KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 15/4/2013, 20:03

U bre Korpice....bas sam mislila da nakon tooooolikog cekanja sledi nagrada, bas si me rastuzila No
Verujem i zelim da sledeci postupak prodje brzo, glatko i pobedonosno Korak po korak na putu do bete + - Page 3 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 15/4/2013, 20:09

Korpice baš mi je žao tuga sledeći put mora uspeti zagrljaj

Erato srećno stopiranje b



bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 15/4/2013, 21:00

Korpice mnogo mi je zao ali bice sigurna sam zagrljaj

Erato srecno ti stopiranje igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 15/4/2013, 21:09

Korpice zagrljaj
Erato navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 21:10

Struzzo ::Erato,
ja sam sebi davala i Progesteron i Pregnil inekcije. Obe idu u guzu. I nije problem, legneš na polukuk i bocneš se...
Ne mislim da sam neka nadžena ili super hrabra ali mi je prosto bilo najkomotnije da dajem sama sebi....i čini mi se da sam najbolje davala, bolje nego sestre..:)
Srećno na aspiraciji!

E jesi legenda! Laughing Laughing Laughing
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/4/2013, 21:58

struzzo super zena, svaka cast. kad se ne bih plasila igle, stvarno bi bilo najkomotnije da se bocnem sama. a plasim se mnogo.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 15/4/2013, 22:13

korpice grljenje
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 22:26

Plasim se i ja, al pomeram granice Laughing
Pade i stop injekcija. Sta smo uradili - uradili! lol!

Ovo dosad je bila laganica...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 15/4/2013, 23:33

Korpice zagrljaj Bas bzv No
Erato igracice igracice igracice
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 16/4/2013, 08:56

Korpice jako mi je zao....Ali drago mi je sto mislis na sledeci pokusaj c Dace Bog bice bebica. molitva
Erato i ja navijam vv v radost
Meni jos ostalo sutra da predam briseve i to je to.Inace su mi hormoni u jos vecem haosu nego pre c Bitno je da nije stitna proradila od ovolikog stresa.I da imam citomegalo virus....Ali je igg,nije aktivan na to mislim...Cim stignem pisem vise o tome.Inace sam se mnogo zeznula za gin.A to je kao loto kad dodjes u novo mesto.Juce mi tesko dao uput v c I sa recima pa morate nesto da platite!I jos me pita pa ko ce vam uzimati te briseve sto nosite u higijenski?Ja mu kazem pa Vi.O ne ide to tako;ajde ovaj put cu vam uciniti!Ja se samo nasmejala...Mislim u sebi ma samo da ostanem trudna neces me vise videti  b boks
Sve vas puno ljubim i gde mi je Karakaca?I Likoli? Biksi?smiledraw
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/4/2013, 09:29

O Boze Daco, cuj on ce tebi da ucini - magarac jedan! No
Mislim da ga mozes odmah menjati, imas pravo na to...

Ja vise nemam probleme sa doktoricom u DZ. Mislila sam da je menjam, ali nisam nikako mogla ugrabiti priliku, jer mi je stalno nesto trebalo. A onda smo se posvadjale, ja joj rekla da je sujetna i da nema pojma itd...i od tada sam kod nje kao na salteru. Ja kazem sta mi treba, a ona samo cutke napise i to je to. Sjajno! Wink
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 16/4/2013, 09:39

Ja sam jednog takvog sujetnog ženskog idiota u DZ promenila. Morala sam da sačekam da istekne godinu dana i da napišem zahtev u kom sam napisala sve onako fino....ako je dotična čitala, garant su joj se menjale boje...Posle nje izabrala jednu koja nema pojma (nažwlost i više je na bolovanju nego na radnom mestu) ali sve mi da šta zatražim.
Dacco, kakav je plan...Pripreme za postupak?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/4/2013, 09:41

Daco, mozes ga menjati a i prijaviti, ili bar zapretiti yes
Cuj on ce tebi sta moras da platis Mad

Erato, bravo, ustopirana igracice igracice igracice igracice igracice

Progesetron je meni davao muz, e sad, to su uljane inekcije, trebalo bi dooobro voditi racina da ne udje u krvni sud, moze da napravi problem bas veliki.

Ubosti na predvidjeno mesto iglu do kraja, obavezno povuci klip sprica ka sebi da se vidi da nema krvi, ako ima, izaci, baciti pa sve iz pocetka. Ako nema, ubrizgati.

Nemojte preskakati ovaj korak, moze svasta biti yes

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/4/2013, 09:46

Uf, ja juče kod mog ginekologa, objasnim da pripremamo novi vto postupak i tražim mu uput za imunološke analize, on gleda bledo. ja se raspitala, tačno znam ko šta gde na uput radi, on gleda, gleda, i na kraju pita: Jel bilo kod vas trudnoće? Jel bilo pobacaja? Staaaa???? pa vi nikad niste radjali????
kad se nisam ispovracala!

Al ajde, napisa mi cutke to sto sam mu trazila, bila sam fina, jer jos ce mi svega i svacega trebati. Pa 18 godina radim i izdvajam iz plate, pa hocu i ja nesto od toga da iskoristim.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/4/2013, 09:51

Bravo devojke moje samo vi koracajte ja se sad druzim sa endikrinologom.
Daco ljubav samo napred i da nas obradujes uskoro, moji hormoni se sredili i hvala ti do neba
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/4/2013, 09:53

missile ::Uf, ja juče kod mog ginekologa, objasnim da pripremamo novi vto postupak i tražim mu uput za imunološke analize, on gleda bledo. ja se raspitala, tačno znam ko šta gde na uput radi, on gleda, gleda, i na kraju pita: Jel bilo kod vas trudnoće? Jel bilo pobacaja? Staaaa???? pa vi nikad niste radjali????
kad se nisam ispovracala!.
JOOOO pa to je da ga tresnes i ubijes na mestu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 16/4/2013, 09:56

Daco, taj dr je cist bezobrazluk i valjalo bi ga prijaviti. Ne znam gde zivis, mozda da se raspitas za nekog na dobrom glasu u tvom gradu. Imas prava da ga menjas i negde prijavis te budalastine.

Stru, ja mislim da si ti hrabra sa tim injekcijama. Ja od starta nisam imala problem sa onim malim, ali obicne ne mogu da dam ni sebi ni nekom drugom.

Erato, srecno jos jednom.

Korpice, c u nadi da ce te ovaj cvetak malko oraspoloziti yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 16/4/2013, 09:56

Bas tako Miss, jao sto meni idu na zivce ti ginekolozi po Dz kod kojih se podrazumeva da si do odredjenih godina izrodio prikladan broj dece, odradio odgovarajuce sistematske preglede....i toliko, sve sto odskace od toga gledaju kao da si vamzemaljac No Kolika bezosecajnost, uh, citam i ovo sto je Dacaa pisala...ali bitno je da kada beba dodje, a doci ce uskoro yes yes to sve zaboravis.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 16/4/2013, 09:59

Miss, bravo za upute.

Moja dr iz dz je dusa jedna divna, bolja je od mnogih koji su takozvani strucnjaci za sterilitet. Toliko jedna normalna i realna zena. To se retko srece, ali nije da nema ni takvih yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/4/2013, 10:13

Very Happy ja sam moju Dr u DZ videla jednom, da joj uzmem uput za trombofilije.
Ona me napade, sramota sto mi posle spontanog nije radjena revizija, kako je tako nesto moglo da se desi, ko su ti lekari sto rade privatno, susteri. A tad me vodila privatno njena bivsa koleginica iz istog tog DZ.

Ja se uplasila bila, stvarno mi nije radjena revizija.

Ali mi je dala uput bez problema.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/4/2013, 12:01

karakaca ::
missile ::Uf, ja juče kod mog ginekologa, objasnim da pripremamo novi vto postupak i tražim mu uput za imunološke analize, on gleda bledo. ja se raspitala, tačno znam ko šta gde na uput radi, on gleda, gleda, i na kraju pita: Jel bilo kod vas trudnoće? Jel bilo pobacaja? Staaaa???? pa vi nikad niste radjali????
kad se nisam ispovracala!.
JOOOO pa to je da ga tresnes i ubijes na mestu

jeste, al sam oćutala, pojma on nema da ću da se pojavim po krvnu sliku, pa uput za internistu, pa da ponovim na jesen hormone, d-dimer, briseve,... Nemoj da se naljutim, pa da dopisujem na papiru još po nešto. lol! lol! lol!


Lili, vi ćete leeepo iskulirati uskoro u USA, pa takvi osveženi pingvine za ruku i kući. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 16/4/2013, 12:03

missile ::
karakaca ::
missile ::Uf, ja juče kod mog ginekologa, objasnim da pripremamo novi vto postupak i tražim mu uput za imunološke analize, on gleda bledo. ja se raspitala, tačno znam ko šta gde na uput radi, on gleda, gleda, i na kraju pita: Jel bilo kod vas trudnoće? Jel bilo pobacaja? Staaaa???? pa vi nikad niste radjali????
kad se nisam ispovracala!.
JOOOO pa to je da ga tresnes i ubijes na mestu

jeste, al sam oćutala, pojma on nema da ću da se pojavim po krvnu sliku, pa uput za internistu, pa da ponovim na jesen hormone, d-dimer, briseve,... Nemoj da se naljutim, pa da dopisujem na papiru još po nešto. lol! lol! lol!


Lili, vi ćete leeepo iskulirati uskoro u USA, pa takvi osveženi pingvine za ruku i kući. yes

Videcemo, da li se kokoske slazu sa time Mad
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 16/4/2013, 17:00

Korpice, baš mi je žao, ali tvoj stav je prosto ohrabrujući za sve, svaka čast.
Miss, slažem se, i ja sam odlučila da iskoristim šta god mogu jer izdvajamo i te kako velik novac za njih, pa mogu valjda da dobijem nešto zauzvrat. Nije puno, pretežno hormone, jer ostalo kod nas nema, do prošle godine i to nismo imali pa sam morala da idem u drugi grad i da plaćam.
Vratili se iz Splita od genetičarke, bili kod tog čuvenog hematologa. I razočarala sam se. Mislila sam da će mi dati svu silu lekova i uputstava, ali on, što bi rekla Heart, prepisa Ivanoviće (a nisam mu pokazala taj nalaz), i prepisa 1x1 andol i folnu. I - that is it. Kaže, u slučaju ostvarene trudnoće niskomolekuralni heparin, ali da mu se javim nakon 1.UZV. Sve tako govorio u budućem vremenu, kao da ću sad od andola ostat trunda v . I on, i genetičarka, preporučiše nam jednu državnu kliniku u HR, rekoše i pohvališe tu dr.
Mi je odmah nazvali, faksirala nam svu silu pretraga (od kojih čak neke hormone nemamo, prosto neverovatno, mislila sam da ne postoji pretraga koju nemam), i da joj se javimo kad sve pokupimo. Između ostalog, da ponovim AMH Rolling Eyes . E sad, to ništa nema kod nas, većina se vadi 2-5 dan ciklusa, naglasila je majskog, jer su do juna popunjeni, a onda će nas kad sakupimo primit na konsultacije. Večeras pišem tačno šta je još tražila.
Sad ne znam šta da radim, prosto sam zaprepaštena jer je genetičarka rekla kad "završimo" sa svim pretragama koje su išle preko njenog odjela, uputiće nas na kliniku gde se bave baš specifičnim slučajevima poput našeg. Bila sam sigurna da je to Prag, Beč ili čak SAD Laughing , kad ono - državna klinika u HR, koju mi kao strani državljani, naravno plaćamo. Mm je protiv, jer kaže da posle 5 postupaka, možemo da platimo još samo jedno inostranstvo, a i to nam je upitno finansijski. A da trošimo vreme i novac na nešto državno.....
Al eto, nešto se pokrenulo, prikupiću ja ove naleze i odradit sve što se tražilo, a za to mi treba i više od mesec dana za sve, pa ćemo videti, bitno je da sam se ja pokrenula sa mrtve tačke i poravnala mnoge stvari u sebi. Čak i da postoji realna šansa da ne budemo roditelji. Mir koji sam napokon našla u sebi više neću dozvolit nikome da uzdrma. Čvrsto sam odlučila sve stvari u životu vezane za nas, naše zdravlje i očuvanje naše porodice-jer moj muž i ja to jesmo - PORODICA ( sa decom ili bez njih), više neću nikome i nikada dozvolit da dirne i naruši.
Ljubim vas cure sa kojima zajedno koračam na ovom putu usne love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 51
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 16/4/2013, 18:09

Anak, draga moja, bas me dirnuo ovaj post... zagrljaj
Da, vas dvoje ste porodica, a bice i dece. srcasti poljupci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/4/2013, 18:39

Okacica ::Zdravo devojke, treba mi mala pomoc... Naime mm ima bakteriju enterococuss u spermokulturi, dobio je teraiju Panklav 2x. Zna li neko mozda kada je najbolje ponoviti testiranje nakon zavrsetka terapije? Odmah, posle nekoliko dana? Unapred hvala!
Okačice, mm je rezultat posle dve nedelje dao lažan rezultat, pa je ponovio posle 5 nedelja i koke se opet pojavile. Mada, mm ima koke u brisu uretre, spermokultura mu je čista, pa ne znam da se tu nesto ne razlikuje, mada cisto sumnjam.

LaFolie ::moj muz i ja nadrljasmo u paketu na prvoj VTO: njemu seckali testis, 4 kupce a mene hiperstimulisali, pa sam primala albumin, nisam mogla da hodam, a njega poslali da ide pesaka da trazi injekcije da mi kupi... isao je jadan kao PAUK
Joj, kuku, nasmejah se fino, iako situacija nije bila za smejanje. No, srecom pa proslo.

lilya ::
Moj je bio na svakom UZ. Asistirao dr tako sto je ona prebrojavala folikule, a on zapisivao koliko ih je na kom jajniku i kolika je debljina endometrijuma. Ne znam, mozda je do nas dvoje, ali on je zeleo da bude ukljucen u svaki trenutak procesa, kaze radi se i o njemu i o meni. Nisam sebi dala ni jednu injekciju, sve on. Meni bilo sve jedno, samo da je dobijem, a njemu je znacilo da ucestvuje. Svakako mi je prijala njegova podrska i to sto je i na taj nacin upucen u postupak. Mozda tvom lakse da ne zna, mozda smo razliciti Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 ?
Mene nema samo par dana, odem koliko da udahnem čistog zlatiborskog vazduha, i ti mi se drugarice već uveliko crveniš, ne znam iz kog razloga, valjda što imaš različito mišljenje! lol! To se ovde izgleda slabo ceni! Laughing
Da dam skromni doprinos prethodnoj temi o muževima. Mi kad idemo u Le, idemo zajedno, jer smo daleko od kuće, na uz mm nije išao sa mnom, ali mu je priča i moje objašnjavanje kako izlgeda vaginalni uz jako bila zanimljiva, pa smo konstatovali da je bolje da ne ide sa mnom unutra, jer ne bi podneo da mi dr stavlja nešto u pipi Very Happy, a da on to gleda rodjenim očima! lol! Jednom je hteo da se uključi da mi da diferelin, al pri postavljanju igle na špric, već je pobegao, tako da nije mi on za te stvari! lol!
Dr me na transferu zasmejavao, ali bih volela da bude i moj muž tamo sledeći put, čisto da oseti i on neki lep delić svega, sem mojih neurotičnih napada kad sam pod hormonima i lekićima. lol! Inače, kad god smo zajedno u čekaonici na klinici, a to je obično kad idemo na konsultacije i dogovore, mm uhvati takav tandoprc, da počne da lupeta kao nenormalan, da ga obično izbacim iz čekaonice da me ne zasmejava, jer se svi onda okreću da vide što smo takvi. Very Happy A većina u čekaonici je izbezumljena, naročito muževi. U Le se uz radi kod dr u ordinaciji i tamo se svaka žena i skine. Tako da nema tih perverznih ludilo ovo ono čekaonica! lol! Vama bre bude zabavno dok čekate, ja bih sto posto šmekala polugole žene, znajući koliko mi se svidja žensko telo! Laughing Elem, podržavam i one s muževima i one bez muževa, meni je moj nekad potreban, nekad ne, zavisno kako sam raspoložena, i kako stojim sama sa sobom. Very Happy U čekaonicama sam češće sama, ali zato kući volim da mi udovoljava, te iseckaj ananas, te daj koji badem, ovo, ono, znate šta hoću da kažem.


Korpice, dušo, tako sam mislila da će ti uspeti, ne da de se, nanu mu naninu! Dobro je što već razmišljaš i kuješ nove planove, tako je najbolje! Navijam da ti sledeći postupak bude pravi! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840

Ivv, drago mi je da si se javila, znači, sin prvenac je kod tebe, mazi ga i pazi i zovi ga Djole! Very Happy Obožavam da čitam tvoje postove, te ti opet nekad džvrljni koju, zarad nas koji te volimo (čitati) Very Happy! Navijam silno za debelu teta betićku!


Erato
, navijam za lepe i kvalitetne jc!


Kod mene takoreći ništa novo. Sutra idem da fatam imunologa, pa endokrinologa, pa i u privatan lab da dam krv za pai. Bez muža! lol! Al će mi društvo praviti jedna divna drugarica! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 561840 Korak po korak na putu do bete + - Page 3 0913 I to ne iz razloga čuvanja straha, već da bismo se site napričale! Korak po korak na putu do bete + - Page 3 805311


Koga izostavih, ne zamerite, no praštajte!


Ostajte mi zdrave i trudne!


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 16/4/2013, 18:46, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu