KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 3/4/2013, 21:09

Ema nemoj da se brines, mojoj drugarici je beba cijelo vrijeme tako bila okrenuta, i vec je prosla 40. nedelju, zakazali je za CR i tu noc se beba okrenula kako treba, sutradan krenuo porođaj i rodila prirodnim putem.
Ako bas ostane okrenuta pokusace oni da je okrenu (ima neka metoda) ako ne uspije, pa nije ni CR strašan. Bitno da ćeš ti svoju bebu držati u rukama.
Samo se opusti.

trudnice drage ljubimo vas ljubav
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 3/4/2013, 22:26

Joj Lilly ja bi tvoju malo samo ljubila u te obraze

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/4/2013, 11:51

Ja sam potpuno opustena, bas se nesto radujem porodjaju ...
Ali, moracu da se potpuno izolujem od svih koji mrace oko mene, jer ne zelim da nesto sto treba da mi bude najlepse pretvorim u strah i nervozu.

Upravo sam zvala za PFP i rekli mi da zovem popodne...a prvi put kada sam zvala rekli mi da se javim pre podne, izmedju 11 i 12 h... na kraju cu stvarno otici u NF, da vidim da li mogu da krenemkod njih na vezbe, jer ovo u dz deluje pomalo nepzbiljmo.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/4/2013, 20:02

Evo i ovde da napisem moja briga je opet bila suvisna :-)
Nase cedo je 1.9 cm veliko i skakuce i koprca se sreca igra

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 4/4/2013, 20:10

U leno, tek ce da se koprca !!! Very Happy

Inace, ja bila u dz, da vidim sta je sa tim vezbama... jedna sestra je na bolovanju, ne radi so 18. aprila, a druga radi jos danas i sutra? I dobila sam informaciju da u Frontu nema vise vezbi za trudnice, tako da cu morati to da proverim sutra...

Kazem ja da mi je bilo prvobitno zakazano za maj, ali da ja u maju ulazim u deveti, plus svi praznici, a ona me belo gleda... Shocked

Doduse, rece mi da napomenem kada budem zvala za dve nedelje da mi je trudnoca visoka...

Zna li neko gde se jos odrzavaju vezbe za trudnice u Beogradu?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/4/2013, 22:10

EMA utipkaj u Google tako ja sve radim lol!
Ja cu od 12 nedelje na aqua jogu f

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 6/4/2013, 00:29

Ja sam tek sada skontala ovu temu sa slikama naših trudničkih stomaka , moraću da ubacim neke fotke Laughing

Lily ljubi puno tu malu slatku princezicu , bogami ovi naši momci će se pootimati oko nje .

Ema ti vaši u BGD baš zezaju sa školicom za trudnice aj želim ti da to što pre središ i da krenete sa vežbicama .

Ženske ljubimo vas puno moj Mihajlo i ja
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 6/4/2013, 02:30

Novosadjanke, jel krenula neka od vas u skolicu i u kojoj nedelji? Gde ste se upisale?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 6/4/2013, 03:40

Leno, pokusavala, ali vecinom nisu azurani podaci. Znam da ima neka privatna skola, ali mi je daleko tamo da idem, to otpada. MM ce biti na sluzbenom putu, nema ko da me vozi, jer ja trenutno ne vozim, muka mi je u kolima. Gradski prevoz takodje otpada, morala bih da promenim dva ili tri prevoza do tamo...

Pokusacu da u ponedeljak pozovem okolne doove zdravlja, da vdim da li moze kod njih nesto da se organizuje, a ako ne, cekacu taj kraj aprila, ko zna mozda i uspem da izguram celu skolu u mom domu zdravlja.

Ako nista drugo, imam tu neku knjigu, i youtube... sta da radim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 6/4/2013, 09:41

ananana ::Novosadjanke, jel krenula neka od vas u skolicu i u kojoj nedelji? Gde ste se upisale?
Koliko ja znam, javiš se u sedmom mesecu i prijaviš se, kreće se u osmom. Škola za trudnice ima u ZOV i u Rumenačkoj.
Ako ides kod nekog dr. u dom zdravlja, zanima me kod kog?
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 6/4/2013, 09:57

Klarice kako se osecas??? osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 6/4/2013, 10:02

lenabeograd ::Klarice kako se osecas??? osmeh srce
Hvala na pitanju, uglavnom super. U pon. idem opet na uz. Kako si ti?
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 6/4/2013, 10:10

Fantasticno u cetvrtak bila na ultrazvuku i beba je sada prava beba lol!
Neverovatno kako se promenilo za samo dve nedelje Imam Jos dva put po dve pa onda i ja cu kao drugi cekati po 4 nedelje v
Ja bi najradje svaki dan na UZ sreca da vidim angel

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 6/4/2013, 10:36

He he... ista sam takva i ja, da mogu donela bih uz kuci....

Very Happy
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 6/4/2013, 10:39

Emice pisala sam ti u dnevniku osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 6/4/2013, 11:47

Klarice hvala. Ne idem u DZ na uz.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 6/4/2013, 13:46

ananana ::Klarice hvala. Ne idem u DZ na uz.
Zar ne moraš ići u DZ da prijaviš trudnoću i izabereš dr.? Nisam baš ni ja u toku. Ali trazim nekog ko radi i privatno, da uprostim stvari.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 6/4/2013, 16:11

Moras u dz da prijavis trudnocu ali su mene tamo otkacili, kao idi na Betaniju oni su ti i radil pa neka te oni i pregledaju, nemam reci za njihov odnos! I sada moja mama ide u dz kada treba neke glupe hranarinske liste za bolovanje, a ja idem privatno i nekad u Betaniju na pregled.
Ali ti idi u tvoj dz, prijavi se,...mozda kod tebe budu imali vise ljudskosti,...
Ali moj savet ti je da na ekspertne, ako mozes da izdvojis pare, ipak ides privatno, jel su uz u dz krsevi i nista oni tu ne vide, a tebi je ipak najvaznije da ti u tim odredjenim nedeljama, 12.,20.28.,...pogledaju strucnjaci pa da budes mirna! Moja preporuka je prof.Novakov, ja idem kod nje na ekspertne.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 6/4/2013, 16:47

Hvala ananana, u svakom slučaju sve radim privatno, a DZ samo ono što se mora..
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 8/4/2013, 19:32

Gde ste drugari šta ima novo ?
Mi u četvrtak krećemo u školicu , jedva čekam Very Happy
Što se tiče lekara meni vodi trudnoću u Zmaj O.Vuka dr Maja Markoska i baš je super , nikad mi ništa nije prigovorila a kod nje idem samo po upute, recepte za Utrogestan i za bolovanje . Pre nje sam bila kod Bjelajca i posvađala se i sa njim i sa njegovom sestrom . Prvo mi se smučio na samom početku kada sam išla po uput za Komisiju za Vto zato što je bio totalno neupućen u sve i još umesto da me ohrabri rekao mi je : "Jao idete na Vto pa vi nemate pojma šta vam sve treba i kako je to komplikovano " da bi mi posle par puta kada sam dolazila po upute rekao da smo najgori mi što dolazimo samo po papire i oduzimamo mu vreme . Na šta sam ja popizdela i sasula mu na lep način sve šta sam imala i samo je zaćutao i odmah sam promenila lekara . Eto to je moje iskustvo a za ekspertski UZ definitivno je najbolji izbor dr Novakov i tu ne treba štedeti pare. .

Ljubimo vas puno moj Mihajlo i ja srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 8/4/2013, 19:59

Nije mi jasno sto sta se lekari po dz bune... radili ne radili primaju platu, a u opisu radnog mesta im je da izdaju upute. Meni moja dr u dz ne pravi nikakav problem, uvek je ljubazna i opustena, jos mi i objasni ako nesto treba.

Inace, meni danas nije dan, sva sam nikakva... sinoc sam kasno legla, pa kasno ustala i ceo dan mi je fuj...Ali, prezivecemo...sutra je novi dan...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 8/4/2013, 20:16

Ja sam danas bila na drugom UZ, pasuljče sad liči na vanzemaljca, eho je tu, tuče kao veliko, sve je ok. Bulevar ns super za školicu i za dr., ja se tek odlučujem gde ću i šta ću...
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 9/4/2013, 05:51

Klarice, pa vi ste vec veliki....

osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 9/4/2013, 09:05

Klarice nemoj tako :-D na van zemaljca Laughing
Moja beba SA 8+4 mi je Jos uvek neopisivo kako tako mala izgleda kao beba

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 9/4/2013, 09:14

Bulevar bravo za skolicu!
Ja sam isla u prvoj trudnoci, fino i korisno je bilo sve sto sam naucila, glavno je na porodjaj lijepo pripreme, za dojenje za njegu bebe.
Sad nisam isla, racunam da imam licno iskustvo.
Klarice bravo za bebicu, samo naprijed, vec na sledecem uz ce to biti prava beba. Meni je moja licila na paucica na tom uz u 7-8 nedelji.
Ema i meni je jucer bio tezak dan.... Prezivjela!

Danas popodne idem kod dr, pada dogovor oko porodjaja i oko prebacivanja u porodiliste prvi Ctg... Vjerovatno ce mi danas uzeti i bris.
Privodimo kraju, radujem se jakoo, vec mi postaje nesnosljivo vuci i stomace sa sobom, tako je bilo i u prosloj pred kraj mi je stvarno vec postajalo mucno.
Pozdrav za trudnice!!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu