KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/4/2013, 10:42

Noja jako mi je zao za uvce , vreme je promenljivo vecinom sunce juce je sijalo sunce ali hladan je vetar bio danas je oblacn nad am se da ce popodne prosijati kao bice 17 stepeni bumo videli kako je moj tata umeo da kaze.
Ema zasto ne Todes na Akupunkturu ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 21/4/2013, 11:16

Leno, razmisljala sam o tome, ali hocu da sacekam jos malo, tamo do ulaska u deveti, mozda se okrene sam. S obzirom da je pre 15 dana glavica bila ispod zeluca, a nogice dole, a sada je horizontalan, verovatno se poceo da se okrece lagano. ne bih da ga pozurujem.

Idem na kontrolu 30.04. pa cu tacno znati kakav je polozaj. Inace, koristila sam tacke za akupunkturu kada sam imala mucnine, doduse masirala sam ih, i bilo je efekta, ne bas nekog, ali sam mogla da preguram dan. Sta bi tek bilo da sam stvarno bila na tretmanu.

A ja odoh da sredim malo po stanu, da napravim rucak, salate i krompirice, a onda da malo sredim pse, pa idemo u setnju...divan je dan, treba g iskoristiti.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/4/2013, 11:27

Ne Muslim Akupunktur za okretanje bebe vec za nadimanje nogu to ti se voda skuplja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 22/4/2013, 16:21

Noja avatar ti je prelijep, fino rastete!!! Ozdravi brzo!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 22/4/2013, 16:52

Trudnice ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 22/4/2013, 17:47

Anak zagrljaj poljubac

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 22/4/2013, 17:49

Devojke, jel pije neka gvozdje i koje uzimate? Meni je malo palo, izgleda cu morati nesto da uzimam, jer ja pametna jedem samo belo meso, a ima ga najvise u crvenom. Dr mi napisal neki ferum,...sto se zvace.
Ako neka uzima volela bih iskustva da cujem. Hvala, sve vas ljubimo poljubci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 22/4/2013, 18:06

Leno, jos uvek nije toliko alarmantno da bih bilo sta radila... dokle god otoci dolaze i prolaze,urin i ks u redu, ne treba raditi nista, jer je u pitanju fiziolsko stanje. Da imam basproblem, tipa proteina u krvi ili mokraci, da su otoci testasti, da ne prolaze tokom dana, e onda bi vec nesto moralo da se radi...Ovako, mogu samo da kukam kako nisam bas sva svoja i da cekam da se porodim...tada ce sigurno sve tegobe nestati... Very Happy

Ananana, ja iskustva sa preparatima gvozdja nemam sto se tice trudnoce,ali sam u par navrata pila totemu, i kao tinejdzerka ferogradument tablete, kojih sada mislim da vise nema. U oba slucaja sam ih najbolje podnosila kada mi je stomak bio pun i uz sok od pomorandze, ali sveze cedjeni...








Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 22/4/2013, 18:20

Ema, normalno je da imas proteine u krvi...ali ne u mokraci. Nadam se da ce otoci proci, tj da se stanje ber nece pogorsavati.

Meni su strasno oticale noge u prvoj trudnoci...mozda zato sto je bilo napolju +40 kada sam u devetom bila. A sada, u drugoj, mi nisu ni malo otekle...nijednom.

Sto se gvozdja tice ja sam u obe trudnoce uzimala ferum sandoz. To su one koje se zvacu za vreme obroka. Nisam imala nikakve nuspojave, odlicno se podnosi. Sem naravno zeleno-crne stolice...
Uz gvozdje obavezno 500mg vitamina C jer drugacije nema efekta.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 22/4/2013, 18:53

Taj FerumLek, ako je taj, od njega samo potamne zubi, ali kad se prestane uzimati to prodje... i obavezno sa C vitaminom... ja sam razmucivala onaj sumeci C, pa u njega sipala Tothaemu, odvratnog je ukusa, kao red bull, ali podnosi se :).. ona je kazu najbolja, ja sam je pila 10 dana po 2 dnevno poslije operacije, kad mi je zeljezo bukvalno nestalo... posije sam nastavila sa ovim zvakalicama jos 20 dana, a onda sam presla na feroglobin, mada mislim da ti on sad nije pametan, jer pored zeljeza ima jos svasta sto vec ima u prenatalnim vitaminima koje vjerovatno uzimas... to je moje iskustvo Wink
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 22/4/2013, 20:06

Tinche, mislila sam na povisene vrednosti... Very Happy i na smanjene....a i, trenutno uopste ne razmisljam o otocima, koliko o cesmi za kupatilo...posto je jos to ostalo da se kupi... i o OG stekeru, da li treba jedan ili dva... v

A inace, ovo moje cudo danas vezba gimnastiku. Mislila sam da je nemoguce da mi se stomak pomera u tim pravcima, ali eto, ipak je moguce..imala sam utisak da ce da mi mahne kroz pupak...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 22/4/2013, 21:37

Ema78 ::Tinche, mislila sam na povisene vrednosti... Very Happy i na smanjene....a i, trenutno uopste ne razmisljam o otocima, koliko o cesmi za kupatilo...posto je jos to ostalo da se kupi... i o OG stekeru, da li treba jedan ili dva... v

A inace, ovo moje cudo danas vezba gimnastiku. Mislila sam da je nemoguce da mi se stomak pomera u tim pravcima, ali eto, ipak je moguce..imala sam utisak da ce da mi mahne kroz pupak...

Hvala sto me nasmija... crkoh od smijeha Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 22/4/2013, 23:59

Gde su moje okruglice ? Noja jesu li prosle te tegobe , zelim ti da sto pre ozdravis i da odes na neko lepo mesto i uzivas sa tvojim muzicem. Leno pozerko prava si macka , sve pohvale. Ema ti ces roditi gimnasticara a ja definitivno karatistu ili boksera. Moj Mihajlo pola sata i vise lupa ko pravi u jednu tacku i to istim tempom neverovatno Very Happy Ninche , Ananana i vama saljemo cmokice. Mi smo sada u fazu krecenja pa sam ove nedelje gost kod moje mame i bas mi je lepo. Jeste da nemam pristup kompijuteru ali vas pratim sa telefona. Izabrala sam lepu zelenu boju za sobu i kupila sam zuto zelenu posteljinu za mog sincica. Jedva cekam da sve sredimo pa da uzivam u majcinskim danima. Bogami Ema ne znam za tebe ali mene je vec malo frka. I uzbudjena sam a i uplasena ali znam da jedva cekam da ugledam mog bebana. Ljubim vas puno i pomazite stomake od nas.
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 23/4/2013, 02:47

Bulevar, ja uopste ne razmisljam o porodjaju u nekom negativnom kontekstu, u sustini ga jedva cekam...Od samog starta imam stav, ma nametnula sam ga sama sebi da ce sve biti super,i ne dam da mi iko pomene nesto "strasno", pa cak ni ono cuveno brijanje... Very Happy Slucajno sam nasla knjigu koja se zove Bezbolan porodjaj, u kojoj se objasnjava sve, i to mi je dosta pomoglo da savladam neke prepreke u svojoj glavi... Ne mogu da kazem da mi je sasvim svejedno, ali verujem svom dr'u, na kraju krajeva cela porodica mi je u belim mantilima, medju njima se osecam kao kod kuce...ok, znam da nisam normalna...

A sto ti zavidim na fazi krecenja...Mi krecemo tek sa renoviranjem kupatila i kada pomislim sta me sve ceka, od muke cu da se porodim...Ja cu biti malo gost kod bake, malo kod drugarice, i ikreno se nadam da ce do Uskrsa kupatilo biti gotovo...Za krecenje ne brinem, tu nece biti ne zna koliko posla, jer smo sve vec krecili pre dve godine, ali brinem za terasu i kuhinju, kojiu nam je unistio led prosle zime...

Tako da, ja trenutno razmisljam o renoviranju kupatila, i pevam onu pesmicu -joj sto mene boli moja glava...

Petar trenutno pokusava da mi razdoji jetru i zucnu kesu, zato i ne mogu da spavam...bice ili hirurg ili automehanicar...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 23/4/2013, 08:57

Krecenje Very Happy i mi smo deo krecili, bebinu sobu i igraonu ali to je bilo samo probna varijanta, muz radio oblake po zidu i kad je moja mama videla kaze ovo ni slucajno da menjate, odlicno je lol! Ali tek nas cekaju glavni radovi, mislim krecenje celog stana Very Happy ali ja se unapred radujem tome lol!

Sto se tice gvozdja, ja sam uvek imala krvnu sliku kao muskarac, odlicnu bas. Ali sada pojacala mleko i jogurt koji neutralisu dejstvo gvozdja i nisam o tome razmisljala i mislim da je to posledica ovog pada. Sada cu da dodam C vitamin uz hranu sa gvozdjem a odvojeno posle 2h da uzimam mleko i jogurt i mislim da ce da bude bolje.
Da li sme dzigerica u trudnoci da se jede?? Ja je nisam jela jer sam citala da ne valja za bebu. a obozavam je.

Sta mislite o onim Selencinim Zdravo sokovima, organico, od cvekle, valjaju li, ili je bolje da sama cedim cveklu>?

Dr.mi prepisala 2x dnevno Ferum sandoz, a apotekarka me isprepadala kako ce da mi bude muka od njega, a treba da uzimam na prazan stomak jer je bolje dejstvo. Da ce da mi budu sivi zubi,...i svasta nesto, ali kao taj se najbolje apsorbuje. A dr.mi rekla da uzimam posle jela. Sad ne znam sta da radim? Kako ste vi? Tinche, ti si ga uzimala? Kada pre ili posle jela? Jel si imala problema sa stolicom i mucninama? Ja inace nemam problem sa stolico, ali ne znam sta ce biti od gvozdja ako pocnem da uzimam.
Da li da kupim i C vitamin i od koliko ili da pojedem narandzu posle toga, jel to dosta? Inace ne uzimam nista od prenatalnih vitamina jer mi dr rekla da ne treba kaze da dobro kompenzujem ishranom. Uzimam samo magnezijum 300 mg.
Idem sada kod endokrinologa pa da vidim sta ce ona da mi kaze. Secer je izgleda odlican f i to uz prepolovljenu dozu Siofora Very Happy

Sve vas puno ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 23/4/2013, 11:13

Anannana, ja sokove uglavnom sama pravim u sokovniku, i od voca i od povrca... ne moze bolje i zdravije da bude...ponekad kupim sveze cedjeno, ali bas cedjeno, znaci ne organski koncentrat.

Kalcijuma imas mnogo vise u susamu nego u mlecnim proizvodima, i bolje se iskoristava. Ima ga i u algama. Samo, stos kod susama je da bi trebalo da se samelje. Imas da kupis TAAN, kasicica toga je pdlicno resenje...jeste slatko, ali nece te to ubiti, pogotovu sto je u to taanu sve prirodno. Ja TAAN kupujem u minimaxiju.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 14:35

Bulevar hvala i mm Kaze da treba da idem u Foto Modele lol! sve trcim pa se spoplicem Very Happy
Mislim da mi Termin kod cika zube 13.5 pravi vece probleme i strah nego porodjaj al sta cu moram mrzim zubara Very Happy i slazem se SA emom samo pozitivne misli priroda to sve sama sredi puno vas ljubim sve srca
Bulevar uzivaj kod mame kad su one pored nas to je najlepse

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 24/4/2013, 10:31

Da li se javljala Gramatika...pretpostavljam da sada vec uziva sa svojim bekanom osmeh srce
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/4/2013, 20:27

Joj i ja cekam jedva cekam gramu nema je nigde .

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 25/4/2013, 00:32

Ema78 ::
Kalcijuma imas mnogo vise u susamu nego u mlecnim proizvodima, i bolje se iskoristava. Ima ga i u algama. Samo, stos kod susama je da bi trebalo da se samelje. Imas da kupis TAAN, kasicica toga je pdlicno resenje...jeste slatko, ali nece te to ubiti, pogotovu sto je u to taanu sve prirodno. Ja TAAN kupujem u minimaxiju.

ne mogu da nadjem kome treba kalcijum Embarassed, ali ako treba, pisite mi na pp poslacu vam tabelu sa kolicinama kalcijuma u najcesce koriscenim namirnicama.

Anannana, najlepse ti je da napravis mesani sok cvekla-pomorandza, i najbolje deluje sunny

Devojke, ljubim vas sve i zelim vam lake i divne trudnicke dane Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 25/4/2013, 06:03

Mali prince hvala ti puno osmeh srce bas sam tako uradila, tako cu i da nastavim Wink
Posalji meni tabelu sa kalcijumom ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 25/4/2013, 08:36

Da se i ja prijavim - imamo 550 - 600 grama, i rastemo po kalendaru :)... imate mahanje od nas dvije Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 25/4/2013, 15:08

Mi danas bili na ekspertnom uz kod prof.Novakov, i sada imamo 1120 g Very Happy sve je uredu, kaze dr.da mi je i krvna slika dobra, obzirom da ne uzimam nista od vitamina, danas mi je ukljucila Elevit i gvozdje jednu tabletu svaki drugi dan a ostalo ishranom da regulisem. Inace beba je super, mase, trepce i smeje se Very Happy

Jako smo srecni d samo kad je sve uredu, hvala dragom Bogu!
I sada idemo u setnju da iskoristimo ovako lep dan sunny

Puno vas ljubimo srcasti poljupci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 25/4/2013, 17:49

Evo masem i ja... a i Petar( on se bas razmahao)...

I ja sam se nauzivala u setnji...sada cu do Piramide, da kupim neke baletanke, idemo na neke ruckove i rodjendane, ne ide da obuvam patike, a u obucu od prosle godine ne mogu da stanem, malo su mi natecene noge...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/4/2013, 00:15

Ema jel ima u piramidi carters garderoba za decicu ?
Joj i nas radovi i preseljenje tek ceka trebalo je u maju, e sad videcemo ...
Mi smo malo bolje al iscrpljeni skroz od virusa to je drugi po redu,
stomacni je bio prvi ,
Sa A nikad nisam ni kihnula, ja se nesto pocela tripovati da ce gooza ranije, al napravile smo dogovor da joj je kod mame najbolje

Bojim se da joj neskode te prehlade, ova me smlatila nedelju dana me drzala i jos kao da me grlo bolucka. Mozda je i polen tako dr tvrdi, al nikad nisam bila aler trudnica gicna ...
Ljubim moje dembelice Bulevar, Ananau, Draganani zajedno sa Rastkom, Lenu lep foto model,
Ide zoxa, ema ...

Ninche i ja smo tu negde Lavice kraljice
sunny likeit
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu