KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/4/2013, 12:36

Osećam da će Miss da umisli sve gore navedene simptome, iako ih ne bude imala lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/4/2013, 12:37

ne reaguju svi sto yes Piju zene godinama pa im nista ne fali. A ne daju oni tebi zbog kontracepcije, pa da koristite kondom, vec zbog jajnika, da ih "odmore", ludice srcasti poljupci
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/4/2013, 12:39

bak ::ne reaguju svi sto yes Piju zene godinama pa im nista ne fali. A ne daju oni tebi zbog kontracepcije, pa da koristite kondom, vec zbog jajnika, da ih "odmore", ludice srcasti poljupci
E jbg lol! lol! lol! Makar može bez prezervativa. Nije loše, dopada mi se. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 18/4/2013, 12:40

Niny ::Osećam da će Miss da umisli sve gore navedene simptome, iako ih ne bude imala lol!
Super!!Onda je bar iskoristi da ti sredi komšiluk.(Moram da napišem da se šalim).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 18/4/2013, 12:42

zvoncica36 ::
Niny ::Osećam da će Miss da umisli sve gore navedene simptome, iako ih ne bude imala lol!
Super!!Onda je bar iskoristi da ti sredi komšiluk.(Moram da napišem da se šalim).

E da znaš da bih mogla da angažujem Miss lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 18/4/2013, 12:42

bak ::ne reaguju svi sto yes Piju zene godinama pa im nista ne fali. A ne daju oni tebi zbog kontracepcije, pa da koristite kondom, vec zbog jajnika, da ih "odmore", ludice srcasti poljupci
Moji su jajnici ionako ''odmorni''.Najviše 4-5jć sa bilo kojim protokolom još im samo fali dodatni odmor.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 18/4/2013, 12:45

missile ::
bak ::ne reaguju svi sto yes Piju zene godinama pa im nista ne fali. A ne daju oni tebi zbog kontracepcije, pa da koristite kondom, vec zbog jajnika, da ih "odmore", ludice srcasti poljupci
E jbg lol! lol! lol! Makar može bez prezervativa. Nije loše, dopada mi se. lol!
Miss i nećem morati da brineš ''da li si zaglavila''.(I OVO JE ŠALA)

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 18/4/2013, 12:45

samo se vi šalite s Miss, miss ima pištolj yes a kad krene da sređuje, šta god to bilo, radi to temeljno. Kredom. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 18/4/2013, 12:45

Ja sam sa mikroginonom nabacila 5 kg viska za dva meseca, a nervozna sam bila samo kad mi je u blizini bila sveki  b cak smo se zestoko posvadjale ali sad se klanjam mikroginonu jer mi sveki od te svadje vise ne dosadjuje.
Erato super pa tvoj levi jajnik odradio dobar poso moji zajedno samo 6 jc,
molitva da ima i za zamrzavanje
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 18/4/2013, 12:49

karakaca ::Ja sam sa mikroginonom nabacila 5 kg viska za dva meseca, a nervozna sam bila samo kad mi je u blizini bila sveki  b cak smo se zestoko posvadjale ali sad se klanjam mikroginonu jer mi sveki od te svadje vise ne dosadjuje.
Erato super pa tvoj levi jajnik odradio dobar poso moji zajedno samo 6 jc,
molitva da ima i za zamrzavanje
Ja kad se ''istresem'' na majku i svekrvu odmah kažem kako sam na nekoj terapiji.Naravno da lažem,ali mi nekad bude super kad ih vidim kako se beče kad krenem da ih postrojavam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 18/4/2013, 12:51

zvoncica36 ::
Niny ::Osećam da će Miss da umisli sve gore navedene simptome, iako ih ne bude imala lol!
Super!!Onda je bar iskoristi da ti sredi komšiluk.(Moram da napišem da se šalim).

zvoncica36 ::
missile ::
bak ::ne reaguju svi sto yes Piju zene godinama pa im nista ne fali. A ne daju oni tebi zbog kontracepcije, pa da koristite kondom, vec zbog jajnika, da ih "odmore", ludice srcasti poljupci
E jbg lol! lol! lol! Makar može bez prezervativa. Nije loše, dopada mi se. lol!
Miss i nećem morati da brineš ''da li si zaglavila''.(I OVO JE ŠALA)

Hahahahahahaha, Zvoncice lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 18/4/2013, 13:58

Hehe, raspoložene, osunčane žene....
Da dodam za kontracepciju...
Mislim da je najveći problem što ginekolozi i uopšte lekari slabo poznaju farmakologiju, ne prate dovoljno šta sve farmaceutska industrija nudi. Na tržištu imate razne kontraceptivne pilule a oni mahom prepisuju jedne iste koje ne odgovaraju baš svim ženama, tj. ne reaguju sve žene isto.
Inače, koristiti kontracepciju ne treba da bude strašno ni mučenje...mnoge moje prijateljice i mlađe rođake ih piju ne mesec-dva nego godinama zbog njihovog prvog svojstva, tj. zbog čega se zovu kako se zovu - kontracepcija.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 18/4/2013, 15:17

he, he sto se tice dejstva kontracepcije na psihu ja imama da kazem, hehen da sam normalna, poludela bih
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 18/4/2013, 16:27

Zvončice, nasmeja me. Uvek ponavljam kako je mm stalno govorio kad sam pila Diane da ne može da me prepozna, kaže šteta što ih stalno ne pijem. Kao uvek sam bila raspoložena, stalno sam se smejala, uvek bila za neku akciju...Od microginona kad smo bili u Jevremovoj, katastrofa, teški mračnjak.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 18/4/2013, 20:11

o ima li ko iskustva sa primolut-nor da znam sta me ocekuje Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2013, 20:31

Hany ja sam ga pila oba puta, al po dve nedelje, onako,
al dobar lekic, kako je meni dr objasnila da se dobro ocisti sve i ode sa menstruacijom, pred postupak, a neko stimuje cikluse sa njim...
A mikroginon uf, uzas, nikad kontracepciju ja prekinula isto pila pred tvl
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 18/4/2013, 20:56

Ja sam ga pila 2 puta, ok sam reagovala, posle2,3 dana od prestanka sam dobila. Kažu devojke da imaju bolnije menstruacije posle, meni je bila uobičajena.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2013, 22:44

Erato, srećno sutra!

Ja završila juče u konzilijumu za pai-1 gen (rezultati za 7 dana), kod imunologa pustila krv za sva ona antitela koja postoje (rezultati za 15 dana), i zatim završila kod endokrinologa za štitnu, terapija nepromenjena, dr kaže za tsh optimalan za trudnoću! He, he, iz njenih usta u Božije uši! I dr Nebojšine! :)
Sad se nadam da su mi svi rezultati ok, jer će mi stići, nadam se, pre postupka, knapim ga i ja, najgora sam.

Još mi ostaje da sledeće nedelje dam krv za biohemijske analize, krvna slika i tako to, i urin, i nadam se da je to to što se priprema tiče.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2013, 22:54

Bixi super, nek si sve to pozavrsavala, bravo, radost
Tako sam i ja cekala rezultate i primala fraxi dok nisu stigli rez
a beta pozitivna, 2 nedelje kasnili ...a tsh ces sigurno jos koji put, pred et i betu kad budes
Taman maj roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2013, 22:56

Erato jesi frizuru namestila, sredila se ...
BEBICETNO SUTRA !
UPOZNAVANJEEEEEEEEE JE EEEE roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 18/4/2013, 23:01

Erato sretno sutra osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2013, 23:15

Da, noja, prof Šumarac mi reče da tsh moram propratiti, tako da sam mislila da uradim pred aspiraciju, i kad mi beta bude pozitivna. :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2013, 23:30

Naravno da ce biti pozitivna a ti trudna, drugacije i nerazmisljamo ! radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 18/4/2013, 23:35

Erato sretno!!!
roda roda roda roda roda roda roda
vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2013, 23:42

Noja, Korak po korak na putu do bete + - Page 7 490909.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu