SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od MARA taj 19/4/2013, 21:28

Vece
I ja ne vidim razlog da bilo koja od nas napusta kutak zbog toga sto se nekome nesto svidja ili ne.
I meni se puno toga ne svidja pa nista,i vama se puno toga kod mene mozda ne svidja pa opet nista,ovde smo da se druzimo,ako mozemo da jedna drugoj pomognemo,ako ne opet nista.
Nikad necu napustiti kutak makar mi i ne znam sta napisale,makar cu povremeno slike u dnevniku svoje dece ostaviti.
Kao pocetnik na forumu pisala sam sve velikim slovima ,zene me upozoravale,molile,ja to niti videla nisam niti sam shvatila da ne treba da radim tako nesto,dok se ja dozvala pameti proslo mozda 3 meseca.
Vreme prelepo,uzivala sam ceo dan,odvezla dete u vrticu zaustavila me policija a onaj moj blesavi muz uzeo dozvolu kod sebe i ja nemam,srecom potrazi dokumenta,ja da potrazim,Vuk pocinje da place posto mrzi da bude vezan,on aha dete vam place slobodni ste.Uh te srece pukla bi 5.000 mozda i vise.Onda u povratku opet zaustavljaju,nesto se verovatno desilo,i rece aha izvinite vas sam malocas zaustavio klimnuh glavom,ako progovirim u drhtavom glasu ce otkriti da nesto nije u redu.
Ako pare nisam dala policiju rekoh kupicu cipele,dodjem kuci,spakujem dete u kolica i krenem,cipele na snizenju za 2000 ali nema broja za mene,od onih duplo i troduplo skupljih ima, ove nema ,e sipak nedam tolike pare,i na kraju kupim deci po majicu i sorc,a za mene sipak.
Popodne sredih napusteno dvoriste,i trava je ko kod Cufte jadna i gadna,2 godine nesredjeno-uzas.Ruze su mi unistili u radovima tako da ih je od 50-ak ostalo jedva 10-ak.
Odoh sad dete mi klimavo i slinavo i pod temperaturom-Vuk,kakav gadan virus slomi ga nacisto,vodica teci ne zna se da li je vise iz nosa ili iz ociju.
Ljubim vas sve i volim.
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 19/4/2013, 21:29

Dobra ti je ova cufto
I vicevi su vam super
Ali onaj kako naterati muzza da dodje iz kafane je vrK.
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 19/4/2013, 22:52

Auuuuu sta bi ovo Shocked

zene drage zivot je KRATAK da bi se trosilo vreme na nepotrebne rasprave osmeh srce svi smo mi razliciti, sa razlicitim zivotima i sudbinama,prohtevima, zeljama, mukama.. pa ako na jednom ovakvom mestu(KUTAK)( gde se sve vrti oko ljubavi prema potomstvu i nasoj deci)koje ja vidim kao jedinu svetlu tacku u ovoj teskoj i preteskoj sadasnjici, ne mozemo da se druzimo i pomazemo, i prihvatimo razlicitosti , onda je tesko nasoj deci No

Sta cemo ih mi nauciti, ako se zbog gluposti raspravljamo?

Ja sam totalno nebitna u ovoj celoj prici(veoma sam kratko na ovoj temi a nisam stalno ni aktivna), ali mi ja zao, kad vidim da se toliko dugo druzite ovde, pa onda zbog sitnica naljutite. Bas kao deca lol!

Gde je prastanje?
Gde je ljubav?
Gde je mirenje?

Moj predlog Misici i Milijani, pruzite ruke jedna drugoj , predjite preko ponosa i ljutnje osmeh srce
obe ste posebne, svaka na svoj nacin, kao i ostale cure osmeh srce

E sad malo o meni lol!

Stigao verenik iz Srbije mojoj drugarici, pa smo se obe site isplakale od srece, jer je i ona kao i ja bila fizicki maltretirana od bivseg muza i sad kad joj je konacno i zauvek stigao njen buduci covek, rekoh joj ja: draga moja, sad vise nisi sama, i niko te vise nikad nece udariti zagrljaj

A moja deca, razna pitanja imaju smajli angel prosli cas ucili malo istoriju, i pesmicu tamo daleko, pa im ja objasnjavala...i sad, obresmo se kod reci smrt, umreti, poginuti, do Krsta i Isusa i sve se tu skupilo(a vecina dece je vec u holandskoj skoli ucila o Hristu i dosta znaju) i krenu pitanja: zasto su ubili Isusa kad nije nista uradio? Jel ima on kucu gore na nebu? Kad covek umre, ostanu kosti, ali dusa ne umre! Onda su me pitali: Sta je to dusa? Od toliko pitanja, ja se zbunih, a nisam ih ni ocekivala, jer se trudim da se drzim teme i onoga sta ucimo, ali deca su to...
I ajde sad ti odgovori na sva ova pitanja lol!

Cure sve do jedne uzivajte u zivotu, u ljubavi, u miru, u vasoj deci, muzevima,stanovima i u svemu sto vas cini srecnim poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci

Sofka

Broj poruka : 1491
Godina : 45
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 19/4/2013, 22:56

Eh da, da se potsetimo sta je drugarstvo
http://www.youtube.com/watch?v=5Q7KPwLc26E
Sofka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 19/4/2013, 23:39

haha, Ćufta i ja se javno 'počerupale', pa se onda tajno izmirile, jer ja ne volim nesporazume, to mi je užasno kad se desi, a bio je nesporazum.
lol!
Bjanka, jel si se 'primila' u novom stanu? Ja sutra ujutro idem na pijacu, pa ako si tamo između 8.30 i 10.30 povuci me za rukav, staviću crveni karanfil za rever. lol! Šalim se, al samo za karanfil. Wink
Posle idem u grad da vidim jedno prefinjeno krhko nežno biće s Kutka, neću vam reći ko je u pitanju. Tek sutra popodne. I možda kupim farmerke, jer ne mogu da uđem ni u jedne koje imam. Raskrupnjala sam se, a glukofaž ne bih da pijem. Još mi samo i on fali, evo napravih spisak za apoteku, kad sam sračunala- cirka 5500din. affraid Katastrofa. Manje ću para trošiti na dete nego dok ga dobijem.
Moram još nešto da dodam i neću više o tome, časna reč. Mnoge su komentarisale Mišicin post, ali su mnoge ispustile onu nit, ono što je Miš htela ustvari da kaže. Da bi se dao sud mora ipak malo pažljivije da se prati. Toliko od mene, neću dalje da se mešam, svoje sam rekla.
Epa, sutra je subota, i meni je subota oduvek bila omiljeni dan, nego me Bak zalude s petkom, pa sam privremeno to smetnula s uma. Dobro da sam se setila. Godine, šta ću! lol!

missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 20/4/2013, 00:10

Samo da vas upozorim- nemojte prati pantalone u mašini ako iz džepova niste izvadile žvake! affraid
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/4/2013, 07:38

Jutro jutra...

od nas opet samo kafica

Cituckam, pratim...nemam nista da dodam sem da bolesna decica brzo ozdrave a mamike sadasnje i buduce da sto lepse provedu ovaj vikend.

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 20/4/2013, 08:00

Dobro jutro, tinche hvala na kafi divna je Wink
mislim da su mnoge shvatile sta je Mis htela da kaze Wink,e sad sto neko ne voli da im se kaze sta misle o njima to je vec nesto drugo
nadam se da su decica ozdravila

pitam jutros mm sta je sanjao kaze blizance neke Very Happy , a ja sanjala takodje dva para blizanaca, ne mogu da verujem da smo isti san imali Very Happy
hany

Broj poruka : 2010
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/4/2013, 08:15

Dobro jutro!

I ja cu jos samo jednom o ovoj raspravi i necu vise.
Milijana ::
Odavno sam sebi rekla da cu ovde biti dok se osecam prijatno i dok me to cini srecnom, a sada vise nije tako. Nije to zato sto sam rekla nesto sto se nekom nije svidelo, ili mi je lupljen minus, vec zato sto sam shvatila da ovde nije sve kako deluje da jeste i to zbog toliko smesne stvari, da mi je smesno i da objasnjavam. Jednostavno, ljudi kojima smeta sto su mi jedini problemi vezani za kupovinu (nevaznih) stvari nisu ljudi na koje cu trositi svoje vreme, a da ovde pisem samo ono sto ce drugi zeleti da citaju, meni je licemrno. Iz tog razloga, ovo ce biti moj poslednji post na ovom forumu.

Prvo, moram da kazem cista patetika, ceo post.
Meni, ne smeta to sto Mili kupuje, neka kupuje, ali mi smeta i nervira njeno pisanje o tome tj nacin: kupila mantiil ne treba mi, hocu tablet, ne treba mi, snob sam,hocu da ga imam... svadjam se sa muzem u kabini Legenda(mora da se naglasi u kom butiku Rolling Eyes jako je bitno, zar ne)...i taaaaak.
Pa posto nju vise ne cini srecnom jer sam rekla svoje misljenje i ne oseca se vise prijatno jer sam rekla svoje misljenje njen problem.
Nadam se da je nit, sto kaze Miss uFacena, a ak` nije nema veze. Stojim iza svake moje reci ovde napisane.

Zene lep dan i suncan. Nisam citala predhodne vase postove, izvinjavam se. Pokusacu sad dok je Ana sa tatom u prodavnici.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/4/2013, 08:29

Meni je samo jako cudno sto se neko, ko u pre dva posta insistira na tome da ovde moze svako da napise sta hoce, sada povlaci zato sto joj vise nije prijatno jer je neko drugi napisao sta je hteo i mislio.

Svi imamo svoje lose strane, prva ja. Ali preterano razmetanje potenciranje nekih stvari ce sigurno mnogima zasmetati. I samo je bilo pitanje vremena da neko odreaguje i iskreno napise. Druge nisu pisale ne zato sto se plase...vec da ne izazovu lavinu drugih stvari.

Da, nisi imala platu tri godine i sebi nisi nista kupovala...mozda ja tako zivim vec pet godina i ne vidim kraja. Pa ne kukam...
Takodje znam za devojke koje imaju daleko vise od svih nas pa im se postovi ne razlikuju on nas koje nemamo.

Mili, posto znam da citas i dalje, mislim da je preterano da se udaljis skroz...ali to je tvoja stvar.
Vise bih volela, sto je mnogo teze, da naucis nesto iz ovoga. I da, posto nas toliko sve volis, shvatis i nase razloge zasto nam mozda ne prija nesto sto je tebi sasvim normalno.

Svakako, sve najbolje tebi i tvojoj porodici.

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 20/4/2013, 09:03

koliko mi je smetalo ono crvenilo ..toliko mi smeta i ovo zelenilo..nije poenta u boji..pa nije ovo skola da dajemo jedna drugoj ocene, pluseve , minuse...ne razumem..zaista sam pobornik toga da citas sta ti se svidja..odn ko ti se svidja..ako te nervira zaobidji...bez ulizivanj, poltronisanja..ali i zamranja..pa bar mi ovde mozemo da budemo oslobodjene svega toga..ovako mislim da necemo daleko stici...negde mislim da ce polako poceti da se osipa drustvo..jer reci mogu da zabole i ovde i od osoba koje ne znamo licno a za koje smo se vezali vise nego za one u stvarnom okruzenju..posebno posle godina i godina druzenja ovde...ja sam ovde clanstvom najmladja..ali negde vas znam i osecam kao da sam tu od pocetka, u stvari neke znam i pre pocetka kutka..zato vas molim da se manemo ocenjivanja i nastavimo lepo ovde da zivimo svi zajedno sa sve svojim razlicitostima i malim i velikim problemima, vrlinama i manama..
ljubim vas puno...volim vas zaista..ovo sam napisala onako kako mislim iskreno...sad odoh jer je mm danas dezuran..pa odoh da se rvem sa dva bolesna i neposlusna i njanjava indijanca love love love
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 43
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 20/4/2013, 09:05

mislila sam ZAMERANJA..a napisala zamranja
dacans

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 20/4/2013, 09:13

Evo i ja sam jedna koja se slaze sa Misicom, nisam na ovoj temi bila preterano aktivna, ali u poslednje vreme nisam ni svracala...jer mi jednostavno nije prijalo pisanje pojedinih devojaka...tj bilo mi je previse sebicno i nisam mogla da citam. Iks puta sam ispisala neki tekst kako bih iznela svoje misljenje...ali sam isto tako odustajala, ne zato sto sam licemer nego nisam zelela da sebi stvaram nemir, jer bi se to nastavljalo i na zalost ljudi ne cene kada se iznese misljenje. Svako ima pravo da pise sta hoce, ali jednostavno mislim da treba da se ima mere ...tj kada i kako nesto reci. Kada sam na koracima pisala o luksuzu...mislila sam upravo o ovome, neke devojke cekaju pismo po godinu dana i pisu o tome, da bi nakon toga sledio post o "sopingu"...meni je to fuj!!!
Sto Tinche kaze, ima zena koje imaju sigurno mnooooogo vise, pa se kroz njihov post to ne oseti...novac je za trositi ali
Misice, tvoje bogatsvo je neprocenjivo i ne trosivo.................. volela bih da budem majka bas kao sto si ti!!!
Pozdrav za sve vas
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/4/2013, 09:16

mm radi, Sunce sija, vidim Dacina deca su bolje čim se juri sa njima, L jede.

Mili, vraćaj se nazad! Nastavljamo svi dalje gde smo stali! radost

Napisah i ja neki duži post još juče, ali mi je prvi put pobegao post. Tu sam opisala kako sam greškom napala Miss, a posle shvatila da sam se prešla, i da ustvari isto mislimo. Rasprava oko pogleda na nauku (kakva idiotska rasprava). I sve smo raspravile, i sve se sada super!

Možda bi mogli našim primerom da krenete svi osmeh srce ?!
cufta

Broj poruka : 5390
Godina : 48
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/4/2013, 09:24

Daco, nisu ocene...vec nacin da se neko izjasni da li mu se taj post svidja ili ne. Ova stvar postoji na vecini foruma.

Kome se svidja - koristi tu opciju, kome se ne svidja ne pridaje njoj znacaj.

Ljubim tu tvoju bolesnu decicu da ozdrave sto pre.

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 20/4/2013, 09:27

Dobro jutro svako jutro osmeh srce

Valda ce neko i moj post od sinoc da procita lol!

Ja sam za prastanje, prihvatanje razlicitost(koliko god to tesko bilo ali se moze kad se hoce) i ne gledati samo necije mane, vec i vrline yes i savladati svoj ponos i izmiriti se osmeh srce

Divan i suncan dan ovde sunny ali samo 12 stepeni ZIMA3
Sofka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/4/2013, 09:40

Ja sam Sofka pročitala Very Happy . Najviše mi se sviđa onaj deo sa retorskim pitanjima o ljubavi i praštanju
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sofka taj 20/4/2013, 09:56

Moram da dodam, da ste na zalost podeljene u cini mi se dve grupe, opet kazem na zalost(zar nam nije dosta podela?) Ja nisam na nicijoj strani, jer ne zelim da biram stranu vec vas prihvatam sve kakve jeste.
Ako su sad u pitanju te kupovine, pa i ako deluje snobovski, valda Milijana ima i vrlina, a sigurno ih ima yes
I ti Misice, jesi divna zena osmeh srce drugar si pravi yes ali i ti sugurno imas mana. Nije na meni da sudim i govorim tako, ali cinjenica je da nismo savrseni yes

Ako neko treba da bude ljubomoran na nesto, evo ja sam prva ljubomorna(naravno ne u losem smislu) na tvoju Anu jer bih volela da imam takvu cerku, i ljubomorna sam na Dzekija i Pipija jer volim zivotinje a ne smem da ih drzim zbog moje alergije, i ljubomorna sam na tvoje dvoriste jer mozes da posadis milion jagodica koje ja nacickam u dva kvadratna metra lol!

Na Milijanu sam ljubomorna(naravno ne u losem smislu) jer ima dva predivna andjela, ma na svaku od vas bih mogla biti ljubomorna, zbog onog sto ja nemam a vi imate. Ali nije poenta u tome. Poenta je u tome, da se radujes tudjoj sreci i uspehu i da saosecas kad je drugom tesko.

Toliko od mene lol!
Sofka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacans taj 20/4/2013, 10:13

Ma da Tinche sve to znam...ali to anonimno plus i minus mi ne prija nikako..lako je tako stisnuti..pa pricali smo ovde hiljadu puta daj da kazemo sto nam se nesto svidja ili ne..javno, potpisano..ovako mi to dodje ko pljuvanje iza ledja..nemam pojma..vidim da neko i dalje pici, sad valjda uinat meni..ma nek pici, neka udara plus minus, na svaku poruku..ali do pre par dana toga jedno duze vreme nije bilo i bas smo lepo ziveli..evo sad ko sto Sofka rece kao da se dva tabora stvaraju..ja necu ni u jedan..jer i ja imam punooo vrlina..ali jos viseeeee mana..i necemo se sad valjda oko toga raspravljati i ocenjivati ko je ovde bolja zena, mama, riba..
Sofka sjajna ti je poruka...ova poslednja je za cistu 5..ali zeleno ne stiskam lol!
dacans

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/4/2013, 10:17

Sofke , draga, naravno da imam mana ihaj. Nisam ni rekla da nemam.
Da ne odemo na siroko, ovde nije rec o ljubomori. Ja nisam ljubomorna sto Mili kupuje. Rece vec Miss ...nit...i pokusala sam da objasnim u mom predhodnom postu i rekoh necu vise pisati.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 20/4/2013, 10:27

I tako...NEKO mi je poslao mms-om sliku przenica...koje mi se sada nenormalno jedu ali nemam hleb...muski izeli sve za dorucak...najbliza prodavnica je udaljena od prilike za tri kontrakcije na sedam minuta.

Ne smem da mrdnem...a przenice nemam. Eh, da mi je Lozana blize...

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 20/4/2013, 10:34

Tinche ::I tako...NEKO mi je poslao mms-om sliku przenica...koje mi se sada nenormalno jedu ali nemam hleb...muski izeli sve za dorucak...najbliza prodavnica je udaljena od prilike za tri kontrakcije na sedam minuta.

Ne smem da mrdnem...a przenice nemam. Eh, da mi je Lozana blize...

Sta napravih! Sta ucinih! Bas sam zlica tj lausurpadora.
sunny ti zarko ak` sad sednem u sivi metak, kod tebe sam za sat i 30 minuta. Znaci pre Milosa stizem.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/4/2013, 11:00

Jutroooooo!!Divan dan-čekam utisak dana-ispljunite ga!
u kolima sam-biću...ne eliptična,ali koncizna.
Neću da preskačem nijedan post-kakav je to onda način?
Neću da izvrćete tuđe reči-u ovom sl.Mimine,jer mi je muka od toga-a često se pribegava tome.
Mima nikom nije rekla da se čisti sa foruma-rwkla svoje mišljenje,pa šta-retki su koji to čine kad im se nešto ne dopadne-zašto ćutati?
Mili,ishitrwno donosiš odluke-zbog čega povlačenje-jer je Miš rekla da joj se nešto ne dopada?
A ti-zbog nje si na forumu,pa zbog nje napuštaš?

ili se opredeljuješ samo za čitanje i p.p. varijantu-o.k. tvoj izbor,al stvarno nema potrebe za patetisanjem,jer te ja nisam doživela kao takvu osobu.
Praštanje-da,naravno,jesam za-ali šta ovdw oprostiti?
što je neko rekao svoje mišljenje,a drugi se toliko zaboga uvredip,da odlazi?
Ne znam-ko ,brate,nije sposoban kritiku da iznese,nek meri svoje reči.
Koliko ste mi samo minusa sale-najviše od svih ih imam-al baš me briga-rekoh sto puta,pa i sad-
nemojte samo ravnodušni biti-gore ništa ne postoji- i negat.stav je STAV!!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 20/4/2013, 11:26

I dalje se samo piše o raspravi. Gde su naši dnevni događaji? Gde su planovi?
Sem prženica koje malo je reći obožavam, od vas danas ništa ne saznah.

Moja omiljeno društvo sa "jatara" se polako pretvara u nešto što mi se ne dopada.

Odoh ja odavde do ponedeljka. Ova rasprava je dobila druge dimenzije .
cufta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SladZana taj 20/4/2013, 11:32

cufta :: I dalje se samo piše o raspravi. Gde su naši dnevni događaji? Gde su planovi?
Sem prženica koje malo je reći obožavam, od vas danas ništa ne saznah.

Moja omiljeno društvo sa "jatara" se polako pretvara u nešto što mi se ne dopada.

Odoh ja odavde do ponedeljka. Ova rasprava je dobila druge dimenzije .

likeit pribjegavam tvojim mjerama.
SladZana

Broj poruka : 2744
Godina : 33
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći