KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 14/4/2013, 12:24

Grama nek je sa srećom igracice igracice igracice

Trudnice , debelice srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/4/2013, 12:30

E moja Meta, kada si kao kometa!!!! queen
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 14/4/2013, 12:45

E Meta, ide to... mada ja bih da i brze ide :)... ja cu vjerovatno pocetkom avgusta, ili 31. jula, ako nastavi sve da bude pod kontrolom... moram uloviti doktora prije nego sto ode na odmor, a on hoce da ide prvog avgusta :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 14/4/2013, 13:21

Meta nasa draga, veliki poljubac za tebe poljubac
Nisam 21. Very Happy sad sam vec 26+2 yes Very Happy

Trudnice, mamice i sve nase drugarice sve vas puno zagrljaj
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 14:28

Ananana, izvini, ne znam ni ja sta sam videla Embarassed 26+2! Shocked

I Bulevar se priblizila terminu, 31. nedelja?! Shocked
Super vi sve gurate, svaka cast! yes likeit love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 14/4/2013, 15:16

Gramatika, navijam za obostranu ljubav na prvi pogled!
Trudnice drage, pozdrav....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 14/4/2013, 16:09

Gramatika, udjoh na desavanja da vidim sta je sa tobom, da li nam je drugar stigao....Srecno najsrecnije upoznavanje i lagano neka prodje sve ljubav
Pozdrav trudnice ff
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/4/2013, 16:18

Devojke, kako ste se nosile sa Braxtonovim kontrakcijama?
Ja ih imam vec neko vreme, nisu bile neprijatne, ali sada su vec ucestalije, i cini mi se pomalo bolne. Kontrola mi je tek 30.04. , ne znam da li da davim dr-a ranije... ( pre su bile samo uvece, a sada pri svakoj promeni polozaja).
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 14/4/2013, 18:37

Ema, a kako to izgleda? Sta osecas?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 14/4/2013, 19:10

Gramatika ::Samo da se javim. Krecili smo sredjivali ovih dana, a veceras se spremam za porodiliste. Sutra ce me dr primiti na odeljenje i odluciti kada ce biti CR.

Grama, pa ti si doterala do kraja. Svu sreću i lepo upoznavanje želim tebi i tvom bebanu. Javi kako ste ljubav


Ema78 ::Devojke, kako ste se nosile sa Braxtonovim kontrakcijama?
Ja ih imam vec neko vreme, nisu bile neprijatne, ali sada su vec ucestalije, i cini mi se pomalo bolne. Kontrola mi je tek 30.04. , ne znam da li da davim dr-a ranije... ( pre su bile samo uvece, a sada pri svakoj promeni polozaja).

Ako nisi sigurna ti zovi dr da ti čisto bude bolje i ako ćeš biti spokojnija, ali ja sam imala isto s vremena na vreme probadanja, te lažne kontrakcije i baš se uplašim, odem na pregled a ono ništa.

Ninche ::E Meta, ide to... mada ja bih da i brze ide :)... ja cu vjerovatno pocetkom avgusta, ili 31. jula, ako nastavi sve da bude pod kontrolom... moram uloviti doktora prije nego sto ode na odmor, a on hoce da ide prvog avgusta :)

Joj tako sam i ja Ninche htela da ide brže, a sad mi nedostaje moj tiba.


Trudnaje, čekalice i novopečene mame, sve vas cveće


Poslednji izmenio Akijeva dana 14/4/2013, 19:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/4/2013, 19:11

U pocetku sam mislila da me beba jako sutira po jajnicima, u toj meri da sam morala da zastanem ako nesto radim. Posle sam pocela da osecam kao grcenje u donjem delu stomaka, u predelu jajnika i besike, i kao da sam imala osecaj da moram tog trenutka u wc, cak i ako sam na wc solji, da prostis na izrazu.Uglavnom su se javljale uvece.

Sada ih osecam tako sto se prvo jave u donjem delu stomaka, pa se polako sire na ceo stomak, koji potane tvrd. Traju jako kratko,par sekundi, javljaju se kada god se pomerim, tipa ako sedim, pa ustanem... pa cak i u potpunom miru...do sada su bile neprijatne, ne bolne, ali sada me vec to zatezanje stomaka boli.. kao na primer grc u nozi...
I da, imam ih vec neke tri nedelje, ali ih ctg nije registrovao.Tako da sam potpuno zbunjena.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 14/4/2013, 19:15

akijeva, u isto vreme smo pisale...mene sada samo buni sto su jako ceste, maltene po ceo dan, a znam da je potpuno normalno da se jave od 7. meseca, sporadicno... ako se ne smiri do sutra, zvacu dr'a, pa makar jedan ctg da uradim, bolje i to, nego da sve prepustim slucaju.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 14/4/2013, 19:22

Sve sam isto draga imala i ja i baš dosta žena je tada o ovom pisalo. Trudnoća je takva, ima tih momenata i stvarno žena retko koja ima a da se stalno nešto ne pita. Ja znam da sam se malo malo pa štrecala, Uživaj zato i ne brigaj! osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 14/4/2013, 19:27

Opet u isto vreme Laughing Ma da i meni je tako isto bilo i samo sam se brigala yes
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 14/4/2013, 19:30

Akijeva beba ti je KO med

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 14/4/2013, 19:32

Hvala zagrljaj
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 14/4/2013, 19:55

Nemam na cemu zagrljaj

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/4/2013, 21:56

Gramatika ::Samo da se javim. Krecili smo sredjivali ovih dana, a veceras se spremam za porodiliste. Sutra ce me dr primiti na odeljenje i odluciti kada ce biti CR.

Grama, srecno! osmeh srce
Bas jedva cekam da se javis sa najlepsim vestima

Ostale trudnichice, srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 14/4/2013, 23:09

GRAMATIKA Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1289364ei1xs73f7g
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 15/4/2013, 08:43

Gramatika, srecno, cekamo vas sa najljepsim vijestima!!!!

Tinche sledeca!!! igra
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/4/2013, 10:05

Grama cekamo dasu i tebe, srecno ! Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/4/2013, 10:14

radost Tince, pa zoxa pa ema ... radost radost
Ema mozda da odes do dr cisto da te pregleda sad,
onda si mirna nemoras i 30 . tog

Ja ih imam i sad videcu sta ce dr reci na pregledu,
idem ove nedelje, uvece drmaju najvise,
popijem magnezijum i utrogeston i jos jednu casu punu vode jedino tad se i primirim ...

Lepo vreme odosmo u lagano suncanje, sutra predajemo papire za vrtic Very Happy
pa ako nista u privatni tako smo odlucili, voli zenska da se druzi,
ne zenu cuvalicu sunny

Ljubim trudnice debelice osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/4/2013, 12:33

Dobar dan ili jutro, kako kome...

Ja sam nocas spavala kao beba, bez kiseline, bez bolova u zucnoj kesi, kako sam legla tako sam se probudila... milina...bila u duzoj setnji sa psima, jeste malo prohladno, ali prija..i kontrakcije su se smirile... od jutros mozda jedna ili dve. Videcu kako ce ici dalje, ali izgleda da su to klasicne "lazne" kontrakcije.

Inace, sada nisam nacisto da li mi je pukla vena na listu... ja nit imam kapilare, nit prosirene vene, noge mi nisu oticale dva ili tri dana, i budim se jutros sa plavom debelom crtom po sred lista, doduse horizontalno postvljenom... i boli... ne secam se da sam se lupila negde( mada jesam sklona raznoraznim udarcima) i kao da mi je list malo u grcu... v
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/4/2013, 12:55

Ninche ::E Meta, ide to... mada ja bih da i brze ide :)... ja cu vjerovatno pocetkom avgusta, ili 31. jula, ako nastavi sve da bude pod kontrolom... moram uloviti doktora prije nego sto ode na odmor, a on hoce da ide prvog avgusta :)
Kako me je ova poruka podsetila na moje trudnovanje i planiranje porođaja lol! Znam da je lako sad reći, ali se slažem sa Heart da mi sad nedostaje trudnica
Ema, uzimaš li Mg? Ja bih prijavila kontrakcije, ipak. Bolje da ti dr kaže da je sve OK, nego da pretpostavljaš i brineš
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 15/4/2013, 16:15

Miro, ne, dr mi rekao da nista ne uzimam ako se dobro osecam i nemam tegobe...Bilo sta od suplemenata samo ako rezultati pokazuda treba, sto do sadanije bio slucaj. A kontrakcije se smirile, doduse, ceo dan setam, prija mi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu