Maj-najlepse nam sve daj!

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Maj-najlepse nam sve daj!

Počalji od dr mali pariz taj 4/5/2013, 21:39

Ej , pada veče-
evo nas...barmene Wink tj.bar mene evo
Ček dok me zaboravim, a sita se ispričah sa svima.
Pre svwga-Tino ,hvala ti što tako lepo oplemeni ove strane.
Drugarice,hvala na lepim rečima,i ja ih se ne mogu nagledati. Very Happy
Đolesku,reče da si se valjala…po travi ? Carice!!
Bidžule-još se bodeš-ponedeljak-SIT-NO!!
Mima vrcaš i vrckaš i iskidah se za priču o ‘‘znacima kraj puta‘‘,podsetilo me kad sam radila postupak u Jevremovoj,pa kako sam.bila srećna kad sam ugazila u s.nje pseće ispred klinike,misleći da će mi doneti sreću-al ne lezi vraže,u toj ulici,skoro u centru grada , umetnost i sreća su zaobići s.anje-bar je tako bilo pre skoro tri godine.Sramota.

Nina,bravo za jaja i tortu!

Tico, nisam razumela-nisi bila ponosna na svoj rad-pa si čekala da vidiš naša i onda okačiš jajja koja si bojila? Ne razumem-šta im fali?
Negde si bila kad te Ćufta pozdravlja da si se vratila? Nisam ispratila-putovali ste negde-čini mi se da si bila tu ...

Miss-pozdravljam te,a ti mamu!
Sutra veče jedna.moja suhrađanka i poznanica putuje put Praga-kod dr Sonje-

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 4/5/2013, 21:40

Držimo joj palčeve!! Very Happy
tu sam, samo odoh nešto raskloniti...

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 4/5/2013, 21:52

maus mi uvek 100 farbamo a i vise nesecam se da sam od 120 vise ofarbala ali ove godine m idosadilo kod 92 i rekla sam necu vise jer i ovako ce deca dobiti a i mi podeliti bice ih preko 100 opet u kuci
nina :)

Broj poruka : 4958
Godina : 41
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 4/5/2013, 21:55

a stos pravila sam jos jednu tortu kumi za slavu u ponedeljak ali je nisam ukrasila slagom nego cu tek u ponedeljak jer necu sutra da je pravim a u ponedeljak nebi bila lepo mekana .ispekla sam 6 okruglih kora i 3 velice cetvrtaste za kumu a kod mene ima 6 sto ja nevolim okrugle torte ali u toj mojoj su 2 torte kumine jer sam isla tu duplu meru a neizgleda toliko na slici .kad ubacim slike sa aparata mozda ce se videti lepse koliko je visoka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 4/5/2013, 21:59

Padam na nos,Vuka nikako da uspavam,ume da bude jako dosadan sa njegovim stipkanjem,to me bas dodatno unervozi ovako umornu.
Viktor spava od 19h
Laku noc curke lepo lalajte
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 4/5/2013, 21:59

Padam na nos,Vuka nikako da uspavam,ume da bude jako dosadan sa njegovim stipkanjem,to me bas dodatno unervozi ovako umornu.
Viktor spava od 19h
Laku noc curke lepo lalajte
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 4/5/2013, 22:01

Misu ocuuuuuuuuu meeeeeeeeeeeeed
Ljubi Anu.
Zvezdanice isto ljubim
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 4/5/2013, 22:23

nina :) ::a stos pravila sam jos jednu tortu kumi za slavu u ponedeljak ali je nisam ukrasila slagom nego cu tek u ponedeljak jer necu sutra da je pravim a u ponedeljak nebi bila lepo mekana .ispekla sam 6 okruglih kora i 3 velice cetvrtaste za kumu a kod mene ima 6 sto ja nevolim okrugle torte ali u toj mojoj su 2 torte kumine jer sam isla tu duplu meru a neizgleda toliko na slici .kad ubacim slike sa aparata mozda ce se videti lepse koliko je visoka
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 31
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 4/5/2013, 22:28

eto, sto volim s telefona kad kuckam pa posaljem praznu poruky :-D sad me mrzi opet sve.... laku noc :)
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 31
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 4/5/2013, 22:31

ajde napisi bojana komentar koji si tela na moju poruku bas me zanima ,makar u kratkim crtama

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 4/5/2013, 22:48

Nina, zeno koliko komapa jaja Wink nikad nisam videla toliko na jednom mestu.
Sva uskrsnja jaja su extra, uzivam u prazniku citajuci vase postove i gledajuci fotke ja umetnickim delima yes

U tempu ukinuli 10% snizenja vikendom pa smo pukli vise para nego planirano, ali su zato uveli kasu za trudnice i decu do 5 godina likeit

jel neko uspeo da refundira pare za pentaksim vakcinu? mi nismo Mad

Maro, znam kako ti je, mene stefan drzi za kosu tj mrsi psticima pa onda zapetlja pa se dere jer ne moze da ih izvadi a meni se koza na glavi najezi. ponek mi dodje nocu a i danju da ga kroz prozor izbacim. bas zato sto me uznervoi i boli brate mili, bas boli ;( odakle mu ta glupa navika , nema pojma
ljubac, lepo pajkite
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 4/5/2013, 22:50

Drugari moze li ko da mi kaze koju rijec preporuke kada je Tasos u pitanju?

Boki, meni je kuckanje sa tel nemoguca misija, samo citam Laughing

SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 4/5/2013, 22:51

Biksiiiiiiiii, nešto si mi danas ceo dan u glavi, čekaj da za kraj dana malo navijanja ubacim igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Parizu, i tvojoj sugrađanki igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Nina, pa ti si više jaja ofarbala od svih nas zajedno! i torta ti je nežnaaaa.......

Nama popodne došla bratovljeva drugarica sa dečkom i za njima i Lucijin drug iz jaslica Andrija (sa kojim se ranije ljubila, a sada se bije jer joj se Vukašin sviđa).
Sa Andrijom su došla i njegova 2 brata 4g i 6meseci, mama, baka i komšinica. Kada je kranulo dečije ludovanjeeee.......

Biser za kraj dana: Andrija prilazi da mu dajem zalogaj po zalogaj sladoleda kašičicom. Pitam ga "Andrija hoćeš još?" On prilazi a Lucija pored njega "Neće Andija sladoled", na šta on prestaje da prilazi, odgovara "Neću" i tužno odlazi!

E Maus, možda ima razlike u poreklu g..... Ako su ptičja , možda bude Mljet?

Jadni dečaci pored nas žena!
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 4/5/2013, 23:24

cici evo sad sam ih slikala lepo slozene u korpice,stalke sa par dodataka jaja od sveca i veruj mi da meni izgleda da ih ima samo 30 koliko malo izgleda kad se slozi,ulazi svekar i kaze dali si ti sva jaja slozila nesto mi tu malo jer znam da si 92 farbala ja da i da meni isto izgleda malo.cak sam slikala i decije poklone od zeke sto cemo sutra da trazimo zajedno pa cu tek onda da okacim sve slike da vidite i da kazete dali ih ima toliko ili ne.deca jedva zaspapa jer nemogu da docekaju da zeka dodje i da vide sta su dobili od slatkisa na poklon a ja im opet napunila korpu slatkim dzakonijama sto vole ala ce biti ujutru veselo kad vide sve to.ali uvek im sakrijem u dvoriste pa oni traze odnosno mariji svake godine jer uvek bude lepo vreme,ali prosle godine me zeznulo vreme pa nismo mogli napolje da i miki trazi sa marijom jer je njemu sve to novo i jedva ceka da vidi kako marija trazi sa njim po dvoristu jer je gledo sve snimke marijine do sad
ala vas udavi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 4/5/2013, 23:37

u bre cufto oni i komsiluk poveli Wink
hany

Broj poruka : 2013
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 4/5/2013, 23:46

maus ::
djole39 ::.Drzi mi palčeve ...pregovaram za plac u Bačevcima Wink

Zenooooooooooo to bi bilo savrseno. Vec u glavi pravim plan...aha jedno sat i po voznje, vikend u Bacevcima sa tobom,(kazem ti pravim plan, a ti sad gledaj) kupanje u Drini...pivo, vino...

Plac je dosta veliki ...hoće da ga parčaju ali kad nadju kupce za sve...TURENA na spisak (mada mi malo uvrtali oko dozvole za gradnju....
Vrckalo se danas....mašala, samo nek se vrca ,da nam bagrem medi Very Happy (kod nas već uveliko cveta )

dr mali pariz ::
Đolesku,reče da si se valjala…po travi ? Carice!!
yes i ukočila se ,kaze mi brat da bi bolje prošla da sam valjala travu lol! lol! lol!

dr mali pariz ::
Sutra veče jedna.moja suhrađanka i poznanica putuje put Praga-kod dr Sonje-

Srećno joj bilo !

cufta :: .

Biser za kraj dana: Andrija prilazi da mu dajem zalogaj po zalogaj sladoleda kašičicom. Pitam ga "Andrija hoćeš još?" On prilazi a Lucija pored njega "Neće Andija sladoled", na šta on prestaje da prilazi, odgovara "Neću" i tužno odlazi!

Lucija dušo ,ti si moj čoek,sve dajem al sladoled mi ne diraj !Neće Andrija sladoled sigurno !  b  b  b

nina :) ::sta su dobili od slatkisa na poklon a ja im opet napunila korpu slatkim dzakonijama sto vole ala ce biti ujutru veselo kad vide sve to.ali uvek im sakrijem u dvoriste pa oni traze odnosno mariji svake godine jer uvek bude lepo vreme,ali prosle godine me zeznulo vreme pa nismo mogli napolje da i miki trazi sa marijom jer je njemu sve to novo i jedva ceka da vidi kako marija trazi sa njim po dvoristu jer je gledo sve snimke marijine do sad

Traze samo slatkiše ili im sakriješ i jaja ? Zvuči mi lepo ...i ja bi trazila Embarassed

Ja sutra kod mame ,utihnulo janje Very Happy

Lepo se provedite sutra ,srećan vam praznik ,VOLITE I BUDITE VOLJENE !

Sve vas voleeeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) taj 5/5/2013, 00:06

naravno ijaja cak sam oboma ofarbala po 1 morcije mariji crveno a mikiju plavo da znaju cije je ,ali koliko ih poznajem marija ce traziti odma da se menjaju jer ona vise voli plavu boju nego crvenu ljubi je mama kao da je moja bioloska cerka ovek sam birala sve plavo a sestra moja uvek morala da nosi roze,crveno,dobijemo iz nemacke ranceve,peronice,majice u roze ili crvenoj boji jedna a drugo plavo i naravno zna se da mora biti moje ili necu nista,a takva je i marija samo za plavo se vata a miki uvek mora da popusti i da joj da sto je ona mladja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 5/5/2013, 05:45

Ja samo da mahnem drugaricama mojim sa ove strane sveta.
Sve vas stiskam i mislim na vas ljubav

Necete se ljutiti, ali na Biksi malko cesce pomislim ovih dana dobre energije radi yes
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 40
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 5/5/2013, 07:35

Jutro
HRISTOS VASKRSE
Nek je srecan Uskrs svima koji danas slave
Meni je oduvek nekako posebno lep ovaj dan,setim se uvek detinjstva,za svaki Bozic i Uskrs smo dobijale (kupovale)pantalone ja i sestra pa mi uvek nekako toplo i lepo,eto to su bili dani kad su moji imali novca ali su ga stedeli i ja i sestra dobijale ono sto smo htele samo za ove praznike,a brat kad god pozeli.
Danas imam sve i kad god pozelim i opet mi je lepo.
Danas odoh kod mojih,bice nas puno,decice koliko hoces,nauzivacu se.
Odoh sad kosu da sredim,deca spavaju,sa otvorenim prozorom i skroz otkriveni,ako bi se Vuk pitao taj bi potpno go spavao.
Cici moj sin stipe za laktove,kad mu to nedam onako prolazi pored meni i sise isto laktove,ludo dete.
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/5/2013, 08:39

Vaistinu vaskrse,Maro i ostale cure,koje slave Uskrs.
Dan je počeo mazuljanjem na našem krevetu,a onda se i zalilo...
Dušan ga je zalio otvorivši flašicu i prosuvši 150ml čaja...onda op. stanje,pa krwćemo ispočetka. Spremamo se,pa u crkvu,pa kod mojih na ceo dan.
Gde god bile-valjale se po travi ili valjale travu Wink ,ja vam želim lep dan.
Lucija- sve više mamina Very Happy
Ćufta, Đolesku moja, hvala na vibrama za jednu Anu.
pišemo se, i pijemo kafu.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 5/5/2013, 08:39

Ćao ženske !

Nina, kod tebe i kod nas isto....traganje se sprema. Moji još spavaju a ja sve pripremila, oprala po kući...... opet isto.

Maro, manje od 60kg?! Moj san!!!!
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 5/5/2013, 08:47

Jutro !

Dakle Pari kod vas se već zalilo Very Happy ,neka ,neka ,valja se (šta god Wink )

Ćuftice , imamo isti san ,kod mene će očigledno ostati samo san !
Ajd vesele mi bile ,ja odoh da razbudim moje čedo Very Happy od stotinak kg pa da krećemo za PI kod mame ff

PS: Ovog trenutka mi je tako drago što idem kod mame i što neću biti kući ....Komšinici su došli ćerka i unučići ....
Upravo je mama postrojila decu(5 god i 3 god) recima ."Ulazite unutra j*bem li vam mamicu u p****" Tuga......,bezim.....
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 5/5/2013, 09:15

Joooooooj Djole nasmeja me muski,komsinica i nije bas neka mama.
Srecan put i lep provod kod mame
Cufto mila,vredi se potruditi za svaki san,ja se mnoge hrane odricem samo da se ne ugojim,nikad nisam volela da budem debela,dobro nemam ni kog ali ipak hrana cini cuda.Ono sto mene najvise goji jeste beli hleb-ubija me,i zato ga ne jedem,ili ga pojedem ali retko.Slatkise jedem.
MM je neko ko zeli da bude mrsav ali se hrane ne odrice,izjutra smlati pola hleba sa sunom,cajnom,kackavalj....i oces debljine,a samo kuka.I pored toga sto vezba(ne preterano) debeo je.
Pari najvise mrzim kad mi deca prosipu neku tecnost na lezaju,bilo voda,caj,mleko-mrzim,ali i kod mene se cesto desi da Vuk namerno otvori batino mleko i prospe.No vazno je da je dan lepo poceo,a kako i moze biti sa takvim andjelima.
Cufto ti si bre nevidjeni ranoranilac,e to je moj san.Ja volim da ustanem pre 5 ali mi je tesko pa zato ustajem oko 6 ili koji minut kasnije.
Deca povukla na mene,ustaju rano i lezu rano.
Koliko sam samo srecna ne mogu vam opisati,verovatno od euforije odavno nisam bila kod mojih...
MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/5/2013, 09:44

kafa photo: kafa 4922.jpg

Dobro jutro svima!

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 5/5/2013, 09:46

Vaistinu Voskrese!

Drugari dragi bila do frizera na feniranje,pocinje spremanjac za svadbu. Naravno jedva nasla nekoga danas da radi Laughing

Maro uzivaj kod svojih to si divni momenti osmeh srce

Djole sto imas komsiluk, ne zavidim Shocked

Pari, uzivajte danas! radost

Lucija je naravno kao i uvijek na visini zadatka Very Happy pa naravno da nece sladoled, valjda ona zna bolje Razz

Mira mi nedostaje, cekamo je danas da se javi yes

Drage dame i mali drugari sve vas ljubim d
SladZana

Broj poruka : 2750
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole