Nasa jutra u martu

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Nasa jutra u martu

Počalji od rsrce taj 4/3/2008, 10:19

Misicu, samo ostro, pa mora da se uspostavi red. Nadalina nasa bravo za unapredjenje i povisicu a uskoro na odrzavanje trudnoce za koju se nadam da ce biti skolska ali ti lepo odes na bolovanje trudnica i uzivas molitva
Ja isto ko Jelence, jutros vadjenje krvi i urin, rezultati danas, samo sto ja imam tetku koja radi u bolnici i niti cekam niti nista...eeeee za sve treba veza yes
A igrice....ma volem ih samo tako i ponekad zaista izgubim dosta vremena oko njih Embarassed
Terka i meni je Lara bila omiljena ali sam stigla do treceg dela i nisam ga presla ...
Sve cure d

rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 4/3/2008, 11:57

Misicu uvek me obradujes svojim radikalnim stavovima lol! ,ja ne mogu da verujem da u 21.veku neko tako tretira smece.Pa aman da li su normalni,gde je tu civilizacija....e ljudi moji.A ovo za narkomane mi nije pravo,to moze da bude bas problem,ali ne sumnjam ja izborices se ti i sa tim queen
Jeste Sneki priblizilo se bas,bas usne
Nadalina pa ti treba da castis,a i bice ti veci trudnicki budzet ako sa unapredjenjem ide i veca plata cvet
Rsrce ja zaboravila da odnesem mokracu Laughing Laughing ,i stvarno je dokazano trudnice su zaboravne,ali uopste ne znam kako kad sam svaki put kad dajem krv davala i mokracu Embarassed Rolling Eyes ma opusteno sredicu vec nesto,i da,veliki pozdrav za tvoju tetku,to mnogo znaci da ne cekas.Mazi mrvice srce srce

Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 4/3/2008, 14:28

:aa85: Caos devojke,
nesto nisam imala vremena da vam se javim.Vidim vredne, ljutkaste ali uvek na forumu. lol!
Misice, Misice, nevaljalice jedna. c f
Teta Sneki, super.lepo se provedite. vv
Ma i ove trudnice su vrednice. f
Uf drage, kad pomislim na sneg smuci mi se. :aa85:
Ali ide Prolece pa sam sva happy (ne nasa skitnica).

adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 4/3/2008, 14:50

Vidim ja i nasa druga trudnica bila vredna. Srce super sto imas tetku koja radi u bolnici, pa sve za cas bude gotovo.Javljaj rezultate.
Jelence zaboravna zeno,ne sumnjam da ces se snaci za mokracu.
Nadalina svaka cast za unapredjenje!!! BRAVO!!! Nadam se da ce sada biti manje stresa na poslu. Samo napred!
Teta Sneki zelim ti prelep provod veceras.Uzivaj!
Adriatika kada vadis betu? 7. ili 8?
Samo da vam kazem,komsije kupile kantu. Sad sam je videla kroz prozor. I umesto da sam na samom pocetku,dakle pre nekih 10 godina OMA zvala cika milicionere u mesto sto sam se raspravljala sa njima.Samo jos da prevaspitam komsinicu pored. Ni ona nema kantu. Vrh vrhova je bilo letos, vece, svi otvorili prozore da malo dune kroz kucu, a ona cupkala travu, rasporedila je na nekoliko gomilica i zapalila. U jednom momentu sam pomislila da su klinci iz ulice smotali ogroman dzoint i duvaju ispod mog prozora. Sve mi je bilo jasno kada je dim usao u kucu. c

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 4/3/2008, 20:00

Navijam da Misica prevaspita i komsinicu pored f ako nece milom a ti Misice silom-tj zovi pandure :)
Jeco,Jeco oce to kod trudnica a i kod baba- JEL SAM POSLA IL SAM DOSLA Rolling Eyes Very Happy usne

rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 4/3/2008, 21:10

E pa rsce necemo da se vredjamo sad Wink mislim ,sta moze covek da zaboravi nekad Rolling Eyes usne

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 5/3/2008, 08:47

E zenskice odoh na prvi CTG,pa se pisemo kasnije,a vama dobro jutro cvet

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/3/2008, 09:14

Dobro jutro!
Jelence jedva cekam izvestaj! srce srce srce
Drage moje ima li zime? Ovde u LO pada :aa85: i jako je:aa86: bljuzgavica je napolju , a ja moram neke poslove zavrsavati po gradu i opste mi se ne izlazi iz kuce. Ali zato imam ogroman kisobran skoro kao suncobran. Juce mi drugarica poklonila(posto nece biti tu za moj rodjendan).Mogu se ladno dve osobe sakriti pod njim.E ovaj sigurno necu zaboraviti negde(mislim da sam 10000000000 kisobrana zaboravila sto u prodavnici,kaficu...)
Hitron nema te nekoliko dana? Kako ste ti i Luka?
Majo 76 nema ni tebe.Gde siiiiiii????
Happy kada se vracas?
Mijice ja juce pado tiket.Igrala sam Barselona-Seltik vise golova u drugom poluvremenu. Samo sam to cekala, a ono ostalo 1:0 u prvom poluvremenu. c
Snezo ch ima li zime u Cirihu?
Nadalina sada sefuje i uziva na poslu. Tako i treba.
Teta Sneki sefujes li i ti na poslu?
Megi kako friz? Da li si se sisala skoro?
Srce sada sigurno spava sa svojim dusicama.Jeeeeeeeee!!!!
Adriatika sitno brojis! Nadam se i navijam za veliku beta
Terka kako napredujes sa video igricama?
Nekice putujuca zeno, dokle si sada stigla?
Nina izleci li vaske?
Au, da li sam se setila svih? Za sve veeeeeeeeeeeliki, veeeeeeeeeeeeliki usne

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 5/3/2008, 10:30

Jelence ::E pa rsce necemo da se vredjamo sad Wink mislim ,sta moze covek da zaboravi nekad Rolling Eyes usne
Ma nece se vredjamo, desi se coveku da zaboravi a tek trudnici... Wink Elem, NE ZABORAVI da cekamo izvestaj sa ctg-a Very Happy usne

rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 5/3/2008, 11:22

Lele Mišice, kako se seti svih tih pitanja, svaka ti čast. :aa13:
Što se mene tiče nikom ti ja ne šefujem, najviše pokušavam kod mužića, ali me on ništa ne sluša v .
Ovde pada kiša i sneg, sve se smućkalo, a kad se smućka na Bg ulicama nastane totalni haos.
Inače na večeri je bilo super, devojački san i crno vino, ko bi mogao da se požali. Za one koje ne znaju devojački san je drugo ime za Karađorđevu šniclu  b
Evo jedne sličice koja se zove: Huligani haraju Beogradom affraid

TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 5/3/2008, 13:31

Ha, tetaSneki, i ja dobila taj mail pre neki dan...Decacici mali divni su...
A Karadjordjeva snicla - super fora! Eto, svaki dan se nauci po nesto....
Maus, ma nemam ja kome da sefujem, jedina sam koja radi ovaj posao, samo sam dobila vise obaveza... Sve za juce....A, da imam kome da sefujem, eh, kako bih DIIIIVNA sefica bila, majke mi!

Jelence, javljaj se posle CTGa....

d usneusneusneusneusneusneusne

nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 5/3/2008, 14:59

Jelence ::E zenskice odoh na prvi CTG,pa se pisemo kasnije,a vama dobro jutro cvet

Jelence, Jelence d d d Jelence, bebuljence.
Javi nam kako prasence napreduje. radost

Slicica je simpa.
Dobri den drage moje.Brojim dane do Happynog povratka.nevaljalica ostavila nas sad fd

Curke moje grljenje

adriatika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 5/3/2008, 16:57

Sto se strogosti tice,ja sam tek nedacno skontala da neki put treba pokazati zube(a inace sam fina i umiljata :aa71: ),posto inace krenu da mi se penju na glavu,tako da sad povremeno`treniram strogocu`.Prema muzicu sam mnogo dobra,ali ostali,ako mi je neko sumnjiv umem da `opletem` borba .

terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 5/3/2008, 19:39

Evo mene tek sad stigla kucici svojoj.Danas sam posle CTG-a bila kod mojih i bilo mi je super,sa baticom sam ze zezala i cak kod njih odspavala malo,ali me posle ubio od zezanja kaze hrcem ko kamiondzija  b  b  b
I znam da jeste jer mi se opet nos zapusio ali sta cu,trudnice inace hrcu Rolling Eyes Wink
Dobro idemo dalje,nas prvi CTG je prosao ovako.
Legnes na desni bok i stavi ti NESTO (kao kad odraslima rade EKG) i tako jedno to se stavi sa desne strane stomaka i pricvrsti kaisem,a drugo sa leve strane i tako slusam moje osmeh srce kako srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce
Osecaj je super i tako lezim jedno 15 min,i onda se na papiru ocita stanje i dr pogleda i kaze da li je dobro ili ne.
Hvala Bogu dobro je i ponovo idem sledece srede ili neki dan koji mogu.
Pritisak koji mi je inace nizak je sada bio odlican 120/80.
Toliko o tome,a onda me je zvala Happy i kaze da ima puno posla,ali da je dobro.
Sve vas je puuuuuuuno pozdravila i ispitala detaljno sta se desava na forumu.
Kaze vraca se u nedelju ili ponedeljak.
Eto potpunog danasnjeg izvestaja,slicica je EXTRA.
Ljubac usne

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/3/2008, 20:33

Jelence :: kaze hrcem ko kamiondzija  b  b  b
Aaaaaaaa to si ti dakle bila!!! A ja mislila komsiji opet stigao ugalj pa istovaruje. Wink
I ovde BRAVO za tvoj prvi CTG. Mora da je jedinstveni osecaj slusati otkucaje bebe :aa1:
I meni je danas Happy poslala poruku. Posto je blizu LO , nekih 40 km, i ima puno posla i nema sanse da se vidimo Crying or Very sad Ali dobro. Videcemo se nadam se opet sve uskoro pre no sto se nas kamiondzija porodi.

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 5/3/2008, 23:13

Evo samo da vam se javnem na kratko, vidim svasta se izdesavalo, kao i uvek kada me nema neki dan. Drago mi je da je devojcurak dobro i zdravo, ali nismo hvala Bogu ni sumnjali u to. Vec me polako hvata i trema i radost, znajuci da ce lepotica vrlo brzo doci na ovaj svet. :flower:
Pitam se kako li cu ja tek hrkati kada budem trudna, posto se meni neki put desava da hrcem i to kada sam bas umorna, cak imam i video zapis Laughing

Odoh da spavam pa se citamo sutra, ovo javljanje sam izmolila, nasa racunaljka je u haosu pa da dragom prepustim da je opravi do kraja!

maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 40
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/3/2008, 09:05

Dobro jutro!
Ja i sinoc dobila parice na kladionici-1.400,00 na ulozenih 50,00 :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Veceras je kup uefa pa cu i tu da odigram jedan tiket.
Sve vas ljublju.Odoh da uzmem moje parice.E da , pravim kiflice pa ste sve pozvane. Izvolite !!!

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 6/3/2008, 10:15

Jelence ::Legnes na desni bok i stavi ti NESTO (kao kad odraslima rade EKG) i tako jedno to se stavi sa desne strane stomaka i pricvrsti kaisem,a drugo sa leve strane i tako slusam moje osmeh srce kako srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Yuuuuuuuuuuuuupi, yuuuuuuuuuuuupi, yuuuuuuuuuuuupi,
bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe
kako ovo lepo zvuci draga.

Ova Misica prava kockarka.Da li sui cula za kladjenje koje vodi Voja Nedeljkovic, na radiju S. Izgleda zanimljivo.
danas Cetvrtak, uf jedva cekam sutra popodne.

adriatika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 6/3/2008, 11:19

Znaci ova mala iz Lozane je vicna svim porocima,ja ne znam sta ce biti s njom???? lol!
Ali dobro je dok ona njima uzima pare,a ne oni njoj usne
E ja vise ne znam sta da radim svako malo imam prehladicu,tipa nos mi curi i grlo me bolucka,stvarno mi je vvise dosadilo Rolling Eyes affraid

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 6/3/2008, 11:20

adriatika ::danas Cetvrtak, uf jedva cekam sutra popodne.
Doci ce brzo sutra popodne, a onda i srce SUBOTA - SUBOTICA srce najlepsa na svetu!

Jelence, malo propolisa svakog dana bi ti pomoglo, mislim....

nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 6/3/2008, 13:39

:cheers: za nase Jelence i njen prvi CTG- srce srce neka tako i ostane yes

rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 6/3/2008, 16:31

Dakle Mišice ti ne moraš da pljačkaš banku, oni sami tebi izruče novac. yes yes yes Svaka čast.
Jelenče super za CTG.
Dobila sam i ja nešto za džabe. tj.mm juče zvao radio B92 i dobio karte za Čarlston za Ognjenku. Moram da priznam da uopšte nisam želela da gledam taj film, ali što je džabe.... U svakom slučaju promenila sam mišljenje, film je odličan. Fotografija predivna, pun je divnih boja i sav je živopisan, zvuk fantastičan, sav je pozitivan, a tema filma je ljubav. Preporučujem

TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/3/2008, 17:58

Kao sto obecah , napravila sam kiflice i toliko sam fina i dobra da sam posebno izdvojila za vas, drage moje. Pa izvolite, sluzite se

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 6/3/2008, 18:08

Njam!Ja cu ovu prvu do ekrana,malo cu da je umocim u euro-krem.Meni su peciva bas slabost,kad ih vidim a ja Shocked i ne mogu da se kontrolisem.Posle me grize savest Embarassed al` dobro,niko nije savrsen Rolling Eyes !
Jelence,bravo za :aa47: :aa47: :aa47: igra igra igra !

Poslednji izmenio terka dana 6/3/2008, 18:10, izmenjeno ukupno 1 puta

terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/3/2008, 18:09

Teta Sneki svaka cast muzicu na dobijenoj nagradi.Dakle, film ti se svidja. Ja jedino da uzmem DVD pa da odgledam, jer u nasem bioskopu nema sanse da se gledaju domaci filmovi, jer je ozvucenje jako lose i jos na to kada se doda suskanje kesica sto od kikirikija sto od semenki,dobije se neponovljiv "uzitak".

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: