Nasa jutra u martu

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Nasa jutra u martu

Počalji od nadalina taj 10/3/2008, 09:51

Hitron, cestitam tvom bratu i snaji, a i tebi TETKA po drugi put!

Bravo za Luku hodalicu, pile malo, mogu da ga zamislim kako svrlja po kuci...Ljubi ga od mene jako i puno! A ti - ne znam - uzmi neke vitamine, poznata je pojava ta prolecna malaksalost, a jos uz tvoje obaveze - malo se dopinguj energijom ...mozda ce ti biti lakse...

Djoletov koncert - sta reci? Vise je to kabare nego koncert..On, prof. Dujin i klavir, na maloj sceni Doma kulture, mala publika - i stihovi kojima on slika svoj zivot, detinjstvo, ostvarene i neostvarene ljubavi.... Price, smeh, suze, emocije na veliko....Sve izaziva, cesto istovremeno... Slikar recima, pesnik danasnjice, romanticni zivotopisac...
Drago mi je sto sam imala srecu da i moj suprug isto dozivljava njegove pesme kao i ja , onda je to za nas neiscrpan izvor novih osecanja, slika, podstreka ljubavi i zahvalnosti sto smo se sreli... i prepoznali...
Promovisao je i svoju novu knjigu, knjigu o svom detinjstvu...Ponovo suze i smeh...

Izvinjavam se onima koji ga ne vole, zbog ovog "lirskog elementa" , ali htela sam da podelim ovo sa onima koji ga vole... Balasevicevcima... Ima ih puno, i sve ih pozdravljam, imamo nesto zajednicko...

Zbog kasnjenja Djoletovog koncerta, odlozili smo Gauchose za subotu...Sta da vam kazem, vratili se u ranu zoru, umorni od sambe, odusevljeni fantasticnom muzikom, lepim druzenjem, i dobrom atmosferom...Jos uvek mi je glas po malo promukao, i imam blagu upalu misica...Treba ovo cesce raditi!

Mozda bi neki sastanak Kutkasica mogao da se odigra i nekom takvom mestu...?

Dobro jutro devojke, nedostajale ste mi...Gde nam je Happy, kad se vraca?
Adriatika draga, javni nam se.... cvet
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 10/3/2008, 09:59

Dobro jutro,devojke.Zelim vam lepu i prijatnu radnu nedelju igra !

Da vam se pozalim:Od jutros smo u Pancevu vec drugi put imali sirenu za aerozagadjenje.Trenutno je znak opasnosti na snazi a ja za sat i nesto treba da krenem na posao fd .Benzen je 130 a treba da bude na nuli!Ova rafinerija ce da nas satre.

Pisemo sa kasnije!
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 10/3/2008, 11:39

Jutar drage moje.
Hitron bravo za Luku. f Mora da je bio zatecen ka je dobio po guzi.Mala sreca.
Terka, moja pa dobro ste i zivi u tom Pancevu. :aa86:
A u Beogradu sija sve u sesnaest.Oni rekose 12C, najvise a vec sad je toliko.
Ma samo nek sija sunce.Ljubac za sve. sunny sunny sunny
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 10/3/2008, 13:27

Dobar dan drage moje!
Evo opet nam sija sunce posle par dana tmurnih i kišovitih sunny sunny sunny

Nado super si se provela. Eh, od kada ja nisam bila na koncertu, a tek lumpovala do zore....

Hitron, znam da ti je teško, ali bi rado da je i meni tako teško Very Happy, da ima i kod mene ko da polupa neke činije, pogotovu one koje ničemu ne služe, a žao mi je da ih bacim :) .
Jeco znači počelo krečenje. Ako, ako da sve bude čisto za bombonicu, a što se imena, kakvo god ime da joj date, mi ćemo da je zovemo Bombonica Very Happy
Majo super je fora, čitaš o bandi 3M i čudiš se  b  b  b :aa13:
Mišica mi je poslala poruku, da joj net nije baš najbolji, pa ne može da nam se priključi (ili možda hara po kladionicama Wink )
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 10/3/2008, 14:26

Happy, vidim te dole, sad TI viris! srce Nedostajes nam, devojko!
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 10/3/2008, 14:43

hmhmhmh dozvolite da se obratimo :aa82: evo mene , ja stigla Very Happy virim virim i :aa87: :aa87: :aa87: :aa87: :aa87: :aa87: na naš , naš, naš, najboljiJI, najluđiJI, najlepšiJI ...KUTAK x x x x x x x x x x x x x x Cure d d d vas i usne usne usne usne usne usne usne usne usne .NAJBOLJIJE STE NA PLANETI ZEMLJI! :aa47: igra love Oči mi ispadoše čitajući al mora se nadoknaditi propušteno gradivo Laughing
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 10/3/2008, 15:06

Cure nemam snage sve sam iščitala i znači već mi slova i igraju i pevaju ispred očiju, pišem vam novosti za jedno tri, četiri sata jer em mi se lala em mi mužić kuka da zajedno prilegnemo Wink Odo ja, mora se Laughing lol!

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 10/3/2008, 15:26

Dobro dosla Happy, igra stici ces vec sve da iscitas... Bile smo dobre i pomalo usamljene bez tebe... usne
rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 10/3/2008, 20:48

Jeeeeeeeeee vratila se Happy!!!! :cheers: :cheers: :cheers: Bitno je draga moja da imas snage za svog muzica Wink
TetaSneki ::
Mišica mi je poslala poruku, da joj net nije baš najbolji, pa ne može da nam se priključi (ili možda hara po kladionicama Wink )
Kako me ova Sneki ladno provali , pa to je neverovatno.
Nadalina nisam ni sumnjala da ce provod biti vise nego fenomenalan.Da znas da smo mogle sledece druzenje negde na zivu svirku i druzenje do zore. radost radost radost
Hitron BRAVO ZA LUKINE KORAKE radost radost radost Dusica mila radoznala.Mogu samo da zamislim njegovu facu dok su pucale cinije i kako je bio tuzan i uplakan kada je dobio po guzi.Ljubi ga mnogo, mnogo,mnogo. I bravo za brata i snajku.Divna vest! I nadam se da ce tvoja majka dobiti vizu i da ce uskoro doci kod tebe.Nadam se da ce taj prolecni umor brzo proci.
Jelence samo napred sa krecenjem.
Svima usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/3/2008, 07:39

Au al se ovde Sleep . Doduše zimski san još traje Very Happy Želim vam prelep dan i mudrost da ga najboljiJe proživite :cheers:
Hitroniška kad budeš stigla stavi neku fotku te lepote dok hoda ili video klip f Ćestitke za batu i nadamo se da će ovaj put mama stići ! Pa kažem ja ide proleće sve će biti bolje, lepše...
usne

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 11/3/2008, 08:56

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 11/3/2008, 09:46

Happy, b dobrodosla zeno.
Bas si nedostajala.
b b b b
bb bb bb bb
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 11/3/2008, 09:49

Dobar vam i veseo dan zelim!!!
Misice, meda - mis - stvorenjce koje igra je preslatko!
Happy, kako si se provela?
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijica taj 11/3/2008, 11:09

Happy ff
Samo da znate, juce je 3M bio na konsultacijama doktor , a ove nedelje ce da "hara" igracice
usne za Luku!
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 41
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/3/2008, 16:48

Mene vole žene lepše i od brene Laughing  b lol! Cue i vi ste meni nedostajale no sreća pa je neka pametna glava smislima mob.tel i sms. Fala mu, ublažio je malo moju nostalgiju za kutkom Very Happy
Kod sister mi bilo super.Osećala sam se kao u raju jer je cveće bilo sa svih strana. Predivan doživljaj i osećaj yes Sestra i zet me pitali da li bi radila kod njih u firmi ponedeljkom i utorkom, kaže fino sam se uklopila i treba im neko tako pametan i lep kao ja Wink Laughing I šta ću nisam mogla da ih odbijem kad sam im već toliko potrebna Very Happy Eto to su noviteti Very Happy Nadalina pročitala sam da si dobila unapređenje, pa da čestitam i poželim puno uspeha i para na novom mestu. Nisam ni sumnjali u tvoje kvalitete. Bravo Nado! A sada da ti i ja počastimo ovde cure Very Happy Evo svima po jedan žestok sok od naranđe  b lol! Znam da vas nerviram sa tim soketom Razz ali šta ću baš sam nešto raspoložena da nerviram ljudove Razz lol! Nemojte mi zameriti uhvatilo me neko ludilo smeha i šale  b  b  b  b  b :cvbnm: x :sssss: radost vv d

Mijice bravo za mužića , samo napred , biće trudnica i beba ! igracice
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 11/3/2008, 21:19

Evo i mene da se javnem, nikako ne postizavam. Vrlo se uklapam u onu sliku sto je Hitron ispricala, posao, milion obaveza usput, tako da jedva cekam da se pozdravim sa krevetom. A definitivno i ovo vreme je vrlo neobicno.
Happy drago mi je sto si se lepo provela i odmorila, a vidim bice tu i parica. Lepo ako mozes sve to da uklopis.
Veliki usne za Luku, volela bih to divno dete da upoznam!
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 12/3/2008, 05:48

Jutro cure, jutro ff Eto ja pre polaska na poslić da vam kažem love Neka vam dan bude ispunjen najprijatnijim iznenađenjima Very Happy
Šo se tiče Luke, hitron je obećala da sledeće godine dolaze. Tako da već sad spremamo doček usne
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 12/3/2008, 10:49

Dobro jutro!
Jedva cekam da dodje mali Luka i da se JEDVA uzdrzimo od stipkanja, pipkanja, mazenja, ljubljenja....

Happy, danas zbog tebe sluzimo samo ovakve sokice:

Izvolite devojke, trudnice i one buduce trudnice!
nadalina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 12/3/2008, 16:23

Dobar dan!
Nadalina sok je super. Da znas da mi je dobro dosao posle puta. Srrrrrrrrrrrrrrrrrrk! Popila sam ga na eks.
I ja jedva cekam da upoznam Hitron i Luku. Mislim da cemo ga ugnjaviti. yes
Majo nadam se da se bar preko vikenda odmoris.
Moram vam ispricati sta mi se desilo po povratku iz BG. Ja zaista ne divljam kolima i otprilike znam gde stoje saobracajci, ai vozaci uvek blicaju ako je radar u blizini. Izasla sam sa autoputa i tu je velika pravina i ogranicenje je 60. Par njih je blicalo i ja sam vozila kolika je dozvoljena brzina.I oooooooops zaustavi mene saobracajac. Mislim se sta je sad, imam pojas i nisam vozila brzo.
-Dobar dan!
Ja kazem isto.
-Dokumenta molim vas.
Ja pruzim.
-Gospodjo, da li znate kolika je dozvoljena brzina?
-Znam, 60.
-Daaaaaaaaaaa,gospodjo, a vi ste vozili 63.
Ja affraid affraid affraid affraid affraid Pogledam levo, desno,nagnem se napred i pitam ga tiho-izvinite da nije ovo mozda skrivena kamera?
A sad saobracajac affraid affraid affraid affraid Moooooolim?
-Pitam Vas da ovo nije mozda skrivena kamera.Mislim, vozila sam 63 na sat, a dozvoljeno je 60. 3 gore dole pa zar se to gleda. Ja zaista ne znam kako da drzim nogu na pedali i da kazaljka pokazuje non-stop 60.
-Ali Vi ste vozili 63 na sat!!!!!
-Daaaaaaaa! Zaustavili ste me kao da sam vozila 163. Pa ovaj moj auto se raspada na 70.Pa ako mislite da treba da mi pisete kaznu, onda pisite(ovo sam izgovorila malo ljutito).
-Dobro, dobro.Izvolite vasa dokumenta iiiii vozite polako.
Pa kud cu lakse mislim se u sebi. Svirnem i pokrenem moj plavi metak.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 12/3/2008, 19:46

MOLIM vozila si 63 na sat,pa draga moja izvini to je za momentalno oduzimanje dozvole  b  b  b  b e neverovatno,kakvi ljudi,kakva zemlja.
A oni sto samo prosiste pored njih sa crnim budzavim kolima,oni koliko li oni voze?????
Super si i ja bih isto tako odreagovala,mislila bih da me zezaju.
Ma nema te na planeti,pravi si laf,i u buduce strogo da tempiras nogu na papucicu tako da bude okruglo 60,jer PROPISI SU PROPISI>
Ljubac usne
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 12/3/2008, 19:54

E zene ja juce preterala u pomaganju muzu pri krecenju,i sinoc radili do 1h po ponoci i jutros me stomak boleo.
E da opet asam bila na CTG-u i sve dobro hvala Bogu,tako da sam danas po kazni (muz naredio)ceo dan lezanje i ni makac.U pravu je, ja bas ne znam da se kontrolisem,mislim mogu ja i dalje sve,a u stvari Rolling Eyes ne mogu....
No dobro bicu poslusnija i nema vise gimnastike,gore-dole,dodaj,pomeri i sl.
Sada je vec bolje i volela bih da ne izazovem ja nista,nego da pile mamino izadje kad bude vreme.
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 12/3/2008, 20:09

Dobar večer drage moje, evo tek sad sam stigla da vam se javnem. Mišice sestro, pa znaš li ti koliko je 63 affraid . E bože, bože, mora da si mu se dopala pa je hteo da te zaustavi da malo popriča sa tobom. Moraš da razumeš nije ni njima lako ceo dan zaustavljaju samo muškarce lol! .
Jelenče samo polako, malo radi, malo se odmaraj yes .
Nado super je sok, baš sam nešto žedna likeit .
Devojke cele nedelje ću biti sama, sve do sledeće srede. Mužić mi otišao u Jerusalem na službeni odmor, pa pravim žurke svako veče Ko voli nek izvoli
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 12/3/2008, 20:25

Vidi ti nje!!!! Ti trebas da Sleep u 1 posle ponoci , a ne da pomazes muzu u Varbanju kuce.I zato je devojcica malena bila ljuta posto joj mama nije dala da spava do 1 sat, pa se sutradan pobunila, malo vise se okretala i mamu je boleo stomak. Mislim kako si krenula, ne bi me cudilo da si nagovorila muza da oVarbate i hodnik zgrade.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 12/3/2008, 20:28

Sneki evo meeeeeeeeee.Joooooj kako sam pozelela neku dobru zurku. vv vv vv :cvbnm: :drunken: :drunken: :drunken:
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 12/3/2008, 21:20

E zeno hodnik okrecili majstori onog sto popravlja stan od kad sam ja zatrudnela.
Pre neki dan ga ja pitam oce li skoro kraj tim zvucnim radovima,a on mi rece da oce,e do sad od toga nista,a za dalje videcemo.
Sneki lep provod i nemoj nekog frajera da privedes Wink Laughing lol!
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh