KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/4/2013, 13:36

Žao mi je Korpice.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 15/4/2013, 13:40

Hvala vam puno d
Klinicki jos nisam obavestila o beti.Terapiju sam imala do danas.Sad znaci prekidam sa svom terapijom i cekam ciklus?
Pitam jer neznam i kolika pauza treba da se napravi do sledeceg pokusaja?
Ala sam optimisticna,vec planiram novi pokusaj Rolling Eyes Very Happy
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 15/4/2013, 13:41

Da,Missile,nisam poranila sa betom,ET mi je bio 1 aprila
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 15/4/2013, 13:44

Divno je što si optimista.Tako i treba.Dva ciklusa treba da imaš do sledećeg pokušaja.To je minimum.Sad posle ovog stimulisanog postupka imate veće šanse za trudnoću.Želim ti baš takav sledeći mesec.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 15/4/2013, 13:46

zao mi je korpice.ali je dobro sto vec mislis na sledeci postupak
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/4/2013, 13:46

korpica ::Hvala vam puno d
Klinicki jos nisam obavestila o beti.Terapiju sam imala do danas.Sad znaci prekidam sa svom terapijom i cekam ciklus?Pitam jer neznam i kolika pauza treba da se napravi do sledeceg pokusaja?
Ala sam optimisticna,vec planiram novi pokusaj Rolling Eyes Very Happy

Prekidaš terapiju i čekaš vešticu. yes Posle veštice bi bilo dobro da odeš na UZ, da se vidi da je sve ok, folikul raste, i tak...

koliko pauze, ne znam, nije loše da sačekaš ciklus, pa da se konsultuješ s nekim dr. mislim da zavisi od slučaja do slučaja, i mislim da možeš i na jesen opet. U međuvremenu, ako si nestrpljiva, možda probaš prirodnjak.
Ljubim te i samo hrabro napred, do pobede!!! jednom mora. yes usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 13:58

Korpice, jako mi je zao...dobro je da imas optimizma i da ne posustajes. Doci ce i tvoj dan za radovanje. zagrljaj
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 15/4/2013, 14:19

zvoncica36 ::Divno je što si optimista.Tako i treba.Dva ciklusa treba da imaš do sledećeg pokušaja.To je minimum.Sad posle ovog stimulisanog postupka imate veće šanse za trudnoću.Želim ti baš takav sledeći mesec.

I mi takodje navijamo za vec sl dobitni, trudnica
pokrivajte sex -om, bice bebica mora biti,
Ukljuci setnjy i samo setnju po svezem
prolecnom Dunavskom vazduhu... srca
Prasimo i dalje ! roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/4/2013, 14:43

noja ::
zvoncica36 ::Divno je što si optimista.Tako i treba.Dva ciklusa treba da imaš do sledećeg pokušaja.To je minimum.Sad posle ovog stimulisanog postupka imate veće šanse za trudnoću.Želim ti baš takav sledeći mesec.

I mi takodje navijamo za vec sl dobitni, trudnica
pokrivajte sex -om, bice bebica mora biti,
Ukljuci setnjy i samo setnju po svezem
prolecnom Dunavskom vazduhu
... srca
Prasimo i dalje ! roda

Nista lepse i bebicetnije od setnje. Noja jesi li u Bg ili negde drugde na Dunavu?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2013, 15:11

Korpice bas bezveze Crying or Very sad
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/4/2013, 15:19

Korpice, žao mi je zagrljaj poljubac
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 15:34

Ja veceras stop injection Very Happy
E drage moje, da vas priupitam...da li je neka od vas samoj sebi davala progesteron injekcije? Pitam se da li bih ja to mogla, ili moj dragi...kakva su vasa iskustva?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 15:38

Inace, danas su na klinici svi bili tako pozitivni i lepo su me ispratili...Bilja mi sve objasni jednom, sestra koja izdaje injekcije drugi put i na kraju Srdjan anesteziolog. On je stvarno br. 1 na klinici, bas mi je legao kao covek! Very Happy
Sve je ok, folikulcici narasli koliko treba, endo dobar...Sutra lagana klopa, uvece vaginaleta povidon joda i klizma i u sredu ako Bog da oplodnja malenih mi jajasaca! lol!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 15:39

Da ne zaboravim...

IVV, draga moja, ljubim tu tvoju jednu, ali vrednu mrvicu! srcasti poljupci
Iz sveg srca navijam! navijači2 navijači2 poljubci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/4/2013, 15:47

Erato, ja jedino te injekcije nisam mogla sebi da dajem, zapravo te sto idu u debelo meso. Plus sto je Progesteron uljani i trebalo bi malo duze da se daje.
Ja sam isla u Bis i oni su mi davali. Cenim da i Ivanovici imaju nekog ko daje injekcije.

Nisam znala da kod njih ima i klizma i vaginaleta. Ja cak ni za histero u Betaniji nisam morala da radim klizmu. To izgleda kod svakog drugacije.

Srecno u sredu.

Korpice, pravljenje novih planova je najbolji lek za dusu yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/4/2013, 16:12

Daju i Ivanovici te injekcije, nego pitam cisto onako, ako nije neki problem, da ne idem.
Ne daju klizmu svim curama. Mozda je procenila da je meni to potrebno. Istina je da ne idem cesto na wc u zadnje vreme, pa mozda zato, da joj bude lakse da odradi aspiraciju.
Ja u Grckoj nisam ni vaginaletu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/4/2013, 16:22

erato ::Daju i Ivanovici te injekcije, nego pitam cisto onako, ako nije neki problem, da ne idem.
Ne daju klizmu svim curama. Mozda je procenila da je meni to potrebno. Istina je da ne idem cesto na wc u zadnje vreme, pa mozda zato, da joj bude lakse da odradi aspiraciju.
Ja u Grckoj nisam ni vaginaletu.
Ni ja.
Ako ce tako lakse da odrati, onda super.

Javice se neko ko je sam primao te injekcije, sigurno ima devojaka. Mislim da je Sanny sama sebi davala.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 15/4/2013, 17:17

erato, meni drugarica dolazi (to joj inače zanimanje-med. sestra) i ona mi daje. Daje se u debelo meso. Ne mozes sama Wink
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 15/4/2013, 17:35

Korpice zao mi je jako Ali drago mi je da si pozitivna skroz tako i treba zagrljaj poljubac
Erato draga samo napred ja navijam bravo navijači2

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2013, 18:32

Korpice žao mi je baš bezveze zagrljaj
Erato srećno stopiranje navijamo za uspjeh b b b b
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/4/2013, 18:38

Korpice, zagrljaj ja sam bas mislila.... toliko si cekala, pa onda komplikacije, pa opet cekanje.... jbg, nije bio ovaj put onaj pravi ali -BICE SLEDECI!

Erato, zalivanje jos malo da zalijemo
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/4/2013, 19:04

Erato,
ja sam sebi davala i Progesteron i Pregnil inekcije. Obe idu u guzu. I nije problem, legneš na polukuk i bocneš se...
Ne mislim da sam neka nadžena ili super hrabra ali mi je prosto bilo najkomotnije da dajem sama sebi....i čini mi se da sam najbolje davala, bolje nego sestre..:)
Srećno na aspiraciji!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/4/2013, 19:09

uh jesu to klasicne igle, ili su kao naliv pera
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 15/4/2013, 19:48

neca73 ::uh jesu to klasicne igle, ili su kao naliv pera

Klasični špricevi i igle.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 15/4/2013, 19:49

Korpice zao mi je zagrljaj bice sledeci put nadam se da cemo zajdno u borbu nema odustajanja.
Erato ja sam kao stop injekciju primila ovitrel jednu, jer mi bilo lakse nego pregnil jer sam pregnil trebala 2 od 5ooo da muckam, i po uputstvu doktorke i sestre dala sam je sebi u ruku, kao i stimulaciju sto sam primala.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu