KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+71
Simona
kockicaaa
Bebis
SoJa
Cecana
medolino
sareni leptir
SannI-AlL
djole42
JocY
kristina33
dr mali pariz
dusa71
dunjas
bebica mala
Stenli
Republica
fight&faith
vivijen
zvezdilica
ariadne69
leptirko82
AriesGirl
misic
heart84
lilly13
ivi
Crvic
sigmabh
Angie83
tuli
Ambra
ninica2
twinsi
REAANITA
korpica
labradorka
SladZana
MAAKKI
Ninche
saska1
dragana76ns
bulevarka
Orline
cicsa80
lolipop
hany
lelas
ivka
lenabeograd
anak
laKole
zoxa
maus
menora72
BiKsi :)
noja
LaFolie
neca73
zvoncica36
Niny
lilya
Erata
Shizika
nena beba
KoMetaK
Vuchica
bak
Struzzo
lenjivica
missile
75 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 10:19

Ja je u Prag trebalo da odem 21. marta, ali harizmaticna je Goca sto kaze Struzzo, jos uvek sam ovde, samo odlazem i pijem kontracepciju svaki drugi mesec.

Kad smo kod ciklusa, moj nikako da stigne posle kontracepcije, pa sam se vec uplasila da je menopauza. Previse citam po internetu, stvarno. Pusaci ulaze u menopauzu godinu do dve ranije, tako kaze google, pa sam ja nekako sracunala da moze i sad da mi bude vreme No

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebica mala 16/4/2013, 10:23

Klubasice drugarice moje osmeh srce
nije me bilo pa neznam sta se desava kako ste?
ERATO gdje si dokle si,Korpica cini mi se da negdje procitah zagrljaj

i sta jos ima novo?
Ja sam dobro pucaju decapeptyli lagano juce prvi dan ciklusa,u cetvrtak prva ekografija .
LJUBIM VAS SVE ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 16/4/2013, 10:29

Bebice, držim fige!
Neco, ne verujem da je menopauza već tvoji hormoni koji su na ringišpilu, čas si na kontracepciji pa nisi...
Lilya, zaboravih reći...ja, priučena medicinska sestra svakoj ću bocnuti stop inekciju ili šta već treba...Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 10:34

Bebice, meni sutra aspiracija. :-)
Neco, pa sta kaze Goca, koliko misli da vrti te kontracepcije? Mislim, koji je plan?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 10:47

erato ::Bebice, meni sutra aspiracija. :-)
Neco, pa sta kaze Goca, koliko misli da vrti te kontracepcije? Mislim, koji je plan?

E pa to je ono sto meni smeta tamo, ne mora stvarno da mi crta jajnike i folikule i objasnjava previse ako vec nije takva.... ali da mi predoci plan za sledeci mesec, to vec nekako ocekujem. A ne znam nista erato, i ovih dana mi se vec place od muke.

Pocinjem da se plasim da nesto ozbiljno nije u redu kad mi svaki drugi mesec daje kontracepciju. Kad ne pijem imam normalne ovulacije i pokusavamo prirodno.

Jedino sto znam je da cu sad kad dobijem da radim hormone 2. dan ciklusa.

Priznajem da sam demoralisana, depresivna, i osecam se kao da se vrtim u krug. Do sad sam bila stvarno boljeg raspolozenja. A sad se i plasim sta ce mi reci kad odem na sledeci UZ, uopste ne znam sta da ocekujem. Eto, bojim se..da mogu da ocekujem najgore, sanjala sam cak da nemam vise uopste folikula ....i da vas ne opterecujem No

idem da se prosetam, ladno mi krenule suze sad na poslu.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 11:06

Neco, normalno je da se tako osecas u takvoj situaciji. Da li si je pitala mozda sta planira, dokle misli da ide tako sa kontracepcijom i vrcenjem u krug?
Nemoj da se demoralises. Koliko se secam tvoj amh je 0.4. Moj je nizi, a mladja sam. Naravno da imas jos folikula.
A politika cutanja im i nije neka fora...
Mene nervira recimo prica oko zamrzavanja, ali svejedno, to ne bih imala ni u drzavnom programu, a pitanje je koliko ce uopste biti jc.
Ja sam sada u spa centru, u odnosu na Front recimo. To je ono sto me cini srecnom i zahvaljujem Bogu na datim okolnostima.
Ali, da ima cudnih stvari na klinici - ima.
Moj utisak je da su strucni, da gaje individualni pristup, da ukapiraju svaku zenu i dobro isprate pricu...
Ali, zamrzavanje im definitivno nije jaca strana, sve vise sam ubedjena da nesto tu nije u redu i pristup da se pacijentu nista ne govori nije u redu.
To je ok meni sada, jer ja otprilike i znam situaciju - par potencijalnih jc i guramo pricu. Blizu mi je klinika, laganica, imam poverenja u njihov rad i super.
Ali da idem tamo mesecima, godinama, placam, a pri tom nemam pojma sta i kako...e to je vec ludilo!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LaFolie 16/4/2013, 11:14

neca73 ::

Jedino sto znam je da cu sad kad dobijem da radim hormone 2. dan ciklusa.

Priznajem da sam demoralisana, depresivna, i osecam se kao da se vrtim u krug. Do sad sam bila stvarno boljeg raspolozenja. A sad se i plasim sta ce mi reci kad odem na sledeci UZ, uopste ne znam sta da ocekujem. Eto, bojim se..da mogu da ocekujem najgore, sanjala sam cak da nemam vise uopste folikula ....i da vas ne opterecujem No

idem da se prosetam, ladno mi krenule suze sad na poslu.


kao da citam svoj post... svakog dana na poslu pune oci suza, nemam ovulacije, nemam menstruacije, ne znam sta da ocekujem, svakog puta se posle UZ jos vise ubijem u pojam. Pocela sam da se paranoisem da ce uskoro poceti da mi rastu polipi, miomi, ma svasta.
Mi prirodno nista i ne radimo, ja sam u stanju da celo vece blenem u tacku i da ne pricam sa muzem. Samo smisljam svasta da se izvucem Rolling Eyes
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 11:16

Opet cu da spomenem dr. Stamenova iz Bugarske (zene se tamo kunu u njega). Napisao je u svojoj knjizi otprilike ovako: Pricajte sa vasim pacijentima, saslusajte ih, objasnite im. Mnogo je tuzno i velika je greota da zene nakon izlaska iz vase ordinacije odgovore traze na internetu i forumima.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 16/4/2013, 11:26

erato ::Opet cu da spomenem dr. Stamenova iz Bugarske (zene se tamo kunu u njega). Napisao je u svojoj knjizi otprilike ovako: Pricajte sa vasim pacijentima, saslusajte ih, objasnite im. Mnogo je tuzno i velika je greota da zene nakon izlaska iz vase ordinacije odgovore traze na internetu i forumima.

Bojim se da ovde ima dr koji bi ga zbog toga lincovali.

Stru, meni stop svaki put bila sa malom iglom kao i za stimulaciju i svaki put u stomak davala, nije mi bio problem. Meni problem one lepe pa debele igle ko za penicilin ili tako neku bocu. Uh sto je to gadno... Mad
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 16/4/2013, 11:27

Neco, LaFoile, a da popricate sa nekim strucnim? La Folile imas u savetovalistu besplatnu psiholosku pomoc, sto da ne, mnoge zene sa foruma idu, nece da skodi Wink
Ja sam resila, kad opet dodjem u tu fazu gledanja u tacku i sl, odoh, sto bih ja zagorcavala zivot i sebi i mm a i ostalima.

Meni se inace prvi put desava nesto bas cudno. Prosle subote beta negativna. U petak dobijem, nesto. Od petka, evo vec 5 dan mi se vuce nesto mrljavo, ne znam da li bi bilo za jedan dnevno ulozak, sve okupno. Sinoc sam resila da vise ni ne stavljam ulozak, od jutros opet nesto, taman toliko da moram da ga nosim Mad
Znam da se desava, i sve, ali bas me nervira, ili idi ili stani Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 11:55

lilya ::Meta, ako ti je za utehu i ja sam juce dobila. 5 dana ranije, a trebalo je u petak No
I ja sam dobila, 5 dana kasnije! A taman smo se ponadali.... Crying or Very sad

Struzzo ::Mnogo mi simpatično kako već mesecima pričamo o odlasku u Prag i mic po mic ga pomeramo...tu računam i sebe.
Možda u junu mi pričuvate Struzzolina dok ja budem na klinici, pod uslovom da mi odemo prvi u Prag...
Eh, ko će prvi otići u Prag...
Ja ću sigurno na jesen, pa ako neka pomera, nek mi se javi! lol!

LaFolie ::
lilya ::Meta, ako ti je za utehu i ja sam juce dobila. 5 dana ranije, a trebalo je u petak No
i ja i ja!!
Bravo, LaFe, tako mi je drago!!! igra Hvala Bogu da su počele dobre stvari da ti se dešavaju, sad kad krenu da se nižu jedna za drugom... igra love Samo napred!!!! ljubav

Bebice, puno sreće, navijamo!!! b

Bak, da nisu pogrešili za tu betu Rolling Eyes Seti se Mišicine sestre, zatrudnela, pa dobila nešto tako kao ti, pa rodila Nađu! Very Happy Daj Bože!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 16/4/2013, 12:07

Evo napisala sličan post, a on nestao....
Bak, a da ti proveriš betu u nekom drugom labu...zvuči kao filmski scenario ali nikad se ne zna...
Neco, ja sam ostala kod Goce nekoliko godina. I otišla sam jer sam tapkala u mestu. Nije mi ona rekla da pokušam negde drugde. Najverovatnije retko koji dr bi to rekao. A meni je to najpoštenije. Za**** ćutanje....sa mnom Goca posle nekog vremena nije ćutala. Nisam joj dala. Nek' izigrava dostojanstvenika nekome ko je prvi put tu. Meni koja sam stari pacijent i ostavila sam ti preko 10 hiljada evra imaš vala da pričaš, sve!
Otvoreno joj reci: ja sam 1973. godište, želim da znam kad ćemo konkretno nešto raditi, imseminaciju, VTO?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 12:09

Slazem se sa Struzo! Ne treba gubiti vreme. Ili ima plan koji ce ti izloziti, pa ces se ti umiriti, ili nema konkretnog plana, pa zasto da joj dolazis.

I ja sam pomislila da je Bak trudna, ali nisam smela da kazem... Embarassed
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 16/4/2013, 12:15

Ja znam par kojima je Biljana iz te klinike (zaboravila sam prezime) u startu rekla da im oni ne mogu pomoci, da se ne zamlacuju u tim godinama ('71 ili '72) po Srbiji i odmah ih uputila na Sonju i PFC.

Bak, ja pojma nemam, mozda zaista da uradis opet Betu.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 12:29

Lili, lepo je to što im je dr Biljana pošteno rekla, ali ja sam 70, i dopalo mi se kod dr Crnogorac i to što me je pogledala čudno kad sam ispalila da sam u godinama i da se pitam ima li smisla da dete ima matoru mamu! Shocked Koliko mi to znači! ja sam stvarno bila u teškom bedaku povodom svojih godina, vratila mi žena veru u život. yes Btw, i ona je rodila u 43 i to pomoću vto na svojoj klinici.
Eto ta finesa me odbija od Ivanovića, ja ću da probam pa ću da probam, kakva vajda od toga da mi govore da sam prevalila 40 davno i da nemam 28 ant. folikula! To će mi baš uliti veru!

I koja je to magična razlika, msm šta to još u Pragu urade nama u 40-tim što ne urade ženama u 30-tim, i što u Srbiji ne mogu da urade, pa oni u Ivanovićima ne mogu da pomognu! Shocked

Lili, da me ne shvatiš pogrešno, ja te volim zbog ovog posta. naime, u feb je trebalo da mi krenemo s pripremama za praško proleće, ali tada nisam imala kombinaciju sa NS u glavi, nego Ivanoviće. I toliko mi se nije dalo da odem, i što više čitam ovde sve mi se manje dalo, da sam na kraju sela i zapitala se - šta sada! Shocked Stručnost- ja u njihovu stručnost verujem na blanko, na vaše reči, to da. Ali to je samo potreban uslov za uspeh, ne i dovoljan.


Poslednji izmenio missile dana 16/4/2013, 12:35, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 12:34

erato ::Neco, normalno je da se tako osecas u takvoj situaciji. Da li si je pitala mozda sta planira, dokle misli da ide tako sa kontracepcijom i vrcenjem u krug?
Nemoj da se demoralises. Koliko se secam tvoj amh je 0.4. Moj je nizi, a mladja sam. Naravno da imas jos folikula.
A politika cutanja im i nije neka fora...
Mene nervira recimo prica oko zamrzavanja, ali svejedno, to ne bih imala ni u drzavnom programu, a pitanje je koliko ce uopste biti jc.
Ja sam sada u spa centru, u odnosu na Front recimo. To je ono sto me cini srecnom i zahvaljujem Bogu na datim okolnostima.
Ali, da ima cudnih stvari na klinici - ima.
Moj utisak je da su strucni, da gaje individualni pristup, da ukapiraju svaku zenu i dobro isprate pricu...
Ali, zamrzavanje im definitivno nije jaca strana, sve vise sam ubedjena da nesto tu nije u redu i pristup da se pacijentu nista ne govori nije u redu.
To je ok meni sada, jer ja otprilike i znam situaciju - par potencijalnih jc i guramo pricu. Blizu mi je klinika, laganica, imam poverenja u njihov rad i super.
Ali da idem tamo mesecima, godinama, placam, a pri tom nemam pojma sta i kako...e to je vec ludilo!

Nisam je pitala, moja greska. Nekad mi sama sve lepo isprica, a nekad me potpuno zbuni ponasanjem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 12:35

Ima jedna zenica koja je sada u postupku kod Ivanovica. Ima 43 godine. Ja znam zenu kojoj je uspelo kod njih iz drugog puta u 44. Nazalost, imala je spontani. Biljana je verovatno mislila na to da je zbog godina i vremena bolje da odu na zapad, gde su bolji uslovi i modernije i opremljenije laboratorije, veca uspesnost itd., nego da im oni uzimaju pare, a ne mogu uciniti nista za njih. Po meni je to posteno. Nije tajna da Bilja priprema pacijente za Prag i da saradjuje sa dr. Sonjom.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 16/4/2013, 12:37

missile ::Lili, lepo je to što im je dr Biljana pošteno rekla, ali ja sam 70, i dopalo mi se kod dr Crnogorac i to što me je pogledala čudno kad sam ispalila da sam u godinama i da se pitam ima li smisla da dete ima matoru mamu! Shocked Koliko mi to znači! ja sam stvarno bila u teškom bedaku povodom svojih godina, vratila mi žena veru u život. yes Btw, i ona je rodila u 43 i to pomoću vto na svojoj klinici.
Eto ta finesa me odbija od Ivanovića, ja ću da probam pa ću da probam, kakva vajda od toga da mi govore da sam prevalila 40 davno i da nemam 28 ant. folikula! To će mi baš uliti veru!

Miss, da ne bude zabune, ona je njima to rekla da se ne bi povlacili ovde po dr i da ne gube vreme. Mogla je da ih voza jos neko vreme, a oni za to vreme ljudi dobili prelepu devojcicu.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 12:39

Bak Very Happy proveri betu. Bila sam kod psihoterapeuta. Terapija anti depresiv do ovulacije a posle ovulacije bez lekica. Ali ovog meseca nisam htela da ih pijem, i vec se vide posledice Very Happy .


Poslednji izmenio neca73 dana 16/4/2013, 12:42, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 12:39

Struzzo ::Evo napisala sličan post, a on nestao....
Bak, a da ti proveriš betu u nekom drugom labu...zvuči kao filmski scenario ali nikad se ne zna...
Neco, ja sam ostala kod Goce nekoliko godina. I otišla sam jer sam tapkala u mestu. Nije mi ona rekla da pokušam negde drugde. Najverovatnije retko koji dr bi to rekao. A meni je to najpoštenije. Za**** ćutanje....sa mnom Goca posle nekog vremena nije ćutala. Nisam joj dala. Nek' izigrava dostojanstvenika nekome ko je prvi put tu. Meni koja sam stari pacijent i ostavila sam ti preko 10 hiljada evra imaš vala da pričaš, sve!
Otvoreno joj reci: ja sam 1973. godište, želim da znam kad ćemo konkretno nešto raditi, imseminaciju, VTO?

htela je vec 2x da radi inseminaciju, jednom odustala ona jer je htela da probamo prirodno, a jednom ja jer sam htela na skijanje. i tu me je bas bodrila da je bolje da odem na skijanje i pokusam prirodno, da ne brinem.
onda me sledi potpuno sledeceg ciklusa i zbuni skroz, nije joj mozda bio dan.
mnogo je tu mojih gresaka, mm bi tu bio najmerodavniji da objasni.


Poslednji put izmenio neca73 dana 16/4/2013, 13:00, izmenio ukupno 2 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 16/4/2013, 12:40

Ako ne dobijem sledeci ciklus, obecavam da radim betu lol!

I meni je to moram priznati palo na pamet, ali je to u domenu "Verovali ili ne".

Neco, ne znam sta da ti kazem, mozda je vreme da porazgovaras sa dr otvoreno, ne moze neko da planira sa tvojim telom nesto a da ti to ne znas Shocked
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 12:40

erato ::Ima jedna zenica koja je sada u postupku kod Ivanovica. Ima 43 godine.
Ja nisam ta ženica, da ne dođe do zabune. lol!

Erato, poznajem ženu (ne ženicu, nego ženu) koja je u 45,5 godina ostala trudna iz 3 pokušaja (i to kod Radulovića!) i evo je nosi devojčicu, prevalila 2 trimestra.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 12:46

bak ::Ako ne dobijem sledeci ciklus, obecavam da radim betu lol!

I meni je to moram priznati palo na pamet, ali je to u domenu "Verovali ili ne".

Neco, ne znam sta da ti kazem, mozda je vreme da porazgovaras sa dr otvoreno, ne moze neko da planira sa tvojim telom nesto a da ti to ne znas Shocked

Naravno, sad idem kod nje 2. dana ciklusa pa ako i dalje ne bude jasnog plana, menjam lekara.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 16/4/2013, 12:47

Missile,
to je vrlo individualno. Neke žene su plodne u 48. i kojoj već godini a neke sa 25-30 imaju jajnike žene pred menopauzu.
Ja sam od onih koja je najviše mrzela da me tapkaju po ramenu i nazivaju mladom.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 12:48

Miss, ja sam se sokirala kada je ona rekla koje je godiste. Izgleda mnogo mladje. Vec sam pisala za maminu sestru od strica, koja je neplanirano rodjena. Strina zatrudnila u 51. Nisu se pazili, a dugo nije imala cikluse i eto. Krila je trudnocu, bilo je sramota od sela i velike dece.
Zatim, prirodna trudnoca sa 45 u mom komsiluku. itd...
Uvek ima nade i nikada nije kasno.
Dr. Stamenov se zalaze da se granica za VTO u klinikama pomeri na 50. Covek je jednostavno sjajan! Wink
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 3 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu