redovno pijem pivce i povremeno cedim narandzu
sreca

sta ti pijes?

IVV sestro slatka, bas bi mogla ovo leto da te iznenadi necim lepim, ne znam vise imaju li efekta sve intervencije koje covek prodje, ali valjda ne mzoes da spavas ako sve ne uradis....ne znam jaaakooooo te zagrljaj
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 16:31

Drage moje, pisem sa tel. Beta 786. Ali juce celi dan krvavi iscedak. Danas menatrualni bolovi u krstima+iscedak. Bilja rekla da krenem sa fragminom i u ponedeljak ponovim betu. Ali fragmina od 2500 nigde nema! Potraga. Sto je najludje, narucim ja to pre par dana, ali ne uzmem jer nisam verovala da ce mi trebati. Jos uvek sam na stand by. Betu ponavljam u ponedeljak. Slala sam mail dr. Jeleni za ovaj fragmin, da vidim sta cu danas. Sve ludilo. Najvise me brine ovaj bol u krstima i krvaruckanje...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 16:33

Erato, moze fraxiparin 0.3, ili clexane 0.2 to je ista doza... uzmi bilo koji, i guraj utrogestan 4 x 200... slobodno! I lezi na lijevi bok i odmaraj!!! Beta je SUPER!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 16:44

Ivv,
isplači se ti fino danas, biće ti lakše, ako ništa drugo. I mene su
pogadjale moje dijagnoze, malo po malo i nabrale se samo tako, pa te
razumem. E, a kad se isplačeš, ti fino napravi plan, koji će biti
dobitni, jer nam druge nema! Šta ćeš, tako ti se zalomilo, nekom ovako,
nekom onako, jbg. Ako mora histero, mora, šta ćeš. U
medjuvremenu živi život, malo kuliranja, putovanja, maženja sa dragim,
druženja sa prijateljima, i skupljanje pozitivne energije. To nam je
put, naše je da gazimo napred!

Korpice, drago mi je da si
zadovoljna tim dr u VA. Em ti bliže, a verujem da će on da ti donese i
sreću! Nek ti je sa srećom prikupljanje papira, da bude što manje
peripetija!

Eratooooo, držim i dalje fige, da si u LE, ja bih ti dala moj fraksiparin od 0.3 sa velikim zadovoljstvom. Imaju li oni na klinici da ti pozajme?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 16:47

Erato, ti kuci i u krevet, a muzic neka ganja... ovo sa dozama je 100%. jer sam ja od Miljica dobila fragmin 5000, ili fraxiparin 0.6 ili clexane 0.4 (tj. clexane 40 mg)... tako da ti slobodno prepoloci ove moje preporuke, i uzmi prvi koji nadjete! TO krvarenje moze biti hematom neki koji se polako cijedi, i da nema vee sa bebom.... beba je tu!!! SIGURNO!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 16:48

samo vidi sa dr ako mozes da li da utrogestan stavljs vaginalno, zbog krvarenja, ili da ga ipak pijes - ja ga pijem od pocetka, nikada ga nisam "gurala"...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 16:48

Ima fraxiparina po apotekama, samo nema tog fragmina od 2500. Ima od 5000. Valjda ce se i doktorka javiti. Pisem sa tel., pa ne ide. A imam svasta da pisem za Ivv i ostale drage cure.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 16:51

Erato, ti koliko za dva dana već možeš otići na uz, obično kad je beta preko 1000 može nešto da se vidi, a tebi će za dva dana biti preko 1000. Da smiriš glavu. Piješ li aspirin?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 16:52

Ganja moja dusa, a ja upravljam sa tel.:) Hvala Ninche. Tako cu, uzeti fraxiparin. Rekla je da nastavim vaginalno. Nemam jako krvarenje, blago je. A primam progesteron depo svalog treceg dana.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 16:53

Aspirin sam pila do danas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 16:57

Meni je Miljic odmah iskljucio Aspirin, da se ne mijesa sa heparinom, tako da mislim da je to OK. Sretno trudnica i sad samo hladne glave!. Fraxi svaki danu isto vrijeme, maksimalno odstupanje 15 minuta! DRZITE SE VAS DVOJE!!!! A tata ce prazivjeti i frku i trku :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 16:59

Registrovani lekovi









  • varfarin – FARIN (Galenika Srbija), MARIVARIN (Krka Slovenija),






  • acenokumarol – SINKUM 4 (Jugoremedija Srbija),






  • heparin – HEPARIN (Galenika Srbija),






  • antitrombin III – ANTITROMBIN III (Baxter Austrija), KYBERNIN P (ZLB Behring Nemačka),






  • dalteparin natrijum – FRAGMIN (Pfizer Belgija),






  • enoksaparin – CLEXANE (Aventis Pharma Francuska),






  • nadroparin-kalcijum – FRAXIPARINE (Glaxo Wellcome Production Francuska),






  • reviparin – CLIVARIN MULTI (Abbott Nemačka)
Ovo su proizvodjači, da probaš da nadješ distributere, ili direkt da zoveš Galeniku ako treba!
Ninče, ja i dalje pijem aspirin, sad si me bacila u razmišljanje je li treba da ga prekidam?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu