KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 07:23

Joj EMA uopste ti ne zavidim da mogu da skocim do tebe dosla bi ti Barem kucice da izvedem ili nesto drugo pomognem Very Happy
Ja se od jutros sama se bi smejem Imam Termin u 8.30 ja sam iskocila iz kreveta misleci da sam prespavala kad ono na Satu 6.50 hahaha lol!
Pritom navila sinoc mobtel u 7:35 da ustanem istusiram se u miru sednem u auto i odvezem se kod doktor eno ga jos navijen ima da zvoni za nekih par min sreca
Sto sta je nervoza pred UZ

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 18/4/2013, 08:43

I mi krecili neki dan, ali samo deo,...ceka nas jos svasta od radova Very Happy taman sad kad ovo sunce ugreje, pa je sve nekako lakse i vedrije Very Happy Mene to raduje, ja jedva cekam, doduse samo sedim u fotelji i gledam ekipu oko sebe kako rade lol! volela bih da mogu da se ukljucim jer mi sve to super ali me oni cuvaju pa mi ne daju Very Happy
Ema koliko si se ugojila do sada? Ja 8kg, a kao da nisam ni gram, sve otislo samo u stomak,jos mogu da udjem u stare farke. A muz kaze,ajde bre kad ces malo da se ubucis, jer su mi ruke kao kod Olive Very Happy ba bi on voleo da nesto i u mene ode.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/4/2013, 14:10

Ja sam dodala oko 12 kg, s tim sto je i meni sve u stomaku, mozda sam samo malo dobila u guzi( tamo moze da ostane), i isto su mi ruke kao stapici...cak ni grudi nisu nesto posebno porasle, struk jos uvek imam, tako da i od mene samo stomak...

Do 5-6 meseca nisam dodaa nista, a onda su dosli praznici pa sam poremetila svoj nacin zivota, i dodal 5 kg za mesec dana. A sada, u drugoj polovini sedmog, opet sam ispala iz rezima ishrane, i hop 2 kila gore. E sada, ne opterecujem se nesto previse tezinom, ali ne bih volela da predjem 20 kg...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/4/2013, 19:04

Evo i mi se vratile sa uz,
Kaze dr zensko celjade Very Happy
Teski smo 450 g pratimo nedelju u stopu,
Krvnu sliku smo odlozili malo smo prehladjeni curi
nam nos ili reakcija na polene i prolece osmeh srce
72.5 kg sad tezimo ,
sa ovom smo startovali sa 68 kg
a sa prvom trudnocom start 53 kg Very Happy
Sto znaci 20 kg u plusu Very Happy a 4 kg od ove ...
Ljubim debele lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 19:17

Ja sam se od novembra do Februara zbog hormona i praznika bozic 2 Puta tuga
Tako da kad su me oplodili imala sam 67 danas sam imala 68 zbunjen
A inace moja tezina je 63 kg uvek bila :-) posle trudnoce cu ja opet biti super :-)
Meni je najvaznije da je beba dobro la,o cu ja za mene Muslim da na moju visinu od 1,76 i 68 nisu bas mnogo


lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/4/2013, 19:51

Lena ti si super mi smo niski 163 cm a imali 53 kg
Skinucemo ih nesumljam,
ja se nisam u trudnoci ugojila puno nekih desetak petn. kg,
Poslle sam dok je beba sikila, samo sam nabubrila Very Happy
uvek sam se smejala debeljucam i komentarisala pa kad se nejede nema ni kg,
eto mi sad, jer ceo zivot sam bila stapic lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/4/2013, 20:35

Ja sam visoka 173 cm, i idealno izgledam sa 64 kg. Ali, 64 kg misica, bez grama sala( osim tankog slaufa na stomaku, koji je posledica IR). S obzirom da sam u trudnocu usla sa nekom normalnom, mozda cak i nizom tezinom, ne bi trebalo da dodam vise od 15-18 kg, a posto planiram da odmahpocnem da vezbam, cim mi lekar dozvoli, ne sekiram se mnogo zbog kilograma.
Sa druge strane, nije da ne vodim racuna sta i kako jedem, sto zbog IR, sto zbog bebe, ali ukoliko primetim da mi tezina ide vise nego sto bi trebalo, odmah idem na odgovarajucu dijetu. Ako ne budem dojila bebu, eto meni metformina, tako da racunam da cu se za nekih 8-12 meseci vratiti na predjasnje stanje od 64 kg i u ful formi.
Za dojenje cemo videti, ni moja mama ni sestra se nesto nisu proslavile sa tim, a ja bih volela barem do 6 meseci, posle i ne mora.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 18/4/2013, 20:56

Ja sam startovala sa 49,5kg a visoka sam 169 cm, imala sam manje nego sto bi trebalo a jedem bas bas velike kolicine hrane, naravno nista belo brasno i slatko, ali mi je metabolizam na gornjoj granici brzine, sve samelje Very Happy a obroci su mi pravi muski. Sada imam 58kg.

Bravo Noja za devojcicu bravo i za lep izvestaj i sto tako lepo napredujete!
Jel ti mozda imas maclaren svetlo ljubicasta Quest kolica? Cini mi se da sam danas na igralistu prepoznala tvoju Andreu u njima Very Happy jel moguce? Gurala ih neka gospodja?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/4/2013, 21:05

Jeste sa mojom mamom bila u setnji, tu smo.mi kod gomexa,
a sinoc sa tatom,
ja prehladjena curi mi nos nemam temp i bili na pregledu od pet
Very Happy
Ti anana si bas zgodna trudnica vitka, a i Emai Lena takodjr
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 21:55

Kako si se noja ubucila kad si dojila , pa zar ne kazu kad jedna doji da se mrsavi Wink
Ja nikad nisam bila sitna kskroz sam sportcki tip godinama trenirala plivanje pomalo odbojku vozim radio rolere igram zumbu vec dve godine posao mi je na nogama i u pokretu
Al sad otkad samo pazim na sebe dosta lezim redovno jedem podrazumeva se zdravo ponekad slatko Embarassed pocinjm od 12 nedelje na aqua yoga jedva cekam

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 22:01

EMA 15-18 kg i treba da se ugoji kod normalne tezine

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/4/2013, 22:11

Leno pojma nemam i to recimo kad je A imala nekih 3,4 meseca
, samo sam nabubrila, kazy zadrzava se tecnost vise,
a nisam bas puno jela kao i obicno, a znam da neko bas smrsa, mili cini mi se bas ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 22:20

Noja Jos nesto bravo za devojcicu angel da je ziva i zdrava srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/4/2013, 22:33

Ja isto vozim rolere, odbojka, plivanje ...teretana, lepa definicija bila cak i trbusne Very Happy
al zato sad teze me zaobici Very Happy
teska kategorija, no dobro sve ce se to srediti i vratiti na staro ...
Hvalla Leno srca ti uskoro u drugo tromesecje love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 19/4/2013, 09:18

Dobor jutro drage moje...

Ja danas zvanicno usla u osmi mesec...ne mogu da verujem... Very Happy
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/4/2013, 09:24

zagrljaj poljubac bravo čestitamo bravo EMA ime moje najlepse poljubci
Noja da za uskrs cu iznenaditi ostalu familiju i kumove
Hvala noja na vom postu sinoc kod mene u dnevniku love

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 19/4/2013, 10:50

Da pozdravim sve trudnice- samo da uživate do porođaja, i sve školski da bude! ljubav
Grama- zna li se šta se kod nje dešava Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 19/4/2013, 10:56

Noja, devojčica bebe srca srca srca Divno, stiže seka srca srca

Ostale trudnica , šaljem vam puno poljubaca, uživajte sa svojim stomačićima u ovom lepom vremenu sunny sunny sunny

Jel se čuo neko sa Gramatikom? Možda se sada već grlka sa bekanom osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 19/4/2013, 14:21

Ema čestitamo čestitamo bravo
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 19/4/2013, 19:46

Hvala devojke !!!

A sta nam je sa Gramatikom, nadam se da se do sada vec mazi sa svojom bebom.

osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/4/2013, 20:26

Sigurno je per zauzeta znate kako je kad svi dolaze da vide bebu itd i ja jedva cekam da cujem sta se desava sa Gramatikom
Ljubim vas sve srcasti poljupci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/4/2013, 14:32

Grama cekamo baticu osmeh srce

Joj ja jos prehladjena, grlo me prestalo a sad kasljucam, nemam T,
pa kuci leskarim i nesmem da skitam, a vreme je prelepo i jos wekend,
nisam navikla da sam u stanu...

Planiramo nesto za praznike jer ce i mm biti slobodan, bzvz da neiskoristimo,
Jos nismo odlucili gde ja bi morski vazduh i mislim da bi mi prijao

mm ide sad u prirodu sa A
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 20/4/2013, 15:32

Zasto ne izadjes na svez vazduh pa prijace ti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/4/2013, 15:41

Leno izaSla juce prosetaLa, a sad me uvo boli, bas me stislo i znojim sse ..
Virus, cas laDno caas vruce...
kakvo vreme kod vas , ovde je pravo prolece sunny
Ljubimo mi trudnicice moje draGe osmeh srce ,
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 20/4/2013, 20:41

Mi smo danas bili na rucku kod oje sestre, mislim da cu da varim naredna tri dana, ali pojela sam samo dva cevapa i tonu raznoraznih salata... sto volim kada ima zelenisa na stolu... Tortu ne racunam, bila je odlicna...nisam se bas prejela, kao sto znam,a jelo mi se nije da nije...

I, tako su mi otekle noge, da sam se jedva popela do stana... Kako cu ovako jos mesec i po do dva, nemam pojma... v

Bebac je vrlo zivahan, mlatara i rukama i nogama, ali se jos uvek nije okrenuo kako treba, vec je horizontalno postavljen. KOliko kod to bilo lose, sa druge strane, niti mi pritiska besiku, niti zeludac i pluca, pa mi je sada malo lakse za spavanje.

Ljubim vas sve!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu