Nasa jutra u martu

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence taj 26/3/2008, 10:39

Ajmo zene na noge lagane,dobro jutro i srecan dan,jeste hladno, ali nema veze bar je suncano,a ne tmurno.
Za sve urmasice veliki ljubac,odoh da uzimam upute za anlize koje treba da spremim za sledeci utorak i jos imam jedan problemcic Rolling Eyes koji mi se javio u poslednja dva meseca,a sad me vec i boli i ne znam da li cu uspeti da ga resim,a malo me sramota da vam pisem,ali vi ste moje pa pisite ako znate neki lekic dobar za to,imam hemoroide ili suljeve( ne znam razliku) :| i sad me bole.
Kazu da se javljaju u trudnoci zbog hormona i problema sa tvrdom stolicom,i nekim zenama nestanu posle porodjaja,a nekima se ne povuku ni tada.Ali ja imam urednu stolicu,a ovo me izludjuje,molim Vas pisite ako znate neki nacin za resavanje ovoga.
Mozda je off topic,ali affraid Embarassed

Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 26/3/2008, 12:31

Snezo ch trenutno je nestalo piskavice ali se nadam da ce stici do subote. Jedan drugar drzi prodavnicu zdrave hrane i tu sam skoro kupovala za rodjaka i tu je nestalo. A drugarica drzi apoteku i ona je porucila piskavicu i nada se da ce stici do subote. U slucaju da stigne kasnije bez problema ti mogu poslati ili postom ili busom. Izvini sto sam ti odmah napisala da ima , ali sam bila ubedjena zato sto sam nedavno kupovala taj caj. Danas nemam vremena , ali cu sutra otici na jos par mesta i raspitacu se.
Jelence ne znam lek za taj problem,ali se iskreno nadam da ce nestati po porodjaju.

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 26/3/2008, 13:17

Pozdrav bizi zenama, samo tako nastavite as

rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 26/3/2008, 15:44

jutro cure moje,kako ste mi ?

Jeco Jeco gde te sad pred kraj trudnoce spopadose hemeroidi Rolling Eyes ,nista ne brini ima leka i za to.... yes yes

Jedninu kremu koju smiješ koristit u trudnoći protiv hemeroida ti je Hemopropin..
..Hemopropin je prirodna na bazi meda i propolisa...

Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 26/3/2008, 15:49

Hitron ti si prava enciklopedija,sutra cu pokusati da je nadjem i pocnem da koristim.Danas kad sam isla po upute za sve i svasta pitala sam dr-ku za to, ona mi rece da posto ih nisam imala ranije,d ace mi se povuci 2-3 meseca posle porodjaja.Ma dobro samo neka se povuku,ovo je bas bezveze.
Hvala Hitron

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 26/3/2008, 15:59

Zdravo ženeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheers: Šta ima? Very Happy
Jeco, jeco ala sitno brojiš igra igra igra igra igra igra Jedva čekam! :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: :sssss:

HappyGirl

Broj poruka : 13204

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 26/3/2008, 16:57

Pa jesam ti napisala sta ima,mislim na ono sitnim slovima  b  b  b

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 26/3/2008, 19:59

Happy bravo :cheers: :cheers: :cheers:. Ma sve smo mi žene zmajevi. I potpuno te razumem što te zbunila veća plata, nekako nikad ne očekujemo pohvale, nego samo pogrde. Sad samo da smisliš gde ćeš da potrošiš višak para. To mislim da će biti jako teško.
I još ako uklopiš i sestru i zeta sa punim radnim vremenom nećeš znati šta ćeš sa parama Very Happy . Prihvati ti to, a posle ćeš da razmišljaš šta ti je činiti Wink ("Sutra ću da razmišljam o tome")
ljubav ljubavljubav

TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/3/2008, 13:49

Dobar dan!
Ja ispratila goste i sad mi je sve neobicno. Tutnjava, galama, vriska, cika, smeh,trci gore, silazi dole, setnja, igraonica,mazenje pred spavanje i gurkanje u toku sna i necija noga na mom licu... 4 dana je ovako bilo i sad odjednom tisina,samo se Mule Zule cuje. Idem malo :aa70: pa se cujemo posle.
I gde ste sve nestale???

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 27/3/2008, 20:27

Koje nestao Shocked tu smo, tu smo,nego malotumaramo goe dole Wink Sneki ti krenula na aerobik a ja na bazen i baš mi je lepo.Ako izuzmem poneko pljuvanje, ružan rečnik spasioca, vrelu vodu koja nema šanse da se promeni pa nema ni govora o tuširanju posle kupanja, smrdljive toalete, moju mamu koja se dere na mene što idem na bazen i rizikujem da navučem razne bolesti taman kad je sve ok, sve ostalo je savršeno. Laughing Ma ja rešila da doteram liniju i zategnem se pa kad odem na mora da zasenim sve ljude na plaži Laughing Wink
Mišice baš mi žao što su otišli . Tako ja često pomislim kako nam je tiho u kući i kad nam odu klinci shvatam koliko su dečiji glas i smeh značajne stvari u životu. Ipak uvek ostake radost jer je vreme provedeno sa njima nešto posebno, neizbrisivo i iščekivanje sledćeg susreta.

Cmačem vas žene! usne

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sneza ch taj 27/3/2008, 20:50

Cao zenske,evo mene,verovale ili ne iz snegom zavejanog Ciriha...misice,hvala ti sto si proverila za piskavicu,zamisli kad je i u Bg trenutno nema,ali nema problema,neki drugar se vraca u Ch za 10 dana,do tad ce stici....Jelence,znam da ce ti ovo delovati odvratno,ali je 100% pomoc kod hemoroida..imala ih moja drugarica posle porodjaja,bukvalno su bili ko grozd,nema sta nije probala,i onda joj babica donese kremu,nije htela da kaze dok to nije namazala i vrlo brzo izlecila,sta je to ustvari....sedam puta isprana svinjska mast...ako ti ne bude islo sa tim kremama,ne kosta te nista da probas....ljubim vas sve

sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 43
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 27/3/2008, 21:00

HappyGirl ::Ako izuzmem poneko pljuvanje, ružan rečnik spasioca, vrelu vodu koja nema šanse da se promeni pa nema ni govora o tuširanju posle kupanja, smrdljive toalete, moju mamu koja se dere na mene što idem na bazen i rizikujem da navučem razne bolesti taman kad je sve ok, sve ostalo je savršeno. Laughing Ma ja rešila da doteram liniju i zategnem se pa kad odem na mora da zasenim sve ljude na plaži ....

Happy Mama je queen ,stojim iz svega sto je rekla yes yes
Slusaj starije....

Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 28/3/2008, 06:49

Ja se nadala naićiću na podršku Rolling Eyes Laughing Wink Znaš kako to ide " s kim si takav si" Non stop sam sa decom :cheers: , tako da sam od njih totalno pokupila sindrom neposlušnosti prema roditeljima. Embarassed Pre nisam bila takva Very Happy yes Inače mama mi je najboljIJA, počela da mi preti da će zvati moju rođaku sa kojom idem na bazen da joj zabrani da ide samnom, znači izvela sam ženu iz takta samo tako i naravno otišla Embarassed Više je ne pominjem gde idem smo pređem na drugu temu kad to napomene. Mnogo volim plivanje, najviše od svih sportova. U vodi se osećam kao domaća Very Happy Krenula sam sa rizikom, ali šta da se radi, što kažu pušači ma neću da prestanem da pušim, jedan je život Laughing

DOBRO JUTRO ŽENE! radost
Blagosloven vam dan današnji bio i u njemu veliko delo uradite, x ajd recite nekom da ga volite x x Evo prvo vama da izjavim ljubav Embarassed
srca LOVE YOU GIRLS srca
Idem još nekom da kažem love
Pozz ff

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 28/3/2008, 09:00

Dobro jutro!
Happy i ja obozavam plivanje, ali valjda pored prelepe i ciste Drine nikada ne bi isla na bazen. Ali kada sam u KI onda idem na bazen svaki dan sa klincima. Nisam neki ljubitelj bazena, ali sam ljubitelj plivanja i sto kazes u vodi se osecam kao domaca.
A sto se tice izjava ljubavi ,tu se ne stedim. Svaki dan kazem m.m. da ga volim,kazem Muletu,Nadji...Evo, reci cu sada i vama VOLIM VAS DRAGE MOJE!!! srca1

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 28/3/2008, 09:43

Dobar jutar drage moje, urmasice, trudnice, plivacice.
Kakav divan dan.Pravi za kaficu sa prijateljima.Npr.vama.
Happy to plivanje i nije dobra ideja.Kao sport fenomenalna ali za bakterije dusu dalo.
Mozda nije lose da se ipak pricuvas.Jelence, trudnjaco nasa, moja mama kuburi sa tim i mnogo joj prija Faktu mast.
A kad je o ljubavi rec...volem vas evo ovoliko love

adriatika

Broj poruka : 4038
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 28/3/2008, 09:59

Auuuu,ovde sve neki fitness program,leto je na vidiku sunny !
Happy,bas si neposlusna,samo nas sekiras :a136: .No dobro,kad si zapela,ti se brckaj,kad vide takvu morsku sirenu ima bakterije da se razbeze kud koja yes !Otplivaj koju duzinu bazena i za nas!

Ovde udarila neka kosava a inace bi bas bio divan dan.
Za sve osmeh srce !

terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 28/3/2008, 10:59

Dobro jutro drage moje hurmašice ljubav
Happy, rizik je što jes, jes, al neće valjda grom u koprive Wink . Brzo plivaj i bacterije te neće stići. Nek ti je motiv bežanje od bakterija i plivaćeš kao furija. Nebićeš kondiciju i bićeš extra riba na moretu
usne usne usne usne usne usne usne usne usne

TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 28/3/2008, 11:21

Happy, moram da se pridruzim strani tvoje mame i Hitron... Hlamidija (pu pu daleko bilo od tebe i od svakog) se lako dobija na bezenima, moras da vodis racuna... Eto, da stvarno mnogo brzo plivas sto kaze teta Sneki, ili da vodu zamenis stazom za trcanje...Skoro je podjednako delotvorno, kazu...

Sto se ljubavi tice, STVARNO vas bre, VOLIM! yes
srca srca srca srca srca srca srca srca

nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 28/3/2008, 11:28

HappyGirl ::, Blagosloven vam dan današnji bio i u njemu veliko delo uradite, x ajd recite nekom da ga volite
Volim vas cure!!!! d Najbolje ste!

rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 28/3/2008, 19:01

E pa dobro vece od mene!!!!
Samo sto sam stigla sa turneje, eno stoje mi neraspakovane torbe u hodniku i bas me briga, morala sam odmah da vidim sta se ovde desavalo....
Bravo zenske poslovne za povisice, nova mesta, samo tako, samo tako.... igra

Ove nedelje sam isla skroz na zapad, bila na samoj granici sa Bosnom, u Bajinoj Basti i mlogo mi se svidelo. Mestasce je ko bombonica, malo ali nekako ususkano a i ljudi su fini. Dolazila sam u B.B. preko Kadinjace i kad sam prosla pored table LOZNICA, VALJEVO --> , sve mi nesto bilo lepo, tu nam zivi Misica!!!!
E a vracala sam se preko Tare i ne mogu vam opisati moje odusevljenje. Prvi put sam bila u tom kraju i naprosto sam ocarana. Krivo mi je bilo sto sam bila sama i morala da vozim pa nisam mogla puno da zevam okolo. U jednom momentu nisam mogla da odolim nego sam lepo stala i uzivala malo u lepoti. Pejzaz je prelep kad pocnete da se penjete uz Taru i kad se lepo vidi Drina kako vijuga....ma dzaba reci, sledeci put nosim fotic pa cu sve lepo da uslikam i da vam pokazem da zajedno uzivamo!!!! Joj i Tara je prelepa, prava priroda.
A isla sam i u Novu Varos preko Zlatibora i Zlatara. E tamo me odusevljava jezero u Kokinom Brodu, divno je. I to cu da slikam!!!! Treba samo jos da provalim Uvac, to sam gledala na TV-u i nisam mogla da poverujem da tako nesto postoji kod nas. Mislim da je blizu Priboja pa ako me put i tamo nanese ima i to da slikam.
E bas sam se raspisala, ali puna sam utiskaka, ma nisam znala kako nam je zemlja lepa.....
Odo sad ipak da se raspakujem, trebaju mi neke stvarcice iz torbe.
usne pisemo se posle!!

Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 28/3/2008, 20:50

Zene dobar dan,danas smo dobili jednu bebu,sestra od tetke MM se porodila CR i rodio se mali Stefan,sladak kao lutka,sa bujnom crnom kosom i debelim obrazima,a ima samo 3250 gr. angel
Secer pravi,bice stariji od sestre nekoliko dana ili nedelja videcemo jos.
E tek sad sam radoznala da vidim kako moje zlato izgleda :aa12:

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 29/3/2008, 06:46

Jutro cure radost
Jeco čestitamo! Pozdravi srećnu mamu i tatu i kad budeš videla tog malog bucmastog kosmatog Stefana coki ga za mene

E da, oborila sam rekord :cheers: Legla u 18 h ustala u 5.40 h. Sad sam prava šampionka as.
Što se tiče bazena sve je to ok i apsolutno ste u pravu, ali nemojte zaboraviti da se ja godinama pridržavam svakom doktorskog naloga a što se tiče bakterija uvek sam ih imala a vodila sam računa o svemu.Možda je baš super da malo uđem u uslove koji će da mi razviju imunitet Wink Ma cure moam da idem jer imam problema sa kičmom a po rečima dr-a najbolji način da rešim problem je upravo plivanje.Tako da sam rešila pa nek bude šta biti mora Very Happy Sem toga dobro ste naslutile, tako brzo plivam da nema šanse niko i ništa da me stigne Wink

Nekice ja sam baš razmišljala ovih dana da otvorimo topik i predstavimo i našu zemlju. Fotografije, tekstovi... Tako da foto aparat u ruke i gde god da kreneš škljocaj igra Otvoriću i tu kategoriju pa da i mi pokažemo kakve lepote i dešavanja imamo igra

Želim vam predivnu subotu i puno zagrljaja u njoj d usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nekica taj 29/3/2008, 08:20

Dobro jutro, zemskice!!!!!
Izgleda da ce dan biti divan, stiglo proooooleeece!!!!!!! igra

Zelim vam divan vikend. Uzivajte!!!!!

Odo da zavrsim izvestaj za ovu nedelju, pa u skitnju...

Happy, ideja je odlicna, ja sam za igra b igra b igra
Mozemo poceti tako sto ce svaka krenuti od svog grada, pa posle kud nas put nanese.....

Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 29/3/2008, 10:33

Nekice, sledeci put foto aparat u ruke i slikaj da i mi vidimo te predivne lepote nase zemlje. yes
Jelence, puno poljubaca za malog Stefana, neka ga dragi Bog cuva. Ala ce da se igraju, cuvaju, paze, maze... on i seka, d vv :cvbnm: grljenje
Happy, ako si odlucila bazen neka tako bude-nadam se da ces resiti problem sa kicmom usne

rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gogs-ii taj 29/3/2008, 11:09

Doro jutro cure!
Jeco cestitam!!!!!!!!! osmeh srce .Ljubni ga jednom i za mene.
Odicna ideja happy. I ja sam za yes

Ja odo' malo da :aa33: :aa34: pegla :aa36: . bas sam nesto raspoozena za to. uzivam da subotom popodne sjednem u spremjenoj kuci pa onda kafica i cajcek i da uzivam u plodovima svoga rada.
Sve vas usne

gogs-ii

Broj poruka : 269
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 22:26

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh