KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+71
Simona
kockicaaa
Bebis
SoJa
Cecana
medolino
sareni leptir
SannI-AlL
djole42
JocY
kristina33
dr mali pariz
dusa71
dunjas
bebica mala
Stenli
Republica
fight&faith
vivijen
zvezdilica
ariadne69
leptirko82
AriesGirl
misic
heart84
lilly13
ivi
Crvic
sigmabh
Angie83
tuli
Ambra
ninica2
twinsi
REAANITA
korpica
labradorka
SladZana
MAAKKI
Ninche
saska1
dragana76ns
bulevarka
Orline
cicsa80
lolipop
hany
lelas
ivka
lenabeograd
anak
laKole
zoxa
maus
menora72
BiKsi :)
noja
LaFolie
neca73
zvoncica36
Niny
lilya
Erata
Shizika
nena beba
KoMetaK
Vuchica
bak
Struzzo
lenjivica
missile
75 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 22/4/2013, 18:54

da, lela uradi opet amh u biomedici. i ne brini za menopauzu.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lenjivica 22/4/2013, 20:52

hehe lela meni je u maju 2012 u konzilijumu bio 0,05, zatim u junu u biomedici 0,1 a u decembru u biomedici 0,27...dakle, popravljam se :-)
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lelas 22/4/2013, 22:11

zene,predivne ste d sta bi ja bez vas.amh cu proveriti i to u biomedici kad budem radila i ostale hormone a za miom konsultovacu jos nekog doktora.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 22:31

Dobro veče raskalašna bando ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/4/2013, 22:35

He, he, gde si ti loleee moj! lJubim i tebe i Danicu bananicu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 22/4/2013, 22:36

Draganice, moraću i ja da ponovim amh
lol!
Dobro veče, mama Loliška!

osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 22:38

Eve me bananica okupana, izgnjavljena, izmažena, izljubljena i nahranjena u krevetcu, debeli na putu, ja bih imala da peglam jedno 3-4 veš mašine opranog veša,al sve batalih, dođoh na kutak i dobri stari Klub.

Ljubimo i mi tebe po sto puta. Kad nam dolazite?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 22:39

Uh, uleće mi Missile.

Ma nema veze, ljubimo i tebe Miss, i kad ćeš nam i ti doći?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 22/4/2013, 22:49

Da ti uletim i ja lol! Malo se vratih sad u dane kad je klub bio aktivniji i kad sam prvo ovde redovno svako vece svracala. Ljubim vas do neba pace moje zuto posebno!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 22:49

BiKsi :) ::

lilya ::Iz meni nepoznatog razloga nikad u zivotu se nisam nadala prirodnoj trudnoci. Msm, u brak sam usla znajuci sta me ceka i od prvog dana sex je sex, a pravljenje deteta je neka druga prica. Verovatno zbog toga sto sam od strarta znala da od sexa nema nista kada su deca u pitanju.
S obzirom da je nama dg azo i da bi prirodna trudnoca bila u domenu naucne fantastike, mi u tom cinu uzivamo od pamtiveka! lol! Samo sam jednom isla na folikumetriju, kad nismo ni znali da Coke ima azo. I sto sam kupila mejbibejbi, da pratim plodne dane, kao, i to pre Isusa Hrista bi. Laughing Meni se cini da ja uopste nisam tip zene koja bi usled ciljanih odnosa ostala trudna i da je Colu dobar rezultat, ja prosto i jednostavno nisam taj tip i tacka.

lilya ::Ima sve to i jednu pozitivnu stranu: ne morate da koristite kondom. Nocna mora su ti kondomi, ali nocna mora.
Nego lepo sve prirodno Very Happy

E sad sto su mene spopale neke razne kokoske pa sad moramo da se cuvamo druga stvar, ali ozbiljno mislim da prekinem sa sterilisanjem zivota i kad same odu, odem i ja u Prag. U jednom trenutku mora da im dosadi i da zapale od mene Klub 38+ - Page 6 561840
Ej Lilya, pa i nisu toliko nocna mora, da ti pravo kazem. Very Happy Moj Cole se ne bi sa mnom slozio ovaj put, al meni nekako tinejdzerski super sa kondomima. Laughing

Joj što volim kad se priča o dobrom starom sex-u, naročito sada kada sam ga bila skoro skroz zaboravila. Al brzo obnovih gradivo Very Happy

Jedva čekam da kada poslije poroda odete na prvu kontrolu ( predpostavljam da ćete ići na CR), i da mi preneste utiske kada vam doca izgovori sledeću rečenicu " Pripazite se narednih 6 mjeseci da ne ostanete u drugom stanju, jer je otprilike toliko potrebno organizmu da se oporavi", nakon ovolikih godina borbe, i nikada se ne nadajući nečemu iz prirodnog ciklusa.
Ja sam se smijala na glas, a doca mi još dodao " Dobro kako ti hoćeš, moje je da ti to kažem, ali to sada kad krene jednom, ide dalje ko iz odvezane vreće"
Te ja poleti kući i spopadaj svoga dasu Laughing

Pa Biksi jel to sad znači da ti bogz medicinskih razloga ne popuštaš Coleta?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 22:53

cicsa80 ::Da ti uletim i ja lol! Malo se vratih sad u dane kad je klub bio aktivniji i kad sam prvo ovde redovno svako vece svracala. Ljubim vas do neba pace moje zuto posebno!

Uleće klizeći lol!

Ma ljubimo mi tebe onako da sve puca usne Kad nam stižete, ljeto je sve bliže, a bananica sve slađa?

I monogo smo bezobrazne Embarassed , jer smo jako okasnile da ti čestitamo rođus, maloprije sam vidjela da smo ga promašile. Zato te sada ljubimo, pa stiskamo, pa ljubimo, pa vučemo uši, pa ljubimo, pa stskamo, i tako u krug dok se ne iskupimo.

Jeste, Klub je čak bio aktivniji od Jutara.

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 22/4/2013, 23:06

Znam ja da se bananica setila nego je majka trebala do kompa da joj pomogne lol! Stize leto a i mi. igra Usecerice se bananica dok dodjemo. Wink
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/4/2013, 23:18

On je ufaćen i to mu je što mu je! :) Nema se buni! :) :) :)

Samo ti navali na debelog, i ja uvek kažem, to kad jednom prokine, to posle ide samo! :) Ajde, ajde, žive bile pa videle! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 22/4/2013, 23:33

Jeste otišle u ponjave...ja videla Loli pa rekoh da i ja uletim, sletim, kako god....
Mene sramota da kažem koliko dugo nisam imala seks sa mužem posle dolaska Struzzolina. Želja za tim se kompletno izgubila. Samo mi je mali, slatki sin bio u glavi...totalna blokada.
Kad sam malo "smalaksala" i popustila, prepustila se mužu, bilo je kao prvi put Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 22/4/2013, 23:39

Struzzo ::
Kad sam malo "smalaksala" i popustila, prepustila se mužu, bilo je kao prvi put Wink

Vjeruj da je i meni, davno bješe neki maj 2012, ihi godina dana lol! Evo me sada metem i komšijinu avliju ujutro u 6 lol!

Čitam ekipa se sprema za Prag, i ti si u istoj, pa da poželim sreću, da se lijepo družite, uživate, uživate u Pragu, samo opušteno i sve će biti baš onako kako treba. I ljubi nam drugara Struzolina usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 22/4/2013, 23:47

Struzzo ::Jeste otišle u ponjave...ja videla Loli pa rekoh da i ja uletim, sletim, kako god....
Mene sramota da kažem koliko dugo nisam imala seks sa mužem posle dolaska Struzzolina. Želja za tim se kompletno izgubila. Samo mi je mali, slatki sin bio u glavi...totalna blokada.
Kad sam malo "smalaksala" i popustila, prepustila se mužu, bilo je kao prvi put Wink

Joooj, ne o seksu, pls lol! Meni ode čoek tik pošto se prepustih lol!
Kad se vrne, biće kao prvi put, takodje.

Dobro staro društvo, a meni glava pada Klub 38+ - Page 6 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 23/4/2013, 00:00

Hehe, Ori, vama sa ovakvim ritmom biće standardno "kao prvi put" Wink
Ma ćutite....meni taj "prvi put" i nije nešto, već drugi, treći...hm...eto, prošla ponoć - dozvoljene bezobrazne priče...a i meni glava klone a muž hrkanjem "seče" talase južnih mora...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 23/4/2013, 00:03

Orline ::
Joooj, ne o seksu, pls lol! Meni ode čoek tik pošto se prepustih lol!
Kad se vrne, biće kao prvi put, takodje.

To se kod tebe nikad ne zna, u muževom si odsustvu smućkala onu malenu šećerlemu, dijete si rodila iz vanmaterične trudnoće lol! . Al vjeruj da će biti baš tako, kao prvi put, napokon.
Dobro staro društvo, a meni glava pada Klub 38+ - Page 6 275568

E sad energiju grabe mirisni zamotuljci, ali mi s osmjehom na licu glava padne na jastuk.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 23/4/2013, 00:08

Struzzo ::
Ma ćutite....meni taj "prvi put" i nije nešto, već drugi, treći...hm...eto,

Ja da budem iskrena, mislila na prvi put sa mm kog se rado sjećam, nisam mislila na prvi-prvi put.

Joj tačno znam kako ti to hrkanje zvuči, brko to garant svojski radi, a ni debeli nije bolji, ode kao da legne u sobu da je pored Danice, a onda osim hrkanja na bebifon, uopšte ne čujem dijete.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 23/4/2013, 10:15

Opa. Zanimljive teme sinoc. I s.ks (volim rado ga se secam Very Happy ) i hrkanje.
Da znate da mi mnogo znaci kad se otvoreno pise o svemu, mislila sam da smo mm upali u ozbiljnu krizu, a zapravo sve su to pratece, nus pojave, prisutne kod vecine parova.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 23/4/2013, 10:19

lolipop ::
BiKsi :) ::

lilya ::Iz meni nepoznatog razloga nikad u zivotu se nisam nadala prirodnoj trudnoci. Msm, u brak sam usla znajuci sta me ceka i od prvog dana sex je sex, a pravljenje deteta je neka druga prica. Verovatno zbog toga sto sam od strarta znala da od sexa nema nista kada su deca u pitanju.
S obzirom da je nama dg azo i da bi prirodna trudnoca bila u domenu naucne fantastike, mi u tom cinu uzivamo od pamtiveka! lol! Samo sam jednom isla na folikumetriju, kad nismo ni znali da Coke ima azo. I sto sam kupila mejbibejbi, da pratim plodne dane, kao, i to pre Isusa Hrista bi. Laughing Meni se cini da ja uopste nisam tip zene koja bi usled ciljanih odnosa ostala trudna i da je Colu dobar rezultat, ja prosto i jednostavno nisam taj tip i tacka.

lilya ::Ima sve to i jednu pozitivnu stranu: ne morate da koristite kondom. Nocna mora su ti kondomi, ali nocna mora.
Nego lepo sve prirodno Very Happy

E sad sto su mene spopale neke razne kokoske pa sad moramo da se cuvamo druga stvar, ali ozbiljno mislim da prekinem sa sterilisanjem zivota i kad same odu, odem i ja u Prag. U jednom trenutku mora da im dosadi i da zapale od mene Klub 38+ - Page 6 561840
Ej Lilya, pa i nisu toliko nocna mora, da ti pravo kazem. Very Happy Moj Cole se ne bi sa mnom slozio ovaj put, al meni nekako tinejdzerski super sa kondomima. Laughing

Joj što volim kad se priča o dobrom starom sex-u, naročito sada kada sam ga bila skoro skroz zaboravila. Al brzo obnovih gradivo Very Happy

Jedva čekam da kada poslije poroda odete na prvu kontrolu ( predpostavljam da ćete ići na CR), i da mi preneste utiske kada vam doca izgovori sledeću rečenicu " Pripazite se narednih 6 mjeseci da ne ostanete u drugom stanju, jer je otprilike toliko potrebno organizmu da se oporavi", nakon ovolikih godina borbe, i nikada se ne nadajući nečemu iz prirodnog ciklusa.
Ja sam se smijala na glas, a doca mi još dodao " Dobro kako ti hoćeš, moje je da ti to kažem, ali to sada kad krene jednom, ide dalje ko iz odvezane vreće"
Te ja poleti kući i spopadaj svoga dasu Laughing

Pa Biksi jel to sad znači da ti bogz medicinskih razloga ne popuštaš Coleta?

Loli, Stru, Orle, drago mi je da vas vidim ponekad ovde yes

Jbt, kakva slucajnost, bas sam juce mislila na tebe i bila u fazonu da cete drugo napraviti necete ni znati da ste ga opravili Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 23/4/2013, 11:06

Ehej cureTci ,skinuste paučinu a? lol! lol! lol!

Ja mislila na Klub a kopomislio nešto drugo nek mu roda sleti na krov Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 23/4/2013, 11:08

djole39 ::Ehej cureTci ,skinuste paučinu a? lol! lol! lol!

Ja mislila na Klub a ko pomislio nešto drugo nek mu roda sleti na krov Very Happy

lol! E ja pomislila na nesto drugo, ih sram me bilo!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 23/4/2013, 12:03

neca73 ::
djole39 ::Ehej cureTci ,skinuste paučinu a? lol! lol! lol!

Ja mislila na Klub a ko pomislio nešto drugo nek mu roda sleti na krov Very Happy

lol! E ja pomislila na nesto drugo, ih sram me bilo!


affraid affraid affraid

lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 23/4/2013, 13:38

Zurka u omiljenom mi klubu srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 6 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu