Nasa jutra u martu

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Nasa jutra u martu

Počalji od HappyGirl taj 15/3/2008, 09:25

Hitron registrovala sam te na youtubu. Idi na svoj mail da aktiviš nalog. Tvoj nik na youtubu je maminsmeker, a password ti šaljem na pm. usne E sad možeš da nas boMbarduješ sa video klipovima smekera yes yes JEDVA ČEKAM! love
HappyGirl

Broj poruka : 13339
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 15/3/2008, 09:39

Dobro jutro!
HappyGirl ::Da zaključim čak mi ni netrebaju pohvale, treba mi samo poštovanje dogovora i poštovanje mene kao čoveka!
U svakom slučaju valja nam se boriti i izboriti sa raznim alama
yes 100% si u pravu!
Drage moje,lose sam spavala i lose se osecam. Deko, tatin otac(96 god),koga mazim,pazim i negujem ( zivi u prizemlju kuce), sinoc je bio jako lose. Vec 5 meseci je vezan za postelju i svremena na vreme mu je lose, ali ovo sinoc je bilo strasno.Sada je bolje,jeo je i kaze da se samo necega seca.Gledam ga i mislim -starosti gadna li si.Vec 5 meseci bukvalno 23 sata lezi.
Jao izvinite na smaranju. Znam da deko nece jos dugo ziveti i posle Pedjine smrti,smrt starije osobe mi je normalna.Samo ne zelim da se muci.To niko nije zasluzio.Oprostite mi jos jednom.Proci ce me ovo vrlo brzo.
Sve vas usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 15/3/2008, 10:05

Happy, svaka čast, najvažnije je da mi radimo ono što volimo. A plata... to u ovoj našoj zemlji nije adekvatno. Neko ne radi ništa spektakularno, a plata mu je extra, neko se ubi od posla, davanja sebe, pa ne dobije ni hvala, a kamoli platu, ali šta da se radi, vidim da je većina nas entuzijasta, pa ćemo se nekako snaći sa malim parama Wink . Lepo je što su ti ponudili neko bolje mesto, hoće li tu biti nešto konkretno. Moj ti je savet, nemoj tu ponudu olako da odbacuješ.

Maus, znam da ti je teško, pričala si nam o deki. To je život. Jedino što je sigurno je da ćemo svi umreti. Dobro je kad je, kako kaže naš narod, po redu. Stegni srce i pomozite mu koliko možete, ostalo je u Božijim rukama.
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 48
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 15/3/2008, 14:21

Kakvo smaranje maus, znam kako ti je jer i ja sam paralizovanu babu gledala i pomagala zajedno sa mamom i tatom. Nije lako a zaista je najteže gledati to mučenje.Moja baba je mogla samo glavu da pomera i minimalno desnu ruku, ali je bila živog duha do kraja i sa mirom je umrla verujući u božju milost i vaskrsenje. Bila je divna žena! srca I sada iako je prošlo nekih 1o godina od njene smtri, mi užasno nedostaje i često je se setim. Imala je običaj kad je operem ili nahranim ili nešto čitam da me blagosilja i kaže da moli Boga da me za ovaj trud oko nje nagradi divnim mužem. Nije lako ali život je sve samo ne lak! U pravu si maus, kada ti u porodici umru mladi ljudi onda ti ovo dođe tako normalno. Moja baba je sahranila od četvoro troje dece, jedno kao malo a ovo dvoje kao ljude u ranim četrdesetim e jedino je moj tata nadživeo, sahranili smo i zeta u tridesetsedmoj i onda mu dođe da je život od sedamdeset dug a ono preko mnogo, mnogo dugo. Razumem te u potpunosti i saosećam sa tobom. Draga si mi ti, pa mi je drago sve što je tvoje. I molim te nemoj se izvinjavati, to je na kutku stvarno suvišno jer mi te volimo i ovo je naš kutak! usne

Sneki što se tiče ponude za posao samo sam ćutala i ništa nisam rekla sem blagi smešak. Bilo bi malo bljak da sam odmaH istrčala a ništa mi konkretno nije rekla. Ako bude neke konkretne ponude u svakom slučaju ću razmisliti. usne
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 15/3/2008, 15:31

Draga Maus malo me je rastuzila ova prica i saosecam sa tobom. Pogotovo mi dodje zao kada cujem nesto tako za starije ljude jer ja bake i deke obozavam, ne moram da ih znam samo kada ih vidim na ulici ili na Tv-u raznezim se. Mene je baka odgajila, i za nju me vezuju najlepsi trenuci u zivotu. Borila se uvek za mene lavovski, ne znam skinula bi mi zvezde sa neba da je mogla, i ja sam uvek bila spremna da uradim sve za nju. Nazalost moja baka je umrla u osamdeset drugoj prosle godine, dva dana posle mog rodjendana. Secam se poslednjeg susreta, bas na moj rodjendan, hranila sam je tortom, jer ona nije mogla nista od bolova, gledala me je onako bolecivo, nista nije govorila nekoliko dana unazad, i mozda je pomisljala da joj je to bio poslednji susret samnom. I bio je, a ja i evo posle skoro godinu dana kako je nema i dalje umirem od bola za njom.
Verujem da ti je tesko da sve to gledas, ali trudi se da deki pruzis svu paznju koju mozes, sigurno ce mu to puno znaciti. Zelim deki brz oporavak i da bude okruzen ljudima koji ga vole i postuju.
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gogs-ii taj 15/3/2008, 21:21

Maus, bas mi je zao. Tesko je gedati kad je neko tako nemocan. moj tata je umro prije 3 god.iznenada u 65 god. i ponekad sam mislila zasto bar nije bio bolestan da se pripremim na njegovu smrt i da se oprostim od njega. Kako ljudi ponekad mogu da budu sebicni. Tata mi je bio najbolji prijatelj i kad je on umro bila sam izgubjena. A onda pomiris se s tim. Zivot jednostavni ide dalje. S nama i bez nas. Ja sam i sama gledala smrti u oci i i bilo me je jako puno strah. Uz pomoc vjere i Boga nadvladala sam sve. Ja tvom deki zelim dane bez bola, spokojstvo i mir.
gogs-ii

Broj poruka : 269
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gogs-ii taj 15/3/2008, 21:32

A i da se nadodam ovo vezano za posao. Ovdje skoro 80% holandjana rade iskljucivo ono sto vole. Npr. MM je kao mali volio da rastavja i sastavlja stvari, onda mu je to bio hobi i na kraju je i upisao tehnicki fak. pa sad sastavlja i rastavlja za pare. Mislim kod njih to nesto plata i nije tako bitna ( valjda zato sto svi imaju dovoljno). I jos nesto. Rade nest 20 god. i onda pocnu da studiraju nesto sasvim deseto. valjda zato i funkcionisu dobro. Kad sam ja htjela da tudiram knjizevnost onda su mi svi rekli ma hajde onda barem "strane"' jezike tu se pak moze vise ZARADITI. Tako prvo pare pa onda...I ovdje imam puno kontakta sa studentima jer cesto ramo istrazivanja i vecina stranih studenata se odlucuje iskljucivo za ekonomiju. (pare, pare, pare,)
gogs-ii

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gogs-ii taj 15/3/2008, 22:03

Evo mene jos jednom

HaPPy svaka cast. Bez obzira da li presla na drugi posao ili, kad cujes tako nesto osjecas se boznstveno. Doduse nisam imala takvih iskustava, ali mi se cini da bi mi srce poraslo veliko, veliko od ponosa!!!!
Samo tako curo likeit
gogs-ii

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 16/3/2008, 09:21

DOBRO JUTRO
Ma ko se to meni uspavao lol! budenje .
Ajde dište se, ja već i ručak pristavila yes

TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 48
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sneza ch taj 16/3/2008, 09:32

e googsy,i ovde u Svajcarskoj,sa 50 godina menjaju zanimanje,idu u skolu,u jednom starackom sam radila sa zenom,koja je bila kozmeticar i u 52oj god. odluci da bude med. sestra i upise skolu i dodje kod nas na praksu...i ima milion takvih primera..
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 43
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 16/3/2008, 09:54

Dobro jutro!
Drage moje hvala vam na razumevanju i lepim zeljama mom deki.Ja inace dosta vremena provodim sa njim, pogotovo od kada je vezan za postelju.Juce smo npmr. popunjavali zajedno kladionicu.Sela sam na njegov krevet i rekla:"Ajd djedo(tako ga zovem) da ti i ja zgrnemo lovu.Sta mislis da li ce Mancester dati vise od 4 gola na utakmici?" "Uf,4! Ma ko jos da 4 gola na utakmici?",rece moj djedo i ja ga ne poslusa, a trebala sam , jer je utakmica zavrsena 1:0. Ali danas ima da zaokruzim sve sto bude rekao.Pa stariji ljudi moraju da se slusaju, zar ne? Inace deko je mozda malo bolje.
Gogsii,mogu da razumem tvoju bol za ocem.Moj bato je poginuo, a 3 godine posle moja majka je iznenada umrla.I kao sto kazes, zivot ide dalje.Ono sto nas ne ubije, jednostavno nas ojaca.
Majo i Happy, vase bake su bile srecne jer su imale vas za unuke.
TetaSneki ::
Ajde dište se, ja već i ručak pristavila yes

Super Teta Sneki,ja se prijavljujem kod tebe na klopu.Vidim da si vredna, pa posto se rucak vec krcka,da ne bi ja kuvala, eto mene kod tebe. Samo reci u koliko sati.
Jelence,da li gotovo krecenje?
Svima veliki usne
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 16/3/2008, 14:30

Eeeeeeeeej zene evo mene,samo da se javnem ,pa se posle pisemo kad iscitam sve.
krecenje jos mrvicu i gotovo.
Ljubac
Jelence

Broj poruka : 3155

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 16/3/2008, 16:28

Ajde Jelence pozuri jedva cekam da cujem kako su protekli radovi b
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 16/3/2008, 18:46

Ma sve je gotovo osim terase,a za nju idu neke druge farbe,valjda masna, pa cemo to sutra,a detalje pisem kasnije kad budem imala vise vremena.
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/3/2008, 22:04

Evo i mene, ceo dan sam bila van kuće. Izašla juče u 17.30 a došla danas u 20.45 . Nedostajale ste mi i jedva sam čekala da dođem i da prozborim koju sa mojim kutanjkama i da pročitam pametne misli.
E žene ovo bez šale pišem, ja sam ponosna na sve vas i počastvovana što sam vas upoznAla i što ima toliko finih i pametnih žena a ja ih znam ❤ Prirasle ste mi za srce baš, baš, baš love grljenje cmoka d Ajd posle ovih izliva nežnosti i ljubavi još da vam poželim lepu i uspešnu noć Very Happy Wink i dobar Sleep :aa18:

Sviđaju mi se te fore i ja ću tako da sa 50 godinica menjam zanimanje. E baš me briga , to mi se baš sviđa i baš u inat svima i sebi samoj hoću da to uradim i da mi svi kažu da sam luda i da neću imati šta da jedem i da je to glupo, i da.... lol! Imam dovoljno vremena da smislim šta ću, hoće neko da mi se pridruži Very Happy
E moja mišice da si poslušala dedu sad bi pare šuškale ali svaka škola se plaća, tako da sledeći put pamet u glavu Wink Volim kako voliš dedu i kako komuniciraš sa njim.Mišice ti si moj idol Very Happy
Ajd Happy dosta je bilo Rolling Eyes Very Happy
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijica taj 17/3/2008, 01:29

Dobro vece ili dobro jutro drage moje dame cvet
Nema me par dana... :qwert:
Veceras cu samo napisati da sam sretna sto vas imam d
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 42
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 17/3/2008, 08:51

Dobro jutro!
Spavalice, sta ste se uspavale. Ovo vas vreme malo poremetilo. U LO pada kisa,sivo je i bas bezveze.Ali,prolece stize za par dana radost radost radost URA ZA PROLECE!!!! URA! URA! URA!
Evo Happy i ja ti se pridruzujem.Meni je to bas super ideja. yes
Za sve usne
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 17/3/2008, 09:29

Dobro jutro drage moje forumasice slatke ko urmasice yes yes
Jeste da vreme i nije bas neko,ali sta je tu je,bice bolje za koji dan :)
Totalno sam iscrpljena i jedva cekam,da ovu trudnicku iscrpljenost prenesem na sve Vas,tj. da Vas zarazim njome,pa da vidite kako je.A onda se zalite do mile volje cvet onako debele i trudne.
Ljubim vas usne
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 17/3/2008, 12:07

Dobar dan, kisan i siv ali da se trudimo da bude dobar yes I ja sam iscrpljena nesto, vucem se po kuci ko prebivena, u petak sam ceo dan imala i temperaturu, sad me samo boli grlo i glava...
Samo da vas d do sledeceg pisanja!
rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 17/3/2008, 13:58

Dobar dan, drage moje.Vise nije jutro vec uveliko odmice moje radno vreme.Juuuuuupi. :joker:
A posle vikenda, Ponedeljak je bljak. 😕
Jelence, samo napred draga.To je lepa iscrpljenost. yes
A kad rece urmasice.Sto ih moja majka pravi.Mmmm, sa sve orasima.A oblikuje ih na rendetu, pa uske, fine, rebraste,mmmmm. love
Bas bi mogla da ih napravi.Dobra ideja.
Misica, ne odustaje.Svaka cast. f
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 47
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 17/3/2008, 17:52

Jelence ::Dobro jutro drage moje forumasice slatke ko urmasice yes yes

Jao jeco baš si me oraspoložila x x x x
Jeco,Rsrce vi ste najbolje i lepše trudnice trudnica trudnica
Adriatika neka mama spremi neki komad i za nas. Very Happy Hitroniška , mijice i ostala ekipo usne usne usne
Mišice znači zajedno ćemo ponovo studirati x x x x x x
Žene samo da vam kažem da me pre neki dan napao šarplaninac i zahvaljujučći ogromnoj tašni koju sam imala spasila sam se.Napao me s leđa i sredio mi tašnu. Uspela sam da pobegnem bez posledica. Tašni hvala spasla me je, u rupama je od zuba a bila je nova Crying or Very sad
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 17/3/2008, 20:45

Uuuuuuuu Happy,pa to je stvarno strasno. Mogu samo zamisliti koliko si se prepala.Pa gde je bio gazda tog psa? Ta zivuljka je mogla zestoko da te povredi.Zao mi je tvoje tasne, ali ipak bolje sto je ona stradala.
Jelence , divno je nase novo ime-URMASICE. yes
Adriatika ne odustajem ja od kladjenja. Sta cu kada volEm. E da, mogla je tvoja majka stvarno spremiti urmasice za URMASICE.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 17/3/2008, 21:35

Auuuuuuuuuuuu odoh da se bacim na :qwert: ....

Za sve vas ljubav
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gogs-ii taj 17/3/2008, 22:39

Jaooo Happy doro si ziva. Meni bi srcka srce stala. affraid Ja se ne bih ni sjetila da imam tasnu. Ti vlasnici pasa stvarno nekad nisu normalni. Puste tako psa. UJjujuj.
jao zene sto se ja uzelim tih nasih kolacica. Sva mi tipkaonica mokra, se mi voda iz usta.
Svi curama :aa1: ljubav
gogs-ii

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 17/3/2008, 23:01

Inace SRAMOTA Embarassed ziva ali ja nikad nisam probala urmasice,ali sam cula da su mmmmm i volela bih da ih probam lol!
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh