BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od agata taj 6/5/2013, 22:24

E, pa ja stizem bas na stop injekciju!

Ajd nek je sa srecom!

Da ti Leskovac donese srecu!

Navijam jako, najjace!

radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda radost roda

agata

Broj poruka : 297
Godina : 45
Datum upisa : 17.02.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/5/2013, 22:32

Koka sadašnja, a kvočka buduća je ustopirana. Jutrošnji estradiol 750 il 850 pg-mol, sad da me ubijete, a malopre sam videla. Very Happy Sutra od boca samo fraksiparin. Od slobodnih aktivnosti druženje sa dušom jednom predivnom, i u nje mužem, u Niš! :) :) :) Prekosutra ujutru aspiracija.

Tenk ju, tenk ju, tenk ju, i stisak za moje verne navijače i bodriše!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20440
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/5/2013, 22:45

OHOHOHO
EVO ME TAČNO NA STOP
Dušo moja, kako si me obradovala dnevniko, nemaš pojma, majke mi.
Pile moje, kvočko uskoro. želim ti puna krilo, i da svojoj deci daš dve najbolje stvari- korene da se osećaju sigurno i krila da polete kasnije.

I malo da te osrapoložim dodatno, jer raspoložena već jesi

Orline

Broj poruka : 11712
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/5/2013, 22:45

Jako mi zagrli bebko od mene

Orline

Broj poruka : 11712
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 6/5/2013, 22:47

Bixi, sa srećom da jaja u naše koke lepo sazre, da nam za koji dan budeš kvočka!

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas taj 6/5/2013, 23:13

Bixsi nek je sa srecom stop! radost radost radost

lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 taj 6/5/2013, 23:22

Biksi srećno stopiranje navijam za kvalitetna jaja sve je do sada super sviđa mi se navijam jako od srca igracice :aa7 igracice srca igracice igracice igracice srca igracice igracice igracice srca igracice igracice srca igracice igracice srca igracice srca igracice

saska1

Broj poruka : 2312
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 7/5/2013, 00:00

Mila Koko, kokasta Very Happy ljubim te i navijam Very Happy DOŠLO JE VREME! b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13260
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 7/5/2013, 08:05

Orline, slichica je originalna! likeit
Ljubim najdrazu koku i navijam da i kod tebe u gnijezdu bude uskoro slichno kao i kod gorepomenute ptice!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Shizika

Broj poruka : 5395
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 7/5/2013, 08:36

Bixi aspiracija sutra jel tako? b b b vv vv vv

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od neca73 taj 7/5/2013, 10:31

Biksi, koko, srecno ti bilo na aspiraciji !!!!!!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice

neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 43
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ivka taj 7/5/2013, 10:53

Biksice, dobro jutro i Srcno stopiranje!!!!!

A sutra je divan dan za aspiraciju!!!!

Navijam za puuuno divnih jajasca

vv vv vv vv vv vv vv vv

ivka

Broj poruka : 666
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 7/5/2013, 11:03

Divne vesti do sad kod tebe...a od sad jos divnije zelim...od srca zelim da ti i srce i dusa i oci zaigraju na kraju ovog postupka...bas onako kako igra i ovo tvoje pilence skakutavo smajli angel sunny osmeh srce yes yes yes

dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/5/2013, 11:21

Hvala vam punoooooooooooooooo!

Orline, kakva originalna fotka, nemam reci, queen!!!

Da, sutra je aspiration. :)

Kako volim da vidim staro društvo na jednom mestu, ma srce mi puno! I osmeh s lica ne silazi! Orline, Shizo, Hepi, !

Hvala puno i malo novijim devojkama od ovih malo starijih Laughing, bar što se tiče staža na forumu, divne ste! Hvala na lepim željama, baš me onako raspilavljujete!

Estradiol od juče 850. Tsh i ft4 će kasnije biti gotovi.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 7/5/2013, 11:28

BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice BIKSI KVOCKA igracice igracice igracice igracice igracice

Srecno sutra draga moja radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/5/2013, 11:33

Hvala Mimiće!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 7/5/2013, 11:34

sad gledam datume koje si ispisala i gle ovo:

27. 4. si dobila meni je 27. 4. bila aspiracija

29.4. odlazis u LE meni je 29.4. bio ET

08.5. je aspiracija a ja sam 08.5. prvi put posumnjala da sam trudna

A sta sve ovo znaci?
Znaci , kao sto je Happy rekla DOSLO JE VREME, BIKSI, DOSLO JE TVOJE VREME igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/5/2013, 11:35

I biće devojčica kao kod tebe, jes može! Very Happy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 7/5/2013, 11:36

I da, juce onaj vrapcic....sve vreme sam milsila na tebe dok sam mu pruzala deo korneta. I on pridje, bez ikakvih problema i cap , uze svoju klopu i frrrrrrrrrrrk. Neverovatno,vrabac je prisao meni i Ana i lagano capio hranu iz ruke. A uzela sam mob da te nazovem, pa sam prvo morala da slikam

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 7/5/2013, 11:38

BiKsi :) ::I biće devojčica kao kod tebe, jes može! Very Happy

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

da daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Crvic taj 7/5/2013, 12:49

Draga Biksi,

Šaljem ti puno pozitivnih misli i vere da ćeš uskoro biti vesela i srećna trudinca! trudnica
Volim da te čitam, svaka čast na duhu i humoru!
S tobom delim godište i dijagnozu štitne žlezde Laughing
Naaaavijamooooo!

Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 7/5/2013, 13:00

Aaaaaaa pile moje skakutavo krenula u akciju a ja nemam pojma,sram me bilo Embarassed Draga da ti ovaj dnevnik bude najsrecniji u zivotu a onaj sledeci trudnicki jos lepsi radost radost radost osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca sreca love

ninica2

Broj poruka : 1822
Godina : 37
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 7/5/2013, 13:14

v vratih se pa iscitah sve od pocetka,malopre nisam od uzbudjenja lol! Pa ti si meni i stopirana,super draga bice tu oko deset jajnih celijica bar ja tako mislim.Ma koliko god ja ti zelim srecu najvecu osmeh srce osmeh srce osmeh srce igracice igracice igracice igracice igracice likeit

ninica2

Broj poruka : 1822
Godina : 37
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 7/5/2013, 14:05

maus ::sad gledam datume koje si ispisala i gle ovo:

A sta sve ovo znaci?

Znači da će Biksi da vidi pozitivnu betu na datum tvog prvog UZ-a Wink

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 7/5/2013, 14:07

missile ::
maus ::sad gledam datume koje si ispisala i gle ovo:

A sta sve ovo znaci?

Znači da će Biksi da vidi pozitivnu betu na datum tvog prvog UZ-a Wink

To ti je ova vremenska razlika Loznica- Zlatibor Very Happy

SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu