KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nasa jutra u martu

+10
adriatika
TetaSneki
nadalina
mijica
terka
Hitron-Luka
maja76
Jelence
rsrce
maus
14 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 20/3/2008, 16:03

TetaSneki ::I curke pazite kad šaljete poljupce, nikad se ne zna kod koga će da završe Wink
 b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 20/3/2008, 19:55

TetaSneki ::I curke pazite kad šaljete poljupce, nikad se ne zna kod koga će da završe Wink
likeit :aa13: lol!  b  b  b
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Hitron-Luka 20/3/2008, 22:49

Cure ne dajte se,
heepy dobro si se snasla,zato ja nisam neki ljubitelj pasa,nikad ne znas kad ce da nasrnu na tebe..
Sto se tice farbe,bas je nezgodno,nadam se da ce te brzo proci.. usne za brzo oporavak

Drage moje slavimo u subotu Lukin prvi rodjendan ,znam da ste daleko ali vas ja ipak pozivam da dodjete , tako bi vas sve rado ugostila .... yes yes
za sve jedan veliki d
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 20/3/2008, 23:37

E adriatika sad su ti se konačno otvorilr oči o meni kao zavodnici Wink usne Laughing
Nado hvala na poklonu, SRCE SI! srce Poklon preuzet sa zadovoljstvom, i sama znaš koliko volim mace naočare
Adriatika, uf navijam za veći stan i da nađete nešto lepo roditeljima.Ipak vam treba veće jer sledeće godinice biće vas više od dvoje yes yes
Curke sve vas usne

igra love love HITRONIŠKA JA NA ROĐIŠ VEĆ KRENULA! igra love love


Poslednji izmenio HappyGirl dana 21/3/2008, 00:26, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 20/3/2008, 23:45

I ja krecem na rodjis! Jupiiiiiiiii!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Obozavam decije rodjendane. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
A sad smo proslavili rodjendan i Milanu. Malo pre se drustvo razislo. Bila lepa vecerica, super smo se proveli. Sudovi su ostali neoprani jer sam morala prvo da svratim na nas kutak. I jos malo pa cu :aa18:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 08:07

Jutro cure! Šta se Very Happy radi na estradi?
Hitroniška sve imam utisak da si se porodila sa tim zlatom 26-tog ili sam ja totalno prolupala sa računicom zbunjen
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od adriatika 21/3/2008, 10:41

[quote="HappyGirlAdriatika, uf navijam za veći stan i da nađete nešto lepo roditeljima.Ipak vam treba veće jer sledeće godinice biće vas više od dvoje yes yes

! [/quote]

Kad to budemo sredili, zovem vas sve na jednu zuraju. vv
A ako se neka zabebi ili porodi sa sve deca. trudnica beba
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 21/3/2008, 11:13

HappyGirl ::Jutro cure! Šta se Very Happy radi na estradi?
Prvo Sleep iiiiiii budenje
Pa je bilo :aa33: :aa34: pegla :aa36:
Sinoc je moj lepi,mirisni i sveze okreceni dom bio jedan veeeeeeeeeeeliki oblak duvanskog dima.Milan i ja smo ne pusaci, ali kada dodje drustvo onda se pusi.Ja sam protiv toga, ali se Milanu ne moze objasniti.Tako da je ostalo po njegovom. A znam, kada bi rekla da se u nasoj kuci ne pusi, niko od njih se ne bi bunio niti ljutio. Sinoc je povodom njegovog rodjendana bilo drustvo, tacnije njih 8, i samo jedan nije pusio. Mozete zamisliti tu kolicinu dima-sedmoro ljudi pusi. Iako sam otvarala prozore svremena na vreme i sinoc kada su se svi razisli, bukvalno sam napravila promaju jedno sat vremena i opet nista. Jutros sam takodje sve luftirala dok sam brisala prozore ,usisavala... I jos se oseca smrad cigareta. Da li sam baksuz pa mi bas toliko smeta ili zato sto sam bivsi pusac a od nas nema gorih zakerala kada su u pitanju cigarete? Uf kako bi ih rado ukinula.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od adriatika 21/3/2008, 12:06

Misice, potpisujem sve sto si rekla.
Ja ne podnosim duvan. c Razumem pusace ali nisam sigurna da li oni nas razumeju.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 12:32

Mišice i ja potpisujem. Eto u četvrtak čekam bus, cik zore znači pre 6, a neki čika pored mene purnja li purnja. Gledam pa nikako da se načudim affraid pa kad pre zapali.E onda je dim krenuo ka meni i uvek taj duvanski dim juri na mene. Crying or Very sad Juri li vas? Naravno odmah sam otišla 20 metara niže jer već kad nisam aktivni što da budem pasivni pušač. :cheers: Bravo za mene, mnogo sam pametna! Laughing Laughing

Adriatika kakva će to žuraja da bude Laughing E ima da organizujemo pevački obračun. E al ja neću da budem u ekipi sa mišicom i jecom.Onda smo definitivno već u startu bez šanse Laughing Znači tikice spremaj mikrofone i armoniku. Mislim da ozvučenje neće trebati lol! lol!


Poslednji izmenio HappyGirl dana 21/3/2008, 12:34, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 21/3/2008, 12:33

Aaaaaa kako mrzim kad mi se kuca napuni dimom,ali na svu srecu mi sve pusace cusnemo na terasu(sada od kad sam trudna,a pogotovo ce tako biti kad se rodi beba),mrzim dimcinu i suze mi oci,a oni nemaju razumevanja za nas ne pusace,i jos po neko zna da se naljuti i da svesrdno brani svoje cigarcine,kao da su mu rod rodjeni!
Ma Misice kakav baksuz,tvoja reakcija je normalna,bar iz mog ugla gledano.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 21/3/2008, 12:37

HappyGirl ::
Adriatika kakva će to žuraja da bude Laughing E ima da organizujemo pevački obračun. E al ja neću da budem u ekipi sa mišicom i jecom.Onda smo definitivno već u startu bez šanse Laughing Mislim da ozvučenje neće trebati lol! lol!
Pa da ti kazem nesto, mi te ne bi ni primile u nase redove,jer posle kad pobedimo ima da se hvalis kao ti nam pomogla,a u stvari sve smo same osvojile svojim pevackim sposobnostima Razz Razz Razz
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 13:04

Aman ženo pa nas tri smo najgore pevaljke i zato nisam htela da pevamo nas tri , pa oma bi izgubile. Nego da svaka od nas da bude u po jednoj ekipi,pa će barem jedna da se okiti zlatom. lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 21/3/2008, 13:22

Aaaaa ako si tako mislila,e onda moze,a ja mislila da nas bojkotujes,u fazonu nas dve lose pevamo,pa kao neces sa nama :heart: Wink
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od adriatika 21/3/2008, 14:05

HappyGirl ::Aman ženo pa nas tri smo najgore pevaljke

Vas tri cete da tercirate iz pozadine. :aa13:
Ce napravimo da bide mlogo lepo.Ima da se cuje po drugim forumuma. f  b
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 21/3/2008, 16:57

HappyGirl ::Aman ženo pa nas tri smo najgore pevaljke i zato nisam htela da pevamo nas tri , pa oma bi izgubile.
Da smo najgoRIJE pevaljke-jesmo. To se u potpunosti slazem. Vi jos niste cule kako to zvuci kada ja pevam affraid i imacete priliku za 8 dana.Samo me je strah da vas sve ne oteram,mislim da ne pobegnete od mene sa rukama na usima.
I jedva cekam zurku u Adriatikinom stanu,jedva cekam pevacki obracun. Ko ce sa mnom da bude u ekipi?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 21/3/2008, 17:02

 b  b  b  b  b  b Ja mišiću mislim da nas tri niko neće.Znaš onokad smo bile male, uvek se prvo izaberu najbolji a talenti kao mi nekako uvek silom prilika negde pripadnu.Zato nema potrbe da se nudiš, na kraju ćemo nas tri da popunima mesta  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od terka 21/3/2008, 17:07

Maus,a je l znas ti onog Tamburiksa iz `Asteriksa` sto uvek `oce da peva pa mu ne daju?
Ja se prijavljujem za udaraljke i lupanje,naravno samo u pobednicki tim Very Happy !Ako treba cu i glasom da pratim,mislim da sam alt a povremeno puknem u sopran!
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 21/3/2008, 17:09

Ma da se nas tri udruzimo i ako izgubimo(gle mene ako, koji sam ja optimista) bar smo se trudile i dale sve od sebe. Za nas, mi cemo biti pobednice.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 21/3/2008, 17:16

terka ::Ako treba cu i glasom da pratim,mislim da sam alt a povremeno puknem u sopran!
Joooooooooooooj Terka pa ti pevas malo alt, malo sopran. Blago tebi. Wink Kada se vec pominju instrumenti, ja cu uzeti Nadjinu melodiku. Znam da odsviram onu staru komunjarsku PO SUMAMA I GORAMA NASE ZEMLJE PONOSNE, znam i RAZGRANALA GRANA JORGOVANA pa mozemo vezbati malo sopran.Inace tenor mi ide mnogo bolje.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Hitron-Luka 21/3/2008, 20:45

HappyGirl ::Hitroniška sve imam utisak da si se porodila sa tim zlatom 26-tog ili sam ja totalno prolupala sa računicom zbunjen

Happy slaba ti nesto racunica...imas dole moj ticker,cudo da ti je nesto promaklo,ti bas vodis racuna o svemu i dosta si pazljiva...
Porodila sam se 23 marta yes yes yes
rodjendan slavimo dan pre jer nije bilo slobodnih sala...(da ne bude zabune)
ljubav
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl 22/3/2008, 07:51

v Jutro , jutro, jutro, jutro cure Very Happy i to kakvo DOBROOOOOOOOOO v Eto malo sam se raspevala , šta da se radi veselo devojče x Samo da poželim prelep i pun ljubavi vikend. Odo ja za Novi Sad da malo uživam i vraćam se večeras.Do tada budite mi dobre Wink
Mišice, i to što kažeš, ma da se nas tri udružimo pa kud puklo nek puca.Evo ja ću alt, ti tenor a jeca će definitivno morati da bude sopran Very Happy Ako ništa bićemo moralni pobednici Laughing
Hitroniška jes vala loša mi računica Embarassed izvinjavam se nije bilo namerno Embarassed Nego ja sam zapamtila 26 jer si mi tad javila a totalno sam smetla s uma da si tada već držala Luku u naručju par dana. Embarassed Ma nema veze, nego da se vi danas lepo provedete, uživate , radujete, veselite, ljubite, jedete torte, pevate, igrate... i naravno nemoj zaboraviti fotografije da postaviš. Uživajte i eto mi se zajedno sa vama radujemo Luka srcasrca Luka srca Luka srca Luka srca Luka srca Luka srca Luka vv igra igra d vv bb d x :xxxxx: :sssss: :xc: igra radost jumpingLuka srcasrca Luka srca Luka srca Luka srca Luka srca Luka srca Luka ljubav
Na mom kuhinjskom stolu ima jedan mali i sladak buketić narcisa, njega poklanjam vama usne
Nasa jutra u martu - Page 8 Dsc02013
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od maus 22/3/2008, 09:23

Dobro jutro!
Kako lepo cvece. Hvala draga, bas si pazljiva. A ja nosena pesmom, OMA mi se u glavi pocela motati pesma- UVENUCEEEEEE NARCIS BELIIII, STO SAM TEBI HTEO DATIIIIIII....Samo da ste me cule kako sam ovo otpevala affraid
U LO duva jak vetar i nadam se da ce uskoro prestati jer zelim da idem sa Nadjom u setnju.
Happy lep provod u NS. I ja bi sa tobom rado u taj lepi grad.
Hitron, tebi i Luki zelim nezaboravnu zurku,punu decjeg smeha, vriske, graje, puno torti,trubica,balona....I da , da te i ja opomenem za slike.
Svima veliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od TetaSneki 22/3/2008, 10:45

Kakvo divno cveće d
v vv pevačka družino, ja sam odličan slušač, ja ću da vas slušam ff

LUKA srca LUKA srca LUKA srca LUKA srca LUKA srca SREĆAN ROĐIŠ
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Jelence 22/3/2008, 11:48

Dobro jutro i fala za ovo divno cvece,ja jedva cekam jorgovan pa da zamirise cela kuca... :cheers:
Hitron lep provod na rodjendanskoj zurci i naravno OBAVEZNO slike slavljenika da vidimo,on je danas king
Mi evo zavrsavamo cuveno krecenje Rolling Eyes tako sto zavrsavamo terasu,a juce mi stigli tepisi ,pa novi prekrivac za ugao i tako kuca blista,kuca cveta,i izgleda kao umivena,sto to volem.
U ponedeljak ako Bog da stize krevetac,komoda,dusek, posteljina i ogradica,musemica i jos neke stvarcice za bekanu Very Happy Very Happy love,a njene stvarcice sam oprala,jos da ih ispeglam i stavim u komodicu i cekamo malo zlato angel :aa12:
sreca
Ljubim Vas devojke
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nasa jutra u martu - Page 8 Empty Re: Nasa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu